Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

21 czerwca 2021, 14:00

Sport1, MD, Sport, ESPN

50 komentarzy

Fot. Getty Images

Po ostatnim świetnym występie na EURO 2020 Robin Gosens zwrócił na siebie uwagę wielu klubów, w tym Barcelony. Katalończycy starają się także pozyskać utalentowanego 12-latka, o którego walczą z Realem.

Robin Gosens

Sport1: Zawodnik Atalanty zwrócił na siebie uwagę świata świetnym występem w meczu z Portugalią. Jego umowa obowiązuje do 2023 roku, więc klub będzie chciał sprzedać go już teraz, by więcej zarobić. Jego cena to około 35 mln euro, co jest kwotą nieosiągalną dla Barcelony. Katalończycy skontaktowali się jednak z agentem Niemca. Gosens mógłby dzielić minuty z Albą, a klub opuściłby Junior Firpo.

Bryan Bugarin

Mundo Deportivo: Barcelona i Real interesują się piłkarzem, który został MVP tegorocznego turnieju LaLiga Promises. Barça prowadzi w rozmowach z 12-latkiem, który strzelił na turnieju 9 goli.

Moi Llorens: O tym zawodniku mówi się od tygodni, był on już nawet w Barcelonie z Rourą i Altimirą. Teraz wszystko się zmieniło, bo Real oferuje mu więcej pieniędzy, więc będzie trudno o transfer, choć Barça bardzo nad nim pracowała.

Georginio Wijnaldum

Sport: Agent Holendra przyznał, że prowadził rozmowy z Barceloną i były one na zaawansowanym etapie. Jego zdaniem zarówno Barca, jak i PSG jest wielkim wyzwaniem dla każdego piłkarza. Wijnaldumem interesowały się także Bayern i Inter, który jednak ma problemy finansowe. Leonardo i Pochettino rozmawiali z graczem i opowiedzieli mu o jego roli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W obecnej formie Gosens zjada Albe na sniadanie, mentalem, warunkami fizycznymi

@Blackwidow_KG xD 15 znakow

@Blackwidow_KG dokładnie, aktualnie chyba nikt z LO na świecie nie jest w stanie się z nim równać.
Gość jest niesamowity. Alba być może jest tylko techniczne lepszy od niego.

O takiego dzika jak Gosens na lewej będzie teraz zabiegał każdy klub w Europie.
« Powrót do wszystkich komentarzy