Następny mecz:  Barcelona  -  Osasuna     ·  środa, 26 kwietnia 19:30  ·  34. kolejka La Liga   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Ero

Ero Redaktor serwisu FCBarca.com

Informacje ogólne

Imię:

Brak informacji

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 1300

Liczba komentarzy

51

Ocena komentarzy

+144

Najlepiej oceniane komentarze
  • Ero

    Kwoty podane w newsie są chyba baaardzo optymistyczne, wręcz nierealne. Żaden klub nie pozwoli sobie na stratę podstawowego gracza, bo Barca jest w potrzebie. Myślę, że jedynie oferta 2 lub 3 razy wyższa od normalnej ceny mogłaby ich do takiego manewru przekonać, a to jest oczywiście bez sensu i raczej niemożliwe (chyba na zimowe okno było zero hajsu). Jeśli Lucho w ogóle bierze pod uwagę sprowadzenie kogoś z zewnątrz to pozostaje szukać wśród graczy z kartą w ręku. Caceres i Bosingwa to raczej śmieszne kandydatury, to już Maicon mógłby być bardziej sensowną opcją na te +/- 4 miesiące. Jednak nie wydaje mi się, żeby przyszedł ktoś z zewnątrz. Lucho pewnie zrobi z Masche rezerwowego defensora albo będziemy częściej grać 3-4-3. Jest jeszcze opcja z kimś z Barcy B, ale znając naszego coacha to nie napalałbym się na to. Trochę sobie los zakpił z Lucho. Zlewał Vidala, a jak się do niego przekonał i tamten odpłacił się dobrą grą to jeb, poważna kontuzja.

  • Ero

    @Seneka: A to, że lepsze oceny od Neya dostali także Roberto i Alba już Szanownemu Użytkownikowi nie przeszkadza? Przecież obaj mieli swój udział przy straconym golu. Gomes zaprezentował to, co zostało wymienione w opisie, więc nie wiemy, czemu ocena miałaby być niższa lub nawet dużo niższa. Nie wygrał nam meczu? To fakt, ale to, kurczę, trochę absurdalne. Nasi najwięksi gwiazdorzy też nie byli w stanie tego zrobić, więc dlaczego wymagać tego od wchodzącego do drużyny Gomesa? Bo był stosunkowo drogi? Hajs nie powinien być w tym wypadku kryterium. Pozdrawiam.

Wszystkie komentarze

Ostatnie wystawione oceny

24. kolejka La Liga Niedziela, 14 lutego 20:30 Transmisja: Eleven
Wszystkie oceny

Gorące tematy

Warto przeczytać