Następny mecz:  Girona  -  Barcelona     ·  Sobota, 23 września 20:45  ·  6. kolejka La Liga   ·  Transmisja: Eleven Sports   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
19.04.2017, 20:45, 2. mecz 1/4 finału Liga Mistrzów, Miejsce: Camp Nou,
FC Barcelona 0:0 Juventus FC

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 4 użytkowników.

Użytkowników 6 Liczba głosów: 144
Redakcji 6.5

Czyste konto od razu na plus, choć w ciągu meczu nie został postawiony w ekstremalnej sytuacji. W 38 minucie dobrze wyczekał i generalnie świetnie spełniał się w roli ostatniego obrońcy, kiedy Juventus próbował zagrywać długimi przerzutami. Dobrze z plusem.

0 0 40 85% 0 0 9 4 4 0 0 0

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 3 użytkowników.

Na prawej obronie się po prostu marnuje ze względu na wzrost pewności siebie i branie na siebie odpowiedzialności. W tym meczu wyglądał co najmniej dobrze. W defensywie dwa bezpośrednie odbiory, jednak brawa za kreację. Trzy odważne dryblingi (18.,49. oraz 69 minuta) oraz próba uderzenia z 69. minuty - wielka szkoda, że to nie wpadło. Dobrze z plusem.

2 0 38 90% 0 3 0 3 2 2 2 0

Nie jest w najlepszej dyspozycji, ale co mógł zrobić, to zrobił. W defensywie brawa za interwencje z 15 oraz 38. minuty. Niemal całą drugą połowę spędził blisko pola karnego Buffona, jednak bez pozytywnych rezultatów - trudno jednak nie docenić zaangażowania Gerarda.

2 0 77 84% 0 1 2 10 5 2 1 1

Samuel Umtiti

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 25 użytkowników.

Użytkowników 6.5 Liczba głosów: 144
Redakcji 6.0

Solidny i skuteczny, choć zdażył mu się błąd w 38. minucie, kiedy to zbyt łatwo odpuścił Higuaina. Do tego w 50. minucie nie do końca dobrze się ustawił i miał problem z kontrolą pozycji Cuadrado, dzięki czemu Kolumbijczyk mógł oddać groźny strzał. Poza tym pewnie i bez zarzutów - ogólnie defensywa Barcelony nie dała Juventusowi większych szans na zdobycie gola.

0 0 72 90% 0 0 2 1 6 0 2 0

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 1 użytkownika.

Cały Alba - gra bez piłki wzorowa, dzięki czemu co rusz dostawał piłkę na lewym skrzydle, jednak Jordi nigdy nie był mistrzem podejmowania decyzji. Stąd kilka świetnych wejść, a tylko jedno kluczowe podanie w 21. minucie. W 19. minucie wykonał kiepska wrzutę, jednak pomogło szczęście. W defensywie solidny - jedynie w 53. minucie dał się zbyt łatwo wymanewrować Cuadrado. Dobrze.

1 0 66 82% 1 0 5 10 7 1 0 0

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 2 użytkowników.

Poziom i sposób gry zbliżony do tego Iniesty, choć z lekkim plusem. Był skuteczny w defensywie, co przyniosło kilka niezłych interwencji, a do tego zdażyło mu się błysnąć podaniem (21., 31. oraz 66. minuta). Nie zawiódł, podobnie jak większość jego kolegów.

0 0 67 87% 2 0 2 3 6 0 1 0

Użytkowników 4.5 Liczba głosów: 144
Redakcji 5.0

Ponownie jeden z najsłabszych - wydaje się, że kończy się jego rola w Barcelonie Enrique - oby kolejny trener miał na niego pomysł. W tym meczu miał trzy momenty, kiedy dograł kluczowe podania (50. oraz 56. minuta) oraz próbował uderzenia z dystansu w 15. minucie. Poza tym statystujący, choć nie popełniający głupich błędów. Typowy występ na notę przeciętną.

1 0 19 79% 2 0 1 10 2 2 1 0

Andrés Iniesta

Użytkowników 5.5 Liczba głosów: 144

Poprawny występ, jednak bez żadnego bonusa. Utrzymał solidny poziom, angażując się w kreację (62. minuta) i pracując w defensywie (59. oraz 72. minuta). Trzy udane dryblingi w tym naprawdę ładne przejście w 22. minucie. Zabrakło tylko magii.

1 0 54 87% 1 3 2 5 3 2 1 0

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 33 użytkowników.

Nie zmarnował stuprocentowych okazji jak choćby Iniesta w Turynie, ale jego strzały z tych lepszych pozycji, które normalnie lądują w bocznej siatce od środka, tym razem zatrzymywały się na bandach. Nie można mu odmówić chęci i pracy - liczba kontaktów z piłką (83) oraz strzałów mówi sama za siebie. Do tego plus za kluczowe podania, w tym świetne do Alby z 17. minuty. Tym razem nie dał zbyt wiele w aspekcie gry indywidualnej - brakowało tego. Mimo wszystko utrzymał solidny poziom.

7 1 53 85% 3 1 3 11 2 0 2 0

Użytkowników 5 Liczba głosów: 144

Włosi mają na niego patent. Poza nielicznymi przebłyskami w postaci dobrych dograń do kolegów w 19. oraz 66. minucie - za co nota w górę, praktycznie nie istniał. Skutecznie wyłączony z gry przez Bonucciego i Chielliniego - nawet ter Stegen miał od niego więcej kontaktów z piłką.

2 0 29 72% 2 0 2 7 2 2 2 0

Neymar

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez 37 użytkowników.

Redakcji 8.0

Najlepszy. Najbardziej mu zależało, był najbardziej efektywny i stwarzał największe zagrożnie pod bramką Buffona. Pokazał absolutny kosmos w aspekcie gry indywidualnej - 15 udanych dryblingów zakrawa o rekord. Do tego cztery kluczowe podania, dobre podania w 12. oraz 80. minucie. Ogromny plus za pracę w defensywie - zaliczył więcej udanych interwencji niż Pique. Szkoda braku skuteczności kolegów.

3 0 56 64% 4 15 2 21 6 0 4 0
Neymar

Paco Alcácer

Redakcji 4.5

Po wejściu na murawę zaginął - a jednak grał całkiem długo. Nie otrzymywał piłek, był bardzo dobrze kryty przez defensywę Juve - nic nie wniósł do gry.

0 0 5 40% 0 0 0 2 0 0 0 0

Javier Mascherano

Redakcji 5.5

Tak niewiele brakowało do oddania groźnego strzału w 80. minucie... Poza tym zmiana w porządku. Dobre interwencje (83. oraz 87. minuta), uczestnictwo w większości rozgrywanych akcji - nieźle.