Teraz jest N 26 sty, 2020 00:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Czy FC Barcelona wygra LM 2019/20
1. Tak 20%  20%  [ 1 ]
2. Nie 80%  80%  [ 4 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 03 paź, 2019 20:43 
Pichichi

Culé a muerte napisał(a):
Zibi1981 napisał(a):
Zawodnicy Interu przebiegli o 10 km więcej w trakcie meczu, to tak jakby mieli 12 zawodnika z pola.

Trzeba wziąć poprawkę na te dane: posiadanie piłki.

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk

Przecież to logiczne. Chodziło mi o prosty fakt - znacznie więcej biegasz, szybciej puchniesz.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Śr 23 paź, 2019 21:57 
Segunda Division

Co to było... Najgorsza Barca jaką chyba widziałem :?
Tylko patrzyłem i liczyłem czy strata nastąpi przy pierwszym czy drugim podaniu.... Masakra

PostNapisane: Śr 23 paź, 2019 22:11 
Segunda Division

Można sie tylko zastanawiać kto nas ośmieszy tym razem w fazie pucharowej i kiedy. Nie da sie tak grać a ja sie nie dam na to nabrać, tym klubem rządzą piłkarze, Valverde ma tam gówno do gadania, Czesi przebiegli 15 km więcej, nad tym sie głęboko zastanówcie zamiast szukać przyczyn w taktyce

PostNapisane: Śr 23 paź, 2019 23:59 
Amateur/Aficionado

Dlatego tak jak pisało już tutaj kilka osób należało wywalić Valverde i razem z nim pogonić cześć towarzystwa wzajemnej adoracji, no ale zarząd jest przecież zadowolony z wyników

PostNapisane: Cz 24 paź, 2019 10:05 
Pichichi

Gra Barcelony w Pradze wyglądała prawie tak samo beznadziejnie, jak gra Polaków z Austriakami w Warszawie we wrześniu. Zwycięstwo zawdzięczamy szybko strzelonej bramce oraz brakowi umiejętności strzeleckich zawodników Slavii - tyle klarownych sytuacji nie stworzyli sobie chyba nawet Borussia w Dortmundzie czy Inter na Camp Nou, a jednak strzelili tylko jedną bramkę. Ter Stegen - Superman! Wczoraj nawet Messi zepsuł kilka łatwych piłek w kontrach, a na temat skuteczności Suareza na wyjazdach w LM już wylano morze atramentu (inna sprawa, że wczoraj, podobnie jak w Manchesterze w zeszłym sezonie, to były dla mnie bramki strzelone przez Urugwajczyka, nie samobóje). Bardzo słabi Pique, Semedo, Busquets, zaledwie poprawni de Jong, Arthur. Wejście Dembele, Vidala i Rakiticia też tym razem nie za wiele pomogło. Cóż, o ile na wiosnę nie będzie to wyglądać inaczej, to odpadamy w 1/4.

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Cz 24 paź, 2019 10:42 
Segunda Division

Najgorsze że wczoraj nie poczułem jakiejś złości tylko bardziej jakiś taki smutek. Staliśmy się drużyną którą wystarczy przycisnąć zaangażowaniem i sercem. Ja wiem że to nie tylko jakaś tam Praga, ale nie można tak bezradnie grać. Nic ale to nic sie nie zmieniło od Romy i Liverpoolu, nie pomogły De Jongi, Greizzmany czy podobno Arthury w mega formie. Jak można nie potrafic wymienić 5 podań czy wyjść z piłką z własnego pola karnego. Gdyby nie Mats znów bylibyśmy pośmiewiskiem .

PostNapisane: Pt 25 paź, 2019 10:52 
Amateur/Aficionado

Żaden nowy grajek nie pomoże jeśli w drużynie nie ma prawdziwych liderów, na takiego zaczyna dopiero nam wyrastać Mats.
W moim odczuciu takim kimś mógł zostać Pique, ale jedyne na co go stać to robić debilne żarty.
Messi wiadomo zbyt introwertyczny.

Jeśli w drużynie nie ma lidera to taką osobą MUSI być trener jeśli to ma zadziałać, a my mamy Valverde.

PostNapisane: So 26 paź, 2019 13:28 
Primera Division

Im dłużej na to patrzę tym częściej zauważam ten problem. Brakuje lidera. Kogoś kto nimi wstrząśnie gdy gra wygląda źle. Nikt nie ma takich jaj by wyjść i powiedzieć kilka ostrych słów.
Nie widzę takich osób na murawie. Pique to już bardziej celebryta/prezes niż piłkarz. Umtiti jest inwalidą. Messiego to bardziej trzeba ogarniać niż on mógłby to robić. Pozostaje trener.
I powtórzę to do znudzenia. Bez napastnika wcześniej czy później się odbije jak id ściany. Suareza już nie ma. To tylko koszulka i nazwisko. To że czasem strzeli bramkę z niczego to nic nie znaczy. To taki poziom że on jakby o siebie zadbał to nawet w wieku po 40tce by wsadził coś pięknego ale czas na poważną piłkę w jego przypadku się skończył.

PostNapisane: Wt 29 paź, 2019 12:36 
Segunda Division

W niedzielę oglądałem Liverpool z kogutami. Już pomijając grę to chodzi mi o koniec meczu, jakie Jurgen ma podejście do piłkarzy, trybun. Każdego zawodnika przytula, każdemu coś przekazuje, istny dobry tata i psycholog. Gdzie jest on a gdzie niemrawy zagubiony Ernest. Dwa różne światy. Nie wiem komu on robi dobrze w zarządzie, ale mam nadzieję że to definitywnie jego ostatni sezon na naszej ławce. 3 lata w dupe ..

PostNapisane: Śr 30 paź, 2019 18:39 
El Crack Total

W Anglii wszystko wygląda lepiej, od ambicji (stąd takie wyniki jak 9-0 ostatnio) po kibiców, którzy takiego robienia ich w chuja jak w Barcelonie by nie wybaczyli.

PostNapisane: Wt 05 lis, 2019 21:13 
Segunda Division

Jest progres, równamy do meczów wyjazdowych

PostNapisane: Śr 06 lis, 2019 01:18 
El Crack Total

Nawet nie oglądałem bo od kiedy Barca gra o 19:00 swoje mecze ?! - to też pokazuje jak ten klub piquje w dół. Ale i bez oglądania wiadomo jak było bo przecież takie Slavie same sobie ze strachu strzelały po 3 gole na Camp Nou a tu nic nie wpadło.

PostNapisane: Pt 08 lis, 2019 05:50 
Pichichi

Gra Dortmundu to ciekawy przykład do porównań dla Barcy. Dużo analogii drużynowych i indywidualnych ale najpierw kilka informacji:
1. Posiadanie - Dortmund 61%, Barca 62% - identycznie (whoscored)
2. Formacja 4-2-3-1 - Frenkie odrobinę wyżej niż Busi, Arturo jeszcze wyżej i swobodnie (Borussia identycznie)
3. Kontakty - Borussia 890, Barca 819 - podobnie ale:
Hummels 65, Akanji 77 | Witsel 109, Weigl 109, Brandt 73
Pique 109, Lenglet 131 | De Jong 87, Busquets 72, Vidal 41 (+38 Rakitic za Busiego) - whoscored.com
Przepaść, gra bliżej własnej bramki, prawie 1/3 kontaktów to stoperzy, asekurancka gra, brak pomysłu, brak opcji do rozegrania.
4. Dystans:
Dortmund 120km - 122km Inter
Barcelona 111km - 125km Slavia (uefa.com)
Goście prawie tyle samo, gospodarze w Katalonii o 10km mniej niż Ci w Niemczech, to nie jest jeden Messi (przykład dobry bo i tu i tu gospodarze musieli cisnąć rywala).

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 28 lis, 2019 15:40 
El Crack Total

Slavia się nie obsrała, a taki Dortmund się obsrał na Camp Nou...

PostNapisane: Pt 29 lis, 2019 14:21 
Segunda Division

Widzicie jaka ta Slavia dobra...? :P

PostNapisane: Śr 11 gru, 2019 11:20 
Segunda Division

Całkiem przyjemnie się oglądało młodych w akcji, chyba wszyscy zagrali na poziomie. Wiadomo błędy się zdarzały, ale koniec końców dla młodzieży na plus. Trochę skakałem po kanałach dopingując Valencię, ale najbardziej podobali mi się Alenya, Wague, i pomimo błędów Tobibo. Rozczarował Firpo, chyba jednak nie jego progi.

Noo i Ansu, bramka w stylu Messiego, szybkie piękne podanie na wyłożenie piłki i strzał. Coś z niego może i będzie

PostNapisane: Śr 11 gru, 2019 12:33 
Pichichi

Swoją szansę wykorzystali na pewno Alena, Perez, Wague, Neto (choć wiadomo, że tylko kontuzja Ter Stegena da mu jakąkolwiek nadzieję na regularną grę) i Fati, a zmarnował kolejny raz Firpo. Griezmann, mimo "asysty" też bez szału.

W tym meczu także było widać, że największą bolączką w tym sezonie jest obrona. Trzy gole ze spalonych musiały sfrustrować Inter.

No i jeszcze Lautaro - o niego trzeba zdecydowanie powalczyć. Olać Neymara, przestać marzyć o Mbappe (bo i tak pójdzie tam, gdzie będzie Zidane), skupić się na Lautaro. Ma niebywały potencjał ten chłopak.

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Śr 11 gru, 2019 16:21 
El Crack Total

Grupa śmierci mająca zwolnić Ernesta okazała się grupą śmiechu gdzie nawet czeski kopciuszek o mało co nie przegrał żadnego meczu na wyjeździe.

Najbardziej szkoda Conte, ale no cóż, plotki o przywróceniu potęgi całej Serie A okazały się przedwczesne.

Witamy w ćwierćfinale, bo na drugich miejscach do wylosowania w 1/8 też same ogórki.

PostNapisane: Cz 12 gru, 2019 08:46 
Pichichi

Ja bym sobie życzył Liverpool - Real w 1/8 8)

A dla Barcy...może Chelsea? Na pewno nie chciałbym wylosować kolejny raz Lyon.

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1