Podsumowanie sezonu z Jackiem Laskowskim i Maćkiem Krawczykiem [LIVE]

Julia Cicha

24 maja 2021, 19:00

32 komentarze

Sezon LaLigi 2020/21 dobiegł końca. FC Barcelona zajęła rozczarowujące trzecie miejsce w tabeli, ale zdobyła Puchar Króla. Zapraszamy na live podsumowujący sezon, w którym naszymi gośćmi będą Jacek Laskowski i Maciek 'DissBlaster' Krawczyk.

Już o godzinie 20 na naszym kanale YouTube zastanowimy się, jak należy ocenić ten sezon pod względem trofeów oraz gry. Porozmawiamy o pracy wykonanej przez Ronalda Koemana oraz o tym, czy powinien on zostać na stanowisku trenera. Wraz z prowadzącymi Julią Cichą i Piotrkiem Baleją w rozmowie wezmą udział komentator TVP Jacek Laskowski oraz twórca kanału Footroll Maciek 'DissBlaster' Krawczyk. Zachęcamy do zadawania pytań na chacie!

Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Nie zapominajcie też o naszym podcaście Un Toc de la Rambla! Oprócz kanału YouTube wszystkie odcinki znajdziecie na platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zastanawia mnie temat "sprzedaży" Messiego. Czy to nie jest tak, że Messi ma w tej chwili los tylko w swoich rękach i wszystko zależy tylko i wyłącznie od jego decyzji?

Super Podsumowanie. Pozdrawiam gości i redaktorów!
konto usunięte

To trochę jakbyście zaprosili Messiego i Douglasa.

W kwestii Turka - tak wyraziłem się nieprecyzyjnie. "Wcale nie gra" odnosiło się do jego boiskowych wyczynów, który liczby nie oddają, a nie do czasu gry. Porozmawiajcie z kibicami Milanu, 90% z nich potwierdzi moja opnie

Ej ale ta dziewczyna to jest dosłownie "Cicha" XD

Fajny materiał, ale głównie dzięki gościom, u p. Julii mikrofon dramat już na kolejnym live z rzędu. Pan Piotr myli Aguero z Araujo, potem ta wpadka z Calhanoglu. Fajna sprawa, ale więcej czasu trzeba poświęcić na przygotowanie.

Obrona : Firpo zamiana na - Gaya, Pique - Deligt, Roberto - Emerson, Umti sprzedaż. Środek pola : Podziękować Busiemu, Pjaniciowi. Ofensywa : Podziękować Trincao, Dembele, Griezmann, Martin. Ściągnąć Depaya, Kuna, - oraz potrzeba sprowadzić kogoś za Dembele, warto spróbować skusić Sancho lub pójść na całość i kusić Mbappe nowym projektem Laporty.

Rewolucja w Barcelonie nie jest taka problematyczna, połowa roboty jest wykonana, mamy sporo młodych graczy, którzy już grają na wysokim poziomie, potrzeba na dobrą sprawę 6 zmian na pozycjach.

Matko Bosko Częstochowsko - ale podsumowanie sezonu - dobrze się tego słuchało, fajni goście - można powiedzieć idealni, bo brutalnie szczerzy.
W pewnym sensie te podsumowanie sezonu to taki MEM "oczekiwania vs rzeczywistość" - sposób w jaki został zaorany Dembele czy wręcz wyśmiany głupi pomysł Xaviego w roli trenera Barcelony jednoznacznie pokazuje jak wielu kibiców wbrew logice bezmyślnie wierzy w niektórych leniwych piłkarzy lub trenerów bez doświadczenia.

Wyciąć redaktorów i byłby świetny materiał.

No to notowania Dembele chyba spadną ;) :D

Była mowa tutaj o Calhanoglu a mianowicie Pan Piotrek Baleja mówił że Calhanoglu praiw w ogole w tym sezonie nie grał i że 32mln które daje jakiś szejk za niego to absurd to chcialem tylko dodać że Calhanoglu w tym sezonie 43 mecze 9 meczy i 12 asyst i małe porównanie z nim do Pjanica jest wg mnie w ogole nie na miejscu

Podzielem zdanie Maćka, wyrzucić to wybadałoby ojj sporo ludu... :)

DissBlaster kurfa co hahah. Master Plaster :)

Szkoda, że nie ze mną.

Jestem ciekaw wypowiedzi Maćka