Teraz jest So 11 lip, 2020 00:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 27 sty, 2012 11:51 
Łowca autografów

Witam,

nazywam sie Piotr Piecuch, jestem studentem fotografiii.

Pisze do Panstwa poniewaz zwiazani jestescie i to dosc blisko z klubem FC Barcelona a ja wlasnie ruszylem z takim projektem fotograficznym...

"Fotografowanie fanów pilkarskich róznych druzyn" (to nie jest dokladna nazwa projektu bo jest on dopiero na poczatku)

Chce porobic zdjecia portretowe w miejscu ktory dana osoba (fan) zyje (tzn dom, praca, miejsce w miescie, w klubie itp.). Poprostu zwykle zdjecie biorac pod uwage scenerie w ktorej dany fan sie otacza :)

Jestescie Blisko zwiazani z tym klubem...jestescie czlonkami tego forum. Potrzebuje 2 osoby (chlopak no i moze jakas dziewczyna)...no ewentualnie jedna z ktora mogl bym sie spotkac zrobic kilka zdjec i porozmawiac na temat stowarzyszenia i tego klubu.

Projekt ten polega na tym ze chce znalesc od 6 do 10 klubow pilkarskich (barca, real, arsenal, liverpol itd.). Spotkac sie z jednym z tych ludzi osobiscie zrobic zdjecia.
Pozniej zlozyc to w calosc i zaprezentowac to jak sie uda :)

Nie robie tego do zadnej gazety...poprostu chce promowac takie akcje jak fani sportowi, stowarzyszenia sportowe itd.
Niedawno dowiedzialem sie o istnieniu takich stowarzyszen i bardzo mi sie ten pomysl podoba. Wiem ze wiele ludzi nawet o tym nie slyszalo i chcial bym to ludzia przyblizyc. Jak to wyglada i o co chodzi :) (Promocja takich akcji)

Mysle ze jest u was mozliwosc znalezienia takiej osoby bo wkoncu to jeden z popularniejszych zespolow pilkarskich.

Dobrze jak by sie udalo znalesc kogos z okolic Wroclawia, ewentualnie Krakowa, Rzeszowa. Poniewaz w tych terenach bywam dosc czesto. Choc nie blokuje sie na jakies inne miasta i oczywscie wchodza one w gre :)

szukam oficialnego Stowarzyszenia fanow klubu. takiego za ktory ludzie placa za czlonkostwo :) jesli to jest takie to szukam was jesli nie to moze ktos mi pomoze gdzie znalesc ;)

Pozdrawiam i czekam na wasza odpowiedz
Piotr Piecuch

P.S.
Dla zainteresowanych moge przeslac przykadowe zdjecia jak to wyglada bo mam juz sfotografowanych fanow Arsenalu London :)
Oni sa dumni ze prezentuja taki klub i mam nadzeje ze i tutaj znajda sie takie osoby.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 sty, 2012 11:53 
Segunda Division

Spróbuj na FCBP.pl

Strefa czasowa: UTC + 1