Teraz jest Pt 18 wrz, 2020 17:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Czy FC Barcelona obroni tytuł mistrza w sezonie 2019/2020?
Ankieta wygasła Śr 27 maja, 2020 07:41
1. TAK 50%  50%  [ 3 ]
2. NIE 33%  33%  [ 2 ]
3. VILLARATO 17%  17%  [ 1 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 02 lip, 2020 17:55 
El Crack Total

I do tego przygotowanie fizyczne to jakiś horror. Przecież Griezmann wchodzący z ławki jest bardziej zziajany niż u Simeone po rozegraniu całego meczu...

PostNapisane: Pt 03 lip, 2020 12:58 
Segunda Division

sebo939 napisał(a):
Roma-Rio napisał(a):
Pudło sezonu ratuje nasze iluzoryczne nadzieje na majstra... :czarodziej:

A wywiad Suareza po meczu jasno pokazuje że Setien im nie odpowiada bo wymaga od nich więcej. Zaczynam chyba doceniać Valverde że z tej trupiarni wyciągnął tyle ile mógł.

Ja tam bym bardziej doceniał tego, który wymaga więcej niż tego, który wszystkich rozleniwił. Wyników jeszcze nie ma, ale po pierwsze z winy Bartomeu (nie chce mi się wypisywać konkretnie wszystkich jego akcji, ale i tak każdy wie o co chodzi :P ), a po drugie dlatego, że ma na to za mało czasu (i więcej nie będzie miał, ale to już inna historia :P ) Jego wina oczywiście też jest, że za mało na młodych stawia i mam wrażenie, że Fati się trochę marnuje, tylko po prostu trudno porównywać Setiena akurat z Valverde, bo jeden jest drugiego wart... Najbardziej szanuję Sarabię, ma największe jaja :P

Roma-Rio napisał(a):
Wszystkich trzeba by wymienić Umtiti, ter Stegen, Pique, i ten Pucio Kucio czy jak mu tam. Robią z niego Bóg wie kogo a pewnie losowo wzięty dzieciak z La Massi by nie zagrał gorzej.

Ter Stegen nam wielokrotnie dupę ratował, a pokolenie Riquiego Puiga i Fatiego to właśnie następcy skostniałego składu i ich jeszcze nie trzeba wymieniać, tylko o nich dbać. Jednak niech oczywiście biorą z La Masii jak najwięcej losowych dzieciaków kosztem prawie każdego w składzie, ale akurat nie tej dwójki.

PostNapisane: Pn 06 lip, 2020 18:38 
El Crack Total

Sezon przegrany to zaczęli grać... o pozostawienie Setiena na ławce czyli już wiadomo że kolejny sezon też będzie zmarnowany :boks:

PostNapisane: Śr 08 lip, 2020 10:02 
Segunda Division

Wcale mnie nie dziwi, że Setien zostaje (nie mylić z "cieszy"- chodzi mi o to, że to było łatwe do przewidzenia z obecnym zarządem). Może ta przegrana majstra ma też plusy? Setien odblokował Griezmanna i dał więcej minut Fatiemu i Araujo. Puigowi też, ale Puig już wcześniej dostawał. Czyli da się i Setien wie jak. Problem w tym, że się boi i powiedział to nawet wprost :P Trudno mi wnioskować cokolwiek po jednym meczu i to nawet nie ma sensu, ale marzy mi się żeby ostatnie 4 mecze sezonu wyglądały jak ten. Tzn. mniejsza o wyniki, tylko chodzi mi o eksperymenty z ustawieniem i więcej czasu dla młodych. Mam nadzieję, że będzie widać wyraźną różnicę między tymi ostatnimi meczami, a resztą sezonu i to ośmieli Setiena i w przyszłym sezonie będzie już grał trochę odważniej, a to w efekcie ociepli jego stosunki z szatnią. Możliwe, że jestem naiwny i się zagalopowałem, ale rywali nie mamy już teraz trudnych (z wyjątkiem tych kilku meczów w LM, co nam jeszcze zostały w sierpniu), presji zero (bo Setien i tak nic już nie wygra, ale i tak ma pewną posadę), więc może coś się ruszy dzięki spokojniejszej głowie... Kto wie... Co o tym myślicie?

PostNapisane: Cz 09 lip, 2020 06:52 
Segunda Division

No dobra... Naiwny byłem... :P

PostNapisane: Cz 09 lip, 2020 15:27 
El Crack Total

Narzekaliśmy na ospałość trenera to Ansu Fati, w przerwie tak został przez niego zmotywowany że był jak wściekły pitbull :lol: Gdyby równie szybko nie zagotował się gracz Espanyolu to by goście to wygrali. Do tego momentu lepsze akcje mieli, ta elegancka kontra zakończona strzałem w słupek - palce lizać. Każdy klepie jak chce a Pique tylko się kręci jak wiatrak.

PostNapisane: Pn 13 lip, 2020 18:21 
El Crack Total

Ale się ataku dorobiła Barcelona - najpierw ślepy Griezmann, potem kulawy Suarez :roll:
Ten pierwszy na dodatek złapał kontuzję jeszcze :lol2:

Odpadnijmy lepiej od razu z Napoli bo znowu z Bayernem będzie 0-7 (i to mimo jednego meczu)...

PostNapisane: Wt 14 lip, 2020 10:09 
Segunda Division

Naszego sposobu na grę nie da sie skomentować, to nie jest gra na chaos ani nawet na Wawrzyniaka. Griez który nigdy sie przez całą karierę nie łamał już dostaje kontuzji :roll: :roll:. Pytanie czy bardziej mu ta gra co 3 dni przysłużyła czy może nasz genialny sztab od przygotowania fizycznego. Ja nie jestem z tych co życzą swojemu klubowi odpadnięcia ale jeśli przejdziemy Napoli to mecz z Bayernem może być naprawdę przykry

PostNapisane: Wt 14 lip, 2020 18:13 
El Crack Total

Ale przynajmniej przybliży to Lewego do Złotej Piłki jak właduje z 5 goli po 4 asystach Kimmicha.

PostNapisane: Cz 16 lip, 2020 22:00 
Segunda Division

Oglądanie Barcy w tym momencie to jak oglądanie wiadomości TVP, niby człowiek patrzy ale do końca nie wierzy że to naprawdę się dzieje.

Tego nie da się oglądać ani komentować. Barto zdemontował już chyba wszystkie poprzeczki nad przepaścią, pytanie kto lub co nas popchnie w dół...

PostNapisane: Cz 16 lip, 2020 23:28 
Segunda Division

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze remontu mierdki w LM. Co w tym klubie jeszcze robi Busquets?

Osobny akapit dla Firpo, jaki to jest kurwa wafel to ja nie jestem w stanie opisać, chłop wygląda jakby nie wiedział po co tu jest.

PostNapisane: Pt 17 lip, 2020 09:31 
El Crack Total

Pomyliłem się, ta drużyna nie jest w stanie nawet ugrać ligi.

PostNapisane: Pt 17 lip, 2020 16:40 
El Crack Total

Drużyny to tu nie było od czasów Guardioli - wszystko opierało się przecież na indywidualnych możliwościach 5 lat młodszego Messiego, 5 lat młodszego Suareza i tak dalej. Niestety czas zrobił swoje i obecna Barcelona gra najgorzej w historii !

A sam mecz to idealne podsumowanie tego sezonu, ostatnie machnięcie pędzlem na tym obrazie nędzy i rozpaczy. Bardziej kur(w)iozalnej bramki straconej przez Barcelonę niż ta na 1-2, to sobie nie przypominam. Gołym okiem widać że tam absolutnie nikt nie otworzył nawet maila z zaleceniami treningu domowego.

Teraz zmienić trzeba szybko trenera na Ligę Mistrzów, jakiegoś zadaniowca hardkorowca na jeden miesiąc wynająć.

PostNapisane: So 18 lip, 2020 09:13 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
Teraz zmienić trzeba szybko trenera na Ligę Mistrzów, jakiegoś zadaniowca hardkorowca na jeden miesiąc wynająć.

Tylko kogo ? Kto się odważy wejść w to bagno ? W bandę gwiazd które powinny już grać w MLS i prezydenta idiote ? Zresztą będzie musiał być z DNA barcy. Niestety Iniesty i Xaviego już nie ma więc tiki taki też nie ma. Świat idzie do przodu a my się permanentnie cofamy

PostNapisane: N 19 lip, 2020 19:35 
El Crack Total

Zatrudnić kogoś kto przywróci prawidłową hierarchię w klubie i skończy z chorą sytuacją, w której to ogon (grupka zawodników) kręci całym psem.

Co do ostatniego meczu z Alaves - to jednak są gorsze drużyny od Barcelony w tej lidze :P

PostNapisane: Wt 21 lip, 2020 18:48 
El Crack Total

maniu_ww napisał(a):
Tylko kogo ?
Franciszka Smudę :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1