Footy Headlines publikuje szczegóły strojów FC Barcelony do gry w Lidze Mistrzów

Julia Cicha

18 czerwca 2021, 10:40

Footy Headlines

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak podawało już wcześniej Mundo Deportivo, FC Barcelona planuje na kolejny sezon dodatkowy komplet strojów, wyłącznie na domowe mecze Ligi Mistrzów. Portal Footy Headlines opublikował dziś kilka zdjęć tych trykotów.

Na koszulkach widzimy granatowo-bordowe pasy, ale w nietypowych wzorach. Na zdjęciach widać dwa czerwone (co ciekawe, wpadające w różowy) i trzy granatowe pasy z każdej strony, rękawy są granatowe, a przy kołnierzyku widać ciemniejsze, również granatowe akcenty. Logo sponsorów są w kolorze żółtym. Wzory widoczne na trykocie mają upamiętniać igrzyska olimpijskie w Barcelonie, które odbyły się w 1992 roku. Z tego powodu widzimy tam wiele wzorów upamiętniających takie miejsca w mieście jak Poble Sec czy oryginalna La Masia w pobliżu Camp Nou.

W sumie dzielnice „obecne” na koszulce to Les Corts, Sant Antoni, Sants, El Raval, Poble Sec i Gràcia. Nike rozmawiało ponoć z mieszkańcami tych okolic I prosiło ich o narysowanie najbardziej reprezentatywnych rzeczy z ich miejsc zamieszkania. Podobne grafiki zobaczymy na bluzach i T-shirtach. Footy Headlines dodaje, że spodenki na Ligę Mistrzów będą koloru granatowego, a getry połączą dużo ciemniejszy odcień granatu wpadający w czerń z czerwonym z koszulki oraz żółtym.

Zdjęcia i wizualizacje znajdziecie tutaj.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bez kitu niedługo co mecz to będzie inna koszulka

fajne coś innego :)

Na jutro przewidziana jest prezentacja pierwszego kompletu pidżam, w których zawodnicy będą spać w noce poprzedzające wyjazdowe mecze ligi mistrzów.

Ja nie wiem czy to są żarty z tymi strojami, myślę że dopiero jak wyjdą na boisko człowiek zda sobie sprawę w czym my gramy.

Jak dla mnie pierwszym kompletem mogłyby być te, w których graliśmy z Realem i Atleti. A te z artykułu wyglądają milion razy lepiej niż obecne domowe

Robią coraz większe cyrki z tymi strojami, zamiast zrobić prostą koszulkę w pasy. Pokażcie mi inny klub z czołówki, który tak cuduje z koszulkami. Za rok pewnie stroje Barcelony będą tak wyglądać:
https://strojeprzebrania-krakow.pl/wp-content/uploads/2018/08/1-IMG_20180408_144819.jpg

te drugie wyglądają ja peesżedskie. fuj

jak faktycznie beda miały kolory blau i grana to może bedą wyglądać ok

od kiedy barwy klubu to granat i róż??!?!

A mi się podobają jedne i drugie. Nie są jakieś super, ale też nie są brzydkie.

Ten różowy w kolejnych kompletach to chyba ukłon w stronę rynków azjatyckich, gdzie kulturowe znaczenie kolorów jest skrajnie odmienne od tego europejskiego

Jestem chyba stary, ale te nowe projekty w ogóle mi nie siadają :/

Koszulki na ligę mistrzów tragedia

No i wlasnie o taka koszulke nigdy nie walczylem! Mi sie podoba ;)

Ale syf. Coraz gorzej. Nie można przedłużać kontraktu z Nike.

Na Puchar Gampera też będą inne? A co z Pucharem Króla? :)