Teraz jest Wt 16 lip, 2019 05:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Czy FC Barcelona obroni piłkarski Puchar Króla w sezonie 2018/2019?
Tak 100%  100%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 26 maja, 2019 07:25 
Segunda Division

Wypierdolić już tych sytych kotów, nie mam ochoty na nich patrzeć

PostNapisane: N 26 maja, 2019 07:47 
Segunda Division

Ja pierdziele. Najdziwniejszy mecz jaki oglądałem ponieważ zwycięstwo to zwycięstwo a z drugiej strony drżałem w końcówce o wynik i chciałem aby Valencia to dowiozła. Dziwi mnie że od X lat się mówi o problemach z pomocą i nikt nie potrafi połączyć tego że zaczęły się one gdy przyszedł do nas chorwacki dawca równowagi. Dodatkowo Busquets gra jak cipa i mamy bajzel jaki mamy. Nie widzę nic złego w pomocy Vidal - De Jong - Arthur - każdy potrafi bronić, każdy z nich tak naprawdę jest lepszy i w obronie i w ataku od tych dwóch pajaców. Malcom który nie gra cały sezon nagle wchodzi o robi dym na boisku ale trener i tak woli grać bez skrzydeł. Masa pomyj wylewana na Coutinho (słusznie zresztą) ale chłop sam nie wie gdzie ma biegać - gdy dostaje piłkę to reszta drużyny zawsze stoi w miejscu i się patrzy, nie wiem czy zwróciliście na to uwagę. Tak samo z Messim z tym że on sam potrafi przejść przez całe boisko. Jedyny schemat w ataku to Messi - Alba i nic więcej. Smutnie patrzy się na ten upadek niegdyś wielkiej drużyny.

Dembele - Griezman
Messi

Arthur- De Jong- Vidal

Alba - Lenglet - De Light - PO

Ter Stegen

ławka: Malcom, Busquets, Alena, Pique, BR , S. Roberto, Suarez + Cucurella + Puig

OUT - Rakitic , Semedo, Umtiti (z bólem serca), Coutinho + szrot
potrzeba nam mocnego PO bo Semedo i Roberto to bardzo przeciętny poziom. Czemu by nie sprawdzić Cucurelli na LO skoro w LL grał zajebiście? Busi musi usiąść na ławce tak samo jak Suarez. Tylko czy ktoś będzie miał takie jaja aby to zrobić?

PostNapisane: N 26 maja, 2019 10:14 
Amateur/Aficionado

Jeszcze jedna rzecz która rzuca się w oczy. Gdzieś przeczytałem że zaletą Valverde jest to że jest długodystansowcem, że jego drużyny są takie stabilne na przestrzeni całego roku.
I to się zgadza, w tym sezonie nie było jakichś spadków formy, problem w tym że nie ma też zwyżek formy.
My kurwa zawsze gramy tak samo, tak samo średnio, niby dobrze ale cały czas nie wychodzimy poza jakiś poziom.
Nie przypominam sobie nawet jednego spektakularnego meczu Barcy w tym roku, bardzo słaby był może jeden z Liverpoolem. Wieczna przeciętność.
W lidze wystarcza bo tu właśnie stabilność się liczy, ale jak trzeba czymś zabłysnąć w pucharach nie ma tego zupełnie.

PostNapisane: N 26 maja, 2019 16:15 
El Crack Total

Stabilny to był jedynie fart i jako taka forma Messiego - skończyło się to z hukiem, co było do przewidzenia. Inną kwestią jest słaby poziom ligi - bo rywalizacji punkt w punkt o majstra Valderde by nie przeżył (dosłownie).

PostNapisane: Wt 28 maja, 2019 07:47 
Pichichi

Myslalem, ze po katastrofie zepna zadki na CdR, ale widocznie mentalnie ekipa jest wyłączona, do tego Walencja w formie (świetna praca Marcelino) no i stulecie klubu, także musialo sie to skonczyc.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1