Teraz jest So 21 paź, 2017 09:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Czy FC Barcelona zdobędzie piłkarski Puchar Króla w sezonie 2015/2016?
Ankieta wygasła Cz 03 gru, 2015 14:44
Tak 80%  80%  [ 4 ]
Nie 20%  20%  [ 1 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 02 gru, 2015 14:44 
Pichichi

Kolejny zbiorczy temat, tym razem Puchar Króla. Standardowe pytanie w ankiecie, która trwa dopóty dopóki Barcelona gra. Dziś mecz FC Barcelona : CF Villanovense, w pierwszym meczu był bezbramkowy remis. Będzie spacerek czy horror? Zapraszam do dyskusji.

1/16
CF Villanovense : FC Barcelona 0 : 0
FC Barcelona : CF Villanovense 6 : 1

1/8
FC Barcelona : RCD Espanyol 4 : 1
RCD Espanyol : FC Barcelona 0 : 2

1/4
Athletic Club : FC Barcelona 1 : 2
FC Barcelona : Athletic Club 3 : 1

1/2
FC Barcelona : Valencia CF 7 : 0
Valencia CF : FC Barcelona 1 : 1

Finał
Fc Barcelona : Sevilla FC 2:0

Ostatnio edytowano Pn 29 sie, 2016 20:22 przez aschnu, łącznie edytowano 11 razy

PostNapisane: Śr 02 gru, 2015 15:36 
Segunda Division

SPacerek, nie ważne jakim składem. Minimum 3-0.

PostNapisane: Cz 03 gru, 2015 01:13 
El Crack Total

W końcu się młodzież odblokowała. Oby zaprocentowało to w późniejszych meczach jakimiś trafieniami.

EDIT: Szynka będzie :D

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Cz 03 gru, 2015 03:09 
Pichichi

A RM zdaje sie moga doslownie wyjebac z CdR za Czeryszewa, któr nie powienien grac z zolto które wylapal w poprzedniej edycji CdR jeszcze z Villarreal. BIaly cyrk po prostu.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 03 gru, 2015 09:49 
Pichichi

Był spacerek. Mecz oglądałem jednym okiem. Skoro Alves jest w takiej formie to wszyscy muszą być w dobrej formie :P
Bramka Juan Francisco nieprzeciętna (jak rywal ma strzelać na Camp Nou to tylko takie). A co do Realu, to ta pani go pozdrawia: Obrazek

PostNapisane: Cz 03 gru, 2015 15:55 
Segunda Division

Aitora widziałem pierwszy raz i nie widzę w nim potencjału, nie tyle boiskowego co nie widzę w nim silnej osobowości :)

PostNapisane: Cz 07 sty, 2016 15:54 
Pichichi

Widzę, że ostatni mecz z Espanyolem w lidze wywołał skrajne emocje :P
W sumie to mnie to nie dziwi, jak się widzi Espanyol, który z Barcą gryzie trawę, nie cofa nóg, gra twardo, a nawet chamsko. Jakby walczyli w finale, albo w GD, a z Realem spacerkiem dostają kilka bramek. Tym bardziej po ich radości z osiągniętego remisu liczyłem na odgryzienie się w Pucharze Króla, tak, żeby nie było złudzeń w rewanżu.
Nie oglądałem meczu od samego początku, bo od momentu (bodaj od 10 minuty) gdy na tablicy było już 1 dla Espanyol. Wiedziałem, że ta bramka zadziała na Barcę jak płachta na byka i się nie pomyliłem. Szkoda, że Suarez ich nie dobił, ale 3 bramki zaliczki jest według mnie wystarczający. Były dwa debiuty: Turan, tak szczerze to nie skupiłem się na nim zbytnio, żeby móc określić jednoznacznie jego występ, no i sam się jakoś nie rzucał zbytnio w oczy i Vidal. Tego to jakoś bardziej zapamiętałem z meczu niż pierwszego, choćby za te ładne podłączanie się do akcji skrzydłem i dynamikę.
A po tym to oczekuję, że kolejny piłkarz Espanyolu zostanie wykluczony na następny mecz.

PostNapisane: Pt 08 sty, 2016 01:01 
Pichichi

Gdzie ci z Espanyolu szukaja wychowanków? Chyba w poprawczakach i zakladach karnych dla nieletnich.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."

PostNapisane: Pt 15 sty, 2016 13:39 
Pichichi

Kolejna drużyna, z którą mamy najpierw mecz w lidze a potem od razu w Pucharze Króla.

PostNapisane: So 16 sty, 2016 01:01 
Pichichi

A potem Sevilla i final z materacami. Widze, ze drabinka wyszla jak chcieli.

PostNapisane: Pn 18 sty, 2016 14:14 
Primera Division

Bez Messiego, Suareza, Alby no chyba celem na pierwszy mecz będzie grać na zero z tyłu wtedy na CN nie powinno być problemu, jednak z Pique i Mascherano bronić to trochę samobójstwo.

PostNapisane: Pn 18 sty, 2016 15:23 
Pichichi

A co z Messim?

PostNapisane: Pn 18 sty, 2016 15:41 
Amateur/Aficionado

Niby nie ma kontuzji ale w najbliższym meczu ma nie zagrać i nie wiadomo czy zdąży na Malage... czyli jakby był kontuzjowany.

PostNapisane: Śr 20 sty, 2016 13:55 
Pichichi

Hmm, to może 4 - 4 -2? LE coś takiego ćwiczył od 45 minuty w ostatnim meczu.

PostNapisane: Śr 20 sty, 2016 14:12 
Primera Division

Ciekawe kto na LO. Adriano, Vidal, Roberto? Ta pozycja też wymaga wzmocnienia, co powinno się wiązać z końcem Adriano w Barsie. Dziwne wydają mi się starania o Suareza, który byłby 10 kołem u wozu w pomocy i 6 kołem napadu, a nie ma starań o porządnego zmiennika dla Alby, (chociaż LE ma coś z tym Mathieu i go uważa za drugą opcję na LO). Mam nadzieję, że latem wzmocnią tą pozycję.

PostNapisane: Śr 20 sty, 2016 21:31 
Tercera Division

dobry wynikna ten moment, oby bez kontuzji bo Baskowie się tera wkurwią i pewnie zacznie sie polowanie na kości

PostNapisane: Śr 20 sty, 2016 21:55 
Primera Division

Haha nieźle ich Munir zgasił nie schodzili z naszej połowy przez 15 minut, już powoli się zastanawiałem czy to się nie skończy kolejną czwórką, a tutaj Murir zgasił, później Neymar dobił i dupa zapierdalanie na początku się nie opłaciło. Na razie Pique i Rakitic wymiatają jeden w obronie jest wszędzie, a drugi tam gdzie piłka zawsze on plus genialna asysta. Chociaż kilka baboli było w obronie to Alves, który zagrał piłkę w nasze pole karne wygrał :D. No to w drugiej połowie jeszcze jedna i Messi z Suarezem w rewanżu też mogą odpocząć :D

PostNapisane: Śr 20 sty, 2016 23:18 
Basista prowadzący

Za dobrze być nie mogło (0:2), ale ten wynik przy braku dwóch zębów z przodu przed meczem brałbym w ciemno. Zwłaszcza patrząc co musiał też Marc w bramce wyprawiać. 1:2 jest świetnym wynikiem i moim zdaniem awans mamy w kieszeni.

Pique z Masche kapitalni. Szkoda, że Alves im nie pomógł.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Cz 21 sty, 2016 11:01 
Pichichi

Alves chyba zapomniał, że jego konkurentem nie jest tylko Douglas... Mam nadzieję, że LE to zauważy. Nie wiem co lepsze, zagranie w nasze pole karne czy asysta drugiego stopnia. I jeszcze te machanie rękami, nie wiem po co, o spalonego czy pretensje, że obrona Barcelony była ustawiona tak wysoko i nie złapała Aduriza na spalonym. Może to pretensje, że nikt nie pokrył? :lol2:

PostNapisane: Cz 21 sty, 2016 12:16 
Pichichi

Alves popełnił szkolny błąd, zbiegł na pozycję stopera i bawił się w kiwanie, co skończył podaniem w ciemno. Na skrzydle takie błędy są wybaczalne, w centrum nie. Później łapie żółtą kartkę. Ewidentnie rozum go w tym czasie opuścił :P
Poza tym to reszta na plus. Wynik lepszy niż się spodziewałem. No i w taktyce ciekawostka: Barca potrafi zagrać 4-4-2, co daje nowe możliwości defensywne plus gra z kontry. Przydatne, gdy przeciwnik chce szybko zdobyć bramkę (gra mocno ofensywnie), trzeba zagęści środek lub gdy trzeba zabezpieczyć wynik. Turan z Vidalem no i z uniwersalnym Roberto dają dodatkowo możliwość zagrania 3-4-3 w sytuacji gdy trzeba gonić wynik. Nie wiedziałem, jak będzie grał Turan, ale w ostateczności otworzył Barcelonie wiele możliwości.
Rewanż na spokojnie. Athletic, żeby myśleć o awansie musi strzelić 2 bramki, w takiej sytuacji jest to możliwe, ale ciężkie do wykonania, w dodatku, że wraca nasze trio, choć w rewanżu może warto pokusić się o powtórzenie składu.

Ps. Ter Stegen dał mocną odpowiedź drwiącemu kibicowi Bilbao :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1