Teraz jest N 24 maja, 2020 23:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 26 wrz, 2018 20:58 
Segunda Division

Oby Ernest jak najszybciej podpisał nowy kontrakt bo jeszcze ktoś nam go podkupi !

K....a na budowę Sagrada Familia ich wysłać niech zobaczą ile trzeba robić na karnet ! To kpina z kibiców i sportu. Ostatnio byłem podobnie zażenowany oglądając hit ekstraklasy Lech- Legia. To nie Piqe zawalił mecz, to cała drużyna nie potrafiąca stworzyć sytuacji bramkowej z Leganes... wróć to Leganes nas gniotło !
Zwykli ludzie śledzący mecze w tv wiedzieli już rok temu że ten "pan" nie nadaje się na trenera Barcy, a ludzie którzy tym żyją, pracują, zarabiają krocie dają mu kurde drugą szansę wiedząc że Messi się kończy i trzeba go wykorzystać. A i on podsumował całe aktualne "mes que un club" nie jadąc na rozdanie nagród bo kuźwa nie wygrał !

Mam nadzieję że mój drugi klub Celta wygra i pokaże fajny mecz ;)

Nie chcem ale muszem się napić piwa :twisted: :twisted:

PostNapisane: Śr 26 wrz, 2018 21:09 
Primera Division

Zaczyna się robić wesoło. Ale to dobrze. Im wcześniej tym lepiej. Może się ktoś tam obudzi jak jeszcze nie będzie za późno.

PostNapisane: Śr 26 wrz, 2018 22:53 
El Crack Total

Na szczęście w Sevilli też się coś dziwnego odjebało 8O

PostNapisane: Cz 27 wrz, 2018 00:40 
El Crack Total

Widzę, że Ramos i pique w szczytowej formie :P
Liga jest teraz mało ważna. Po tych wszelakich deklaracjach czekam na LM. Większość pamięta wyczyn RM w LM niż Barcelony w La liga.

PostNapisane: Cz 27 wrz, 2018 08:38 
Primera Division

Rakietę to się wpuszcza jak się chce uspokoić mecz a nie gonić wynik swoją drogą. A tak w ogóle to było idealne spotkanie pod Vidala. Wręcz książkowy przykład gdzie taki zawodnik mógłby dać w środku trochę fantazji przy jednoczesnej walce.
Slajdy z zeszłego sezonu. Powtórka Romy. Żadnego ducha w zespole. Trener obok drużyny. Nie z nią a obok. Nie jest w stanie zmienić oblicza tych zawodników. Trener nie jest potrzebny wtedy kiedy idzie ale właśnie w takich meczach jak wczoraj. Pique powinien po takim spotkaniu usiąść na ławce. Ciekawe jak zareaguje na to wszystko Valverde. Czy dalej będzie kurczowo trzymać się swojego. Znaczy się ja wiem że ten gość to jest beton i tu nie pasuje ale może nawet u niego pojawiają się pomysły a przede wszystkim wnioski. Bo wniosków gość nie wyciąga żadnych.

PostNapisane: Cz 27 wrz, 2018 10:11 
Segunda Division

On widzi że to wygląda tragicznie, zero pomysłu, polotu, chęci, zaangażowania. Przechodzili pierwszą połowę, zamiast usiąść na nich wbić 2-3 gole i wtedy dać zmiany na Vidala czy Artura. Tylko problem jest w tym, że on nie ma umiejętności plus drużyna jest nim wypalona. Tylko Klopp by ich poskładał do kupy, oglądając Liverpool vs PSG byłem przerażony siłą ataku piłkarzy Kloppa. Z aktualna forma obrony mecz z nimi to były gwałt na sucho.

Powiedziałem już po meczu z Huesca, że żadne 6 goli mi oczu nie zamydli. Gramy kupę od roku, tylko w tamtym sezonie cudem piłka odbijała się od Paulihno i wpadała do bramki przeciwnika dając nam 3 punkty.

PostNapisane: Cz 27 wrz, 2018 10:42 
Tercera Division

Nie widze tego. Ten mecz to powtorka z Romy. Zero zaciecia, pilkarskiej zlosci, za to dreptanie, niedokladnosc i miazga w obronie. Kazdemu moze sie zdarzyc wpadka, ale nie 2 z rzedu z takimi slabiakami (na Camp Nou Girona taka jest). O ile w niedziele jeszcze mozna wytlumaczyc pechem i czerwona kartka, o tyle wczorajszy wieczor to jakis koszmar. Przeciez to bylo pewne, ze Real i Julen to jeszcze nie to i na pewno mieli stracic jakies pkt w maratonie z Sevilla, Simeone i Alaves. Zatem trzeba gniesc i im odskoczyc na kilka pkt, a tu zero checi. Pewnie, ze forma jest szykowana pewnie na pozniej, ale na Boga, to nie Bilbao, Sevilla czy Atletico na wyjezdzie gdzie mozna z grubsza wkalkulowac strate pkt.

Ja tu widze zero reki Valverde, a druga Argentyne. Daj pilke Leo, jak cos zmajstruje to bedzie. Tylko czasem Coutinho cos przymierzy to wpada wiecej goli niz Albicelestes. Jestem wsciekly, bo kolejny rok zero taktycznego i trenerskiego wsparcia dla Messiego. Gdzie te czasy Pepa czy Tito gdzie strategia bylo od razu rzucanie sie do gardla jak wsciekle psy, robienie wyniku w pierwszej polowie, a w drugiej spokojnie odpoczywac? Lepiej grac na lekcewazenie bez pomyslu i nagle dostac cios i kompletnie sobie z tym nie radzic. Co za zenada.

PostNapisane: Pt 28 wrz, 2018 07:38 
Pichichi

kimas napisał(a):
Nie widze tego. Ten mecz to powtorka z Romy. Zero zaciecia, pilkarskiej zlosci, za to dreptanie, niedokladnosc i miazga w obronie. Kazdemu moze sie zdarzyc wpadka, ale nie 2 z rzedu z takimi slabiakami (na Camp Nou Girona taka jest). O ile w niedziele jeszcze mozna wytlumaczyc pechem i czerwona kartka, o tyle wczorajszy wieczor to jakis koszmar. Przeciez to bylo pewne, ze Real i Julen to jeszcze nie to i na pewno mieli stracic jakies pkt w maratonie z Sevilla, Simeone i Alaves. Zatem trzeba gniesc i im odskoczyc na kilka pkt, a tu zero checi. Pewnie, ze forma jest szykowana pewnie na pozniej, ale na Boga, to nie Bilbao, Sevilla czy Atletico na wyjezdzie gdzie mozna z grubsza wkalkulowac strate pkt.

Ja tu widze zero reki Valverde, a druga Argentyne. Daj pilke Leo, jak cos zmajstruje to bedzie. Tylko czasem Coutinho cos przymierzy to wpada wiecej goli niz Albicelestes. Jestem wsciekly, bo kolejny rok zero taktycznego i trenerskiego wsparcia dla Messiego. Gdzie te czasy Pepa czy Tito gdzie strategia bylo od razu rzucanie sie do gardla jak wsciekle psy, robienie wyniku w pierwszej polowie, a w drugiej spokojnie odpoczywac? Lepiej grac na lekcewazenie bez pomyslu i nagle dostac cios i kompletnie sobie z tym nie radzic. Co za zenada.

Niestety się zgadzam, więc nie napiszę nic więcej oprócz jednego - naprawdę liczę, że wszystkie siły i koncentracja w tym sezonie będą skupione na wygraniu LM.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Pt 28 wrz, 2018 16:18 
Pichichi

Girona w minionym sezonie wygrała z RM i Villarreal oraz zremisowała oba mecze z Atlético.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 28 wrz, 2018 16:28 
Pichichi

Culé a muerte napisał(a):
Girona w minionym sezonie wygrała z RM i Villarreal oraz zremisowała oba mecze z Atlético.

Co i tak nie usprawiedliwia Barcelony. W zeszłym sezonie RM w lidze praktycznie nie istniał, Villarreal też się nie liczył, a nawet Atletico było daleko za nami. Piszę oczywiście o La Lidze, nie o europejskich pucharach.

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: So 29 wrz, 2018 16:01 
Segunda Division

Valverde albo jest pierdolnięty albo Pique ma jakieś jego sekstaśmy, niech on już nawet nie wypierdala, tylko zakończy karierę, to już jest celebryta

PostNapisane: So 29 wrz, 2018 16:17 
Pichichi

Pique pięknie złamał linię przy bramce dla Athletic...

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: So 29 wrz, 2018 21:23 
Pichichi

Kryzys? Twarde jądro nie trawi metod Valverde?

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 30 wrz, 2018 01:35 
Tercera Division

Culé a muerte napisał(a):

Wtedy prowadził ich Machin, który teraz rozniósł znowu real 3-0. Z całym szacunkiem do tego typu ekip, ale stratę pkt można z nimi wybaczyć jakimś pechem gdy gramy na wyjezdzie, a nie na Camp Nou. Dzisiaj to samo, zero kreacji. Kolejny raz No Leo No Game.

Słabo z Dembele, bo nie za bardzo wygląda na gościa, który pociągnie drużynę za uszy. Słabo z Luisem, który nadal strzeli z dupy, ale nie widzę w nim kogos, kto robi z niczego to co zrobił z PSG w Paryżu za lucho.

PostNapisane: Pn 01 paź, 2018 16:00 
El Crack Total

Nikt dobrze nie wygląda, na szczęście Real też cieniuje i jakimś cudem mamy lidera mimo takiej gry. To przypomina powoli polską ligę której nikt nie chce wygrać.

Cytuj:
Kolejny raz No Leo No Game.

Bo tu trzeba Hazardów albo chociaż Eriksenów ściągać a nie dzbany. Jeszcze jak Pogbę ściągną to będziemy mieli samych strusiów pędziwiatrów na boisku a w środku krater.

PostNapisane: N 07 paź, 2018 17:02 
Segunda Division

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak wyglądała tabela La ligi :)
Coś czuje że dziś wtopimy i równowaga zostanie utrzymana, zmieni się wszystko i nic :)
Poziom mistrzostw świata odcisnął mocne piętno na formie zawodników w nich uczestniczących, a za tym formą drużyn

PostNapisane: N 07 paź, 2018 22:00 
Segunda Division

Druga połowa to piękny pokaz slow-motion. Najlepsze zagrania Suareza to te kiedy nie dotyka piłki
Zmiany to istny majstersztyk, nawet Smuda lepiej by tego nie zrobił :D

PostNapisane: N 07 paź, 2018 22:34 
El Crack Total

Przesada. Nie ma tragedii. Poprzedni sezon pokazał, że to nie liga, a liga mistrzów jest najważniejszą imprezą. Więcej Real ugrał wygrywając trzeci raz z rzędu Lm z czwartym miejscem w lidze, niż Barca swoją jedną porażką w lidze i odpadnięciem z Romą :P

PostNapisane: N 07 paź, 2018 22:38 
El Crack Total

Jak tylko zobaczyłem w składzie Pique to wiedziałem że coś znowu odwali. Nie spodziewałem się tylko że tak szybko. Asysty, niczym Ronaldinho, plecami już daje.
Źle się zaczęło i się potem tak ciągło do końca jak smród.
Coutinho niby crack a go już chyba każdy rozczytał w tej lidze.

PostNapisane: Pn 08 paź, 2018 08:12 
Segunda Division

Przecież było widać że sił nie mają po tym maratonie meczowym, zamiast zrobić zmiany w 60-70 minucie to były chyba w 84 i 87 :lol2: :lol2: :lol2: szkoda nawet strzępić ryja. Tylko czekać aż Real odpali i bye bye

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1