Teraz jest Cz 21 cze, 2018 19:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Czy Fc Barcelona zdobędzie tytuł mistrza La Liga w sezonie 2017/2018?
Ankieta wygasła Pt 19 sty, 2018 21:49
Tak 56%  56%  [ 5 ]
Nie 44%  44%  [ 4 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 03 mar, 2018 14:28 
Pichichi

sebo939 napisał(a):
Z natury jestem pesymistą i ten sezon wizę tak jak 2 sezon Leczo, Liga wyszarpana w końcówce jak i CdR ale w LM odpadamy i 3 raz z rzędu wygrywa ekipa klaskacza i Ronald ma 6 ZP . Wtedy się zwijam z futbolu i idę oglądać bilard czy kręgle :D

Jak dla Ciebie pesymistyczny wariant to 2 z 3 najważniejszych trofeów to rzeczywiście możesz zwijać z futbolu. Trzymam kciuki, że tak będzie :) Polecam rzutki

PostNapisane: So 03 mar, 2018 15:24 
Piwowar domowy

Bardzo mi się podoba, że Girona sobie tak świetnie radzi w rozgrywkach. Lubię takie małe kluby jak oni czy Eibar i trzymam kciuki zawsze. Poza tym darzę to miasto sentymentem i zawsze tam chętnie wracam. Może nie jest w mojej ocenie tak frapujące, jak Tarragona, bo to jak na razie dla mnie kataloński nr 1, ale jednak bardzo fajna miejscówa:) Będzie trzeba się wybrać na jakiś ich mecz:) Oby utrzymali dobrą formę do końca sezonu.

PostNapisane: So 03 mar, 2018 15:50 
Pichichi

patpul napisał(a):
Tarragona, bo to jak na razie dla mnie kataloński nr 1, ale jednak bardzo fajna miejscówa:)

Masz na myśli miasto czy drużynę?

Sent from my Mi A1 by Tapatlk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: So 03 mar, 2018 15:52 
Piwowar domowy

Miasto oczywiście:)
A co? Koledze się nie podobało?:) Za dużo piwa wówczas wypiliśmy (jakie to hasło wówczas powstało?:P)? Przecież dojechałeś jakoś do siebie, na pociąg Cię odstawiliśmy:>
Nasticu nigdy za bardzo nie śledziłem.

PostNapisane: So 03 mar, 2018 15:55 
Pete Sampras

Culé a muerte napisał(a):
patpul napisał(a):
Tarragona, bo to jak na razie dla mnie kataloński nr 1, ale jednak bardzo fajna miejscówa:)

Masz na myśli miasto czy drużynę?

Biorąc pod uwagę te słowa:
patpul o Gironie napisał(a):
Poza tym darzę to miasto sentymentem i zawsze tam chętnie wracam. Może nie jest w mojej ocenie tak frapujące, jak Tarragona...

to chodzi o miasto.

Co do składu na jutro, to po cichu liczę na Iniestę i Coutinho, ale raczej spodziewam się asekuranckiego ustawienia z Paulinho. Pytanie tylko, czy skoro Iniesta grał z Las Palmas, a Coutinho nie może grać w LM, to czy z Atletico nie zagra Brazylijczyk, a Andres zacznie na ławie.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: So 03 mar, 2018 15:59 
Piwowar domowy

Wydaje mi się, że jednak Andrzej będzie ławować - właśnie ze względu na ligomistrzowe kwestie. Poza tym mam wątpliwości, czy Dembele wyjdzie w pierwszym składzie. Wydaje mi się, że nie powinien, bo tam nie będzie za bardzo miejsca na rozbujanie się (podobnie zresztą uważam, że powinno być z Czelsi - gdy będą mocniej iść do przodu, to może wówczas z ławy do wrzucić. Ot, trenerstwo się odpaliło amatorowi;)

PostNapisane: So 03 mar, 2018 16:02 
Pete Sampras

No mnie też się zachciało wejść w buty trenera i mam dokładnie takie same przemyślenia - Francuza bym nie wpuszczał od pierwszych minut, tylko w takim razie czemu nie grał od początku z Las Palmas? :roll:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: So 03 mar, 2018 16:29 
Primera Division

Ja bym wystawił Dembele w pierwszym. Poważnie.
Iniesta wygląda dobrze. Środek Atleti to nie jest jakieś monstrum i spokojnie damy sobie radę bez Pauliny. Za to w ofensywie to byłby ogromny atut i odciążenie Leo. Materace są cienkie. Nie przez przypadek nie wyszli z grupy CL. Valverde niech popuści trochę fantazji i uwolni potencjał. Jak stracić punkty to z klasą. W obronie Umtiti zgniecie rodaka jak dziadek do orzechów.

PostNapisane: So 03 mar, 2018 16:41 
Pichichi

Nikt nie pomyślał o tym, że to kara dla Dembele za loty na impreze do Marrakechu czy jak to się tam zwie?

Iniesta jest zbyt kluczowy by siadać na ławce, odpocznie z malagą/espanyolem, Paulinho pewnie też zagra chociaż jest już moim zdaniem zajechany czytając ten artykuł co był na głównej. Zagramy raczej standardem z Coutinho i Dembele na ławce, którzy wejdą w zależności od przebiegu meczu. Jakbym miał się wcielać w trenera to bym chciał zdrowego Semedo i Roberto za Paulinho w składzie :wink:

PostNapisane: So 03 mar, 2018 16:50 
Primera Division

Taa. Sonek, przestań się okłamywać tak jak ja to robiłem jakiś czas temu. Roberto u Ernesta to tylko PO. Nic więcej. A gość zjada tyłkiem Paulinho na śniadanie.

PostNapisane: So 03 mar, 2018 17:38 
Segunda Division

ryba84 napisał(a):
Ja bym wystawił Dembele w pierwszym. Poważnie.
Iniesta wygląda dobrze. Środek Atleti to nie jest jakieś monstrum i spokojnie damy sobie radę bez Pauliny. Za to w ofensywie to byłby ogromny atut i odciążenie Leo. Materace są cienkie. Nie przez przypadek nie wyszli z grupy CL. Valverde niech popuści trochę fantazji i uwolni potencjał. Jak stracić punkty to z klasą. W obronie Umtiti zgniecie rodaka jak dziadek do orzechów.

Nie no Atleti się po tamtych wpadkach sporo ogarnęło, zaczęli punktować i strzelać więcej niż te 1:0 po mękach i bólach. Raczej nie będą starali się narzucić swojego stylu ale to dalej Simeone, on ich na nas nakręci że będą zasuwali jak motorki. To oni są naszym bezpośrednim rywalem do mistrza i tracą tera już 5 pkt. Mieliśmy przewagę większą ale zaczęliśmy tracić tam gdzie nie powinniśmy więc ewentualna porażka oczywiście nie sprawia że nas przeskoczą ale będziemy musieli bardziej eksploatować kluczowych grajków i obawiam się że nie będą mieli pary na LM. Real raczej już walczy o top 4 by w ewentualnej porażce w LM być pewnym że w następnej edycji nie muszą grać eliminacji. Nie wierzę że to mówię ale w derbach stolicy byłbym bardziej za tym żeby biali ich wymęczyli i nawet minimalnie wygrali :D. Trochę ostro potraktowałem ostatnio Paulinho jak zdałem sobie sprawę ile spotkań rozegrał. Gość jest zajechany więc przyda mu się odpoczynek

PostNapisane: So 03 mar, 2018 19:12 
Pete Sampras

sebo939 napisał(a):
Real raczej już walczy o top 4 by w ewentualnej porażce w LM być pewnym że w następnej edycji nie muszą grać eliminacji.

Nie ma nawet teoretycznej możliwości, żeby Real grał w przyszłym sezonie w eliminacjach do LM. Pisałem o tym w temacie "Real-nie śmieszne" kilka dni temu.

PostNapisane: N 04 mar, 2018 08:09 
Pichichi

Materace są w formie, a poza tym 2:5 z Sewilla b. podbudowało ich morale. Kluczowi zawodnicy w formie, no i Simeone ich z motywuje.
patpul napisał(a):
Miasto oczywiście:)

Girona lepsza od Tarragony ;-)

Sent from my Mi A1 by Tapatlk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 04 mar, 2018 17:08 
Piwowar domowy

No i elegancko jest:) Szkoda, że w dwóch przypadkach nie zdecydowali się na strzały z dystansu, ale nie ma co narzekać. Jest w miarę dynamicznie, skuteczniej przedostają się przed pole karne, dobrze grają w środku i obronie. Zobaczymy, co po przerwie.

Culé a muerte napisał(a):
Girona lepsza od Tarragony ;-)

Zdecydowanie Tarragona lepsza od Girony:D

PostNapisane: N 04 mar, 2018 17:34 
Pichichi

Koszty tego zwycięstwa to może być plaga kontuzji... Iniesta, teraz Pique znowu kolano.
Gramy całkiem nieźle, wynik dobry, nie ma czego więcej oczekiwać tylko to utrzymać.

PostNapisane: N 04 mar, 2018 18:14 
Segunda Division

nasze skrzydła są przepotężne, skoro Dembele nie zagrał dzisiaj to dlaczego nie zagrał z LP zdecydowanie więcej czasu....
Gomesa nie ma co komentować bo chyba wszystko zostało powiedziane napisane i zanalizowane. Po sezonie pożegnać.

PostNapisane: N 04 mar, 2018 18:28 
Primera Division

Jesteśmy zajechani. Ciekawe jak to Valverde doprowadzi do końca sezonu. Kontuzja Iniesty trochę pomieszała i niestety nie mogliśmy zobaczyć Dembele. On dzisiaj z ławki mógłby zabić ten mecz.

PostNapisane: N 04 mar, 2018 19:21 
Pete Sampras

Fajnie graliśmy w defensywie, w ataku może brakowało trochę magii, ale nie ma też co narzekać, najważniejsze są 3 punkty i to zdobyte w starciu z bezpośrednim rywalem do mistrzostwa.

Szkoda urazu Iniesty, mam nadzieję, że to nic poważnego. Gomes mógłby już sobie stąd iść, bo tylko przeszkadza, wolałbym już, żeby to Denis dostawał jakieś ogony.

PostNapisane: N 04 mar, 2018 20:19 
El Crack Total

Co to przyjechało na Camp Nou, absolutny beniaminek czy wicelider ? Kompletne null ze strony Materacy - Simeone to jednak dupa a nie trener. Tym bardziej nie ma co się podniecać po 1-0 i to z wolnego. Jedynie spokój w lidze grunt że odzyskany.

Iniesta kontuzja ? A to niespodzianka, przecież on musiał być żyłowany bo Coutinho musi być przecież wypoczęty na mecze Ligi Mistrzów oglądane z trybun.

PostNapisane: N 04 mar, 2018 22:00 
Primera Division

Valverde teoretycznie powinien skupić się na większej liczbie rotacji, bo zawodnicy są wyraźnie wykończeni. Kontuzja Iniesty, dyskomfort Pique, Paulinho ostatnio oddycha rękawami, a Rakitić i Busquets grają dosłownie wszystko. Przy czym problem jest taki, że w zasadzie nie mamy kogo wystawić w zamian. O Gomesie wszyscy wiedzą, Aleix na boisku jest "podobno", Paulinho ledwo żyje, Denis co miał, to zepsuł, a Paco trener nie lubi; tak na dobrą sprawę nie mamy kim uzupełnić. Latem wypadałoby pozbyć się niepotrzebnego szrotu i wyruszyć na poszukiwania solidnego zmiennika / zmienników do środka pola. Plus Alena - w najgorszym razie nie spieprzy bardziej od D. Suareza i Wozu z Węglem. Na Malagę, mimo że to wyjazd, powinno wyjść więcej rezerwowych, bo jak by nie patrzeć, ten i Leganes to jedyne teoretycznie łatwiejsze mecze jakie nam w tym sezonie zostały (jeszcze Levante pod koniec, ale to może być już mecz o pietruchę). Ostatnia szansa, żeby ktoś z pary Pique - Umtiti został w Barcelonie, a na ławce zasiadł Mina (albo w końcu zagrał).

Atletico rozczarowało, bo praktycznie nie było z ich strony zagrożenia. Costę widziałem, gdy wkurzał się na sędziego, a Griezmanna przed pierwszym gwizdkiem - później zniknął. Coutinho z trudnym rywalem zdecydowanie na plus. Poza tym defensywa bez zarzutu. Szkoda tylko, że Suarez nie dostał w końcu tego żółtka - gdyby strzelił gola, to wszyscy powinni się na niego rzucić i zdjąć mu koszulkę :P

Żeby tylko trener nie wpadł na "genialny" pomysł, żeby wystawić kogokolwiek z podstawowego składu na środowy Superpuchar Sołtysa, chyba że jakieś Digny, Denisy, Gomesy i inne Aleixy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1