Teraz jest So 21 paź, 2017 09:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Czy Fc Barcelona obroni tytuł mistrza La Liga w sezonie 2016/2017?
Ankieta wygasła So 28 sty, 2017 20:19
Tak 50%  50%  [ 3 ]
Nie 50%  50%  [ 3 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 23 kwi, 2017 18:03 
Tercera Division

Nawet jak dzisiaj będą 3 pkt to można się spodziewać później jakieś wtopy z ogórem bo znowu zagrają jak banda przebierańców bez ambicji. Klasyk rządzi się swoimi prawami i z tym bywa różnie. Jeśli będzie wpierdol to mam nadzieje że da to impuls do zmian które są konieczne. Opieranie gry na co raz starszym Inieście będzie prowadziło do czasów Gasparta.

PostNapisane: N 23 kwi, 2017 21:47 
Primera Division

Nie wierzyłem. Bylem pewny że będą baty.
A tu naprawdę tyle sytuacji było. Stegen jak nie on. Nie wiem czy nie lepszy od Leo. Wybronił nam ten mecz.
Luzik. Z jakimiś ogórkami stracimy to co dzisiaj wybiegali...

PostNapisane: N 23 kwi, 2017 22:05 
Tercera Division

Leo Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Rakitica to nie da się zrozumieć, kopanie się po czole i nagle taki strzał. Gdyby nie Ter Stegen i Navas to wynik byłby jeszcze wyższy. Tera strata z Osasuną i lecimy dalej......

PostNapisane: N 23 kwi, 2017 22:06 
Amateur/Aficionado

Też nie wierzyłem a tu taki psikus !
Messi poza poziomem dostępnym dla ziemian. Real miał swoje szanse, ale na mój gust byliśmy lepsi na przestrzeni całego meczu. Szkoda mi Pique nie strzelił tej bramy, nikt inny chyba by nie uciszył stadionu jak właśnie on.
Zaczynam wierzyć że może nie obronią ligi mistrzów !
Idę spać zadowolony !

PostNapisane: N 23 kwi, 2017 22:19 
Primera Division

https://twitter.com/TitanicHoops/status ... 6213471232

to jest TAAAK dobre, tak bardzo dobre

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: N 23 kwi, 2017 22:57 
El Crack Total

Przegapiłem powrót Mourinho na SB ? :boks:
Trzy czerwa powinny być dla białych pederastów, w tym dla Marcelo zawieszenie na rok.

Mimo wygranej to bura i tak się należy za brak skuteczności (tu powinna być powtórka z 2-6 a nie drżenie do końca o wynik), błędy w obronie (bramka na 2-2 :sciania: ) a także głupie straty w środku, zwłaszcza Busquetsa.

Neymar nie grał i jakoś więcej sytuacji, brak kombinowania w polu karnym itd. - czyli jak jest kucharek sześć to nie ma co jeść.

Tym większe brawa dla Juventusu po takim meczu i jeszcze większy gnój na cały Bayern.

PostNapisane: Pn 24 kwi, 2017 08:39 
Tercera Division

Ten mecz do bramki na 3-2 idealnym podsumowaniem tego sezonu w naszym wykonaniu. Momentami słaba gra w środku i obronie, co dawało multum sytuacji Realu. Potem znowu świetna gra i wiele naszych akcji, ciągnięcie całego zespołu przez Leo, marnowanie setek przez Suareza i Paco, i gdy wydawało się, że już jest super, nagle wielki *uj w dupę i ogromne rozczarowanie oznaczające koniec sezonu. Kiedy już niby było po wszystkim, kopia euforii Roberto z PSG, tam strzelił, tu był totalnym architektem i znów nadzieję odżyły. Zobaczymy co będzie dalej, po PSG mi się wydawało, że złapią taki wiatr w żagle, że nic ich nie zatrzyma, a było dno. Oby teraz było inaczej. Trzeba wygrać wszystko do końca i liczyć, że Valencia i Sevilla zrobią to co lubią. 2 ich remisy i jesteśmy w niebie.

Swoją drogą końcówka tego spotkania tylko potwierdziła to, co pisałem niedawno w temacie o przebudowie drużyny. Roberto musi grać w pomocy + własnie wychowankowie z takim sercem i oddaniem tej drużynie dadzą nam sukces. Jestem pewien, że ktoś inny jak Gomes czy Arda na 30 sekund przed końcem, nigdy by nie poszli tak jak dzik w żołędzie, a by poklepali pogodzeni z remisem.

PostNapisane: Pn 24 kwi, 2017 18:49 
Tercera Division

dzięki Barca. Dzięki Leo za 500 bramek. Piękny mecz. Mistrzostwo będzie nasze !

PostNapisane: Pn 24 kwi, 2017 22:08 
Primera Division

Śmiałbym się w głos, gdyby Pique strzelił tego jednego i to po czerwonej dla Ramosa :D Były momenty magii, były momenty słabizny. Cieszę się ze swojej pomyłki odnośnie przebiegu spotkania, ale to nie zmienia faktu, że liczę na majstra dla Realu i może jakiś impuls do sensownych zmian kadrowych dla naszych (pewnie pobożne życzenia...).

PostNapisane: Śr 26 kwi, 2017 06:40 
Primera Division

Świetny mecz, nie spodziewałem się takiej końcówki :)

Może mi ktoś powiedzieć co umtiti chciał zrobić w sytuacji kiedy faulował Ronaldo w polu karnym i jeszcze próbował go trafić drugą nogą?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Śr 26 kwi, 2017 09:56 
Primera Division

Nareszcie GD nie zawiodło. Mnóstwo sytuacji otwarta gra świetnie się to oglądało. Zawsze w LM chciałem, aby Barcelonie wylosowali Real. Obojętnie w jakim dołku Barca by była i na jakiej fali byłby Real to i tak w tym meczu nie ma to większego znaczenia. Gra Barcy opierała się głównie na świetnej dyspozycji Messiego i Ter Stegena. Suarez kolejny mecz padaka. Paco zmarnowana setka i Pique, który powinien uciszyć SB. Iniesta znowu brak asysty i gola, a nawet nie przypominam sobie jakiegoś kluczowego podania od niego. A hejtowany Rakitic gol+asysta :) Nawet Gomes ładnie się pokazał bo Pique zabrał mu asystę i miał udział w ostatniej akcji. Roberto jedyny który zapierdala (może jeszcze Alba), chyba tylko on wierzył w tych ostatnich minutach w strzelenie bramki. I tak mimo wszystko obie drużyny mogą kandydować do frajerów roku. Stracić bramkę na 2:2, gdy gra się 11 na 10 i ma się dogodne sytuacje na 3:1. To i tak nic mając 2:2 i wygraną ligę, otworzyć się i dostać bramkę na 3:2 :D

Ciekawe jaki wpływ na niezły mecz Barcelony miał brak Neymara i Mascherano?
Co do ligi to i tak z Espanyolem wtopią, więc za bardzo nie ma się co podniecać :)

PostNapisane: Cz 27 kwi, 2017 10:45 
Amateur/Aficionado

Piękny popis dala Barca! Ale tan mecz był naprawdę jajcarski. Strzelili Gomes, Paco i Mascherano... Co to się porobiło... Jakby Messi zszedł 4 minuty później, to by miał hattricka, a Mescherano musiałby czekać na swoją bramkę być może następne 9 lat, czyli 319 meczy. Ale nawet dobrze wyszło. Mieliśmy z bratem ubaw przy obstawianiu strzelców jak mu aplikacja pokazywała powiadomienie, że ktoś strzelił, a jeszcze się nie załadowało kto. Dziwię się, że Suarez nic nie dołożył.
Do tego powiem, że jak gra pierwszy skład, to rozumiem, że w drugiej połowie odpuszcza, bo niedługo inne mecze i trzeba się pod koniec sezonu oszczędzać, trzeba unikać kontuzji itp. Jednak tu w większości grał drugi skład i ja bym nie odpuszczał, tylko szedł za ciosem i dołożył dziadom jeszcze więcej żeby z 7:1 się zrobiło 17:1. Jak Neymar wróci, to nie wiadomo kiedy paco drugi raz dostanie szansę na grę, więc powinien tej gry nie zwalniać, tylko dążyć do 2 hattricków. To był jego dzień i nie wiadomo kiedy będzie następny. Oczywiście to też tylko ludzie i nie musiało im się udać, a ja jestem bardzo zadowolony z tego, co się już udało, ale chodzi mi o samą postawę, staranie się, możliwość zaistnienia itp. itd. ...

PostNapisane: Cz 27 kwi, 2017 19:02 
El Crack Total

Ronaldinho4ever napisał(a):
Dziwię się, że Suarez nic nie dołożył.
Bo nie grał? :P Chyba, ze mówisz o Denisie.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Pt 28 kwi, 2017 23:06 
Amateur/Aficionado

Przyznam się szczerze do błędu :-D

PostNapisane: Cz 18 maja, 2017 23:53 
Pichichi

Jak to tam szło? Nadzieja umarła ostatnia? Barcelona w tym sezonie z tylko jednym zespołem ugrała jeden punkt (z resztą zespołów ugrała minimum 3 pkt). Zgadnijcie z którym? W sumie na pierwszej stronie tego wątku jest odpowiedź :P To by było na tyle.

PostNapisane: Pt 19 maja, 2017 01:08 
Pichichi

Jutro my z Eibarem 3:0 lub 4:1, RM pojedzie z Malaga 0:2 lub 1:2.

Enviado desde mi XT1072 mediante Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 21 maja, 2017 20:18 
Tercera Division

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

PostNapisane: N 21 maja, 2017 21:31 
Primera Division

Kurwa jacy my jesteśmy w tym sezonie beznadziejnie śmieszni. Komedia nie drużyna. Te hektary zostawiane przeciwnikowi po stracie piłki. Kurwa jakbyśmy cały czas jednego mniej w środku grali.
Alba [*]

Ostatnio edytowano N 21 maja, 2017 22:06 przez ryba84, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N 21 maja, 2017 21:59 
Tercera Division

Wielka szkoda że mały ruch na forum oraz że na głównej nie ma z kim normalnie porozmawiać o tej bandzie bo zaraz masa dzieciaków się rzuca że jak tak można i moderacja momentami wpierdala bana. Alba dzisiaj w ramach zadośćuczynienia powinien wracać na piechotę do domu a później przelać/dać pieniądze do schroniska dla zwierząt albo potrzebującym. Zaczynam się zastanawiać czy oni grają normalnie tylko wtedy jak im się chce. Bo to co dzisiaj momentami odpierdalali to nawet zęby nie bolały a wszystkie kości i mięśnie.

PostNapisane: N 21 maja, 2017 22:55 
Pichichi

Mecz jak każdy inny w tym sezonie. Dziury w obronie, przestrzenie w formacjach (momentami brak pomocy), no i nieskuteczność (Pi)Suareza -> ile to setek zmarnował 3 czy 4? Nadziei nie warto było mieć, bo real nie miał z kim punktów tracić, a Barca z taka grą to mogła myśleć o tytule mistrzowskim w lidze angielskiej :P Jak to ktoś trafnie napisał, podsumowanie całego sezonu było w tym meczu. Byłoby zabawniej gdyby w ostatniej kolejce jak i Real tak i Barca przegrały, ale byłby ścisk jaj :D

sebo939
Wbijaj w to, ze ruch mały, ktoś zawsze czyta ;)

Nasza sonda sumie niewiele się pomyliła :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1