Teraz jest Cz 22 sie, 2019 14:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 03 lis, 2018 23:10 
Segunda Division

Barcelona: Rayo Vallecano 3:2
Mecz poniżej oczekiwań, obrona tradycyjnie cieniuje, Rafinha wymiatał w Interze oraz po powrocie do Barcy, a teraz drugi mecz z rzędu zawodzi, ALE:
- Są 3 punkty,
- To nie jest nominalna pozycja Rafinhi, tylko wymuszona kontuzją Messiego (tylko jak Leo wróci, to Rafinha pewnie pójdzie na ławkę i i tak będzie grał tylko od czasu do czasu na swojej pozycji <tzn. możliwe, że każdy jego przyszły występ będzie na nominalnej pozycji, ale te występy będą od czasu do czasu :-P >)
- Valverde już 2 mecz z rzędu robi mądre, wcześniejsze niż zwykle zmiany,
- Suarez już drugi mecz z rzędu ratuje spotkanie, czyli raczej już zażegnał kryzys, brakuje mu już tylko 34 bramek do TOP 3 Strzelców Barcelony Wszechczasów, powinien tam wskoczyć na początku przyszłego sezonu,nawet jeśli zdarzy mu się jeszcze kilka gorszych meczów, tylko po prostu nie tak tragicznych jak w trakcie i tuż po kontuzji, ale wtedy znowu jego słabsza dyspozycja była usprawiedliwiona,
- Dembele ostatnio jest krytykowany, ale i tak już 2 mecz z rzędu coś strzela
- Nie jest różowo, ale mimo wszystko jakoś to się toczy nawet bez Messiego (a Messi dostanie zadyszki w trochę późniejszym momencie sezonu).

PostNapisane: N 04 lis, 2018 01:33 
El Crack Total

Manita z Realem manitą z Realem ale w dalszym ciągu byle menel może Barcelonie nakłaść dwa razy po ryju i to w biały dzień ! Na szczęście Ernesto ma tyle szczęścia w lidze że uciekłby spod gilotyny nawet Johannowi Reichhartowi. Niech to się wszystko zatrybi w końcu jak należy bo szkoda nerwów !

PostNapisane: N 04 lis, 2018 01:40 
Segunda Division

Takie kwiatuszki to będziemy oglądali z ogórami bardzo często, sami zawodnicy nawet w wywiadach pomeczowych twierdzą że poczuli się zbyt pewni siebie i za bardzo zrelaksowani, to są już tłuste koty które się nawygrywały i myślą że po takich wynikach jak z Realem to wszyscy będą klękali do miecza. Bawi mnie to tłumaczenie ludzi na temat Pique że on zawsze w takich kryzysowych sytuacjach gra w napadzie i jest bardzo zaangażowany, chuj w to że to między innymi przez niego doprowadzamy do takich sytuacji bo znowu w obronie kurwa kryje powietrze. Mało kto napisze to on zajebał gola Marcelo i także że gdyby Benzema był napastnikiem a nie parodystą to prezydent zajebałby nam w ciągu kilku minut cała dobrą pierwszą połowę.

PostNapisane: N 04 lis, 2018 07:10 
Pichichi

Wreszcie potrafimy cierpieć.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: N 04 lis, 2018 08:38 
Primera Division

Ktoś niedawno napisał tu na forum że Coutinhio to skarb i najlepsze wzmocnienie od lat. Ja tam coraz częściej zaczynam myśleć że on jest bardziej przehajpowany niż dobry.

PostNapisane: N 04 lis, 2018 12:30 
Segunda Division

Z Cou jest taki problem że to nie jest piłkarz na 90 minut oraz że ma długie momenty że znika z radaru, na skrzydło się nie nadaje bo jest za wolny, na miejsce Iniesty też bo jest od niego bardziej bezpośredni i także gorszy w destrukcji. A jeśli chodzi o takie momenty gdzie będzie nam nie szło i będziemy potrzebowali bramy albo genialnego zagrania to bardziej będę się patrzył w stronę Dembele niż jego, Francuz już swoimi golami parę punktów uratował

PostNapisane: N 04 lis, 2018 17:36 
El Crack Total

ryba84 napisał(a):
Ktoś niedawno napisał tu na forum że Coutinhio to skarb i najlepsze wzmocnienie od lat. Ja tam coraz częściej zaczynam myśleć że on jest bardziej przehajpowany niż dobry.

Jak 95 % współczesnych piłkarzy.

PostNapisane: Pt 09 lis, 2018 16:06 
Segunda Division

sebo939 napisał(a):
Takie kwiatuszki to będziemy oglądali z ogórami bardzo często, sami zawodnicy nawet w wywiadach pomeczowych twierdzą że poczuli się zbyt pewni siebie i za bardzo zrelaksowani, to są już tłuste koty które się nawygrywały i myślą że po takich wynikach jak z Realem to wszyscy będą klękali do miecza.

Wiem, jeszcze lepiej było to widać z Romą. Brak woli walki mnie często wkurza i to bardzo, ale wydaje mi się, że tak ma wielu ludzi, którzy już dużo osiągnęli- nie tylko piłkarze i nie tylko Barcelona.

PostNapisane: N 11 lis, 2018 16:55 
Segunda Division

niestety ale Busquetsa trzeba wypierdolić, bo on + Messi na boisku,= dziury jak wybuchu meteorytu

PostNapisane: N 11 lis, 2018 18:03 
Segunda Division

Obrazek

PostNapisane: N 11 lis, 2018 19:54 
El Crack Total

A przed chwilą Guardiola po wygranych derbach opierdala Sterlinga zaraz po gwizdku na murawie.
Muszę obejrzeć cały ten cyrk w Barcelonie. Na razie po straconych bramkach widać że znowu niezły to był kabaret.

PostNapisane: N 11 lis, 2018 20:17 
Segunda Division

Roma-Rio napisał(a):
A przed chwilą Guardiola po wygranych derbach opierdala Sterlinga zaraz po gwizdku na murawie.
Muszę obejrzeć cały ten cyrk w Barcelonie. Na razie po straconych bramkach widać że znowu niezły to był kabaret.

Druga brameczka szczególnie, Dembele za taki truchcik jaki wykonali Busi z Rakticiem zostałby wysłany na Syberie z biletem w jedną stronę. Taka jest równość w tym zespole, Pique też do wyjebania, domy można stawiać że co mecz coś odjebie, i on ma czelność gadać w wywiadach pomeczowych na temat Dembele że musi być skupiony na piłce, zapomniał pajac jak sobie na turnieje tenisowe jeździł dzień przed meczem..

PostNapisane: N 11 lis, 2018 20:20 
El Crack Total

Teraz właśnie widzę Dembele, całego na biało w złotych okularkach :sciania: - wszyscy tam są siebie warci.

PostNapisane: N 11 lis, 2018 23:14 
Segunda Division

To nie był kabaret, kabaret ma bawić...
Przykro się patrzyło jak Bestis po nas jeździł, przykro było patrzeć na ten słynny przysiad ala "Sebix" Ernseta. Po meczu z Interem myślałem że coś się może ruszyło, ale ni chu chu.
Porażka z Romą nic go nie nauczyła, jak się pali pod nogami to wtedy robimy zmiany, ale na kogo ? na grajków co piłkę kopią tylko na treningu, albo dostają 5 min w końcówce ? Dopóki doputy stalowa 11 ma ręce i nogi to grać będzie. Tylko czekałem aż ktoś wjedzie Messiemu z bara i wyląduje z powrotem w szpitalu (choć wiem że to lekarz wydaje pozwolenie, a nie trener)
Można mieć najlepszą ławkę na świecie, jednak jeśli nie będzie przeplatana z wyjściową 11 z czasem zawsze będzie popadać w marmazm. Bo np. taki Semedo sobie myśli po co ja będę płuca wypluwał, choćbym się zesrał na boisku to i tak nie wystąpię w kolejnym meczu.

A Real wygrał grając w sumie nawet nie wiem kim w obronie...

PostNapisane: Pn 12 lis, 2018 22:02 
Pichichi

@Up

Pierwsza zmiana w przerwie, druga 57 minuta, Twoim zdaniem kiedy trener mógł wcześniej zareagować? Kogo innego miał wystawić? Dembele na trybunach, Cou kontuzjowany... Serio pytam na kogo Ty byś zmienił i kiedy? Zmiany w 30 minucie meczu?

PostNapisane: Pn 12 lis, 2018 22:55 
Segunda Division

Ja nie pije do zmian w trakcie meczu, bo były szybko przeprowadzone i nie mam nic do tego. Tak być powinno. Miałem na myśli zajeżdżanie Once da Gala, stalowa 11 nie gra tylko wtedy gdy ktoś z niej dostanie ze szrapnela i urwie mu rękę. Chodzi o zaczynanie meczu piłkarzami którzy aż się proszą o mecz odpoczynku czy danie szansy zmiennikowi. Ja pije do tego, że w meczu o którym mowa wrzucanie w płonący mecz graczy którzy zwykle nie wąchają murawy to chwytanie się brzytwy. Jeśli chcę się liczyć na zmienników to trzeba im traktować jak równoważnych piłkarzy, a nie jak zapchaj dziurę w momencie kontuzji.

Przyjdzie Wiosna i znów jakaś Roma wdepcze nas w murawę samym bieganiem.

PostNapisane: Wt 13 lis, 2018 01:30 
Segunda Division

Jak tak oglądam dłuższy skrót tego meczu kolejny raz to jeszcze bardziej widać jak Valverde taktycznie ten mecz w pierwszej połowie przerżnął,Betis miał chyba 5 pomocników w ataku pozycyjnym a my 3 z czego dwóch to motorycznie wozy z węglem, Messi ani Malcom to nie są tytani w pressingu więc można łatwo sie domyśleć że będzie to stanowiło problem. Dziury zauważyłby nawet Stevie Wonder. W drugiej sie na szczęście zreflektował i wpuścił Vidala za Arthura który i tak nie był potrzebny bo Messi sie cofał do rozegrania i dał opcje bardziej dynamiczną wchodzącą z drugiej linii, wpuścił Munira żeby zawęzić grę i dać przestrzeń Albie i to sie opłaciło. Gdyby nie babol Stegena czy odcięcie Rakiety jestem przekonany że wyrwalibyśmy spokojnie 1pkt a może nawet wygrać.

PostNapisane: Wt 13 lis, 2018 19:49 
Segunda Division

Mimo wszystko można cieszyć się tym, że Messi pobił rekorf Gerda Muellera. Myślę, że już czytaliście na stronie głównej :D Nie wiadomo jak daleko Barcelona zajdzie w Pucharze Króla i LM, ale oszacowałem, że do końca następnego sezonu Barcelona rozegra we wszystkich rozgrywkach około 90 meczów, a Messiemu brakuje 78 bramek do Pelego, czyli jest realne żeby Messi pobił rekord Pelego do tego czasu. Mam nadzieję, że przedłuży kontrakt jeszcze raz i zakończy karierę później niż w 2021 i wyśrubuje ten rekord jeszcze bardziej.

PostNapisane: Śr 14 lis, 2018 09:19 
El Crack Total

Rekordy indywidualne nie przekładają się na rekordy drużynowe. Prestiżowo bardziej liczy się to ile zawodnik pucharów LM zdobył z drużyną niż to, ile nastrzelał bramek ogórkom. Messi zmienia klub i jego rekordy dla Ciebie przestają być istotne no chyba, że jesteś kibicem Messiego, a nie Barcelony.

Co do meczu. Do tej pory uważałem i uważam, że priorytetem (w końcu) dl Barcy jest LM, a liga to miejsce szlifowania na nią formy z zachowaniem gwarancji miejsca w pierwszej czwórce (czyli zdobyć tyle punktów ile trzeba). Są w niej mecze, gdzie Barca spina się jak na LM np. ten z Realem, Atletico czy Sevilla, ale też są takie gdzie powinna oszczędzać siły. O ile asekuracyjna gra na wyjeździe nie dziwi to u siebie już tak. Jestem zaniepokojony tym co zobaczyłem z Betisem, bo to już nie wskazało zachowawczej gry, ale słabość drużyny. Barca przegrała, bo była słabsza. Betis nie murował bramki, starał się grać w piłkę (do końca) i wygrał kontrolując przebieg spotkania, tylko na momenty je tracąc. Natomiast Barca w tempie ślimaka "konstruowała" akcje, które z łatwością były rozbijane.

W takich momentach Valverde znów pokazuje, że nie jest trenerem, który potrafi wykrzesać pełnie możliwości z Messiego. Z Interem była inna Barca, taka na 5,a z Betisem znów była inna Barca tym razem taka na 4,a nawet 3. Z Messim Barca powinna być na 5+, gdzie tym plusem dającym przewagę nad innym topowymi zespołami powinien być właśnie Messi. Niestety, dziś Messi Barcę winduje maksymalnie do 5, a czasami obniża do 4,5. Nie chodzi tu o samego piłkarza, a o ustawienie jego roli na boisku i gry pod niego. Barca z nim powinna grać jak z normalnym grajkiem (który i tak zrobi nienormalne rzeczy z piłką), a nie jak z gościem, który wykona całą czarną robotę, a reszta będzie tylko patrzeć i do niego w kółko podawać.

Innym, niepojętnym dla mnie błędem, który z uporem maniaka jest powtarzany przez Valverde to Sergio Roberto na prawej obronie. Ślepy już widzi, że gdy ten zawodnik tam jest, to wraz z nim jest tam i Vredefort Dome. Na konsekwencje długo nie trzeba czekać. Więc ile jeszcze razy zobaczymy Semedo na ławce, a Roberto zagubionego na prawej obronie?

PostNapisane: Śr 14 lis, 2018 10:16 
Amateur/Aficionado

Mi osobiście bardzo przykro patrzy się na grę barcy za Valverde. Obok Messiego biega za dużo ludzi którzy nie mają jaj wziąć grę na siebie i ruszyć do przodu. Światełko w tunelu to Vidal i Dembele, który niestety chyba jest za głupi lub ma inne priorytety niż piłka żeby stanowić o sile drużyny.

Najgorszą rzeczą jakiej nie mogę pojąć jest komplenty brak rotacji w zespole. Jest żelazna 11/12 i dopiero jak komuś nogę urwie jest zmieniany.
Do tego to co już ktoś zauważył wcześniej w momencie kiedy musimy gonić wynik Valverde wpuszcza Alene czy jakoś tak, chłopaka który może mógłby coś dać drużynie jakby złapał ogrania w meczach ze słabszym rywalem a w ten sposób zostaje wjebany na mine w tak "gorącym" momencie spotkania i liczymy na cud. Nie pojęte dla mnie

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1