Teraz jest N 17 lis, 2019 23:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 13 cze, 2019 00:56 
El Crack Total

Przebudowa w celu uniknięcia kompromitacji w Europie, bo tym razem to już będzie 1/8 a za dwa lata to nie wyjdziemy nawet z grupy.

PostNapisane: Cz 13 cze, 2019 03:25 
Pichichi

Ze niby de Ligt ma skonczyc w PSG? Wcale by mnie to nie zdziwilio. Z jednej storny pazerny Mino Raiola, a z drugiej de Ligt musialby konkurowac o miejsce z Piqué, Umtiti i Langletem...no i z Ernestem za sterami, to chyba kazd ypotencjalny transfer sie 2 razy zastanowi.

BTW: Cruyff mial taka maksyme:

Ten, kto wątpi w grę w Barcelonie, już nam nie służy

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 13 cze, 2019 09:54 
Segunda Division

Dopóki Ernest jest na ławce żaden młody talent nie będzie bieg ł do nas z zamkniętymi oczyma. Każdy widzi wypaloną drużynę którą dowodzi beznadzieja trenerska. Ja się tylko boję o Jonga, wiem że dla mnie szklanka zawsze jest w połowie pusta, ale on go kurwa zmarnuje na 100%

A Real wygląda jakby poświęcił rok, zobaczył kto z młodych sie do czegoś nadaje i teraz się zbroi. Narzekają na Pereza niech biorą naszego szeryfa !

PostNapisane: Cz 13 cze, 2019 17:21 
El Crack Total

maniu_ww napisał(a):
Ja się tylko boję o Jonga, wiem że dla mnie szklanka zawsze jest w połowie pusta, ale on go kurwa zmarnuje na 100%

A jest w ogóle co marnować ? Przecież on miał raptem 4 asysty i 4 gole i to w takiej przeciętnej lidze jak holenderska :hmm:

Real zaś szaleje, ale w dalszym ciągu to nie jest to - brakuje do tej układanki prawdziwego cracka do ataku. Wtedy zacznijmy się bać.

PostNapisane: Cz 13 cze, 2019 19:02 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):

A jest w ogóle co marnować ? Przecież on miał raptem 4 asysty i 4 gole i to w takiej przeciętnej lidze jak holenderska :hmm:

Real zaś szaleje, ale w dalszym ciągu to nie jest to - brakuje do tej układanki prawdziwego cracka do ataku. Wtedy zacznijmy się bać.

Będąc szczerym widziałem go tylko w jakimś meczu LM, ale tak się nim podniecają że jakiś skill musi mieć....

Real ma tego kurczaka Vinciusa, Jovica coś tam pewnie jeszcze wyszarpną dobrego. Tylko pytanie czy uda się to Zidanowi zgrać. Poprzednio dostał na tacy poskładaną drużynę z zawodnikami w prime formie i poszło jak z górki, teraz ma gorsze zadanie.

PostNapisane: Pt 21 cze, 2019 09:49 
Segunda Division

Co myślicie o tym całym zamieszaniu z Neymarem ?

PostNapisane: Pt 21 cze, 2019 09:53 
Amateur/Aficionado

Ja jestem na tak, bardzo dobry grajek, ale pytanie za jaką kwotę i co wtedy z Coutinho.
Jeśli doszłoby do zamiany Neymar in, Cou out to jak dla bomba

PostNapisane: Pt 21 cze, 2019 10:32 
Pichichi

No generalnie to nie lubię go zbytnio choć jak się nie łamie to jest kocurem. Najgorsze jest to, że te plotki o tym, że szatnia go chce wydają się prawdziwe.

No i co z Griezmannem?

PostNapisane: Pt 21 cze, 2019 12:30 
Amateur/Aficionado

Obaj są świetni i Griezz i Ney, więc osobiście będę zadowolony jak przyjdzie któryś z nich.
Na ten moment stawiam między nimi znak równości jeśli chodzi o jakość

Jakoś ostatnio ucichły ploteczki o Francuzie

PostNapisane: Pt 21 cze, 2019 14:36 
Segunda Division

Ja wole Neymara od Griza ale PSG za darmo go nie odda, więc coś czuje że wszystko spali na operze mydlaniej w mediach. Fakt że jakby cud się zdarzył i odpalił razem z Dembele to mogło by być wesoło z przodu.

......
Wesoło z Ernestem, zapomniałem o nim :?

PostNapisane: Pt 21 cze, 2019 18:20 
Amateur/Aficionado

Wesoło to będzie jak uderzą na balety :)

PostNapisane: Wt 25 cze, 2019 11:29 
Segunda Division

Neymar jest świetny, ale wyśmianie jego zapędów byłoby przejawem "mes que un club", którego ostatnio mi bardzo brakuje i wam chyba też i nie ma na razie miejsca, aby powróciło w innej formie, więc przynajmniej w tej sytuacji bądźmy honorowi.

PostNapisane: Cz 27 cze, 2019 07:41 
Pichichi

Ani Neymar, ani Griezmann nie powinni być brani pod uwagę, gdyby Barcelona miała kierować się w polityce transferowej jakimś pojęciem "dumy klubowej", ale świat tak nie działa. Osobiście wolałbym Griezmanna, jednak z tego co czytam, szatnia Barcelony z Messim na czele sika pod siebie na wieści o powrocie Neymara. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Osobiście cały czas uważam, że przyszły sezon będzie przejściowy, tzn. dogorywanie Valverde na stanowisku trenera, brak pomysłu na grę, jeszcze większy chaos wobec nowego składu itp., aż do zwolnienia w trakcie sezonu lub po nim. Myślę, że już teraz zarząd powinien typować i sondować następcę na stanowisku trenera, analizować obecne kontrakty tych, którzy mogliby pasować do Barcy, prowadzić po cichu pierwsze rozmowy.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: Cz 27 cze, 2019 11:20 
Amateur/Aficionado

Smutne jest tylko to że to już któryś sezon przejściowy z kolei patrząc na naszą grę, więc czy to jeszcze można tak nazywać?

PostNapisane: Wt 02 lip, 2019 12:07 
Segunda Division

Griz, Messi, Suarez, Neymar. Obawiam się że Ernest może sobie nie poradzić jak zaczną naciskać :lol2:
Plotki plotkami, ale jak to wyjdzie to będzie cud świata....

PostNapisane: Wt 02 lip, 2019 19:07 
El Crack Total

Jakby wszystkie plotki się potwierdzały to Barcelonie zostanie 5 graczy, reszta pójdzie na wymianę do PSG.

PostNapisane: Śr 03 lip, 2019 16:23 
Łowca autografów

Zibi1981 napisał(a):
Ani Neymar, ani Griezmann nie powinni być brani pod uwagę, gdyby Barcelona miała kierować się w polityce transferowej jakimś pojęciem "dumy klubowej", ale świat tak nie działa. Osobiście wolałbym Griezmanna, jednak z tego co czytam, szatnia Barcelony z Messim na czele sika pod siebie na wieści o powrocie Neymara. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Osobiście cały czas uważam, że przyszły sezon będzie przejściowy, tzn. dogorywanie Valverde na stanowisku trenera, brak pomysłu na grę, jeszcze większy chaos wobec nowego składu itp., aż do zwolnienia w trakcie sezonu lub po nim. Myślę, że już teraz zarząd powinien typować i sondować następcę na stanowisku trenera, analizować obecne kontrakty tych, którzy mogliby pasować do Barcy, prowadzić po cichu pierwsze rozmowy.

Może uda się coś z tego poskładać.
W ogóle są teraz wolni trenerzy warci uwagi?

PostNapisane: Cz 04 lip, 2019 16:27 
El Crack Total

Tomislaw555 napisał(a):
W ogóle są teraz wolni trenerzy warci uwagi?
A kiedykolwiek byli tacy? Z tego co wiem, to dobry trener nie jest wolny :P

PostNapisane: Pt 05 lip, 2019 00:53 
Pichichi

maniu_ww napisał(a):
Co myślicie o tym całym zamieszaniu z Neymarem ?

W sumie frajserstwo, ale jak zarzad ma troche oleju w glowie (na co nie ma liczyc), to powinni cisnac MoNey w dwóch kwestiach: wycofasz pozew z sadu (sprawa z premia, ktorej klub mu nie wyplacil kiedy odszedl) i zarobki.
Srednio mi sie podoba pomysl powrotu Neymara. I co? Bedziemy mieli MSN vol2, w dodatku u kazdego z 4 latami wiecej?

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: So 06 lip, 2019 08:23 
Segunda Division

Wychodzi na to że Neymara nie będzie, z Grizzem jakieś afery już się zaczynają, z zarządu odchodzą ludzie, o lewym obrońcy nic nie słychać. Ciekawy sezon się zapowiada :lol2: :lol2:
Całe szczęście że nadal mamy Ernesta :aniolek:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1