Teraz jest Cz 27 cze, 2019 10:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 03 cze, 2019 00:55 
Pichichi

Od vocem odnosnie stylu gry. Wylapalem ciekawy komentarz. Opinie?

Cytuj:
Nowoczesny futbol - czy tego chcemy, czy nie - opiera sie w głównej mierze na bokach. Najprostszym rozwiązaniem są tzw. lagi na napastników lub dośrodkowania bocznych obrońców i skrzydłowych. Na tym patencie Real zgarnął co najmniej dwie LM (Carvajal&Marcelo), na tym patencie dzisiaj wygrał Liverpool. Jeżeli masz celne boki, istnieje szansa, że za dziesiątym razem ktoś popełni błąd w ustawieniu, lub też wybiciu, a przy tym wytworzy chaos. Drużyny zamykają pole gry, pressing został udoskonalony, więc jedynym rozwiązaniem jest pomijanie formacji pomocy długa piłką. My jeszcze ostalismy się i gramy inaczej, ale coraz częściej robimy wyjątki. Bez prawego obrońcy nie wygramy LM, bez zmiennika dla Alby również. Przebudować należy takze srodek. Ale to problemy na jutro. Dzisiaj pozostaje nam zgrzytanie zębami.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pn 03 cze, 2019 06:00 
Primera Division

Trzeba sobie powiedzieć otwarcie że Semedo to jednak nie jest poziom Barcelony. Popełnia głupie błędy w obronie a i w rozegraniu często wygląda jak junior. Jest tylko szybki i nic więcej. Potrzeba prawdziwego PO.
Co to LO to bardzo mi się podoba ten Junior Firpo z Betisu. To naprawdę dobra opcja. Silny, szybki i naprawdę dobrze wyglądał na tle najlepszych drużyn w tym sezonie.

PostNapisane: Pn 03 cze, 2019 10:47 
Amateur/Aficionado

Ciekawa opinia z tym nowoczesnym futbolem. Pytanie czy chcemy oglądać taką Barcelone, która tylko wali wrzutki z bocznych sektorów?

PostNapisane: Pn 03 cze, 2019 11:02 
Segunda Division

xirrus napisał(a):
Ciekawa opinia z tym nowoczesnym futbolem. Pytanie czy chcemy oglądać taką Barcelone, która tylko wali wrzutki z bocznych sektorów?

Ja nie... wrzutkolandia to styl Realu i niech tam zostanie. Po "B" drugi duet Marcelo i Carvajal szybko się nikomu nie trafi.

Wiem że do końca transferów jeszcze daleka droga, ale mam wrażenie że możemy mieć problemy z jakimiś sensownymi transferami. Skończyły się czasy że wszyscy chcieli tu grać, teraz chyba nawet nie chcą bo widzą co się dzieje i co się z nimi stanie - ława

PostNapisane: Pn 03 cze, 2019 11:12 
Primera Division

Ależ oczywiście. Widać to po plotkach o transferze De Ligta. Kumpel De Jong już u nas jest. Jest Messi. Jest piękna historia Holendrów w klubie i piękne miasto. A tutaj coraz częściej słyszymy o zimnym i ponurym Manchesterze. To jest jasny sygnał że z takim trenerem jak Valverde (casus Cou) trzeba się 5 razy zastanowić przed transferem.

PostNapisane: Wt 04 cze, 2019 18:32 
El Crack Total

Nikt jeszcze nie skomentował nowych koszulek wyglądających jak jakaś pidżama ? Idealnie pasują do sennego stylu Valderde.

PostNapisane: Śr 05 cze, 2019 08:24 
Segunda Division

Pewnie większości nie chce się oglądać przyszłego bez jajecznego sezonu więc po co zawracać sobie głowę koszulkami. Jak dla mnie to mogą grać w sweterku z gruszką.
Polecam zrobić zrzut i kupić takie cudo dla Ernesta, przyda się na meczu, nie będzie musiał kucać na kolanie :

Obrazek

PostNapisane: Śr 05 cze, 2019 16:54 
Pichichi

Info: Agustí Benedito rozpoczyna działania ku następnemu wotum nieufności. Nie ma potwierdzenia, ale mam sygnaly ze srodowiska barcelonismo, ze juz sie organizuje.

Moze Piątek? AC Milan ma nadchodzące kłopoty finansowe i bedzie musial sprzedac. Za 55mln€, mysle ze by go wyjęli.

Piątek
Dembélé-Messi

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Śr 05 cze, 2019 19:11 
Semper fi

Culé a muerte napisał(a):
Moze Piątek? AC Milan ma nadchodzące kłopoty finansowe i bedzie musial sprzedac. Za 55mln€, mysle ze by go wyjęli.

Piątek
Dembélé-Messi

Póki co, po jednym sezonie, nie brałbym Piątka, bo to może być straszny niewypał.
Jeden sezon, w lidze Włoskiej to wg mnie zbyt mało. Poza tym patrząc na profil Suareza widać, że potrzebujemy takiego typu napastnika jak Suarez. A Piątek póki co pokazał, że umie jedynie wykończyć akcję, ale brak asyst wg mnie i brak przydatności w kreowaniu gry eliminuje go wg mnie jako zawodnika Barcelony.

Ja bym się pokusił o innego Polaka. :D
Lewandowskiego bym brał. Sprawdzony zawodnik, który potrafi strzelać. A do tego potrafi rozegrać, dograć, dobra technika, pracowitość oraz głód sukcesu jaką jest LM.

Brałbym w ciemno.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Śr 05 cze, 2019 23:15 
El Crack Total

Gdzie tam Lewy, ktoś widział żeby on kogokolwiek minął z piłką w pełnym biegu ?

PostNapisane: Cz 06 cze, 2019 08:25 
Amateur/Aficionado

Od kiedy trzeba mijać żeby strzelać bramki ?

PostNapisane: Cz 06 cze, 2019 16:19 
El Crack Total

Na pewnym poziomie trzeba czegoś więcej niż dostawianie nogi i głowy. Jak się nie mija to nie ma bramek na Euro, Mundialu i w końcowych fazach LM (jeden megamecz z Realem - dawno i nieprawda, tutaj niczego nie zmienia).

PostNapisane: Pt 07 cze, 2019 20:43 
Segunda Division

Jak myślicie? Zainteresowanie Barcy Buffonem to prawda czy plotki?

PostNapisane: So 08 cze, 2019 06:36 
Pichichi

Ronaldinho4ever napisał(a):
Jak myślicie? Zainteresowanie Barcy Buffonem to prawda czy plotki?

Nie wiem, ale mam nadzieję, że takie zainteresowanie nie istnieje. Po co nam kolejny piłkarz w wieku przedemerytalnym, a w zasadzie to już emerytalnym?

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: So 08 cze, 2019 08:34 
Primera Division

Barca i Buffon obecnie pasują do siebie idealnie. Ten sam gen przegrywa jeśli chodzi o CL.

PostNapisane: So 08 cze, 2019 14:49 
Segunda Division

Jeśli Buffon ma być ,,rezerwowym w stylu Valverde", czyli grającym raz na ruski rok- pewnie tylko w Pucharze Króla, to mi się ten pomysł podoba. Normalnie (za innego trenera) bym wolał kogoś ze szkółki, ale skoro ten ktoś i tak nie dostanie szans, to dla niego na jedno wychodzi, a my lepiej miejmy kogoś dobrego i doświadczonego. Czyli w skrócie- to nie jest idealna opcja, ale w obecnej, dziwnej sytuacji- najlepsza z możliwych.

PostNapisane: So 08 cze, 2019 20:40 
Pichichi

No tak, ale czy nie grając regularnie w tym wieku będzie w stanie trzymać względnie wysoką formę w razie jakiegoś wypadku?

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: N 09 cze, 2019 11:35 
Segunda Division

Raczej nie. Nie mówię, że ta sytuacja jest idealna... Jednak mimo wszystko może być wciąż lepszy od jakiegoś debiutanta...

PostNapisane: Śr 12 cze, 2019 18:23 
El Crack Total

I co, nic się nie dzieje w sprawie przebudowy drużyny ?

PostNapisane: Śr 12 cze, 2019 19:53 
Segunda Division

Przebudowy do czego? Do wygrywania rozgrywek krajowych wystarczy obecnym trzon bo tutaj sam Leo da radę wygrać Ligę. Na LM już trzeba wyjebać cały wspomniany trzon a tego to żaden z tej bandy obsrańców z zarządu i trener nie zrobi bo nie mają jaj.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1