Mundo Deportivo: Milan jest gotowy zapłacić za Juniora Firpo

Julia Cicha

18 czerwca 2021, 16:00

Mundo Deportivo

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Barça musi sprzedać lub wypożyczyć wielu zawodników w tym sezonie, by na nich zarobić oraz zmniejszyć wydatki na pensje. Klub szuka oszczędności i jednym z rozwiązań jest sprzedanie Juniora Firpo. Mundo Deportivo przedstawia dziś najnowsze wiadomości w sprawie obrońcy.

Barcelona ma negocjować obecnie z West Hamem i Southampton, które są gotowe zapłacić za Firpo. Milan do tej pory chciał jedynie wypożyczenia, przez co nie był brany pod uwagę, ale teraz wydaje się, że zmienił zdanie i będzie mógł zainwestować. Włochy to preferowany kierunek zawodnika, a do gry mogą włączyć się także Napoli i Fiorentina. Milan zagra w Lidze Mistrzów i interesował się Juniorem już w styczniu. Wtedy jednak gracz spodziewał się dziecka i nie zdecydował się na przeprowadzkę, choć doszedł już do porozumienia z klubem.

Teraz dyrektor sportowy Milanu ma nadzieję, że uda mu się skusić Firpo. Liczy na to, że negocjacje będą szybkie i łatwe, ponieważ w styczniu zaszły już daleko. Według Mundo Deportivo Barcelona wie o zainteresowaniu Milanu i Fiorentiny, ale nie Napoli. W klubie zapewniają, że rozmowy utknęły na razie w martwym punkcie. Mimo to relacje między włoskim klubem a piłkarzem są dobre, więc może dojść do porozumienia. Z kolei Fiorentina skontaktowała się z Barçą i z obrońcą, ale nie złożyła żadnej oferty.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Laporta top
Za Bartka poszedłby za darmo
konto usunięte

@barcelonaLM Oczywiście
« Powrót do wszystkich komentarzy