Teraz jest Cz 21 lis, 2019 09:41

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2067 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 29 lip, 2015 20:44 
Primera Division

Zacząłem przed chwilą czytać forumową mafię - edycję I. Ogromną radość mi sprawia ta lektura, zwłaszcza że znowu można się zabawić w detektywa i wytypować podejrzanych, bo już się nie pamięta kto nimi był :wink: Poza tym to przekomarzanie się ROMAFANA, Perrego, Garego - cud, miód. Warto to sobie odświeżyć chociażby dla samych tekstów, czego przykładem jest cytat, tam jest tego na pęczki.
Gary napisał(a):
Dlatego też uważam, że trzeba wdrożyć wspólny plan, ale moim zdaniem na początku wypadałoby posłuchać głosu z zaświatów i ubić White Ravena. Sam pisałem, że jak linczować to tylko Murzynów, a on ma w nicku biały chyba tylko dla odwrócenia uwagi, przecież każdy normalny od razu zakłada "białość", więc nie musi tego pisać. :D

PostNapisane: N 02 sie, 2015 20:35 
Primera Division

Gra w mafię wygląda teraz trochę inaczej. Dla zainteresowanych linki do kilku ostatnich edycji.

https://termoryfki.fora.pl
http://witajciewswiecielukasza.phorum.pl
http://malpiegranie.phorum.pl

Chętnych do udziału zapraszam na PW, następna edycja we wrześniu. Z barcelońskiego grona ostali się Safinetka, Gary, Jack, Sonek, Endriuu, Gembsoon i ja.

PostNapisane: N 09 sie, 2015 17:02 
-#matti

Kurwa szwa gdzie nie spoglądnę w polskojęzycznych mediach to się spuszczają nad ciapatymi jacy to w akcie ostatecznej desperacji pokonują jakiś kanał i 400 kamer w drodze do UK. Urzekająca historia, ale i tak jestem na NIE. Mają swój kalifat i 77 dziewic (kóz?) w raju więc stanowczo, acz taktownie trzeba powiedzieć, że proszę mi stąd wypierdalać. Słowo "proszę" przed słowem "wypierdalać" pomimo wyraźnie ostrym wydźwięku tego drugiego to i tak póki co uprzejmość z mojej strony. Zastanawiam się jak temu zaradzić, ale i tak to nic mi nie da, bo nasz rząd nie wpadnie na pomysł aby wpuszczać tylko tych jacy na granicy są w stanie okazać aktualną i niepodrobioną metrykę chrztu - bez względu na to czy to PIS czy PO. Jednostronne wyjście z Szengen? Już chuj, ja odczekam swoje na granicy, a może dostane z 1000 zł podwyżki to mnie będzie stać żeby nad polskie morze za rok czy dwa jechać, ale przynajmniej wielu się nie prześlizgnie. Już bym wolał tira cyganów przyjąć za 10 muslimów jeżeli tak by się dało dogadać z tymi skurwielami z Brukseli jakim przewodzi Tusek i jacy nam wydają rozkazy i polecenia w tej sprawie. Wybór jak między dżumą, a cholerą no ale co zostało jeżeli nikt nas przed tym nie ma zamiaru obronić i się z naszym zdaniem liczyć?

93 minuta...

PostNapisane: Pt 11 wrz, 2015 19:11 
Segunda Division

Politycy to mają na nas wyjebane dość konkretnie.Ze swoimi bodyguards,w obstawionych chałupach i pancernych furach będą daleko od tego tałatajstwa.Żaden z nich pewnie nigdy nie mieszkał pośród arabów,nie wie jaką mają mentalność i,że są niereformowalni.
Najbardziej durne jest wypominanie Polakom,że kiedyś też korzystali z gościnności obcych krajów.Tyle,że Polak jak już gdzieś wyjedzie to co najwyżej flaszkę w sklepie zapierdoli ale łba nikomu nie ukręci i nie wyjebie się w powietrze między dziecmi.
Znam kilku,co piją gorzałę,jedzą świnie i w dupie mają cały ten islam ale jak jest problem to kose zawsze sprzeda w plecy.Taka natura.
Węgrzy dali żreć i pić to wyrzucili bo chcą do Niemiec.Kto wierzy jeszcze w to,że to uchodźcy polityczni
https://www.youtube.com/watch?v=bNdLjKQ ... e=youtu.be

PostNapisane: Pn 28 wrz, 2015 00:59 
-#matti

Taka mnie myśl naszła, refleksja można rzec: jak ja bardzo nie znosiłem cyganów. Tzn nie jest tak, że gdzieś nagle zapałałem miłością do cyganów tylko coś innego mam na myśli. Nie ja jeden za cyganami nie przepadam, ale dzisiaj się okazuje, że cygański nierób i złodziej to wróg nam znany, jaki zawsze taki był i jakiego znamy. Wróg mój, twój, nasz. Własny. Nie doceniałem tego jak my zz tymi cyganami mieliśmy dobrze. No bo co oni mogli zrobić? Nie lubią pracować ok, czasem coś ukradną, niektórzy może śmierdzą trochę no aa reszta przyjemnie gra na akordeonach w tramwajach. I tyle. Szanuj wroga swego, bo możesz mieć gorszego. Możesz i będziesz miał, bo to co nam ściągnie do kraju Tusk, Merkel i Kopacz to będzie prawdziwe nieszczęście na pokolenia. Wiedząc co te kurwy babilońskie nam szykują to bym dobrowolnie przyjął u siebie na wsi tira cyganów albo wymienił 1 szuszwol za 2 Romów. Teraz już za późno. Wróg obcy, nieznany, w odróżnieniu od osiadlych cyganów agresywny i ekspansywny. Miód.malina :roll:

Cytuj:
Politycy to mają na nas wyjebane dość konkretnie.Ze swoimi bodyguards,w obstawionych chałupach i pancernych furach będą daleko od tego tałatajstwa

No proste. Też mnie razi to, że ludzie zwyczajnie po prostu ciapatych tu NIE chcą, a do nich to nie dociera. Nic. Zero. Grochem o ścianę. Tu będzie.musiało dojść do jakich nie wiem rozruchow jak w 1970 czy 1980 żeby te chuje na kaczych nogach łaskawie wzięli pod uwagę zdanie obywateli, a nie Szkopa. My sobie tutaj nie życzymy meczetów, minaretów, terrorystów i innych wyznawców wymyślonego (najprawdopodobniej w ogóle nie istniejącego) kozojebczego bożka!!! Gorzej jak jakimś cudem tych wyborów obecna władza nie przejebie z kretesem. Wtedy będzie wprowadzony dobrowolny obowiązek przyjęcia ciapategov do każdego gospodarstwa domowego. Dobrowolny obowiązek - taka gra słów, najlepiej opisująca rządy partii i koalicji. Tak ws importu muslimskich ekstremistów jak i ogólnie całych 8 lat.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 30 sty, 2017 09:57 
Łowca autografów

to nie jest tak, że w mediach budowana jest nienawiść do cyganów, sami sobie taką opinie zrobili :/ Ostatnio byłem w http://www.dekor-24.pl/folie-przezroczyste sklepie i kupowałem folie przezroczyste to właśnie jeden cygan jakiś mi nie chciał pozwolić wziąć towaru który sobie wypatrzyłem, ponieważ podobno on był pierwszy, horror...

Ostatnio edytowano Pt 17 mar, 2017 14:44 przez martun, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So 11 mar, 2017 17:44 
Amateur/Aficionado

Chciałbym się z Tobą nie zgodzić, ale niestety nie mogę :lol2:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2067 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104

Strefa czasowa: UTC + 1