Teraz jest Pn 23 wrz, 2019 18:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Czy Fc Barcelona zdobędzie piłkarską Ligę Mistrzów w sezonie 2018/2019?
Ankieta wygasła Wt 12 lut, 2019 10:21
Tak 67%  67%  [ 2 ]
Nie 33%  33%  [ 1 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 00:26 
Pichichi

Zapomniałem dodać jeszcze jednej ważnej rzeczy - przegrywaliśmy niemal wszystkie drugie piłki...

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 01:17 
El Crack Total

Sonek napisał(a):
Chyba nigdy nie byłem tak wkurwiony

Jak napluć kibicom w twarz, Barcelona 2019

Jak napluć w twarz szczęściu !
Taka edycja, skrojona idealnie pod wygraną w Lidze Mistrzów nie powtórzy się prędko - to jeszcze bardziej wkurza.

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 01:22 
Pichichi

Roma-Rio napisał(a):
Sonek napisał(a):
Chyba nigdy nie byłem tak wkurwiony

Jak napluć kibicom w twarz, Barcelona 2019

Jak napluć w twarz szczęściu !
Taka edycja, skrojona idealnie pod wygraną w Lidze Mistrzów nie powtórzy się prędko - to jeszcze bardziej wkurza.

Ale co to ma być ta bramka z rożnego? Przecież Ci chłopcy po 3 bramce się załamali i zostali bez pomysłu zamiast zapierdalać.

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 06:35 
Amateur/Aficionado

Totalnie się obsraliśmy. Co jest tego powodem??
Niby starzy mistrzowie a kupa jak juniorzy, nie ogarniam

Na osobny akapit zasługuje Alba, najgorszy mecz w jego wykonaniu jaki widziałem

Czy Liverpool zagrał wybitne spotkanie? Nie wydaje mi się. Co najwyżej dobre dodali bieganie i serducho, znów się okazało że tak niewiele wystarczy.

Styl Valverde jest akceptowalny tylko w przypadku zwycięstwa. Dla mnie to koniec jego przygody. Skoro i tak niema pucharu to przynajmniej niech wróci ofensywny styl gry i nie męczy już buły, tego sobie i wam życzę

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 07:11 
Segunda Division

Ale wstyd !
Po 10 min meczu wiedziałem że to przegramy, zero kontroli nad meczem, zero pomysłu i kupa jakiej nie widziałem u największych ogórków LM. Co się stało ? Mentalnie wyglądaliśmy jak zbity pies, same straty, niedokładne podania, zamyśleni, patrzący w inną stronę niż powinni. MASAKRA
Jak kiedyś napisałem że nawet jak Ernest wygra tryplet to jedyne co zapamiętamy po nim to wolne Messiego, teraz to będzie ROMA v.2 . Idiota widział że takie ustawienie nie dawało żadnej kontroli nad meczem na Camp Nou to wystawił to drugi raz na rozjuszony teren wroga. Zero reakcji na boiskowe wydarzenia. Jak go zostawią na kolejny sezon to jebne

PEP wróc !

Dobrze że nabrałem grubszej skóry po Romie v.1 bo jakoś to znoszę w miarę spokojnie, inaczej byłem na to przygotowany

Gratulacje dla Liverpoolu, zagrali kosmos, wszystko im wychodziło, wszystkie piłki do nich spadały. Zasłużyli

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 10:03 
Pichichi

maniu_ww napisał(a):
Idiota widział że takie ustawienie nie dawało żadnej kontroli nad meczem na Camp Nou to wystawił to drugi raz na rozjuszony teren wroga. Zero reakcji na boiskowe wydarzenia. Jak go zostawią na kolejny sezon to jebne

Ja też po pierwszym meczu miałem podobne przemyślenia - jaka to taktyka, skoro nie daje kontroli na meczem i jest dodatkowo zaprzeczeniem odwiecznej filozofii gry Barcelony? Rewanż jednak przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, Roma to przy tym pikuś, bo:
1. wygraliśmy wysoko do zera u siebie i wystarczyło strzelić cokolwiek, żeby awansować
2. Liverpool był potwornie osłabiony brakiem Salaha, Firmino i Keity
3. Barcelona miała mnóstwo czasu na wypoczynek i pełen spokój w lidze - może za dużo tego luzu?
4. Można było spokojnie przegrać, byle się nie skompromitować, ale nie byliby Barceloną, gdyby się nie skompromitowali w Lidze Mistrzów

Jak oni się teraz pokażą fanom na Camp Nou? Spodziewam się masy gwizdów i białych chusteczek dla trenera jak za czasów Van Gaala.

Myśl szkoleniowa Valverde ewidentnie doszła do kresu w tym klubie i trzeba spokojnie rozważyć dwa scenariusze:
1. zmieniamy trenera po tym sezonie jeśli będzie dostępne jakieś sensowne nazwisko
2. zostawiamy go jeszcze maksymalnie na rok absolutnie nie licząc na nic więcej niż sukcesy w Hiszpanii, a w następnym sezonie na spokojnie szukamy następcy i budujemy drużynę na przyszłość.

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 10:30 
Pichichi

Jak ktoś w tym klubie jeszcze ma jaja poza Vidalem to niech Xaviego dają na trenera i niech sie dzieje co chce.

Widział ktoś twarze tych piłkarzy jak tracili kolejne bramki? Zero wkurwu tylko patrzenie co dalej nam zrobią, gwałt na sucho.
300mln wywalone w błoto, jeden połamany, drugi nie potrafi podać, trzeci siedzi cały sezon na ławie. Zostajemy z Messim i Suarezem co jak widać nie wystarcza jeśli z tyłu grają tacy wirtuozi jak Rakitić Vidal i Busquets. To są dobrzy zawodnicy, ale nie w takiej trójce. Brakuje w tym składzie finezji, nie ma kto podać do przodu.

Wynik z pierwszego meczu dał nam tą nadzieję, ale w rewanżu i Pique i Alba zagrali jeden z najgorszych meczy w ostatnich miesiącach.

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 12:00 
El Crack Total

Dopóki Valverde siedzi na ławce trenerskiej Barcy, nie obejrzę jej ani jednego meczu.
Kilkanaście lat wstecz Barca broniła się przynajmniej stylem gry (posiadanie piłki). Teraz prócz wyników w lidze drugi rok z rzędu, jest wielkie frajerstwo w lidze misiów. Nie chce mi się czekać znów rok czasu, aby zobaczyć spektakularne oddanie meczu w wykonaniu Barcy w Lidze Mistrzów, dla której był to niby priorytet. Szkoda zmarnowanego potencjału Messiego, który za czasów Guardioli był dodatkiem do Barcelony, a potem stał się Barceloną.

Klopp wczoraj po raz kolejny udowodnił,że zasługuje na to,a by prowadzić każdy klub, który sam sobie wybierze. Wielki ukłon w jego kierunku.

Ostatnio edytowano Śr 08 maja, 2019 12:04 przez aschnu, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 12:02 
Amateur/Aficionado

Technicznie jesteśmy na poziomie City, mentalnie to jakiś Brighton. Tyczy się składu i trenera.

Szatnia do przewietrzenia, potrzeba takiego Guardioli z pierwszego sezonu co przyjdzie i wyjebie kogo chce bez patrzenia na nazwiska i zasługi, oczywiście jeśli chcemy uniknąć kolejnych kompromitacji

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 12:06 
El Crack Total

Zibi1981 napisał(a):
Myśl szkoleniowa Valverde ewidentnie doszła do kresu w tym klubie i trzeba spokojnie rozważyć dwa scenariusze:
1. zmieniamy trenera po tym sezonie jeśli będzie dostępne jakieś sensowne nazwisko
2. zostawiamy go jeszcze maksymalnie na rok absolutnie nie licząc na nic więcej niż sukcesy w Hiszpanii, a w następnym sezonie na spokojnie szukamy następcy i budujemy drużynę na przyszłość.

3. Teraz szukamy następcy i budujemy drużynę na przyszłość.

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 15:06 
Segunda Division

Wytłumaczcie mi jak to jest że ja po bramce na 2:0 byłem pewny że to sie skończy 4:0? Kolejny raz wpierdol na wyjeździe, kolejny raz te sam błędy przez które wypierdalamy sie i kończymy swój udział w tych rozgrywkach. Pojechali nas bez 3 najlepszych zawodników, bramka z rzutu rożnego spokojnie może kandydować na mema roku. Osobny akapit dla paru zawodników jak i dla trenera.

Alba- przekreślił swój bardzo dobry sezon jednym meczem, gratulacje. Mam nadziej że sie przyzna że mu posmarowali bo takiego kryminału to normalnie sie nie gra
Suarez- 2 bramki w ostatnich dwóch sezonach LM, to jest napastnik na Barcelonę?
Rakitic- dzięki za wszystko i powodzenia dalej, wczoraj absolutnie osrany przy jakimkolwiek pressingu
Roberto- podsumowaniem jego występu był moment w 1 połowie gdy spierdolił dośrodkowanie, kiedy dostał ponowną szansę parę sekund później, dośrodkował jeszcze gorzej i poszła kontra, o podaniu na minę do Matsa gdzie blisko był Origi szkoda komentować
Pique- przez takie mecze nigdy nie będzie uważany za TOP środkowych obrońców, pojechany jak junior na raz przy bramce nr.1, przy 3 bramce nawet nie wyskoczył
Busi- albo sie godzi na rolę jaką spełniał Xavi w swoim ostatnim sezonie albo żegnamy, gość jest za wolny na ten poziom
Coutinho- jego oceniać nie ma za bardzo jak bo nie było go na boisku. Fabregas 2.0 na wiosnę
Ernest- wyszedł identycznie jak w pierwszym meczu gdzie również dopiero po korektach w składzie dało sie to oglądać, jeśli robisz to po praz pierwszy to błąd, jeśli już kolejny to głupota. Z tym panem na ławce o LM możemy zapomnieć.

Pretensji nie mam jedynie do Vidala i Messiego, ewentualnie Mats

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 16:31 
El Crack Total

Sonek napisał(a):
Ale co to ma być ta bramka z rożnego?

Wyglądało jakby zastawiali pułapkę ofsajdową, tacy geniusze.
W ogóle wszystkie bramki wyglądały jak w ustawionym meczu okręgówki. Nikt nawet nie udawał że przeszkadza.

Messi też zjebał, na zawsze już pozostanie tylko największą wisienką na torcie jaką widział futbol, ale jak drużynie nie idzie to jest niestety zwykłym zakalcem.

Vidal, jedyny pomocnik bez żółtej kartki i schodzi jako pierwszy - to aż tak głupi Ernesto być nie może. To są te układy i układziki w drużynie, dzięki którym Busi jest nietykalny. Dlatego taki Klopp nie ma tu czego szukać, bo on potrzebuje być hegemonem i suwerenem w klubie. Tak jak Pep w City. Spierdolą to po swojemu, uda się to też po swojemu - nikt nie ma prawa się wpieprzać, od prezesa do sprzątaczki. A w takich klubach jak Barca, Real, MU czy Chelsea zaraz jakieś bunty na pokładzie. To trzeba najpierw zmienić !

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 18:51 
Segunda Division

Mam coraz większego nerwa...
Wiem że najłatwiej jest obwinić trenera za wszystko, ale w tym wypadku widzę ewidentnie jego winę. Bo już pomijając aspekty techniczne, może chciał dobrze, może myślał że ich tam przyciśnie w takim składzie ale nie wyszło. No właśnie skoro nie wyszło to w przerwie nie tylko robimy zmiany adekwatne do wydarzeń na boisku ale tez jesteśmy psychologiem zespołu, motywatorem. Ten zespół nie miał wczoraj wiary, natchnienia. W takich momentach jest kapitan ala Ramos czy trener z jajami. Niestety u nas podłamany piłkarz patrzy na trenera, a on ma minę mówiącą cytując tu kogoś na forum "przepraszam że żyje"
K...a Pique, Busquets, Alba, Messi (nie winię go) zjedli zęby na LM, a obsrali sie gorzej jak młodziaki

Coś pękło i to mocno, Messi stracił chyba ostatnią szanse na puchar, boje się że w nim też coś pęknie....

Jestem ciekaw powitania na Camp nou w niedziele

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 19:04 
Primera Division

Pęknie? Po takim czymś co się wczoraj odjebało można zamknąć ten klub na sezon albo wymienić połowę składu z trenerem włącznie. Takie wiercenie udarem w mózgu zostawia ślad nawet na największych twardzielach. Oni się psychicznie rozpierdolili na amen. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co to za nastrój tam w szatani mógł być po meczu. Dlatego nie wyobrażam sobie żeby Valverde dalej prowadził tą grupę. To pękło i koniec. Nie ma niczego.

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 20:14 
Tercera Division

Na Busiego już przyszedł czas - kolejny rok z rzędu w najważniejszych meczach gra lekceważąco, wolno i ślamazarnie. Niech idzie do Pepa, który go na pewno zechce, tu jest już zbyt syty i nie czuje żadnej presji ze strony kogoś z ławki.

Alba zmarnował dobry sezon i wychodzi to samo co z Busim jeśli chodzi o zmiennika - chyba nigdy nie przeboleje Grimaldo...

Po odejściu Puyola, Xaviego, Mascherano, Lucho i po części Neymara w tym zespole nie ma nikogo kto ma jaja jak arbuzy i w momentach jak wczoraj weźmie resztę za szmaty i huknie, że to Barcelona a nie kts weszlo i wracamy do swojej gry a nie zwieszamy głowy. Być może pewien 19 latek z Ajaxu musi przyjść i im pokazać co to znaczy być liderem, ale zobaczcie jak to brzmi - nastolatek ma uczyc wyjadaczy mentalności.

Zobaczcie jak wszyscy byli obsrani po 2 bramce - Klopp umiejętnie odciął Leo od piłek i nagle wszyscy wyglądali jakby byli z polskiej ligi. Valverde też zero korekt - Mane i Shaqiri co chwila kilometry wolnego miejsca na skrzydłach i non stop zagrożenie.

Najśmiesniejsze jest to, że najbardziej zawiedli ci którzy najbardziej szczekali, że Roma to przeszłość i wyciagneli wnioski - Busi, Alba, Pique, Roberto.

Chyba trzeba ruszyć all in po Ten Haga i niewazne czy wygra ta edycje czy nie i wrocic do kolektywu a nie bawic sie w druga Argentyne i polegac tylko na Messim.

PS. Można się śmiać z ramosa, że pies itd, ale on by umarł wczoraj za swój klub, a nie pozwolił na taki blamaż, bo ma jaja do ziemi.

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 21:10 
Pichichi

maniu_ww napisał(a):
Jestem ciekaw powitania na Camp nou w niedziele

Może "Magic" Ernest "Bombastic" Valverde zastosuje w niedzielę rotację, co by na finał CdR chłopcy nie dali się zabiegać Valencii? Może teraz tego spróbujemy?

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 21:59 
El Crack Total

Miałem nie oglądać ale Koguty pokazają jak daleko katalońskim cipkom do mężczyzn 8O

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 22:01 
Pichichi

To chyba dlatego tak boli ta porażka. Nie dlatego, że brakło nam zawodników, umiejętności, od początku dwumecz wszyscy uznawali za wyrównany, a my go przegraliśmy brakiem jaj i woli walki. Żadna porażka tak długo we mnie nie siedziała, a teraz jeszcze Ajax wyrzucony..

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 22:06 
El Crack Total

Solidarnie z Barceloną. De Jong to grał w drugiej połowie w ogóle ?

Liverpool bez Salaha, Spurs bez Kane'a - a Barca bez Messiego by nawet nie wiedziała na którą bramkę grać :|

PostNapisane: Śr 08 maja, 2019 22:12 
Pichichi

Dobra, teraz de Ligt jest do wyciągnięcia z Ajaksu za sensowne pieniądze. W przyszłym roku Real zdrenuje Premiership (Hazard, Eriksen, Pogba), a Barcelona - Ajax (de Jong, de Ligt, może ten Hag) i będzie git :lol2:

KDE 4 - Be free!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1