Teraz jest Śr 26 wrz, 2018 14:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N 26 sie, 2018 16:06 
Pichichi

Tutaj komentujmy obecny sezon ligowy.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pn 27 sie, 2018 21:30 
El Crack Total

A co tu komentować? Szczerze, to gra mnie nie zachwyca, a wielkie wzmocnienia to widać tylko na ławce. Oczywistym jest, ze na lewej nie ma kto grać, więc Malcolm (rzekomo wielki talent) grzeje ławę, a Valverde ćwiczy w przodzie tylko on wie co. Nie wiem co ma dać Vidal Barcie i nie wiem o co chodzi z Rafinhą. Ściągają gościa, który nijak pasuje do stylu gry, a na siłę wypychają grajka, który co chwile pokazuje, że się nada i ma potencjał.
No i gdzie ten owy następca Xaviego, na którego Barca tak długo czekała?

Jedyny plus: Var

PostNapisane: Wt 28 sie, 2018 08:27 
Pichichi

Spokojnie, Barca rozegrała dopiero 2 mecze w lidze. Dembele zaczyna spełniać oczekiwania dopiero po roku, a Ty chcesz, żeby nowi grali już jak Messi?

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: Wt 28 sie, 2018 09:34 
El Crack Total

Zibi1981 napisał(a):
Spokojnie, Barca rozegrała dopiero 2 mecze w lidze. Dembele zaczyna spełniać oczekiwania dopiero po roku, a Ty chcesz, żeby nowi grali już jak Messi?
Nie. Chcę, żeby nowi w ogóle grali, a nie przesiadywali na ławce.

PostNapisane: Wt 28 sie, 2018 15:54 
El Crack Total

W sumie po co nowy temat jak gra, czyli męczenie buły na razie takie samo jak w poprzednim sezonie. Do tego Messi tak samo oklepuje słupki i poprzeczki. Jedynie Paulinho zmienił fryzurę.... a nie, to Vidal :lol2:

PostNapisane: Wt 28 sie, 2018 18:54 
Tercera Division

Ciekawe czy ten młodziak Piug czy jak mu tam dostanie jakieś minuty... Bo jak wierzyć plotką to oni prędzej kupią jeszcze z 3 pomocników niż wprowadzą jakiegoś dzieciaka.

PostNapisane: N 02 wrz, 2018 17:38 
Tercera Division

Huesca i Once da Gala. To tylko pokazuje jakiego impotenta mamy na ławce

PostNapisane: N 02 wrz, 2018 19:24 
Segunda Division

potencjał tej kadry jest naprawdę duży, teraz Valverde nie będzie miał wymówki w postaci braków personalnych w kadrze bo ma czym rzeźbić, jeśli znowu się skompromitujemy w LM trzeba mu pokazać drzwi...

PostNapisane: N 02 wrz, 2018 19:46 
Tercera Division

Potencjał jest ogromy, ale powiedzmy sobie że 2 połowa to była gierka treningowa. Zobaczmy co będzie z lepszym przeciwnikiem. Grupa w LM jest silna.
Słów o impotencie nie cofam, nie zamydli mi oczu wynik z beniamnikiem.

btw. Couthinio w II połowie koń !

PostNapisane: Pn 03 wrz, 2018 00:14 
El Crack Total

Oglądam też mecze Juventusu żeby zobaczyć historycznego gola CR w SerieA i porównując te autostrady jakie robią obrońcy w La Liga z tym jak grają obrońcy we Włoszech to śmiech na sali. Nic dziwnego że tyle goli nastrzelał w Hiszpanii. Dlatego nawet 12 goli strzelonych Huesce nie byłoby miarodajnym wyznacznikiem tego co Barcelona może osiągnąć w tym sezonie. Nie ma więc czym się na razie podniecać.

PostNapisane: So 15 wrz, 2018 17:30 
Segunda Division

kapitalny mecz w naszym wykonaniu, świetnie środek pola, kontrola od początku do końca, RSSS nawet nie pierdnął..

PostNapisane: So 15 wrz, 2018 19:33 
El Crack Total

Oglądałem tylko od 57 do 67 minuty i gospodarze mieli trzy setki w tym czasie :o , i to takie że Stevie Wonder by strzelił. Na szczęście w tej lidze nie każdego stać na napastników (i bramkarza) więc mamy komplet punktów i Valderde dalej jest zajebisty.

PostNapisane: So 15 wrz, 2018 20:41 
Primera Division

No kurwa w punkt bym rzekł. Nie dość że te lamy miały 3 setki to ich bramkarz pomylił piłkę nożną z siatkową. Roberto w środku tragedia. Semedo również. Nasza pomoc w pierwszej połowie to jakaś kpina. Lata lecą a my dalej mimo pierdyliona mln straconych mamy 11 zawodników a reszta to kelnerzy. Otworzymy sobie żyły w lidze a w CL starczy sił na grupę.

PostNapisane: N 16 wrz, 2018 12:52 
Pichichi

Bardzo słaba gra w pierwszej połowie, w drugiej nie lepsza - 3 "setki" dla Sociedad powinny zapewnić tej drużynie przynajmniej punkt. Wynik znacznie lepszy niż gra, ale jest kilka pozytywów:
1) Coutinho jest wart pieniędzy na niego wydanych, momentami wprowadzał więcej ożywienia z przodu niż Messi
2) Dembele też się spłaca
3) Ter Stegen - solidny jak skała
4) Suarez - na razie regularny i solidny, choć za dużo dyskutuje (jak to on)
5) Valverde reaguje na wydarzenia na boisku, co w przypadku trenerów Barcelony nie zawsze było oczywiste.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: N 16 wrz, 2018 17:25 
El Crack Total

Co do Suareza to mam mieszane uczucia. Gościu potrafi strzelać z czegoś z czego nikt by nie strzelił i potrafi spartolić tam gdzie by większość strzeliła. Jednak nie o tym.
Ostatnio zauważyłem, że Suarez, nie tylko w mojej opinii, swoim stylem jakby nie pasuje do Barcy. Dlaczego? Chodzi o rozegranie akcji w przodzie, którego u niego po prostu nie ma. Nieraz zwróciłem uwagę na to, że akcje przechodzące przez Suareza na nim się kończą, bo albo zagra niecelnie lub za mocno bez przyjęcie, albo zaliczy stratę, albo zatrzyma akcję (mimo tych wszelakich statystyk z jego asystami, które nie odzwierciedlają jego gry na jeden kontakt). Niestety, ale przez ten element Barca traci mnóstwo okazji do stworzenia zagrożenia pod bramką przeciwnika. Więc w takiej sytuacji to nie wiem, czy wolałbym rasową dziewiątkę, czy też gościa z którym czy to Messi, czy Dembele albo Coutinho może rozegrać akcję z klepki, czego po prostu Barcie brakuje, co przekłada się na gorszą dynamikę akcji ofensywnych i ich przewidywalność.
Heh tego Arthura chyba mylą z Arturo, bo gościa nadal na boisku nie widać, a o wielkim talencie na miarę Iniesty to pamiętają chyba już tylko gazety :P

PostNapisane: N 23 wrz, 2018 23:55 
El Crack Total

Mecz z Gironą można skomentować trzema słowami: Pique to ciota !

PostNapisane: Pn 24 wrz, 2018 07:58 
Tercera Division

Nie ma rotacji- zle, sa rotacje- jeszcze gorzej.

PostNapisane: Pn 24 wrz, 2018 11:01 
Tercera Division

Gra wyglądała calkiem spoko i mi sie podobała do czasu glupiej i nieodpowiedzialnej czerwonej.
To ze Piqe rusza sie jak woz z węglem nie jest wiadomo od dziś.
Wracajac, do czasu czewonej gra byla prowadOna w dobrym tempie i z faja dynamika. Vidal na plus. Próbowałem obserwowac Arthura, nawet fajnie ustawial sie do piłek. Musi grać i nabierać doswiadczenia

PostNapisane: Pn 24 wrz, 2018 13:32 
Primera Division

Miałem podobne odczucia. Gra do czerwa była naprawdę ok. Dobrze Vidal, widać że szuka gry do przodu. Arthur też fajnie. Bardzo podobnie porusza się do Xaviego. Podobnie też prowadzi i podaje piłkę. Tu trzeba się nad chłopakiem pochylić bo to naprawdę może być ogromne wzmocnienie.
Czerwo absolutnie zasłużone.

Strefa czasowa: UTC + 1