Teraz jest Pn 17 lut, 2020 13:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru, 2010 23:50 
Primera Division

Ciekawe po co nam Torres? Na bank chciałby grzać ławe :]

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru, 2010 23:59 
El Crack Total

ciekawe skąd to 100 mln - pewnie ze sprzedaży Iniesty... :)

w ogole, mam nadzieje, że Rossel wróci do górnego limitu na jednego zawodnika - 25 mln.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 00:29 
El Crack Total

wujo444 napisał(a):
ciekawe skąd to 100 mln - pewnie ze sprzedaży Iniesty... :)

Piszą że z reklamy na koszulkach.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 09:50 
Pichichi

już nie mogę się doczekać gry Ibrahima, bo filmiki z youtube to mówią tyle o piłkarzu co nic.

Może Pep da mu szansę w CdR w rewanżu z Bilbao.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 14:20 
El Crack Total

Nie ma czegoś takiego jak "może". Chcę go widzieć w rewanżu bez dwóch zdań :D Jak najszybciej musi się zaaklimatyzować.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 20:08 
Pichichi

Cytuj:
Według hiszpańskich oraz angielskich mediów Barcelona w najbliższym czasie złoży na stół Arsenalu ofertę za Denilsona. Brazylijczyk nie wyklucza transferu do stolicy Katalonii.

Dwudziestodwuletni piłkarz dołączył do zespołu Arsène Wengera w 2006 roku. Od początku walczył o miejsce w pierwszej jedenastce. Niestety, w tym sezonie stracił pozycję podstawowego defensywnego pomocnika na rzecz Jacka Wilsherea. Młody Anglik do tej pory przebywał na wypożyczeniu w Bolton Wanderers.

Hiszpański dziennik Sport zamieścił na swych łamach, że Barça od miesięcy przygląda się poczynaniom Denilson. Twierdzą, że jest typem zawodnika, który mógłby pojawić się na Camp Nou w przyszłym sezonie. Dodatkowo, zarząd ma skusić niska kwota odstępnego, jaką Arsenal miałby zaproponować. Według doniesień prasy suma, jaką FC Barcelona może wyłożyć na tą transakcje opiewa na 12 milionów euro.

Według hiszpańskiego portalu, Denilson powiedział: "Jest zainteresowanie ze strony Barcelony. Nie wykluczam zmiany otoczenia, lecz póki co jestem związany z Arsenalem".

gazety naprawde nie maja o czym juz pisac? :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 20:15 
Pete Sampras

Denilsona to ja bym nawet w Barcy B nie chciał. :] Dla mnie jest to wyjątkowo słaby piłkarz i nie za bardzo wiem, co Wenger w nim widzi.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 gru, 2010 20:20 
Pichichi

Gary napisał(a):
Denilsona to ja bym nawet w Barcy B nie chciał. :] Dla mnie jest to wyjątkowo słaby piłkarz i nie za bardzo wiem, co Wenger w nim widzi.

Nie no az tak to nie. jako rozgrywajacy obok Cesca albo defensywny obok Songa jest nawet OK z braku laku... czyli taki OK rezerwowy jak jest za duzo kontuzji :lol2: Ale on sie na podstawowy sklad nei nadaje.. dlatego 18-letni Wilshere go przebil a ten ma 22 lata.. staje sie coraz lepszy ale poziomem swiatowym nigdy nie bedzie. Nikt o zdrowych zmyslach nie wydalby tyle kasy na niego.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 22 gru, 2010 12:55 
El Crack Total

mamy drugi transfer zimowego okienka - Nolito wybywa do Portugalii. Chyba nie słyszał o Keirissonie, ale to jego problem. Cos czuje, ze to ostatni raz, jak słyszymy o Hiszpanie. Dobrze, że kwestię wreszcie rozwiązano, bo mam dość słuchania tutaj fantastów :)

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 gru, 2010 04:47 
-#matti

Pierwsza myśl - > OJP!
Druga myśl -> (dosłownie ułamki sekund) 28.12 :]

Ciekawe co u nas?
Kontuzja Messiego? Odejście Iniesty do City? Rozwiązanie kontraktu przez Guradiolę? :lol3:

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 gru, 2010 05:06 
El Crack Total

Aaaaa, dzisiaj rzeź niewiniątek ale cicho sza, niech chociaż przez jeden dzień powieje optymizm w szeregach halakibiców a nazajutrz chciałbym zobaczyć ich miny :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 gru, 2010 05:29 
-#matti

W drugim komentarzu już jakiś łapserdak popsuł żart nad jakim przedstawiciel elyty rm.pl zapewne trochę pracował. Nie ma letko.

Mnie tam by nawet taki transfer ucieszył. Byłoby jeszcze weselej w lidze pomimo iż z traductorem już jest wesoło. Przez ułamek sekundy (mniej niż pół) miałem nadzieję, że może jednak 29 grudnia jest ten dzień, bo nie pamiętałem dokładnie czy 28 czy 29. Rzeczywistość jest brutalna i niestety pomimo iż Zoltana i Raiole można podejrzewać o jakieś prowadzone na boku i w tajemnicy nocne negocjacje oraz transfer ogłoszony o takiej godzinie, to jednak to jest niestety żarcik fioletowej :x

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 gru, 2010 15:27 
La sexta maravilla

wujo444 napisał(a):
mamy drugi transfer zimowego okienka - Nolito wybywa do Portugalii. Chyba nie słyszał o Keirissonie, ale to jego problem. Cos czuje, ze to ostatni raz, jak słyszymy o Hiszpanie. Dobrze, że kwestię wreszcie rozwiązano, bo mam dość słuchania tutaj fantastów :)

Agent Nolito osobiście zdementował informacje, które pojawiły się w prasie. Jak na razie nie ma żadnego porozumienia.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 gru, 2010 18:12 
El Crack Total

matti napisał(a):
Mnie tam by nawet taki transfer ucieszył. Byłoby jeszcze weselej w lidze pomimo iż z traductorem już jest wesoło. Przez ułamek sekundy (mniej niż pół) miałem nadzieję, że może jednak 29 grudnia jest ten dzień, bo nie pamiętałem dokładnie czy 28 czy 29. Rzeczywistość jest brutalna i niestety pomimo iż Zoltana i Raiole można podejrzewać o jakieś prowadzone na boku i w tajemnicy nocne negocjacje oraz transfer ogłoszony o takiej godzinie, to jednak to jest niestety żarcik fioletowej :x

A po jeszcze głębszej analizie to Zlatan z Mourinho niczym menel z menelem kłócący się o kaucje za butelki pod monopolem też się zbytnio nie dogadywał więc i tak by nic z tego transferu nie było :(

Tytuł:
PostNapisane: N 02 sty, 2011 22:19 
Łowca autografów

Ja bym chciał tego młodego łebka ze Sportingu Gijon B. Nie wiem jak mu tam na imię i nazwisko (zapomniałem). Trzeba dawać szanse młodym :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 05 sty, 2011 10:42 
Amateur/Aficionado

Cytuj:
Ja bym chciał tego młodego łebka ze Sportingu Gijon B. Nie wiem jak mu tam na imię i nazwisko (zapomniałem). Trzeba dawać szanse młodym

Nie ma sensu kupować młodych zawdoników z innych zespołów, wystarczy, że mamy La Masia ;). W końcu na stronce jest napisane "La Masía: Miejsce gdzie produkowane są gwiazdy Barçy"

Tytuł:
PostNapisane: Śr 05 sty, 2011 20:43 
Łowca autografów

Cytuj:

Nie ma sensu kupować młodych zawdoników z innych zespołów, wystarczy, że mamy La Masia ;). W końcu na stronce jest napisane "La Masía: Miejsce gdzie produkowane są gwiazdy Barçy"

Ile on by tam kosztował ? Pare tysięcy ? To jest nic w porównaniu to tego, ile chca za Cesca.

Tytuł:
PostNapisane: So 15 sty, 2011 14:15 
El Crack Total

Podobno szejk z Malagi chce Jeffrena za 4 mln. Ciekawe co na to Guardiola, w sumie u niego Suarez nie odgrywa ważnej roli. Do tego jeszcze Afellay do nas przeszedł. Wszystko będzie zależało od Jeffrena- jeśli będzie chciał odejść to powinniśmy wynegocjowac jak najwyzsza cene i go puścić. Nie ma co blokować mu kariery.
I jeszcze transfer środkowego obrońcy. Zależy czy chcemy mieć zastępce Puyola już teraz czy kupić kogoś młodego do wyuczenia. Jeśli Barca postawi na 1 opcję o zapewne przejdzie Silva a jak na drugą to Sakho albo Luiz.

Tytuł:
PostNapisane: So 15 sty, 2011 14:34 
Basista prowadzący

Ja jakoś coraz mniej widzę miejsce dla Jeffrena w drużynie. Chłopak gra mało, bo jeśli już ktoś wchodzi za kogoś z trójki to Bojan, który regularnie daje dupy. Pep jakoś nie ma do niego przekonania. Niby wpuścił go na GD, ale co to tak naprawdę znaczy w kontekście rozwoju piłkarza? Zwłaszcza, że za plecami czyhają gracze z Barcy B, o przykładowo Delofeu czy Chanturii nie wspominając.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: So 15 sty, 2011 14:40 
Il Padrino

Następcą Puyola będzie Fontas lub Muniesa i o młodych obrońców się martwić nie trzeba.
Przydałby się jakiś starszy, solidny zawodnik. Dobrze grający główką, wysoki i inteligentny, który potrafiłby stworzyć zagrożenie przy stałych fragmentach gry. Oczywiście powinien być przygotowany na grę z ławki, bo na Puyiego i Pique nie ma mocnych żeby wygryźć ze składu.

A transfer Jeffrena na pewno byłby dobrym rozwiązaniem dla zawodnika, ale nie dla klubu.
Jeffren w Maladze występowałby częściej i mógłby pokazać swoje nietuzinkowe umiejętności, jednak zespół Pepa straci na tym transferze, bo kadra zamiast się zwiększyć znowu się zmniejszy, a zmęczeni zawodnicy nie będą mieli zmienników, zwłaszcza szeroka kadra będzie potrzebna na ogóry w kwietniu i maju kiedy będzie się wszystko decydować, a zmęczenie sezonem da o sobie znać.

E:
sciahoo napisał(a):
Zwłaszcza, że za plecami czyhają gracze z Barcy B, o przykładowo Delofeu czy Chanturii nie wspominając.

Chanturia nie gra dla Barcy tylko dla Vitesse :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1