Teraz jest Pt 22 mar, 2019 23:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 28 sty, 2016 03:50 
Piwowar domowy

Ocho! To ja myślałem, że jestem w mega depresji, bo siedzę teraz w miejscu położonym 425 metrów pod poziomem morza... Ale widzę, że w Polsce depresja jest o wiele większa ;) Jak to dobrze, że Żydków ten turniej nie interere i nigdzie go nie pokazują, bo humor mógłbym se popsuć ;)
Niemniej wynik srogi. Masakra.

PostNapisane: Cz 28 sty, 2016 11:23 
Basista prowadzący

Ogólnie, tak jak napisałem w poście sprzed ponad 2 lat, nie oglądam repry praktycznie od kilku lat, bo załamywało mnie to, czym jarali się niedzielni kibice. Przede wszystkim te emocje, które były sztucznie tworzone, bo zespół grał falami jak jakiś podrzędny europejski klubik i nie potrafił systematycznie wypracować sobie przewagi w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami, a później te niby "emocje" i "horrory" (jakby Barcelona wygrała u siebie z Rayo 6:5 po golu w 90 minucie). To mnie zawsze irytowało, bo widziałem te fatalne błędy. Do tego niewybaczalny jest dla mnie brak umiejętności gry naszych szczypiornistów z kontry oraz w przewadze. Nóż mi się w kieszeni otwierał, kiedy nie potrafili szybko posłać piłki do wybiegającego skrzydłowego albo zastosować prostego przyspieszenia na skrzydło, przy którym broniący skrzydłowy nie ma szans na skuteczne ustawienie się (no chyba, że to Abalo). To abecadło ręcznej, które zawsze leżało. Tego turnieju też praktycznie nie śledziłem. Mecze oglądałem w kratkę, ale fragmenty spotkania z Serbią i Macedonią pokazały, że nic się nie zmieniło. Francja to był szok, ale moim zdaniem, to też efekt słabszej formy Francuzów + tego, że leżeli nam (dało się grać środkiem + momentami zaskakująca skuteczność naszych - w tym meczu wszystko zagrało). Norwegia pokazała słabość pewnych elementów, ale to nie był zły mecz. Atak nieźle chodził, ale kiepsko wyglądali bramkarze, którzy nie pomogli - ewidentnie ich zabrakło. Gdyby Szmal bronił na 25-30%, to byłby przynajmniej remis, choć trzeba też pamiętać o tym, że Chrapkowski i Grabarczyk, to nie są żadni świetni gracze.

Z Chorwacją wyszło szydło z worka, bo Chorwaci zawsze byli inteligentni i mają już obcykany sposób gry na nas. 5-1 w obronie i cały plan gry jednowymiarowej Polski się sypie (bo rzuty z rozegrania są hamowane, a ze skrzydłem rozgrywający polscy nie potrafią grać). Zagęszczenie środka i nawet Syprzak jest odcięty, co było widać od razu. Siódmiak w studio powiedział, że jakaś kobieta w 20. minucie powiedziała "dlaczego oni ciągle grają środkiem?". Wszyscy kurwa wiedzieli, tylko oni nie wiedzieli i pakowali się we czterech na obszar 9m2, gdzie już stało praktycznie sześciu Chorwatów. Ale chuj tam, jeszcze zaczął skrzydłowy schodzić do środka :lol2:, zamiast rozstawić skrzydła na amen i robić przerzuty. No jak jest dziesięciu chłopa w takim kwadracie, to niech nie liczą, że coś do Kamila trafi. Jedyną próbą zrobienia czegoś było wpuszczenie Glińskiego, który trochę rozszarpał środek, ale Chorwaci szybko się zorientowali i cofnęli się chwilowo do 6-0. To oczywiście zadziałało i jak Gliński zszedł, to znów wrócili do 5-1. Reakcji ze strony Polaków nie było. Szkoda dalej pisać, bo psychicznie dali dupy totalnie. Już w 35. minucie stracili wiarę i dla mnie to jest skandal.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: N 29 maja, 2016 19:27 
Piwowar domowy

Masakra. Tyle.

PostNapisane: N 29 maja, 2016 19:31 
Basista prowadzący

Zjebałem, bo zapomniałem o meczu - ale widziałem końcówkę dogrywki i karne. Pozostaje tylko się cieszyć. Oby Talant ogarnął tę reprę.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: N 29 maja, 2016 19:37 
Piwowar domowy

Ale z -9 w 10 czy 12 minut wyjść - to jest nieprawdopodobne...

PostNapisane: N 29 maja, 2016 20:21 
Basista prowadzący

Teraz widzisz dlaczego mnie tak bolał tamten mecz z Chorwatami. W ręcznej się wszystko potrafi zmienić, tylko trzeba mocno w to wierzyć, mieć koncepcję, zakasać rękawy i do przodu. Tutaj chłopaki pokazali jaja ze stali, ale też miks narodowościowy w tym pomógł. Nigdy nie można przestać wierzyć. Nawet na kwadrans przed końcem jak się dostaje 9 w pizdę - wszystko jest do zrobienia.

Piękna sprawa.

No to teraz czekać na sukces polskiego klubu w piłce nożnej.

:lol2:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Strefa czasowa: UTC + 1