Teraz jest So 21 paź, 2017 09:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Czy Fc Barcelona zdobędzie piłkarską Ligę Mistrzów w sezonie 2016/2017?
Ankieta wygasła Pn 13 lut, 2017 21:48
Tak 50%  50%  [ 1 ]
Nie 50%  50%  [ 1 ]
Liczba głosów : 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 13 wrz, 2016 21:48 
Pichichi

No to zaczęli pięknie :D

Mecze grupowe:
FC Barcelona 7:0 Celtic FC -> skrót
Borussia Mönchengladbach 1:2 FC Barcelona -> skrót
FC Barcelona 4:0 Manchester City -> skrót
Manchester City 3:1 FC Barcelona -> skrót
Celtic FC 0:2 FC Barcelona -> skrót
Barcelona 4:0 Borussia M. -> skrót

1/8
Paris Saint Germain 4:0 FC Barcelona -> skrót
FC Barcelona 6:1 Paris Saint-Germain -> skrót

1/4
Juventus FC 3:0 FC Barcelona -> skrót
FC Barcelona 0:0 Juventus FC -> skrót

-------------------GAME OVER-------------------

Ostatnio edytowano Śr 19 kwi, 2017 22:17 przez aschnu, łącznie edytowano 13 razy

PostNapisane: Śr 14 wrz, 2016 11:07 
Łowca autografów

Po obejrzeniu skrótu z wczorajszego meczu z Celticiem wychodzi na to, że wynik dwucyfrowy nie byłby zaskoczeniem :D . Wpadło goli siedem, ale dyszka powinna pęknąć jak nic, nawet MATS "błysnął" :czarodziej: . Albo Celtic taki słaby albo Alaves w sobotę grało ( nie widziałem spotkania )dobrze w destrukcji.

PostNapisane: Śr 14 wrz, 2016 23:11 
El Crack Total

Za to Legia (bo tak to trzeba ująć) zabrała rekord Barcelonie jeśli chodzi o najszybsze trzy gole na wyjeździe w Lidze Mistrzów :lol2:

PostNapisane: Śr 28 wrz, 2016 21:43 
Pichichi

Wynik lepszy od gry. W pierwszej połowie to BM dyktowało warunki, a nie Barca. Gdyby to był Bayern mógłbym się nie dziwić. Przynajmniej po zmianach coś drgnęło w przodzie. To, że Neymar gra ostatnio jak pajac (mnóstwo głupich strat), a Busquets mu wtóruje. Bodaj to po jego stracie wpadła bramka,a nie była to ta jedyna strata. Cieszą 3 punkty, co powoi ustawia Barcę na fotelu lidera w tej grupie.

PostNapisane: Śr 28 wrz, 2016 22:03 
Segunda Division

Neymar, Busi, Suarez, Paco grali straszna padake. W takich meczach przydaje się jednak nasza mocna ławka. Żal mi Borussi bo zostawili serce na boisku.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Śr 28 wrz, 2016 22:03 
Tercera Division

Paco dzisiaj grał tak że zorientowałem się że był na boisku gdy wchodził za niego Rafa. Z litości nie ma co pisać o Neyu czy Busim, ten drugi przynajmniej po przerwie się ogarnął, a tego pierwszego ratuje jedynie asysta przy bramce Ardy, bo oprócz tego jego gra była taka sama jak jego fryzura.

PostNapisane: Cz 29 wrz, 2016 06:22 
Łowca autografów

Man of the match = Arda. Zrobił to po co wszedł na plac. Po kiego ch.....a w wyjściowym składzie wyszedł Paco to nie wiem i pewnie LE też nie wie :czarodziej: .
Masche był w ostatnich meczach dwunastym zawodnikiem drużyn przeciwnych, zaś wczoraj kilka wślizgów, przechwytów pierwsza klasa, wg mnie najlepszy mecz Javiera w tym sezonie. Rolę dywersantów :D przejęli Ney,Suarez, Busi. Wczoraj jedynie dopełniali skład coby było jedenastu chłopa :lol2: Z tego meczu ważne są 3 pkt. i tyle.

PostNapisane: Cz 29 wrz, 2016 08:40 
Pichichi

Po co Enrique robi to, po co tamto. To samo było w 2014 roku. Wielkie rotacje. Co łączy rok 2014 i 2016? Fakt, że w tych latach było dużo transferów, więc po pierwsze piłkarze musieli poznać system gry, po drugie LE musiał wybrać optymalną 11. Gdy Suarez dozna kontuzji w marcu i wejdzie nieograny Paco to wtedy ludzie będą się dziwić dlaczego to nie funkcjonuje, przecież kosztował ponad 30 mln! Jesteśmy w okrutnej fazie sezonu. Nie dość, że latem było Copa America, Euro i IO to jeszcze przerwy reprezentacyjne są we wrześniu i październiku oraz listopadzie. W ostatnich artykułach MD czy Sportu było liczone ile piłkarze przelecą. Nikt nie jest w stanie grać wszystkiego. A każdy musi poznać system, więc LE rotuje. Co było pod koniec zeszłego sezonu? Odpaniecie z Atletico i prawie frajerskie oddanie ligi.

PostNapisane: Śr 19 paź, 2016 21:52 
Pichichi

Nie pamiętam meczu w którym to Guardiola (jako trener) dostał 4 : 0. Jak widać na Barcę patentu nie ma. Bravo zrobił wielką przysługę, chyba po znajomości. Co do MATSa mam mieszane uczucia. Coś jak Suarez , potrafi błyszczeć,po to aby w innym meczu wieszać na nim psy przez jego "kreatywność". W obronie Umtiti daje to czego Barcie dawno brakowało, czyli solidnego stopera. Patrzyłem na niego z dystansem, dziś był jak ściana, pokazując kolejny raz, że jest dobrym zakupem i wzmocnieniem w defensywie.
Bramki Neymara nie widziałem (problem z transmisją), prócz tego należy mu się nagana za wykonanie karnego. Messi, wielki powrót, zagrał dziś jak lubię, czyli w przodzie i z zębem.
jednak po sprzedaży Alvesa na prawej obronie jest dziura, skoro LE próbuje ją załatać Mascherano.

PostNapisane: Śr 19 paź, 2016 21:55 
Primera Division

Umtiti to jest gość nad goście.
Tak naprawdę wszyscy mi się dzisiaj podobali. No Metju nie bardzo :)
Przód to klasa z innego układu słonecznego. Pomoc ogarnięta. Andrzej swietny a Gomez daję radę na zmiany. Pikej to spokój przy wyprowadzaniu piły a Umtiti to robi powoli się taka mała skała.
No i trzeba oddać Stegenowi że coś tam łapie :)

PostNapisane: Śr 19 paź, 2016 21:58 
Tercera Division

aschnu napisał(a):
Nie pamiętam meczu w którym to Guardiola (jako trener) dostał 4 : 0. Jak widać na Barcę patentu nie ma. Bravo zrobił wielką przysługę, chyba po znajomości. Co do MATSa mam mieszane uczucia. Coś jak Suarez , potrafi błyszczeć,po to aby w innym meczu wieszać na nim psy przez jego "kreatywność". W obronie Umtiti daje to czego Barcie dawno brakowało, czyli solidnego stopera. Patrzyłem na niego z dystansem, dziś był jak ściana, pokazując kolejny raz, że jest dobrym zakupem i wzmocnieniem w defensywie.
Bramki Neymara nie widziałem (problem z transmisją), prócz tego należy mu się nagana za wykonanie karnego. Messi, wielki powrót, zagrał dziś jak lubię, czyli w przodzie i z zębem.
jednak po sprzedaży Alvesa na prawej obronie jest dziura, skoro LE próbuje ją załatać Mascherano.

Dostał z Realem jak trenował Bayern w 1/2 LM bodajże w sezonie 2013/2014
City to dzisiaj lepiej grało w kości niż w piłke, Leo, Umtiti, Mats fantastycznie
Bravo chciał chyba pocieszyć tego ostatniego po ostatnim babolu z Celtą i zasabotował ładnie.
Litościwie przemilczę Mathieu i karnego Neya

PostNapisane: Cz 20 paź, 2016 00:08 
El Crack Total

sebo939 napisał(a):
Bravo chciał chyba pocieszyć tego ostatniego po ostatnim babolu z Celtą i zasabotował ładnie.

I jeszcze rozwiał wątpliwości czy dobrze zrobiono sprzedając go - normalnie Nobla mu dać pokojowego za taką postawę.

Pep cudak kolejny z Kunem na ławce, parę razy oglądałem fragmenty meczów jego nowej drużyny (całego meczu nie da rady wytrzymać) i grają jeszcze gorszą padlinę niż za Inżyniera. Dobrze wydane 25 mln euro za sezon.

Mathieu to AIDS ma bo tak wygląda ?

Messi sam mógł strzelać karnego ale nie nazywa się Pazerna Krysia.

PostNapisane: Cz 20 paź, 2016 06:33 
Łowca autografów

aschnu napisał(a):
Co do MATSa mam mieszane uczucia. Coś jak Suarez , potrafi błyszczeć,po to aby w innym meczu wieszać na nim psy przez jego "kreatywność".

Zgadza się, ale wczoraj był spritem - zdecydowanie :D . Trzeba też podkreślić, że defensywa zagrywa mu czasami takie piły 8O , że niejeden zawodnik z pola by tego nie ogarnął. No chyba, że chodzi o to żeby na meczach Barcy nudy nie było i socios mieli "emocje".
Według zasady, że za chuj....ie trzeba ganić i za frajerskie zagrania MATS'a się mu dostaje tak za wczoraj trzeba pochwalić bo coś tam wyłapał :D i to na wielkim spokoju. Umtiti też całkiem miło, a i Masche coś tam pograł na prawej obronie.
Opierdolić zaś trzeba Neya :lol4: bo znów karny niczym Zaza. Jak jest okazja to trzeba dobić przeciwnika, nie ważne czy to jakieś cieniasy czy Man. City. Dobić tak żeby nie było wątpliwości kto lepszy :)

PostNapisane: Cz 20 paź, 2016 09:16 
Amateur/Aficionado

Messi to mnie wkurzył wczoraj. Większość kibiców Barcelony wie, że Neymar bardzo często marnuje karne. Messi oczywiście bardzo ładnie się zachował, ale mógł dać Suarezowi, który w karnych jest znacznie skuteczniejszy niż Neymar. I teraz pytanie- skoro przeciętny kibic to wie, to dlaczego Messi nie? Jednak na szczęście Neymar się odkuł. Nie rozpaczam wcale, że jakby strzelił i karnego i późniejszego gola, to by był wyższy wynik, bo myślę, że bez zmarnowanego karnego nie zdobyłby tej późniejszej bramki- karny to był dla niego mocny bodziec, że trzeba się poprawić. Nie rozpaczam też, że Suarez nie strzelił wtedy, kiedy Bravo zaczął grać w siatkówkę, bo jakby Bravo stał do końca meczu, to by się pewnie skończyło niżej niż 4:0.
Ze strony Barcy mecz prawie idealny. Tylko mi Guardioli szkoda, ale sam chciał odejść, to ma za swoje. Przy okazji- szkoda, że on i jego ojciec regularnie bez większej okazji mówią, że Pep nie wróci do Barcy. Niby dlaczego? Może rzeczywiście teraz by to miało mały sens, skoro Enriqeu trenuje podobnie i nawet bardziej wyszkolił graczy pod względem ataku z kontry, ale za jakiś czas... Chętnie znowu bym zobaczył Pepa w Barcy. Zobaczyłbym go też chętnie w kadrze narodowej Hiszpanii, a tam też nie idzie...

PostNapisane: Cz 20 paź, 2016 17:55 
Semper fi

Najbardziej szkoda Pique, zwłaszcza tego, że tak naprawdę od początku sezonu nie ma okazji grać z Umtitim. Powinni się zgrywać, aby na koniec sezonu być zgraną parą, a tutaj jak nie jeden kontuzja, to teraz drugi. Mam nadzieję, że jak już Pique wyzdrowieje, to już nie będą ich trapić kontuzje, bo znowu obrona będzie dziurawa.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Cz 20 paź, 2016 19:18 
Pichichi

Z perspektywy trybun wyglądało to zajebiscie. Messi jest jeszcze lepszy na żywo niż w tv. Umtiti, to jest gość na lata, skała. Przyznaję - uwielbiam go i dla mnie to czarnoskóry Puyol. Socios ładnie wygwizdali hymn UEFA. Wiem, wiem - ksenofobia, rasizm, ogólnie faszyzm itd., bo ktoś macha flagą.

PostNapisane: Pt 21 paź, 2016 13:52 
Primera Division

Z trybun... Aż mnie z zazdrości skręciło. Ja z jednych pieluch w drugie. Już zapomniałem jakie to uczucie.

PostNapisane: Pt 21 paź, 2016 15:24 
Pichichi

Co do czarnego Puyola to jestem jeszcze powściągliwy :P

PostNapisane: Pt 21 paź, 2016 16:02 
Primera Division

Co nie zmienia faktu, że zapowiada się to na najlepszy transfer na tą pozycję od czasów powrotu Pique...
Problemem jest prawa obrona skoro Mascherano tam musi grać to bieda straszna, dotrwamy ten sezon w ten sposób? Wątpię.

PostNapisane: Wt 01 lis, 2016 22:20 
Tercera Division

Barcelona w drugiej połowie taktycznie na poziomie ekstraklasy, Busi mógłby się już naprawdę przestać wygłupiać

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1