Teraz jest So 21 paź, 2017 09:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Czy FC Barcelona zdobędzie piłkarski Puchar Króla w sezonie 2016/2017?
Tak 100%  100%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 02 lut, 2017 16:22 
Piwowar domowy

ryba84 napisał(a):
Tak tak... przegrane jest już wszystko. Można wciągnąć na maszt białą flagę i zgasić światło.

No wiesz, trudno o optymizm, gdy gra tej drużyny jest zwykłą kolejką górską. W jednej chwili z niemal perfekcyjnie funkcjonującej maszyny przeistacza się w szrot. Bez regularności nie ma czego szukać w poważnych rozgrywkach. Dlatego bez większych emocji podchodzę do tego sezonu, bo niemal od samego początku nie liczyłem na jakikolwiek triumf. A że pewnie będzie CdR - spoko, sympatycznie, ale zachwycać się i podniecać nie ma czym. Tyle.
Tak, nie oglądałem wczorajszego meczu;)

PostNapisane: Cz 02 lut, 2017 17:36 
Primera Division

Ja nie twierdzę że gramy super piłkę. Mamy problem z pomocą i prawą obroną. Pomoc to ciężki temat w tak technicznie grającym klubie. Tu trzeba czasu i spokoju.
Największe obawy mam o trenera. Jednak tu już chyba wiadomo że Luczo popłynie.
Mamy ciężką Ligę. CdR i za moment CL. Jeśli ktoś uważa że będziemy golić wszystkich jak Kotleti w pierwszej połowie to radzę zejść na ziemię.

PostNapisane: Cz 02 lut, 2017 19:28 
Pichichi

Gdzie napisałem, że nie podobała mi się pierwsza połowa meczu z Atletico? Nic o Realu nie pisałem, więc nie wiem po co to odniesienie do nich w kontekście mojej wypowiedzi. Resztę mojego zdania wyraził idealnie patpul, więc nie ma sensu żebym pisać coś więcej. Pożyjemy, zobaczymy.

Jak coś to nie piszę do ryby, bo jego mam zablokowanego i nie widzę co pisze ;)

PostNapisane: Cz 02 lut, 2017 20:48 
Primera Division

Jednak widziałeś kłamczuszku...

PostNapisane: Wt 07 lut, 2017 23:01 
Pichichi

Cytując klasyka: psim swędem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 01:05 
El Crack Total

Kto? Gdzie? Wygraliśmy po bramce w ostatniej akcji w 90+x minucie? Nie wydaje mi się, żebyśmy byli słabsi od Atletico w tym dwumeczu.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 07:47 
Piwowar domowy

Ale w tym meczu wyglądało to mocno przeciętnie, więc nie mów, że na lajcie. Pierwsze pół godziny to w sumie pojedynek Cillessena z Atletico. Więc mogło być różnie. Plus jeszcze to, co wpadło, a nie zostało gwizdnięte. Więc można uznać, że może nie psim swędem, ale całkiem blisko od tego.

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 10:42 
Primera Division

Mecze z Atleti mogę podsumować jednym zdaniem. Lepiej po słabej grze przejść niż po dobrej odpaść. Tak to bywa jeśli grasz przeciwko drużynie Simeone. Trzeba to docenić.
Potrzebny koniecznie prawy obrońca.

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 13:26 
Pichichi

Dalej są tu optymiści, którzy twierdzą, że mamy szanse na LM i ligę? :lol2:

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 13:29 
El Crack Total

patpul napisał(a):
Ale w tym meczu wyglądało to mocno przeciętnie, więc nie mów, że na lajcie. Pierwsze pół godziny to w sumie pojedynek Cillessena z Atletico. Więc mogło być różnie. Plus jeszcze to, co wpadło, a nie zostało gwizdnięte. Więc można uznać, że może nie psim swędem, ale całkiem blisko od tego.

Dlatego tez pytam. Może nie mieliśmy jakiejś super przewagi i nie cisnęliśmy 2 x 90, ale zagraliśmy na tyle dobrze, by wygrać ten dwumecz. IMO znacznie lepiej niż w kilku poprzednich spotkaniach w Lidze, gdzie gubiliśmy punkty.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 17:49 
Tercera Division

Sergi Roberto co za dramat, ktoś mu nagle zabrał talent i myślenie? Bo forma fizyczna to jedno ale te wejście było kompletnie bezmyślne. Najgorsze że Pique nie chciał być gorszy i zawzięcie walczył z nim o tytuł najgorszego gracza meczu i przez to prezentował Alteti szanse na awans do finału. I ten Lucho który co jakiś czas powtarza na konferencjach przedmeczowych że będziemy cierpieć, to nie jest Izolator Boguchwała czy inne Podbeskidzie które u siebie odda inicjatywę każdemu przeciwnikowi z Europy. Jeśli Enrique wychodzi z założenia że w takich meczach jak ten wczoraj mamy awansować jak najmniejszych nakładem sił to należy mu podziękować i rozglądać się za innym gościem który to poukłada bo już mam dość patrzenia jak w każdym meczu jakakolwiek drużyna zakłada pressing, pomocnicy nie wiedzą jak mają się ustawić a Lucho jak szpak w pizdę ze wzrokiem pt: "Leo ratuj". Z Betisem skandaliczna decyzja sędziego przykryła chujowizne jaką zagrała cała drużyna przez 75 min, chuj że Betis napierdalał po słupkach i poprzeczkach i Ter Stegen ratował dupę, kalosz nas ojebał i tyle.

PostNapisane: Śr 08 lut, 2017 21:54 
Amateur/Aficionado

Czepianie się Suareza i na meczu i po meczu to śmiech na sali.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1