Następny mecz:  Sporting CP  -  Barcelona     ·  środa, 27 września 20:45  ·  2. kolejka Liga Mistrzów , Gr. D   ·  Transmisja: Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Brak informacji

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

7 lipca 2017

Dni w serwisie

79

Liczba komentarzy

121

Ocena komentarzy

+126

Najlepiej oceniane komentarze
  • Ben5

    Moim zdaniem powinniśmy zrobić tak , sprowadzić teraz Coutinho 70 mln + Rafinha, z PSG umówić się 130 mln + Verrati , a za kasę sprowadzić Dybale , moim zdaniem Dybala byłby najlepszym zastępca Neymara. Przy takim wykorzystaniu pieniędzy mielibyśmy mega mocny skład i nie odczulibyśmy odejścia Neymara.

  • Ben5

    Wiecie co zauważyłem oglądając reprezentacje Hiszpanii, że nasi zawodnicy graja naprawdę fajnie w reprezentacji mam tu na myśli Albe,Inieste Busqetsa i Pique czego nie można o nich powiedzieć oglądając ich w klubie. Oczywiście gracze realu tez bardzo dobrze grali. Szkoda że nasi tak nie graja w klubie ale to tylko pokazuje jakich mamy słabych zawodników np Denis,Arda,Gomes czy reszta słabiaków , i ci słabi zawodnicy ciągną tych dobrych ze sobą jak i reszte drużyny. trzeba wreszcie coś z tym zrobić i posprzedawać szrot.

Gorące tematy