Następny mecz:  Barcelona  -  Villarreal     ·  Sobota, 6 maja 18:30  ·  36. kolejka La Liga   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

  Użytkownik zbanowany

panczo

panczo

Informacje ogólne

Imię:

Dawid Panek

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Przemyśl

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 1300

Liczba komentarzy

194

Ocena komentarzy

+317

Najlepiej oceniane komentarze
  • panczo

    @Madridista_4ever: Podawanie informacji w stylu: "brały udział tylko 4 drużyny" to oczywista bzdura wyssana z palca. Real ma 11 trofeów najlepszej drużyny Europy jakby się nie nazywała. Trzeba to zaakceptować, niezależnie komu się kibicuje. Myślę jednak, że kibice Realu powinni zaakceptować i pamiętać o tym, w jaki sposób Real budował swoją potęgę w tamtym czasie. Mam tutaj na myśli naciski ówczesnych władz, ułatwienia regulaminowe dla transferów. Ciągnięcie Realu w górę w połączeniu z rzucaniem kłód pod nogi Barcelonie kończyło się mistrzostwami dla Królewskich,a w rozgrywkach międzynarodowych brał udział wtedy tylko mistrz kraju. Jeżeli ktoś chce przykładu, polecam poczytać sobie historię transferu legendy R.M. czyli Alfredo di Stefano, który już był piłkarzem Barcelony. Tak nawiasem mówiąc, Real Madryt w stronę reżimu Franco popchnął niejaki Santiago Bernabeu, którego imienia dzisiaj jest stadion. Ten facet miał na rękach krew wielu swoich kolegów, którzy inaczej sobie wyobrażali klub.
    Oczywiście żaden kibic Królewskich nie jest winny takiej historii klubu i być może ona nie przeszkadza w byciu Madridistą_4ever - ok, szanuje to. Mi przeszkadzałaby na pewno, dlatego dzisiaj jestem po stronie Blaugrana, nawet kosztem mniejszej ilości trofeów.

Wszystkie komentarze

Ostatnie wystawione oceny

Finał

Finał Puchar Króla Niedziela, 22 maja 21:30 Transmisja: Canal + Sport
Wszystkie oceny

Gorące tematy

Warto przeczytać