Teraz jest Pn 22 kwi, 2019 08:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 06 wrz, 2018 19:54 
Tercera Division

Co daje członkostwo w Fan Club Barça Polska? Czy można pojechać na El Classico (mówię o ofercie z tej strony), nie będąc członkiem? Pewnie jest wtedy drożej, ale czy można?

PostNapisane: Pt 07 wrz, 2018 19:02 
Pichichi

Na 100% każdy bilet na wyjazd zorganizowany przez FCBP jest tańszy o 100 zł w przypadku członkostwa. Co do kupna biletów to oczywiście pierwszeństwo mają członkowie, ale zazwyczaj wstawiają newsy o wyjeździe na El Clasico kilka razy na główną, więc nie cieszy się super zainteresowaniem. Ogólnie za 3,5 tysiąca zł spędziłem 8 dni w Barcelonie będąc na 2 meczach (La Liga + LM z City w grupie), więc płacenie takiej samej kwoty za przelot, 1-2 noclegi i bilet na jeden mecz to słaba opcja - stąd te wyjazdy nie są rozchwytywane. Zdaje sobie sprawę, że to Klasyk, ale nie wszyscy są w stanie wybrać praktycznie sam mecz z 3,5 kafla.

PostNapisane: Pt 07 wrz, 2018 20:54 
Tercera Division

Mój kolega właśnie wrócił z Barcelony. Nie był na żadnym meczu i za 14 dni wydał trochę więcej niż 3,5 tys. Dlatego trochę mi się nie uśmiecha tyle płacić za 4 dni. Gdybym sam chciał pojechać, to kiedy kupować bilet na kwiecień/maj (nie wiem kiedy konkretnie będzie ten mecz)? W styczniu?

PostNapisane: N 09 wrz, 2018 21:47 
Pichichi

Yyy, El Clasico na Camp Nou jest w październiku?

Z takim planowaniem nie wróżę Tobie udanego wyjazdu...

PostNapisane: Pn 10 wrz, 2018 17:15 
Tercera Division

W sezonie 18/19 tak, ale z różnych względów pasuje mi dopiero sezon 19/20, więc jak tym razem jest w październiku, to następnym razem powinno być jakoś kwiecień/maj, co nie?

PostNapisane: Wt 11 wrz, 2018 21:28 
Pichichi

To przeanalizuj poprzednie sezony. Serio tak trudno sprawdzić to w internecie?

PostNapisane: Śr 12 wrz, 2018 17:09 
Tercera Division

Inaczej- kiedy by ten mecz nie był, to jak uważasz- z jakim wyprzedzeniem warto kupować bilet? Około pół roku?

PostNapisane: Pt 14 wrz, 2018 21:48 
Pichichi

Weź wpisz sobie w Google frazę jak dostać bilet na mecz Barcelony albo jak dostać bilet na El Clasico, bo nie zamierzam odpowiadać na tak banalne pytania, bo widzę, że nie masz podstawowej wiedzy

PostNapisane: So 15 wrz, 2018 13:20 
Tercera Division

A skąd mam mieć, jak jeszcze nigdy nie jechałem? A fora są od tego, żeby się pytać.

PostNapisane: Pn 17 wrz, 2018 19:04 
Pichichi

Jak pierwszy raz jechałem to wpisałem w Google parę fraz, które odpowiedziały na wszystkie moje pytania. Zgadza się, forum jest po to żeby dyskutować, ale po co marnować czas na pisanie kilku-kilkudziesięciu pytań, skoro bez tego można szybciej znaleźć odpowiedź?

PostNapisane: Pn 17 wrz, 2018 19:29 
Tercera Division

No dobra, też racja. Najlepiej skorzystam z tej oferty z tematu, przeboleję koszty, a za to będą miał wszystko ładnie, profesjonalnie zorganizowane :P

PostNapisane: Pn 14 sty, 2019 08:20 
Tercera Division

Mam pytanie, na ktore nie znalazlem odpowiedzi w Internecie. Pytanie do osob, ktore juz kilka razy byly na El Classico. Mam nadzieje, ze tu takie sa. Moglibyscie powiedziec z doswiadczenia kiedy najpozniej mozna kupic bilet na El Classico zeby mi nie wykupili? Oczywiscie pytam bardzo mniej wiecej, wiadomo, ze konkretnie sie nie da powiedziec. W maju wystarczy czy musze wczesniej? Pytam o sytuacje, w ktorej mialbym jechac sam, nie z FCBFP.

PostNapisane: N 20 sty, 2019 18:33 
Pichichi

Ja nigdy nie byłem jeszcze, ani sam nie organizowałem takiego wyjazdu, ale samo kupno takiego biletu to podobno polowanie.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2019 00:08 
Tercera Division

No właśnie, dlatego liczę na odpowiedź. Na innym forum, którego nie będę reklamował, powiedziano mi, że wystarczy dzień przed meczem, ale chyba ktoś sobie ze mnie jaja robił. Wiem, że jest problem z frekwencją, ale chyba nie w TYM dniu. Wydaje mi się, że w maju wystarczy kup, ale szukam potwierdzenia kogoś doświadczonego.

PostNapisane: Pn 11 mar, 2019 17:36 
Tercera Division

Pamiętacie z doświadczenia w którym miesiącu można się spodziewać na stronie głównej artykułu z ofertą wyjazdu na El Clasico?

PostNapisane: Śr 20 mar, 2019 22:26 
Pete Sampras

Ronaldinho4ever napisał(a):
Pamiętacie z doświadczenia w którym miesiącu można się spodziewać na stronie głównej artykułu z ofertą wyjazdu na El Clasico?

Po losowaniu kalendarza, to na pewno. Wszystko zależy od tego, w jakim miesiącu będzie mecz na CN. Ja na razie byłem dwa razy na El Clasico, bilety lotnicze kupowałem jak podano kalendarz, otwarta sprzedaż biletów za pierwszym razem ruszała 2 dni przed meczem, za drugim bodajże 5. Wtedy kupowałem. W obu przypadkach bilety można było kupić w dniu meczu, choć nie było ich wiele.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Cz 21 mar, 2019 09:50 
Tercera Division

Dzięki wielkie. Właśnie tego się boję- będę miał ze 2 dni i nie wiem czy zdążę. Wiem, że na ostatnim El Clasico na Camp Nou zostało jeszcze 7 tys. wolnych miejsc, ale na ostatnim El Clasico na Bernabeu nie zostało nic.
A gdybym skorzystał z oferty ze strony, a nie jechał sam, to mogę wziąć ze sobą osobę niepełnoletnią?

PostNapisane: Cz 21 mar, 2019 19:49 
Pichichi

Zadam pytanie z innej beczki. Bardzo podobają mi się bilety z kas stadionu. Czy jest możliwość kupna biletu przez internet i później dodrukowania w kasie biletu oryginalnego, jak sprzedawanego w kasie? To kosztuje? Jeżeli tak, to ile?

PostNapisane: Cz 21 mar, 2019 20:13 
Pete Sampras

K-a-m-i-q napisał(a):
Zadam pytanie z innej beczki. Bardzo podobają mi się bilety z kas stadionu. Czy jest możliwość kupna biletu przez internet i później dodrukowania w kasie biletu oryginalnego, jak sprzedawanego w kasie? To kosztuje? Jeżeli tak, to ile?

Niestety nie chcą wymieniać. Kiedyś podobno się dało, ale od ładnych 2-3 sezonów już nie ma takiej opcji, chciałem mieć oryginalny bilet z klasyku, ale niestety się nie dało.

A gdybym skorzystał z oferty ze strony, a nie jechał sam, to mogę wziąć ze sobą osobę niepełnoletnią?

Osoba niepełnoletnia może jechać z opiekunem. Jeśli nim jesteś lub rodzice tej osoby napiszą pismo/upoważnienie, że to Ty jesteś opiekunem tej osoby na danym wyjeździe, to tak.

Dzięki wielkie. Właśnie tego się boję- będę miał ze 2 dni i nie wiem czy zdążę. Wiem, że na ostatnim El Clasico na Camp Nou zostało jeszcze 7 tys. wolnych miejsc, ale na ostatnim El Clasico na Bernabeu nie zostało nic.

Bernabeu jest mniejsze. :wink: Poza tym w tym sezonie Barcelona poszalała z cenami, stąd też na pewno mniejsza frekwencja. Jeśli to się utrzyma, to bilety będzie znów można dostać w dniu meczu.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Cz 21 mar, 2019 22:18 
Tercera Division

To brat, więc nie jestem opiekunem, ale jak mówisz, że wystarczy tylko kartka od rodziców, to super!
Czyli mówisz, że nie ma co się bać o bilety? Tylko ciekawe jak długo przed meczem trzeba stanąć w kolejce... :-P I jakie są ceny biletów według najnowszego cennika? Nie wiem czy ufać innym miejscom w Internecie, bo mogą mieć nieaktualne informacje, skoro ceny zmieniły się niedawno, więc niestety nie mogę sam sprawdzić...
Wielkie dzięki za pomoc!!! :-D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1