Teraz jest N 25 sie, 2019 11:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Czy Fc Barcelona zdobędzie tytuł mistrza La Liga w sezonie 2017/2018?
Ankieta wygasła Pt 19 sty, 2018 21:49
Tak 56%  56%  [ 5 ]
Nie 44%  44%  [ 4 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 20 sie, 2017 21:49 
El Crack Total

TABELA

1. FC Barcelona 2:0 Real Betis -> skrót
2. Deportivo Alaves 0:2 FC Barcelona -> skrót
3. FC Barcelona 5:0 RCD Espanyol -> skrót
4. Getafe 1:2 FC Barcelona -> skrót
5. FC Barcelona 6:1 Eibar -> skrót
6. Girona FC 0:3 FC Barcelona -> skrót
7. FC Barcelona 3:0 Las Palmas -> skrót
8. Atlético Madryt 1:1 FC Barcelona -> skrót
9. FC Barcelona 2:0 Malaga -> skrót
10. Athletic Bilbao 0:2 FC Barcelona -> skrót
11. FC Barcelona 2:1 Sevilla -> skrót
12. Leganes 0:3 FC Barcelona -> skrót
13. Valencia 1:1 FC Barcelona -> skrót
14. FC Barcelona 2:2 Celta Vigo -> skrót
15. Villarreal CF 0:2 FC Barcelona -> skrót
16. FC Barcelona 4:0 Deportivo La Coruña -> skrót
17. Real Madryt CF 0:3 FC Barcelona -> skrót
18. FC Barcelona 3:0 Levante UD -> skrót
19. Real Sociedad CF 2:4 FC Barcelona -> skrót

20. Real Betis 0:5 FC Barcelona -> skrót
21. FC Barcelona 2:1 Deportivo Alaves -> skrót
22. RCD Espanyol 1:1 FC Barcelona -> skrót
23. FC Barcelona 0:0 Getafe -> skrót
24. SD Eibar 0:2 FC Barcelona -> skrót
25. FC Barcelona 6:1 Girona FC -> skrót
26. Las Palmas 1:1 FC Barcelona -> skrót
27. FC Barcelona 1:0 Atlético Madryt -> skrót
28. Malaga 0:2 FC Barcelona -> skrót
29. FC Barcelona 2:0 Athletic Bilbao -> skrót
30. Sevilla 2:2 FC Barcelona -> skrót
31. FC Barcelona 3:1 Leganes -> skrót
32. FC Barcelona 2:1 Valencia -> skrót
33. Celta Vigo 2:2 FC Barcelona -> skrót
34. Deportivo La Coruña 2:4 FC Barcelona -> skrót
35. FC Barcelona 2:2 Real Madryt -> skrót
36. FC Barcelona 5:1 Villarreal CF -> skrót
37. Levante UD 5:4 FC Barcelona -> Skrót
38. FC Barcelona 1:0 Real Sociedad CF -> skrót

CAMPEONES

Ostatnio edytowano Cz 24 maja, 2018 11:03 przez aschnu, łącznie edytowano 37 razy

PostNapisane: N 20 sie, 2017 21:54 
Pete Sampras

Mecz moim zdaniem dość średni w naszym wykonaniu, brakowało płynności w rozegraniu oraz opcji w ataku - w niektórych momentach Messiego obstawiało 3-4 piłkarzy Betisu, bo było wiadomo, że nikomu nie poda. Owszem, Leo wyraźnie szukał swojego gola, ale sądzę, że gdyby miał obok siebie kogoś klasy Neymara czy Suareza, a najlepiej 2 takich graczy, to grałby mniej samolubnie, a i rywale nie mogliby tak bezkarnie atakować go całymi stadami.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: N 20 sie, 2017 22:47 
El Crack Total

Spadek w jakości ewidentny i nie chodzi tu o sam brak Neymara, ale o kosmiczną dziurę w pomocy. Nie pytam o tego co to niby grał na 30% umiejętności i zarząd w nim widzi potencjał, bo nie chcę go oglądać na boisku. Gra szarpana bez płynności i oparta tylko na Messim. Szykuje się bieda w tym sezonie. Nie ma czym łatać składu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Pn 21 sie, 2017 05:36 
Pichichi

Mi się podobało jak Denis wszedł i poklepal z Messim, może jemu trochę ufa? :D

PostNapisane: Pn 21 sie, 2017 07:11 
Pichichi

aschnu napisał(a):
Spadek w jakości ewidentny i nie chodzi tu o sam brak Neymara, ale o kosmiczną dziurę w pomocy.

Nasza pomoc jest tak słaba, że nawet grając 4-4-2 z jednym pomocnikiem więcej, nie zrównoważymy jakościowego spadku pomocy. Messi z zacięciem. Semedo dobrze i solidnie. Deulofeu na ligowe sredniaki starczy, a potrzeba nam więcej. U mnie kredyt ma.

Enviado desde mi XT1072 mediante Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Ostatnio edytowano N 27 sie, 2017 17:43 przez Culé a muerte, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: Pn 21 sie, 2017 13:33 
El Crack Total

Temat na nowy sezon założony, czyli nie jest tak tragicznie (choć są problemy z certyfikatem dla Paulinho z powodu sfałszowanej daty urodzin) :lol2:

Gra taka sobie, chaotyczna - dwie minuty, trzy akcje (licząc wślizg Masche) zrobiły mecz i tyle.
Reszta to spotkanie dwóch przeciętnych drużyn.

PostNapisane: Pn 21 sie, 2017 16:23 
Pichichi

Spotkanie dwóch przeciętnych drużyn, ale jednak 3 słupki Messi miał więc mogła być i Manita!

A tak na serio to dobrze, że spokojnie wygrali. Podobał mi się Roberto, Denis (tak jak wspominałem w poprzednim poście on potrafił poklepać na jeden kontakt z Messim), no i jak narazie Semedo > Vidal chociaż ten pierwszy trochę się czasem gubi w ataku, ale ma jeszcze czas.

PostNapisane: So 26 sie, 2017 18:04 
Segunda Division

nasz celebryta widzę w świetnej formie, na miejscu Valverde za te popisy wypierdoliłbym na trybuny bo to jest żenada co on robi.

PostNapisane: So 26 sie, 2017 20:16 
Pichichi

Masz na myśli drugą żółtą kartę w czterech oficjalnych spotkania za celowe zagranie ręką? :lol2:

Drugi mecz w lidze. Moim zdaniem wygląda to bardzo słabo. Jestem pesymistą, bo nadal jest dziura w środku pola, więc bez wzmocnienia w tej strefie nic nie wygramy. Okej, może PK. Straciliśmy Neymara, zastąpiliśmy go Dembele, ale po zakończeniu sezonu mówiło się o wzmocnieniu środkowej strefy boiska.

Jak pisał cule - Valverde wydaje się taką ciepłą kluchą, człowiekiem, którego prowadzenie tak wielkiego zespołu przerasta.

Oczywiście jest początek sezonu, a najważniejsza jest końcówka, ale tak się zapowiada.

PostNapisane: So 26 sie, 2017 21:18 
Segunda Division

K-a-m-i-q napisał(a):
Masz na myśli drugą żółtą kartę w czterech oficjalnych spotkania za celowe zagranie ręką? :lol2:

Drugi mecz w lidze. Moim zdaniem wygląda to bardzo słabo. Jestem pesymistą, bo nadal jest dziura w środku pola, więc bez wzmocnienia w tej strefie nic nie wygramy. Okej, może PK. Straciliśmy Neymara, zastąpiliśmy go Dembele, ale po zakończeniu sezonu mówiło się o wzmocnieniu środkowej strefy boiska.

Jak pisał cule - Valverde wydaje się taką ciepłą kluchą, człowiekiem, którego prowadzenie tak wielkiego zespołu przerasta.

Oczywiście jest początek sezonu, a najważniejsza jest końcówka, ale tak się zapowiada.

Tak, po raz kolejny wyłączyło my myślenie, jak ma tak grać to niech idzie na trybuny i sobie tweety pisze na Real.

Pressing wygląda moim zdaniem dobrze, jest natychmiastowy doskok i nie wygląda to źle ale potrzebujemy lepszych wykonawców, Iniesta już nie te lata a Rakitic to biały Keita. No sorry ale z takim środkiem to Valverde cudów nie zdziała, sam Busi nie wystarczy. W ataku mieliśmy kopiącego się po czole Vidala i Deulofeu aka jeździec bez głowy. Leo z takimi partnerami musi sobie radzić z 3-5 chłopami naraz. Ile razy za Lucho mając MSN traciliśmy pkt w żenującym stylu z ogórami, w ostatnim sezonie to momentami była masakra.

PostNapisane: N 27 sie, 2017 23:26 
El Crack Total

Dwa światy: na głównej optymiści, na forum pesymiści :p
A ja tam poczekam co z tej mąki wyjdzie. Dopóki są 3 punkty to ciężko mi narzekać, bo jak wiemy nowy trener dopiero dobiera trybiki, a te muszą się dotrzeć. Oczywiście, to ze piach w pomocy to pisać już mi się nie chce, ale dopiero gdy może zmiany będą w zarządzie to i w pomocy coś się pojawi.
Oglądałem też i Real i muszę przyznać, że Asensio robi mega różnicę. Szkoda, że akurat w Realu, ale na dzień dzisiejszy jest bardzo niebezpieczny i jak widać potrafi strzelać z niczego co przy takim ślimaku Pique zwiastuje wiele bramek w GD :P

PostNapisane: Wt 29 sie, 2017 09:27 
Piwowar domowy

Nie powiem, że nie męczyłem się oglądając mecz. W zasadzie to chyba w połowie słuchałem, a w połowie oglądałem, bo nie miałem serca do tego. Może zmęczenie wojażami. Ale z tego, co tam łypnąłem okiem, to na razie jakiejś mega tragedii nie ma. Szczególnie, jeśli uświadomimy sobie, w jakim miejscu jest drużyna. Ja tam powstrzymałbym się na tę chwilę od srania na ekipę i na trenera. Zawsze bawiło mnie, gdy wszyscy rwą włosy z głowy po jednym czy dwóch meczach. Czas, czasu trzeba.
Co do Realu - mogli w pewnym momencie dupą zjeść Valencię, ale mieli Benzemę. Tyle. Choć bardzo mi się podobało jak Los Ches wychodzili z kontrami, to było robione po mistrzowsku, jak tylko Madryt potrafi.

Ostatnio edytowano Wt 29 sie, 2017 11:32 przez patpul, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 29 sie, 2017 11:20 
Pichichi

patpul napisał(a):
Co do Realu - mogli w pewnym momencie dupą zjeść Valencię, ale mieli Benzemę. Tyle. Choć bardzo mi się podobało jak Los Ches wychodzili z kontrami, to było robione po mistrzowski, jak tylko Madryt potrafi.

Jak teraz RM jest na topie, to NAGLE wiadome media piszą o posiadaniu piłki. Wiadomo, kiedy Barça hurtowo wygrywała tytuły w latach 2008-2012, to styl gry oparty na posiadaniu piłki, nudził nawet niepiśmiennych pasterzy w Afganistanie, a kwintesencją futbolu był madrycki styl oparty na 3-4 podaniach, pod bramkę i walisz. Natomiast wymienianie podan w stylu Barcelony, nie miało żadnych walorów estetycznych, a kto chciał "rozrywki" ze stylu gry, ten niech idzie do cyrku.

Enviado desde mi XT1072 mediante Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."

PostNapisane: So 09 wrz, 2017 22:00 
Pichichi

Meczu nie oglądałem. Czekam na obszerne skróty, a co Wy możecie napisać? Ciekawi mnie jak zagrał Semedo i Dembele bo widzę, że Rakitic dzień miał.

PostNapisane: So 09 wrz, 2017 22:22 
Primera Division

Semedo dobrze. Bardzo dobrze. Jedna strata którą szybko naprawił. Ten chłopak ma ogromny potencjał. Na ten moment widać widać że czuje respekt przed resztą drużyny i świadomie usuwa się w cień.
Dembele grał krótko i wszedł w momencie kiedy gra siadła. Jednak dostał piłkę kiedy miał miejsce i zrobił to co miał zrobić bez żadnej spiny. Jak profesor. Do nogi na centymetry. To będzie piłkarz.
Wszyscy zagrali naprawdę dobrze. Iniesta jedynie tak sobie.
Umtiti klasa. Alba świetnie. Dobra zmiana Gomesa. Dobrze Delofleu (nigdy nie zapamiętam jak to się pisze).
Wesoły mecz.

PostNapisane: N 10 wrz, 2017 04:40 
Pichichi

Sonek napisał(a):
Ciekawi mnie jak zagrał Semedo i Dembele bo widzę, że Rakitic dzień miał.

Semedo bardzo dobrze zagral i widac bylo ze czuje respekt co do reszty zespolu. Dembélé specjalnie nie mial co pokazac przez 20 minut, ale wyraźnie widać, że jara się tym, że u nas gra. Valverde poprzestawiał klocki i poprawił to i owo po Super Pucharze. Widać, ze nasi mieli parcie na gola. Do tego zeszła z naszych presja, która była przed meczem z RM.

Nawet "Magic Gomes" zagral z zaangazowaniem.

PostNapisane: N 10 wrz, 2017 18:25 
El Crack Total

Lepiej to wyglądało niż ostatnio ale już się nigdy nie dowiemy jak długo trwałoby napoczynanie Espanyolu gdyby nie pierwsza bramka z ewidentnego spalonego.

PostNapisane: Wt 12 wrz, 2017 23:23 
Pete Sampras

ryba84 napisał(a):
Wszyscy zagrali naprawdę dobrze. Iniesta jedynie tak sobie.

Nie zgadzam się. Zdecydowanie najgorszy w zespole był Suarez, który nie miał dynamiki i czucia piłki i gol go nie ratuje. Iniesta na tle Urugwajczyka zagrał świetny mecz.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: So 16 wrz, 2017 16:07 
Primera Division

Rakieta od zaraz do zmiany.
Semedo ostatni mecz na poziomie dzika a ten daje Roberto. Na huj się pytam. Że niby będziemy więcej atakować? To kurwa tym bardziej Roberto nam na prawej zbędny.
Cały czas bez środka od kurwa... już straciłem rachubę ile lat.

No i trzeba przyznać faktycznie że trener próbuje zmienić pozycję Suareza co na tą chwilę wygląda kurwa komicznie.

PostNapisane: So 16 wrz, 2017 16:58 
Segunda Division

kurwa, w następnym meczu Paulinho na szpice za Suareza bo to przestaje być śmieszne

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1