Teraz jest N 16 gru, 2018 02:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Czy Fc Barcelona zdobędzie piłkarską Ligę Mistrzów w sezonie 2016/2017?
Ankieta wygasła Pn 13 lut, 2017 21:48
Tak 50%  50%  [ 1 ]
Nie 50%  50%  [ 1 ]
Liczba głosów : 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:23 
Tercera Division

patpul napisał(a):
O foken. Nic to, idę do dziupli się schować:D

Już ci nie będę wypominał w innym temacie, bo wiem, że cieszysz się tak samo jak my wszyscy! :-D

PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:29 
El Crack Total

Barca miała komfort psychiczny (bez presji), to tylko PSG mogło się z frajerowac. Co uczyniło. Można mieć żal do sędziów​, ale PSG zrobiło zbyt mało aby awansować. Skupili się na planie minimum czyli defensywa i strzelić jedną bramkę, a potem dotrwać. O tym meczu dluugo będzie sie pisać i mówić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:31 
Piwowar domowy

kaer napisał(a):
ten drugi karny to wstyd

I w tym całym bólu dupy, który przelewa się przez internety, jestem w stanie zgodzić się, że to było średnio do gwizdnięcia. Choć w tym momencie powinno być po meczu (i tak zresztą było, jak twierdziłem:P)

Ronaldinho4ever napisał(a):
Już ci nie będę wypominał w innym temacie, bo wiem, że cieszysz się tak samo jak my wszyscy! :-D

No ba, przecież powodów do smutku raczej nie ma, nie?:)

@down
CALMA!:D

Ostatnio edytowano Śr 08 mar, 2017 23:34 przez patpul, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:33 
Segunda Division

Ja jebe, co tu się odjebało :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:. Idziemy po tryplet.

PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:36 
El Crack Total

Przedłużenie żywotu Enrike na propsie :D

PS: Jebać BT Sport, Ferdinanda, przestarzałe pipki z Liverpoolu. Rzygać mi się chce jak w chuju mają nura Suareza który wypaczył wynik. "Cel uświęca środki". Bleh.

Czapy z głów Reymar! Zwrócił Barcelonie trochę straconej magii :hail:

PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:47 
El Crack Total

Kilo możesz na polski bo zmęczenie uniemożliwia mi zrozumienie tego coś tu spłodził.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Śr 08 mar, 2017 23:49 
El Crack Total

No nie przejmuj się. Takie luźne myśli :]

Suarez -> rzyg :x

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 00:04 
Primera Division

Można powiedzieć, że z kim się zadajesz takim się stajesz. Dzisiaj Barca jak typowy Real. Bramki po przebitkach? Były. Karne? Były. Karny z dupy? Był. Bramki w 90+? Były. Frajerstwo przeciwników? Było. Słaba gra największej gwiazdy? Była.

Nie dawałem żadnych szans na to, ale po 3:0 zapaliła się lampka jednak szybko zgasła. I nawet tej końcówki na żywo nie widziałem :D, ale już odrobiłem zaległości.

Zawsze myślałem że jeśli ma nam się udać odrobić to Messi Suarez Neymar muszą mieć dzień konia, a tu Suarez cienki, Messi cienki Neymar jedynie nie zawiódł. Obrona też nie zagrała jakoś perfekcyjnie bo te kilka setek PSG miało. Busi, Rakitic lepiej ale też bez szału i Iniesta też bez fajerwerków, nadal nie mogę znaleźć przyczyn tego co się stało. Jedyne co było to zaangażowanie niemal u wszystkich zawodników na 100%. Chociaż w statystykach znowu 5km mniej od przeciwnika :D . Ciekawe czy to będzie jak w sezonie gdzie odrobiliśmy 2:0 z Milenem gdzie Bayern się po nas przejechał i kompromitacja została odłożona w czasie. Teraz dawać Real w 1/4. No to wuefista po kolejny tryplet, jak tak się stanie wysyłam CV tyko hiszpańskiego się muszę poduczyć.

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 00:08 
El Crack Total

i tym miłym akcentem:
https://www.youtube.com/watch?v=bE667A2Cwko

kończymy. Dobranoc :D

Ps. Kimi, od deklaracji LE o odejściu, ja tam widzę progres.

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 00:26 
El Crack Total

Najwięksi frajerzy w historii piłki nożnej znalezieni na Camp Nou. I to wszystko co można napisać, nie ma co rozstrząsać karnego z duposzyi Suareza, ręki Mascherano itd. PSG samo zjebało po całości, nawet już w pierwszym meczu przy tym co grała wtedy Barca manita była psim obowiązkiem.
Teraz też mieli trzy setki, czyli w sumie i tak więcej klarownych sytuacji niż Barca a żegnają się w wielkim wstydzie i przeorani na wylot.

Krychowiak rules ! Wszedł i po awansie :D

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 00:35 
Primera Division

aschnu napisał(a):
Ps. Kimi, od deklaracji LE o odejściu, ja tam widzę progres.

Ja widzę mega progres, głownie w zaangażowaniu, a taki Rakitic biorąc pod uwagę dwa ostatnie mecze to obrócił się o 180 stopni. I nawet te szukanie nowych rozwiązań typu 3-4-3 i naprawdę bardzo dobre występy Rafinhi i wreszcie ktoś z młodych dostał jakąś porządna szansę chyba 3 mecz w podstawowym składzie z rzędu, wszystko na plus. Do tego dołek fizyczny też już chyba za nimi, więc raczej powtórki z czasów ś.p. Tito nie będzie. Jednak Bayern też w gazie i jeśli nasi znowu wyjdą na jakiś mecz tak jak w Paryżu znowu będzie łomot bo gra w obronie nadal leży. Dziwne że po decyzji LE jakby większość piłkarzy poczuła ulgę jakby im z pleców zdjęto 20kg dziwne że po tylko 2,5 roku są nim zmęczeni i to tacy zwodnicy jak np. Rakitic który bardzo dużo mu zawdzięcza.

Najgorsze że dublet czy tryplet, będzie oznaczał najprawdopodobniej awans Unze na pozycję trenera, a nadal uważam że potrzeba dość radykalnie przebudować ten zespół.

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 04:48 
Primera Division

Nie wierzyłem. Huj nie kibic jestem.

No i Kimi ładnie podsumował. Gra ja Real. Słaba gra, karny i brama w doliczonym :)

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 11:25 
Tercera Division

sebo939 napisał(a):
Ja jebe, co tu się odjebało :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:. Idziemy po tryplet.

Ja w to dalej wierzę. Starczy wygrać El Classico i nie robić idiotycznych błędów z cieniasami. Bardziej się boją tych idiotycznych błędów niż Realu.
A potem będą memy, że Enrique musiał odejść w nagrodę za potrójną koronę :P

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 11:36 
Primera Division

Niezły ból dupska w internetach, fecebooki, twittery rozgrzane do czerwoności. Nurki, oszuści, grali w 13 itd. Do nie dawna było vedoweryfikacja? to zabije ten sport, przecież błędy sędziego są elementem tego sportu. A dzisiaj? Tylko videowerifikacja może uratować piłkę nożną. Hipokryzja level master.

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 11:48 
Primera Division

Ja tel wyłączyłem... rozumiem obcych ale już nawet znajomym rozum odebrało. Strach na firmę jechać :D to nie jest normalne.

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 14:41 
Tercera Division

Kimi napisał(a):
Niezły ból dupska w internetach, fecebooki, twittery rozgrzane do czerwoności. Nurki, oszuści, grali w 13 itd. Do nie dawna było vedoweryfikacja? to zabije ten sport, przecież błędy sędziego są elementem tego sportu. A dzisiaj? Tylko videowerifikacja może uratować piłkę nożną. Hipokryzja level master.

https://gfycat.com/BowedOnlyChicken

PostNapisane: Cz 09 mar, 2017 14:58 
Pichichi

Ter-Stegen rozgrywajacy xD

Sent from my Motorola Moto G2

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 10 mar, 2017 13:43 
Tercera Division

Analiza pracy sędziego:

http://www.fcbarca.com/75835-kontrowers ... paign=news

Hejterzy powiedzą, że z propagandowej strony, ale skoro nawet PSG nie zarzuca nic sędziemu (mówili o kontrowersyjnych decyzjach, ale wprost nikogo nie potępili, tylko wzięli winę na siebie), to chyba coś w tym jest...

PostNapisane: So 11 mar, 2017 21:58 
El Crack Total

Masakra, co to była za remontada.

Szczerze to ja mam juz w dupie te zarzuty ze awansowalismy rpzez sedziego, bo poziom sedziowania na calym swiecie jest taki niski ze prawie zawsze sa jakies kontrowersje. I nawet jak jest prowadzony dobrze to sie przypierdola do czegos.

Karnego na Suarezie raczje nie bylo, ale obronca polozyl mu reke na szyji i dotkneli sie nogami, wiec dal pretekst Luisowi do 'cierpienia'. Chujowy sedzia dal sie nabrac i tyle. Obronca wiedzial przeciwko komu gra i trzeba bylo uwazac.

PostNapisane: N 12 mar, 2017 01:09 
Pichichi

Dokładnie. Nic nie odbierze mi tej radości po zwycięstwie, po historycznej remontadzie. W dupie mam to, że kogoś to boli. Nawet mogą odpaść w ćwierćfinale - dokonali historycznej rzeczy. Nic nie dało mi tyle radości co gol na 6 - 1. Nie pamiętam takiego momentu. Iniestazo przy tym się chowa (3 gole w porównaniu do 1).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1