Teraz jest Pn 24 wrz, 2018 12:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 18 wrz, 2016 17:41 
Segunda Division

witek1902 napisał(a):
Cześć,

kupiłem przedwczoraj bilety na mecz Barca - Deportivo. Niestety termin meczu zmienił się z niedzieli na sobotę przez co nie dam rady się tam pojawić ;(
Bilety kupowałem na oficjalnej stronie, czy powinieniem mieć możliwość ich zwrotu, czy tylko odsprzedaż wchodzi w grę?

Tylko odsprzedaż.Wystaw w rozsądnej cenie na alledrogo ,pewnie ktoś się trafi.Ja bym wziął ale przesunięcie terminu na 15 też mi zakłóciło harmonogram.Żeby chociaż mecz był wieczorem a niestety grają o 16.

PostNapisane: N 18 wrz, 2016 18:35 
Tercera Division

th@les13 napisał(a):
Tylko odsprzedaż.Wystaw w rozsądnej cenie na alledrogo ,pewnie ktoś się trafi.Ja bym wziął ale przesunięcie terminu na 15 też mi zakłóciło harmonogram.Żeby chociaż mecz był wieczorem a niestety grają o 16.

Strasznie to dziwne, moim zdaniem.
Czy nie powinienem mieć możliwości zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny?
Nie działa to w przypadku biletów?
Czy może nie działa to dlatego, że w Hiszpanii konsument nie ma takiego prawa?

U mnie jest podobna sytuacja. Do Barcelony przylatuję w sobotę późnym wieczorem, więc niedziela była idealnym terminem, zmiana terminu wszystko spierdzieliła.

Bilety wystawione na allegro, zgodnie z Twoją radą. Zapłaciłem 640zł, wystawiłem za 600zł. Mam nadzieję, że pójdą i nie będę musiał jakoś mocno schodzić z ceny?
Może jeszcze gdzieś mogę wystawić te bilety, tak, żeby mieć większą pewność, że ktoś skorzysta i je kupi?

PostNapisane: Wt 20 wrz, 2016 18:59 
Segunda Division

witek1902 napisał(a):
th@les13 napisał(a):

Strasznie to dziwne, moim zdaniem.
Czy nie powinienem mieć możliwości zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny?
Nie działa to w przypadku biletów?
Czy może nie działa to dlatego, że w Hiszpanii konsument nie ma takiego prawa?

U mnie jest podobna sytuacja. Do Barcelony przylatuję w sobotę późnym wieczorem, więc niedziela była idealnym terminem, zmiana terminu wszystko spierdzieliła.

Bilety wystawione na allegro, zgodnie z Twoją radą. Zapłaciłem 640zł, wystawiłem za 600zł. Mam nadzieję, że pójdą i nie będę musiał jakoś mocno schodzić z ceny?
Może jeszcze gdzieś mogę wystawić te bilety, tak, żeby mieć większą pewność, że ktoś skorzysta i je kupi?

Na OLX ale jeśli będziesz w Barcelonie dzień przed spotkaniem możesz zabrać bilety i próbować je zwrócić.Czy to są e-bilety czy kupione w kasie ?
Na bilecie obok kodu kreskowego jest informacja o możliwości (bądź nie ) zwrotu. Tyle,że ja jestem kulawy z angielskiego natomiast na maila oab@barcelona.cat możesz wysłać zapytanie czy masz prawo zwrotu i jak powinieneś to zrobić,to druga możliwość.
Important conditions: 1. Once purchased, the entry can not be changed nor can it return the second 2. The organizers reserve the right of
admission 3. The organization is not responsible for entries that have not been purchased in official stores 4. If the input is damaged, torn or
shows signs of forgery, organization can prevent access to the enclosure 5. Causes that impede access to the facilities: 5.1 The introduction
of alcoholic drinks, weapons and instruments susceptible of being used as such, flares, fireworks or similar objects 5.2 The introduction and
exhibition of banners, symbols, emblems or legends that involve incitement to violence 5.3 That the bearer has been sanctioned with the
prohibition of access to any facilities, while the sanction has not expired 5.4 Being under the effects of alcoholic drinks, narcotics,
psychotropic, drugs, stimulants or similar substances 6. This entry can not be used for any promotional or advertising purposes. Neither can
be resold without the permission of the organization 7. This post is subject to the terms and conditions of the http://www.fcb.com

Jak jesteś w stanie ogarnąć to co Ci napisałem,to pewnie sa warunki zwrotu biletu itd.
A jakie masz miejscówki na tych biletach ?

PostNapisane: Wt 20 wrz, 2016 22:31 
Tercera Division

th@les13 napisał(a):
Na OLX ale jeśli będziesz w Barcelonie dzień przed spotkaniem możesz zabrać bilety i próbować je zwrócić.Czy to są e-bilety czy kupione w kasie ?
Na bilecie obok kodu kreskowego jest informacja o możliwości (bądź nie ) zwrotu. Tyle,że ja jestem kulawy z angielskiego natomiast na maila oab@barcelona.cat możesz wysłać zapytanie czy masz prawo zwrotu i jak powinieneś to zrobić,to druga możliwość.
Important conditions: 1. Once purchased, the entry can not be changed nor can it return the second 2. The organizers reserve the right of
admission 3. The organization is not responsible for entries that have not been purchased in official stores 4. If the input is damaged, torn or
shows signs of forgery, organization can prevent access to the enclosure 5. Causes that impede access to the facilities: 5.1 The introduction
of alcoholic drinks, weapons and instruments susceptible of being used as such, flares, fireworks or similar objects 5.2 The introduction and
exhibition of banners, symbols, emblems or legends that involve incitement to violence 5.3 That the bearer has been sanctioned with the
prohibition of access to any facilities, while the sanction has not expired 5.4 Being under the effects of alcoholic drinks, narcotics,
psychotropic, drugs, stimulants or similar substances 6. This entry can not be used for any promotional or advertising purposes. Neither can
be resold without the permission of the organization 7. This post is subject to the terms and conditions of the http://www.fcb.com

Jak jesteś w stanie ogarnąć to co Ci napisałem,to pewnie sa warunki zwrotu biletu itd.

1. Bilety kupione przez oficjalną stronę FCB.
2. Teraz zauważyłem, że mam dokładnie taką samą informację na biletach, więc wszystko jasne. W punkcie pierwszym jest jasno napisane, że nie mogę ich zwrócić :) Albo ktoś je ode mnie odkupi, albo stracę 6 stówek ;)

PostNapisane: Śr 21 wrz, 2016 17:00 
Segunda Division

witek1902 napisał(a):
th@les13 napisał(a):

a będę

1. Bilety kupione przez oficjalną stronę FCB.
2. Teraz zauważyłem, że mam dokładnie taką samą informację na biletach, więc wszystko jasne. W punkcie pierwszym jest jasno napisane, że nie mogę ich zwrócić :) Albo ktoś je ode mnie odkupi, albo stracę 6 stówek ;)

Możesz napisać gdzie masz te miejscówki ? Bo ja jeszcze kombinuję jak tu zobaczyć to spotkanie.Miałem plan by zobaczyć własnie Depor i zostać na Man City ale pierwotnie Depor miał grać 16.Sprawa wygląda tak,że ja mieszkam na Korsyce a mój syn studiuje w Neapolu.Wybieramy się razem do Barcelony i mam nawet rezerwację na airbnb od 15.On miał lecieć vuelingiem i z nim problemu nie ma.Problem jest wydostać się z tej zasranej wyspy.Samoloty są cholernie drogie,dlatego mam zarezerwowany bilet flex na pociąg Marsylia-Barcelona.Cała historia rozbija się o prom,który płynie z Bastii do Marsylii .W sobotę przypływa o godzinie 8 a o 8 jest własnie pociąg.Nastepny co prawda jest o 10.30 ale w Barcelonie jest na 16.42. Voila .
Ratują mnie te bilety flex.Bo jeśli znajdę inne rozwiązanie to tracę tylko 8,80 euro.Więc kombinuję.Jedno jest pewne.Nie mogę wypłynąć z Korsyki wcześniej jak w piątek wieczorem.
Jeśli znajdę rozwiązanie (a będę szukał) to jeśli będziesz jeszcze w posiadaniu biletów to je biorę od Ciebie.
Tak się umówimy.Sorry za tę całą historyjkę ale chciałem Ci naświetlić o jaką głupotę rozbija się sprawa.Tym bardziej,że mój syn upiera się,że chce być w sobotę i zobaczyć Depor.
Ok,teraz widzę dopiero,że wysłałeś na priv miejscówki.Dzięki.

PostNapisane: Pt 02 gru, 2016 21:01 
Łowca autografów

:)

Ostatnio edytowano Pt 23 gru, 2016 08:13 przez Justin Credible, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt 09 gru, 2016 12:25 
Tercera Division

Witam, jak wygląda sprawa z wnoszeniem napoi na stadion ? Mam na myśli np. butelkę z colą z domieszką wiadomo czego ;)

PostNapisane: Pt 09 gru, 2016 20:52 
Pichichi

Byłem na dwóch meczach. Z Deportivo w lidze i Man City w LM. Na lidze było dużo mniej ludzi, więc zostałem dokładnie kontrolowany. Jednak na City tuż po sprawdzeniu biletów poszedłem obok ochrony i nikt mnie nie sprawdzał.

PostNapisane: Pt 09 gru, 2016 23:44 
El Crack Total

W teorii nie można, w praktyce dziewczyna miała butelkę wody w torbie, której nawet nie sprawdzali. Mecz z Ateltico w Superpucharze Hiszpanii.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: N 22 paź, 2017 16:55 
Łowca autografów

Czy mieliście kiedyś taką sytuację że bilety na mecz potaniały?
Kupiłem we wtorek bilety na mecz z Sevillą. Były po 105 euro. Teraz chciałem dokupić jeszcze jeden i widzę że cena wynosi w tym samym miejscu 74 euro!

Jeszcze nie widziałem nigdy zmiany ceny, a co dopiero o 30 euro.

PostNapisane: N 22 paź, 2017 21:23 
Pete Sampras

Rzeczywiście potaniały, pierwszy raz coś takiego widzę. Ciekaw jestem z czego to wynika. Co ciekawe, potaniały tylko bilety na miejsca za bramką i w narożniku, te na Lateralu kosztują tyle samo, co wcześniej.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Śr 25 paź, 2017 19:27 
Segunda Division

Kupię bilet na Juve - Barca 22.11.2017.
Dzięki.

PostNapisane: Wt 12 gru, 2017 18:40 
Łowca autografów

Witam, mam pytanie dotyczace biletow na mecz z Chelsea. Wybieram sia na niego ze znajomymi we wlasnym zakresie i chcialbys sie dowiedziec, gdzie najlepiej kupic bilety na ten mecz. Oficjalna strona, podobnie jak hiszpanski ticketmaster jeszcze ich nie sprzedaja i nie wiem teraz, czy czekac jak pojawia sie w otwartej sprzedazy, czy moze nie zdarze kupic w ten sposob biletow z uwagi na range meczu i lepiej zaplacic wiecej, kupic gdzies indziej i miec pewnosc ze sie dostane na mecz? Z gory dzieki za pomoc.

PostNapisane: N 17 gru, 2017 14:12 
Pete Sampras

Ja bym czekał i kupował na oficjalnej, powinny być normalnie w sprzedaży, na 1/8 LM, nawet z mocnym rywalem, nie było nigdy kompletu.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: N 17 gru, 2017 21:01 
Tercera Division

Jak wygląda teraz sytuacja z przemieszczaniem się z poszczególnych kręgów na Camp Nou np. niższy na wyższy czy na odwrót? Kiedyś sie dalo, a nie na wszystkich stadionach sie tak da, jak jest teraz?

PostNapisane: Pn 18 gru, 2017 23:32 
Pichichi

Jak byłem w październiku rok temu to biegałem po wszystkich kondygnacjach (róg na samym szczycie, dół wzdłuż ławki rezerwowej, środkowe trybuny za bramką).

PS. Na meczu z City w fazie grupowej w poprzednim sezonie był prawie komplet, a znajomy kupił bilet w metrze jadąc na stadion...

PostNapisane: Wt 20 lut, 2018 20:26 
Łowca autografów

Ja mam pytanie odnośnie Barca-Girona i zaspamuje pare wątków bo sprawa jest pilna (mam nadzieję, że nie zostanę zjedzona ;). Mianowicie miałam z dnia na dzień (wczoraj) propozycje odkupienia biletów, bo przełożyli dzień spotkania i jakaś grupa nie może lecieć. Oczywiście z chłopakiem rzucamy wszystko i chcemy jechać, ale pojawił się problem, bo ktoś mocno nadgorliwy z tamtej grupy "złożył reklamacje na oficjalnej stronie klubu". I pojawia się teraz problem co z tymi biletami? Czy ktoś się orientuje czy one mają szanse być do soboty jeszcze aktywne? Nie dostali żadnej odpowiedzi, obsługa klienta nie odpisuje nic w tej sprawie mailowo, a my tak chcemy jechaaaać! Ostatni raz byłam na CN 6 lat temu, najwyższy czas :)

PostNapisane: Śr 21 lut, 2018 06:49 
Piwowar domowy

To kupcie normalnie, przez stronę - jeszcze mnóstwo wejściówek jest, w każdej (poza jedną) kategorii cenowych, łącznie z najtańszymi. Albo w kasie przed meczem. Albo w pierdyliardzie stoisk w całym mieście (wiadomo, to trochę drożej). Także skoro tak bardzo chcecie, to opcji jest mnóstwo, niekoniecznie ta, którą wybraliście;-)

PostNapisane: Śr 21 lut, 2018 21:58 
Segunda Division

mela551 napisał(a):
Ja mam pytanie odnośnie Barca-Girona i zaspamuje pare wątków bo sprawa jest pilna (mam nadzieję, że nie zostanę zjedzona ;). Mianowicie miałam z dnia na dzień (wczoraj) propozycje odkupienia biletów, bo przełożyli dzień spotkania i jakaś grupa nie może lecieć. Oczywiście z chłopakiem rzucamy wszystko i chcemy jechać, ale pojawił się problem, bo ktoś mocno nadgorliwy z tamtej grupy "złożył reklamacje na oficjalnej stronie klubu". I pojawia się teraz problem co z tymi biletami? Czy ktoś się orientuje czy one mają szanse być do soboty jeszcze aktywne? Nie dostali żadnej odpowiedzi, obsługa klienta nie odpisuje nic w tej sprawie mailowo, a my tak chcemy jechaaaać! Ostatni raz byłam na CN 6 lat temu, najwyższy czas :)

@Patpul dobrze gada,bilety na oficjalnej od 39 euro i z pewnością ich nie braknie nawet 5 minut przed spotkaniem.Tamci z reklamacją niczego nie wskórają.Bilet nie podlega zwrotowi a warunki reklamacji bardzo rygorystyczne.Kupili pewnie bilety jakiś czas temu ale zawsze przy zawodach ligowych jest takie info,że data i godzina zostaną powierdzone.Nawet teraz z Valencią-bilety kupić mozna,data na 15 kwietnia (zdaje się) a pod spodem masz komunikat "Date and time to be confirmed".Chyba,że chcesz komuś bardzo pomóc...

PostNapisane: Śr 21 lut, 2018 22:10 
Piwowar domowy

th@les13 napisał(a):
@Patpul dobrze gada

Tu niby dobrze gada, a sam nie jest w stanie zorganizować biletu na Czelsi;) Szczególnie, że przelotem będzie właśnie 14 marca w Barcelonie:P Ale ciśnienia wielkiego nie mam, więc jak nie znajdę nigdzie wejściówki, to płakać też nie będę;) Może jeszcze coś pojawi się na stronie (poza VIP), a jak nie, to może coś w mieście w rozsądnej cenie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1