Mundo Deportivo: Niepokój w sprawie przedłużenia kontraktu Ousmane'a Dembélé z Barceloną

Maciej Łoś

6 czerwca 2021, 12:30

Mundo Deportivo

70 komentarzy

Fot. Getty Images

Ousmane Dembélé wciąż nie chce podjąć decyzji w sprawie swojej przyszłości. Jego kontrakt wygasa za rok i Barcelona ma coraz większe obawy, że Francuz nie będzie chciał negocjować w sprawie jego przedłużenia.

Ousmane Dembélé stał się w zeszłym sezonie ważną postacią drużyny Ronalda Koemana, ponieważ złapał regularną formę i omijały go urazy. Z tego względu klub chce przedłużyć z nim wygasającą za rok umowę, ponieważ jeśli tego nie zrobi, będzie zmuszony sprzedać go już w tym lecie. W innym przypadku Francuz w styczniu będzie mógł oficjalnie podpisać kontrakt z nowym klubem, a wtedy Barça nie dostanie za niego ani centa.

Problem jednak w tym, że skrzydłowy cały czas nie zamierza rozpocząć negocjacji z Barceloną. Z jednej strony w wywiadach podkreśla, że jest spokojny w sprawie swojej przyszłości w klubie, jednak z drugiej nie wykonuje w tej kwestii żadnych kroków. Barça zaczyna obawiać się, że agent Dembélé chce poczekać na występ swojego klienta na mistrzostwach Europy. Jeśli Francuz zagra dobrze na tym turnieju, będzie mógł stawiać trudniejsze warunki w trakcie rozmów.

Mundo Deportivo twierdzi także, że niektóre osoby w Barcelonie myślą, że reprezentant Dembélé dogadał się już wstępnie z innym klubem, dlatego przeciąga negocjacje z Barçą. W ten sposób mógłby poczekać do 1 stycznia, kiedy to będzie mógł oficjalnie rozmawiać z innymi zespołami bez udziału Blaugrany.  

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W końcu odpalił
« Powrót do wszystkich komentarzy