Teraz jest N 20 sty, 2019 05:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Czy Fc Barcelona zdobędzie piłkarską Ligę Mistrzów w sezonie 2018/2019?
Ankieta wygaśnie Wt 12 lut, 2019 10:21
Tak 67%  67%  [ 2 ]
Nie 33%  33%  [ 1 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 06 lis, 2018 23:14 
Segunda Division

Ile razy Busi jeszcze musi zajebać bramkę swoimi debilnymi stratami żeby się w końcu ogarnął, no kurwa zamiast to wypierdolić to nie, trzeba podać, o zachowaniu Pique to już nawet czasami szkoda klawiatury, zamiast wesprzeć Roberto który przegrywa walkę z Icardim to ustawia się za Ter Stegenem, no i oczywiście klasyk, Suarez multum okazji i zero goli, Icardi jedna i gol. Czasami ten sport tak mnie wkurwia że śmierć na zawał czy inny udar jest coraz bardziej prawdopodobna

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 01:31 
El Crack Total

Malcolm zrobił więcej w 10 minut niż Dembele w 80. Chłopak pokazał, że warto na niego stawiać.
Taką Barcę chce się oglądać: agresywna, z ciągiem na bramkę, kontrolującą grę (prócz tej jednej głupiej wpadki). Niech jeszcze dojdzie skuteczność i będzie walec. Widać, że na LM są ponadprzeciętnie zmobilizowani i oby tak do końca. Co mnie martwi, to, że wraz z Messim wróci marazm i czekanie aż lider zrobi swoje.

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 08:15 
Primera Division

Roberto w obronie to jest taki ciamajda że brak słów. W ogóle przy bramce w plecy standardowa komedia. Pikej to chyba nie byłby sobą gdyby zagrał cały dobry mecz. Zawsze coś trzeba zrobić żeby było śmiesznie. Busi następny komediant.
Malcom w parę minut zrobił więcej niż Suarez, Cou i super strzelec Rakitic razem wzięci. Naprawdę dobry mecz. Inter momentami wyglądał jak jakaś drużyna z A klasy. Tylko poziom skuteczności na wakacjach. Z Leo śmiem twierdzić że wczoraj mógłby być zwyczajny pogrom Interu. Zostawili nam tyle miejsca że Leo by to zabił w pierwszej połowie.

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 17:57 
El Crack Total

Cytuj:
Busi następny komediant.

A to dziwne, bo co weekend komentujący La Ligę mówią po kilka razy że jest w super formie, jak nigdy.

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 20:11 
Tercera Division

ryba84 napisał(a):
Busi następny komediant. Malcom w parę minut zrobił więcej niż Suarez, Cou i super strzelec Rakitic razem wzięci. .

Zazwyczaj jestem też tym narzekającym ale myślę że trochę przesadzasz tym razem ;) Wejść na 10 min dostać dobra piłkę i strzelić bramkę, jest OK ale co innego zapierniczać cały mecz w agresywnej grze.

Mamy punkt z trudnego terenu, pierwsze miejsce w grupie, pewny awans i agresję w grze. Rzadko to mówię ale jest GIT

Bardziej martwi mnie co może się stać jak wróci Messi jak wspomniał aschnu oby nadal tak zapierniczali

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 21:25 
Primera Division

Nie no jest nawet lepiej niż dobrze. Ciężka drabinka w październiku plus jeszcze kontuzja Leo a wychodzimy z grupy na luzie plus lider w lidze. Kurwilem na Rakietę a ten naprawdę ciągnął przez ostatni miesiąc pożądanie. Suarez się obudził a szczerze w to wątpilem.
Świetnie się wpasowali w zespół Lenglet i Arthur. Lenglet jest naprawdę świetny a Arthur już powoli zaczyna do kręcenia kółek dokładać odważne podania. Mamy zawodnika który wszedł i praktycznie od razu zaczął grać dobrze na okrutnie ciężkiej pozycji. Ja pamiętam dobrze Thiago i ten kaleczyl w środku okrutnie.

PostNapisane: Cz 29 lis, 2018 00:34 
El Crack Total

Co PSV miało sytuacji w pierwszej połowie... jeśli tak wygląda ta nasza słynna mobilizacja na Ligę Mistrzów to gratulacje.

PostNapisane: Cz 29 lis, 2018 10:17 
Tercera Division

Wczorajsza gra przypominała mi mecze Realu ( nie wszystkie żeby nie było), przeciwnik atakuje, ma milion sytuacji ale to my wywozimy 3 punkty.

Wiem że nasz ten pajac na ławce nie miał za wielkiego pola manewru, ale przypomina mi się sytuacja z filmu "Reqiem for a dream" kiedy strażnik więzienny pyta więźniów :
Can you hear me? Can you see me?
- Yes, sir.
- OK for work. (u nas play)

Tak chyba wygląda rozmowa przed meczem z Rakiticem czy Busquetsem

Niepokojące jest to że każdy z naszych zalicza systematyczny spadek formy, nawet Messi jest daleki nawet od swojej przeciętnej. Nie ma zawodnika w formie ...

PostNapisane: Cz 29 lis, 2018 15:38 
Segunda Division

Żenująco wyglądamy w defensywie, to sie skończy kolejnym blamażem, Rakitic i Couinho ledwo co wrócili i od razu w pierwszym składzie. Valverde odejdź już człowieku.

PostNapisane: Wt 11 gru, 2018 16:55 
El Crack Total

Odpuszczamy dzisiejszy mecz za np. Eriksena czy jak zwykle - katalońskie frajerstwo 100 % :>

PostNapisane: Wt 11 gru, 2018 20:21 
Tercera Division

Rakitic ma taśmy :D

PostNapisane: Śr 12 gru, 2018 08:42 
El Crack Total

Awans z pierwszego miejsca, drugi skład przetestowany z kimś kto walczył o awans, więc nie rozumiem w czym problem? Jedynie Rakitic, dziwne, ze gościu też nie dostał wolnego.

PostNapisane: Śr 12 gru, 2018 11:38 
Tercera Division

No Valverde, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili... Szansa dla Barcy B, odpoczynek dla Raki... no dobra... bez przesady :P
Nawet dobrze, że jest remis i że Tottenham przechodzi, bo mamy z Interem złe wspomnienia z 2010, więc się cieszę, że odpadają z grupy.
Dembele nie spóźnił się na mecz i zagrał bardzo ładnie :P

PostNapisane: Śr 12 gru, 2018 16:59 
El Crack Total

aschnu napisał(a):
Awans z pierwszego miejsca, drugi skład przetestowany z kimś kto walczył o awans, więc nie rozumiem w czym problem?

Posiadanie piłki mniejsze od przeciwnika :P

PostNapisane: N 16 gru, 2018 22:46 
Tercera Division

Mecz wesoły, szkoda oczywiście braku paru min dla Aleni. Nie jestem dobry w photoshopie ale takie coś zrobiłem :

Obrazek

PostNapisane: Pn 17 gru, 2018 10:54 
El Crack Total

A o którym meczu piszesz?

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Pn 17 gru, 2018 14:11 
Tercera Division

ojoj przepraszam post do przesunięcia do działu ligi hiszpańskiej.
Post dotyczy meczu z Levante z 16-12-2018 r.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1