Media: Barcelona nie przedstawi Wijnaldumowi lepszej oferty finansowej

Maciej Łoś

5 czerwca 2021, 20:30

Mundo Deportivo, Marca, ESPN, Sport

72 komentarze

Fot. Getty Images

Coraz więcej wskazuje na to, że Georginio Wijnaldum nie trafi do Barcelony. Dyrekcja klubu nie zamierza odpowiadać na nową ofertę PSG i nie zaproponuje Holendrowi więcej pieniędzy.

Jak podało dziś rano ESPN, PSG włączyło się do walki o Georginio Wijnalduma i zaoferowało mu lukratywny kontrakt. Jest on wyraźnie lepszy niż ten, który Holendrowi przedstawiła Barcelona. Z tego powodu prawdopodobne jest, że pomocnik zdecydowałby się na przejście do klubu ze stolicy Francji.

Według Sportu, Barcelona nie zamierza zmieniać swojej oferty dla Wijnalduma. Dyrekcja zdaje sobie sprawę z ograniczeń swojego budżetu i nie chce zaczynać licytacji z PSG. Z klubu dochodzą głosy, że jeśli jest to próba zawodnika mająca na celu wynegocjowanie lepszej umowy w Barcelonie, to będzie ona nieudana.

Wijnaldum od początku przyjścia Ronalda Koemana do Barcelony stał się jednym z celów transferowych klubu. W zeszłym sezonie nie udało się go sprowadzić ze względu na problemy finansowe, jednak teraz zawodnikowi wygasł kontrakt z Liverpoolem, przez co jest obecnie wolnym graczem. Wydaje się, że ostatecznie na Camp Nou trafi tylko jeden rodak Koemana, a więc Memphis Depay.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie to nie łaski bez. Żeby lepiej zarabiać trzeba sobie zasłużyć. Nie mam nic przeciwko ale najpierw niech pokaże ze jest godny większej pensji. A jak chce na łatwiznę to niech idzie do szejków.
« Powrót do wszystkich komentarzy