Teraz jest Wt 22 paź, 2019 06:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy FC Barcelona obroni piłkarski Puchar Króla w sezonie 2018/2019?
Tak 100%  100%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 02 maja, 2018 11:32 
El Crack Total

kimas napisał(a):
Ten sezon pokaze czy wejdzie na poziom wielkich trenerow czy wroci do Athleticow, Espanyolow i innych sredniakow.
Amen

PostNapisane: Śr 06 lut, 2019 21:58 
Segunda Division

Wiedziałem że nas zduszą, ale nie sądziłem że zagrają tak dobrze w obronie, a my taką kupę.
Couthinio wygląda tragicznie, niech pan impreza wraca do zdrowia

PostNapisane: Śr 06 lut, 2019 23:13 
El Crack Total

Jedni i drudzy nie zagrali wybitnego meczu. Ale taki wynik, biorąc pod uwagę sytuację kadrową i formę fizyczną jest naszym sukcesem. Tylko po co wszedł Messi jak z nim zaczęli grać jeszcze gorzej.

PostNapisane: Śr 06 lut, 2019 23:30 
Segunda Division

Coutinho chyba zrobi wylocik po sezonie, Fabregas to go zjadał dupą. Pozytywy: Malcom, Semedo, Vidal oraz Pique. Na drugim biegunie Suarez którego trzeba podregulować bo coś mu sie w głowie popeirdoliło oraz pocieszny następca Iniesty czy tam Neymara :lol2:

PostNapisane: Śr 06 lut, 2019 23:43 
El Crack Total

Widzę, ze temat złapał własne życie. Zmieniłem jego tytuł.

Pisałem to wątku ligi. Niestety Barca postanowiła zdobyć owy puchar choćby za cenę LM :P
Jeśli chodzi o sam mecz to mogę go podsumować stwierdzeniem, że na tle słabej Barcy najlepiej wypadł Semedo. Jako jedyny używał głowy (np. przy podaniu w polu karnym do Messiego) i nie raz potrafił ośmieszyć rywala. Gość dziś błyszczał.
Psy wieszają na Coutinho, patrząc na to co wyrabiał Suarez to ewidentnie dostosował się do "stylu" :P

PostNapisane: Cz 07 lut, 2019 07:44 
Primera Division

Do Suareza to już chyba się każdy przyzwyczaił. Wczoraj też po tych wylewach mógł od tak jabnac bramkę z niczego jak pociągnął po długim ze stojącej piłki. Typowy Suarez. Z nadwagą w określonym wieku.
Z Coutinhio sprawa wygląda zupełnie inaczej. Facet jest tak jednowymiarowy że u nas w pomocy zwyczajnie nie pogra. Na skrzydło za wolny. I dla mnie przede wszystkim ten chłopak jest pizdowaty mentalnie. A tu już jest problem większej rangi. Charakteru nie zmienisz i nikt bez woli walki w takim klubie jak Barcelona nie ma prawa wychodzić na boisko. Nie chcemy tu miękkich pip.

PostNapisane: Cz 07 lut, 2019 09:19 
Segunda Division

Dokładnie Suareza to bym się wielce nie czepiał, równie dobrze mógł z niczego walnąć dwie brameczki. Nie mam pojęcia co z Couthinio... koleś jest w fatalnej formie. Pamiętam parę meczy temu minę Malcolma po nieudanym meczu i nie strzelonej setce, myślałem że jest już po nim, nawet w kolejnym meczu na ławce siedział sam ze smutna miną. Wczoraj jednak pokazał jaja i mentalność dorosłego faceta. Noo więc doże do tego iż Couthinio jak ma cochones to chyba też w końcu odpali, tylko lepiej by to zrobił jeszcze w tym sezonie....

CO jeszcze do meczu, w sumie bez historii. Real wydaje się fajnie układał w obronie, a u nas czarował Semedo, tak porobić Modrica to nie takie hop

PostNapisane: Cz 07 lut, 2019 09:39 
Primera Division

Valverde to jest konserwa ale nie beton. Nie jest głupi. Moim zdaniem Semedo po tym meczu wchodzi do pierwszej 11. Chłopak jest przygotowany do zapierdalania. Takich potrzeba. Rakieta do odstawki. W try mig. Do rotacji tak. Nie do pierwszego składu. Busi musi głowę ogarnąć bo wali takie gafy że oczy bolą. Lenglet by wczoraj mu jebnał po tej stracie przed bramką. Już się doczekać nie mogę Dr Jonga.
Szkoda że wczoraj brakło Dembele. On sam w drugiej połowie by dobił Real.

PostNapisane: Śr 27 lut, 2019 22:42 
Segunda Division

Pozytywy: wynik

Reszta żenująca, w LM lecimy z 1/4 bo tam nie będzie mierdki tylko Live czy CIty które na nasz widok nie robi kupy w spodniach

PostNapisane: Śr 27 lut, 2019 23:07 
Pichichi

Wynik lepszy niż gra, ale jestem optymistą z kilku powodów:
1. wreszcie wykorzystujemy to, co daje los z zimną krwią - dotychczas to Real tylko to potrafił
2. Ter Stegen w hiperformie przed kluczowym momentem sezonu
3. Suarez chyba się odblokował - to już drugi mecz z rzędu ze zdobyczą bramkową
4 duża przewaga psychologiczna przed meczem ligowym, ale też spodziewam się, że Real ruszy z impetem na Barcelonę w sobotę od początku do końca, a Vinicius zapewne coś strzeli
5. ewidentnie chłopaki grali w trybie oszczędnościowym przed Ligą i LM, ale dlaczego Messi grał do końca?

Generalnie wolałbym taki wynik w sobotę, ale może uda się wygrać obydwa El Clasico i wyrównać historyczną rywalizację w liczbie zwycięstw w oficjalnych meczach...

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: Śr 27 lut, 2019 23:23 
El Crack Total

W ok. 70 minuty w strzałach celnych było 4-1 a wynik 0-2 - takie jaja !
Po prostu Barcelona jest w CdR tym, czym Real w Lidze Mistrzów. Przeciwnik też sobie może grać lepiej przez 80 % czasu, mieć miliard sytuacji a kończy się jak zwykle.

Oby tylko nikt nie podadł w samozachwyt bo nie każdy ma przecież w ataku taki szrot jak Benzema czy nieopierzonego kurczaka Viniuciousa.

PostNapisane: Cz 28 lut, 2019 09:27 
Segunda Division

Real pokonany swoją własna bronią :boks:
Teraz wiem czemu kibice Realu tyle płaczą nawet wygrywając, takie zwycięstwa w takim stylu to nic wesołego

Ten Vinicius chodzi jak zły, dobrze że celownik jeszcze ma niewykalibrowany

PostNapisane: Cz 28 lut, 2019 22:11 
Pichichi

Mam nadzieję, że w sobotę swoją szansę dostanie Malcom. Chłopak w pierwszym meczu 1/2 CdR dał popis w drugiej połowie, a "w nagrodę" nie powąchał nawet murawy w rewanżu. Czy Valverde chce go zniszczyć czy zahartować psychicznie?

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: Pt 01 mar, 2019 11:27 
Amateur/Aficionado

Ale on nie gra nawet z ogórkami, dlaczego miałby wyjść od razu na Real?

PostNapisane: Pt 01 mar, 2019 15:09 
Segunda Division

Juz raz wyszedl i bylo dobrze, tylko niestaty gra w kratke (jak juz gra :P ). Tylko lepsza jego kratka niz Suarez (z wyjatkiem 2 ostatnich meczow)

PostNapisane: Pt 01 mar, 2019 19:15 
Pichichi

To jak inaczej zbudować zawodnika niż przez regularną grę, nawet po 30 minut? Malcom pokazał nawet bardziej niż Coutinho, że ma potencjał na grę w Barcelonie.

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: So 02 mar, 2019 18:10 
Amateur/Aficionado

No właśnie budować przez regularną grę, ale skoro Valverde ma go w dupie to czemu miałby wyjść na Real akurat?

PostNapisane: So 25 maja, 2019 22:54 
El Crack Total

Nawet to potrafili przegrać :lol2:
Przy 0-2 tak liczyłem na manitę na pożegnanie Valderde ! Niestety po strzeleniu drugiej bramki Valencia też siadła fizycznie a ostatnie 15 minut gdzie jedni i drudzy już słaniali się nogach to idealne podsumowanie tej zapyziałej ligi bez gwiazd i koksu oraz całego naszego sezonu z Busquetsem i Coutinho na czele. Jak oni chcieli grać finał LM za tydzień z taką formą ?

PostNapisane: So 25 maja, 2019 23:28 
Primera Division

Przecież mieliśmy większe posiadanie piłki i w ogóle ostro na nich nasze chłopaki siedli w ostatnich minutach. Marudzisz jak zwykle.

PostNapisane: N 26 maja, 2019 02:13 
Pichichi

Bo Pique się chciało :P

Generalnie sama zmiana trenera nie pomoże, tu trzeba szatnie przewietrzyć.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1