Teraz jest Śr 14 lis, 2018 20:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 22 lut, 2018 07:49 
Segunda Division

patpul napisał(a):
th@les13 napisał(a):
@Patpul dobrze gada

Tu niby dobrze gada, a sam nie jest w stanie zorganizować biletu na Czelsi;) Szczególnie, że przelotem będzie właśnie 14 marca w Barcelonie:P Ale ciśnienia wielkiego nie mam, więc jak nie znajdę nigdzie wejściówki, to płakać też nie będę;) Może jeszcze coś pojawi się na stronie (poza VIP), a jak nie, to może coś w mieście w rozsądnej cenie.

Ja też mam klepnięte wszystkie bilety do Barcelony + spanie na airbnb i pozostaje kupno biletu na mecz.Ale na oficjalnej z pewnością pojawi się wolna sprzedaż więc nie mam wielkiego zmartwienia.Przeglądam stronę systematycznie więc mogę dać znać jak co.Możesz też kupić na viagoo.com albo ticketbis ale trzeba nieco dołozyć.Na viagoo najtańsze bilety po 123 euro,na ticketbis lepiej nie zaglądać,tam ich pogięło z cenami.

PostNapisane: Cz 22 lut, 2018 08:10 
Piwowar domowy

Nie no, lukałem te ceny. I bez przesady:) 1/8LM widziałem już dziewięć lat temu. Jak się uda, to pójdę, jak nie, to nie. Tak jak wspomniałem - wypad do Barcelony i Sewilli nie był planowany w kontekście meczu, bo już na początku roku klepałem loty. A że przypadek sprawił, że w dniu, gdy ląduję, jest mecz, to - jeśli wszystko się złoży - może odwiedzę Campo Nuevo:) Dopisałem się tam kilka tygodni temu do tego ichniejszego newslettera, że jak pojawią się bilety, to ma być jakieś info. Ale wiesz - bądźmy czujni:D

PostNapisane: Cz 16 sie, 2018 12:55 
Łowca autografów

Cześć, wybieram się na mecz z Alaves w sobotę z córką. Pierwszy raz będę kupował bilet.
Bardzo proszę o poradę jak się za to zabrać. Gdzie najkorzystniej kupić: czy na oficjalnej stronie, czy przez pośredników on-line, czy na miejscu (bilety powinny być, ale czy będzie taniej i czy przed meczem to zostają same mało atrakcyjne miejsca)?
Będę wdzięczny za pomoc. Jakby ktoś miał chwilę, aby mi poopowiadać przez telefon to chętnie zadzwonię na telefon wysłany na priv.
Pozdrawiam, Konrad

PostNapisane: Pt 17 sie, 2018 11:42 
Pichichi

Jak bylem w sezonie 16/17 na meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City to znajomy kupował 20 minut przed meczem na komórce przez stronę internetową. Ogólnie myślę, że najłatwiej jest kupić online na oficjalnej stronie internetowej, ale wtedy nie będziesz mieć biletu. Jeżeli zależy Ci na ładnej pamiątce to kup dzień przed meczem w kasie na Camp Nou. Poza tym radzę kupić tańsze bilety, bo na ten mecz o tej porze nie będzie pełnego stadionu (mecz skończy się około 00:15, więc dużo dzieci się nie pojawi). Kupisz tańsze wejściówki, a będziesz mógł się przejść na lepsze miejsca i zająć je (chociaż to zależy w ile osób idziecie - jak w 2 to jeszcze spoko, ale jak więcej osób to możecie nie znaleźć 3 miejsc obok siebie).

PostNapisane: Pn 20 sie, 2018 10:44 
Pichichi

Nie pisałem na forum już sto lat, ale teraz potrzebuję pomocy. ;) Jak wygląda sytuacja z dzieckiem półrocznym? Musze dla takiego kupować bilet? Na ich stronie nic konkretnego nie ma. Niby taka informacja
https://suport.fcbarcelona.com/hc/en-us ... child-sit-
ale
https://www.polskieradio.pl/43/265/Arty ... a-za-darmo

Jak aktualnie to wygląda? Wybieram sie na mecz z Bilbao, jak aktualnie wszedłem na oficjalną strone to dużo miejsc wolnych do wyboru nie było. To rezerwacje socios czy system udostępnia tylko małą cześć miejsc? Na samym meczu to można siadać gdzie się chce czy na wyznaczonych miejscach?

PostNapisane: Wt 21 sie, 2018 16:12 
Pichichi

Sporo miejsc powinno się zwolnić bliżej meczu. Co do przesiadek to zależy, jak jest miejsce to trochę osób się przesiada i nie widziałem by kogoś cofali, ale byłem tylko dwa razy.

Co do dzieci to nie pomogę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Strefa czasowa: UTC + 1