Teraz jest Śr 16 paź, 2019 03:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Czy Fc Barcelona zdobędzie piłkarską Ligę Mistrzów w sezonie 2015/2016?
Ankieta wygasła Pt 06 lis, 2015 17:00
Tak 57%  57%  [ 4 ]
Nie 43%  43%  [ 3 ]
Liczba głosów : 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 21:01 
Piwowar domowy

Inter 2010. Czy jakoś tak ;)

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 21:20 
El Crack Total

Ktoś z Interu strzelił dwie bramki po tym jak nie powinno go być na boisku? Inaczej nie rozumiem aluzji :]

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 21:41 
Primera Division

Ale kurwa wojna. Szkoda, ze tak nie wyszli od początku

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 21:49 
Basista prowadzący

Po chuju z takim meczem. Mam mega niedosyt przez to czerwo Torresa, przez oszczędzanie się w takich meczach. Przecież drużynę Lucho charakteryzowało to, że wychodzą na pełnej i ładują w dupę frajerów. A teraz wracamy do oszczędzania sił? Druga połowa już ok, ale jakoś nie bawi mnie gra do jednej bramki.

Suarez powinien wylecieć za to kopanie Juanfrana. Palma mu odbiła i sekundę później się opamiętał, ale co zrobił, to zrobił. Jak jebałem Cristiano za pizdowate machanie łapami, tak Suarez też zasługuje na krytykę.

Nie wiem, wkurza mnie teraz wiele rzeczy dookoła dyspozycji piłkarzy.

A wiem co mnie wkurwia. Messi. Nie mogę patrzeć na jego grę ostatnimi czasy. Wraca 2013 rok. Za to Neymar bardzo na plus w drugiej połówce.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 21:56 
Segunda Division

Kazek i Wolski to dzisiaj kompromitacja, Brych nie aż tak ale nie zapanował nad meczem. Leo to wkurwiał niesamowicie dzisiaj, a jak przerwał dobrą kontrę niepotrzebnym dryblingiem to prawie rozjebałem myszke o ściane, Suarez to tak naprawdę 2 bramki i wszystko, Fernando dzisiaj się zrewanżował za 2012 i dał nam drugie życie choć bramkę i tak po wielbłądzie naszej obrony strzelił

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 21:57 
El Crack Total

Ehhh szkoda, mogło byś spokojnie 3-1, bo Atleti zgodnie z planem siadło, ale z drugiej strony po tej przewrotce Messiego uznałem, że nic nam dziś nie wejdzie więc dobre i to. Rewanż będzie przecieżki, liczę na większą skuteczność...

Trzy zmiany w pomocy - widać że są zajechani nasi. No i Rafinha i Roberto wchodzą przed Ardą - widać, że LE myśli o nim to samo co ja ;)

Może to i dobrze, że przejbalim z madrylami - Atleti poczuło szansę na mistrza i nie będzie mogło odpuścić w weekend, a dziś raczej się troszku zmęczyli ;)

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:01 
Primera Division

Wynik chujowy, ale widać że z motywacją coś jest nie tak bo wyszli na ten mecz i znowu liczyli że jakoś to się ułoży dopiero w drugiej połowie pojawiło się jakieś tempo godne LM i obecnie najlepszej drużyny świata. Messi, Busi, Iniesta nie powinni być powołani na najbliższy mecz. Neymar, Rakitic powinni zagrać nie więcej niż 45min. W rewanżu Atletico musi strzelić bramkę co oznacza, że będzie raczej więcej miejsca i może uda się przeprowadzić jakieś kontrataki. Jednej bramki zabrakło do dobrego wyniku, ale po pierwszej połowie to i to 2:1 wygląda okazale. Bayern też nieźle zaszalał tylko jedna bramka zaliczki przed rewanżem, oby czasami Real nie miał czerwonego dywanu rozłożonego do finału.

Co do kartek Torresa to pierwsza ewidentna, przy drugiej też faul ewidentny, chociaż pewnie nie każdy sędzia dał by żółtą za to. Jednak dla mnie większe pretensje Simeone i kibice mogą mieć do Torresa, grał ze świadomością że ma już żółtą kartkę i fauluje w sytuacji w której nie ma żadnego zagrożenia dla mnie idiotyzm.

@ściach
Co do Messiego pełna zgoda, ale tak naprawdę zagrał 3 słabe mecze, więc bym nie mówił że to jest 2013 rok. Według mnie LE nie potrzebnie daje mu grać cały czas 90 minut. Zresztą podobnie jest z Neymarem i Suarezem, choćby taki mecz z Villarrealem przy 2:0 powinien zmienić co najmniej jednego z nich. Z Realem po golu na 1:0 tez ktoś z tria powinien zejść. Dlatego mecz z Sociedad Messi powinien obejrzeć w TV. Wiem, że LE na siłę chce zachować dobrą atmosferę, ale nie może tego robić kosztem samych zawodników, a raczej ich formy. U Messiego irytowało w meczach z Realem i dzisiaj: decyzyjność gość grał jakby miał zaciągnięty hamulec ręczny wolno podejmował decyzje i do tego podejmował złe decyzje. Dzisiaj te wrzutki za linię obrony były kompletnie pozbawione sensu tak można grać z drużynami, które trochę wyżej bronią, a nie z drużyna która gra 11 czy 10 zawodnikami we własnym polu karnym. Z tak broniąca drużyna powinni podchodzić do 20 metra i strzelać tak jak Neymar w poprzeczkę, czy Messi gdzie Oblak obronił, a Neymar był bliski dobicia.

Ostatnio edytowano Wt 05 kwi, 2016 22:23 przez Kimi, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:19 
Pichichi

Nie wiem co im zrobił Lucho w przerwie, ale zadziałało. Przez 15 minut drugiej połowy stworzyli sobie tyle sytuacji co przez ostatnie 2 mecze... W moim odczuciu wynik dobry, bo jak widziałem walenie głową w mur podczas pierwszej połowy to myślałem, że nic nie wpadnie. Liczyłem na remis, jest 2 - 1. Teraz czekać na środę, 1 - 0 i nasze wyrównanie :D

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:22 
El Crack Total

I co kurwa? :D Czeka się do 90+ minuty, a nie robi sądy po pierwszej połówce :D

Druga połowa to definicja futbolu - kosmos. Już miałem w głowie, że nikt nie przegrywa tak pięknie jak my, a tu Luisito x2 i pięknie. Mam nadzieję, że nasi sobie już przypomnieli jak trzeba grać, żeby wygrywać, bo chyba passa 39 meczów bez porażki sprawiła, że trochę o tym zapomnieli. Dziś widziałem drużynę.

TS - dzięki za interwencję po strzale Griezzmana, która uratowała nam szansę na dalszą grę w LM
Lucho - Leon na boczek, nie na środek, po kiego chuja w dwóch ostatnich meczach kombinowałeś jak koń pod górę?
Arda - ja pierdole, spuść z kija, przestań się cieszyć, że tu jesteś tylko zacznij zapierdalać

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:26 
El Crack Total

Pierwsza połowa to dramat, trzeba było liczyć na odwagę sędziów w wywalaniu takich pajaców jak Torres. Szkoda tylko dla sprawiedliwośći, że kopaniny z Juafranem "nie zauważył" - ale skoro nawet realizatorzy mają embargo na powtórki tego zdarzenia to co dopiero sędzia.

Przez brak Torresa z przodu Atletico Barca mogła atakować nawet Mascherano w polu karnym i dlatego tylko 2-1, i po w sumie przypadkowych bramkach w chaosie to wstyd.

Messi pewnie ze starym konta po nocach zakłada i niedosypia.

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:29 
Primera Division

Cytuj:
Gra wygląda jak za późnego Tito i 7upa, co jest winą tylko i wyłącznie Lucho. Nie chcę być złym prorokiem, ale gość tymi dwoma meczami pokazuje, że cofa się w rozwoju. Zamiast szukać elementu zaskoczenia i zmienności taktyki, to wychodzi grajkami, którzy 3 dni temu grali w Klasyku pełne 90 minut. Już nieważne że od 60. nie biegali, ale fizycznie wygląda dziś dobrze tylko Iniesta.

Jeszcze do tego wypadałby się odnieść.
Jak miał wyglądać ten mecz to chyba każdy nawet mało kumający człek mógł się domyślić. Drużyna oddycha rękawami i wali gość pierwszy garnitur z Realem gdzie wiemy że za 3 dni będzie krwawica. Wkłada Arde za prawie najlepszego Rakiticia i robi się gnojówka w środku. No to na litość jak już go wpuścił w takim momencie to nie mógł nim zacząć? I przy ewentualnym bigosie szukać ratunku kimś z podstawowego?
Ten felieton z głównej na temat możliwego składu na prześcieradła (chyba nawet ktoś z forum pisał) wcale tak zły nie był. Właśnie element zaskoczeniu to u nas ostatnio Yeti. Nikt go nie widział.
Jeśli Luczo ma taki pomysł na końcówkę sezonu to powiem szczerze że Liga to będzie maks. I to przy sprzyjających wiatrach.

Co do meczu to Leo jest momentami tak wkurwiający że nawet ja mam go dosyć. Kurwa mać. Jak nie ma ochoty to niech kurwa nie gra. Niech wchodzi na 2 połowy i tyle. Widziałem ostatni jego mecz z repry i zapierdalał jak szalony. Wraca do klubu który daje mu i jego rodzinie na następne pokolenia chleb i odstawia spacery. Coś z tym na przyszły sezon trzeba zrobić.

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:38 
Primera Division

Nie wiem skąd się bierze mit, że oddychają rękawami gdyby tak było nie było by ich stać na zapierdalanie jak szaleni w drugiej połowie. Rękawami to oddycha Messi, może Busi reszta w drugiej połowie udowodniła, że jak chce to może zapierdalać. Problemem jest podejście do meczów i jak można zrozumieć odpuszczenie meczu z Realem, tak dzisiejsza pierwsza połowa była jakimś nieśmiesznym żartem.

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:40 
Segunda Division

mnie zdziwiło ustawienie Atletico które chciało grać z Barcą w piłkę a nie jak Real który zagrał mądrzej no i wygrał bo zagrał po swojemu.

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 22:49 
El Crack Total

Do tych, co mają wąty do Leona - głęboki oddech i cofnijcie te słowa ;)

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 23:03 
Primera Division

Cytuj:
mnie zdziwiło ustawienie Atletico które chciało grać z Barcą w piłkę a nie jak Real

Mnie kompletnie nie. Z tą Barcą trzeba grać w piłkę bo z tyłu walimy takie klopsy że głowa mała. Nie wiem czy to był poprzedni dwumecz czy może liga ale raz już na nas wyszli z takim nastawieniem że przez pierwsze 15 minut piłki nie powąchaliśmy. Poprzeczki, słupki jakieś były. Chyba jednak LM i to u nich. Przeczuwam podobny scenariusz w rewanżu.

PostNapisane: Wt 05 kwi, 2016 23:29 
Primera Division

Tylko to było za Martino, gdzie wywieźli dobry wynik z CN i niespodziewanie ruszyli w rewanżu. W zeszłym sezonie próbowali tego samego w CdR po porażce na CN 1:0. I co prawda odrobili tą bramkę jednak później ich ładnie skontrowaliśmy i było pozamiatane. Na szczęście w rewanżu nie będzie tego pokraki Torresa, który jest jakąś zmorą dla Barcy i chyba wzbudza większy strach u naszych zawodników niż CR, Benzema i Bale razem wzięci. :D Najgorsze jest to że ostatnio z Atletico regularnie tracimy jako piersi bramkę, co prawda zawsze udało się odrobić wynik jednak nie chciał bym przeżyć horroru w następną środę.

PostNapisane: Śr 06 kwi, 2016 07:12 
Basista prowadzący

Można o Messim mówić, że to tylko trzy mecze i taka pewnie jest prawda, ale zawsze jak patrzę na takiego Leo, to mnie krew zalewa i przypomina się orka z 2013.

Leoś niech sobie truchta po murawie, już dowiedziono, że on nie musi zapierdzielać. Tylko jak już robi zryw, to ma obowiązek przynajmniej nie tracić głupio piłki, zatrzymując się na pierwszym grajku. Wczorajsza sytuacji z 92. czy 93. minuty, kiedy miał hektary miejsca przed sobą i odebrał mu piłkę pierwszy Gabi w dość dziecinny sposób. Messi odpowiednio nastawiony i w odpowiedniej formie, zrobiłby z nim to, co z Boatengiem.

No i martwi mnie kunktatorstwo. Pamiętam za ś.p. Tito i Taty jak ciągle były newsy, że zespół musi się oszczędzać, bo trudne mecze (jak ludzie marnie zakładali finał CL z urzędu) i oni faktycznie to robili. Lucho pokazał, że nie ma takiego grania. Albo jedziesz wszystkie mecze na pełnej kurwie i każesz grajkom gryźć trawę, albo na koniec jesteś w dupie. Nie pojmuję nastawienia drużyny z pierwszej połowy. No jasne, nie chcieli stracić gola i się nadto otwierać, ale po bramce Torresa już powinna być rzeźnia na murawie, a nie po przerwie.

Fajnie że Lucho im kazał się wypompować, ale powinien to zrobić dużo wcześniej.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 06 kwi, 2016 07:29 
Pichichi

ściah napisał(a):
Jak jebałem Cristiano za pizdowate machanie łapami, tak Suarez też zasługuje na krytykę.

Ale beka, porównywać pizdowate machanie łapami do bandyckiego kopania bez piłki.

PostNapisane: Śr 06 kwi, 2016 10:33 
El Crack Total

Zamknij papę. Ciepły też kopał, tylko ściah jest zbyt nieogarnięty w walkach z madrylami żeby wiedzieć jakich argumentów używać :D

Poza tym albo ta sytuacja była mało znacząca albo mieszałem wtedy tatara, bo nic nie widziałem :/

Z tym Leo nie przesadzajcie. Fakt, że drybling leży i skuteczność też, ale piły nadal rozrzuca świetne i przede wszystkim GRA. W przytaczanym słabszym okresie 2013 on nie grał, ZNIKAŁ na całe mecze i chopa nie było, to było mega frustrujące i wtedy go jebałem ostro. Tutaj jest non stop pod grą, cały czas Messi to Messi tamto, nie zawsze wychodzi. Nie ma porównania wg mnie.

PostNapisane: Śr 06 kwi, 2016 11:01 
Piwowar domowy

Bardzo daleki jestem od jebania Lessiego (tak ogólnie). Jednak dół jest, co potwierdzają dwie wzorcowe sytuacje na jego chujowość w ostatnim czasie, o czym też Kimi wspominał. I nie chodzi nawet o straty, których jest co niemiara. Dynamika wyprowadzania piłki i decyzje. Jedna z wczorajszych kontr oraz kontra z Realem, gdy wychodzili 3x3 - zamiast rozrzucić do boków, ściął do środka i latawca jeszcze zrobił, rzucając się na nogę Ramosowi. Pewnie ma to ogólny związek z kondycją i całej ekipy, której gra w ostatnim czasie jest mocno średnia.

Oczywiście można się podniecać, jak Ero, że znowu wygrali, ale IMO to zaklinanie rzeczywistości. Wynik jest cieniutki i tyle. Ale zawsze lepszy taki, po tej padlinie, jaką ogólnie wczoraj zaserwowali, niż remis lub w papę.

Co do Suareza - najwyraźniej ja musiałem w tym czasie przestawiać kubek z gorącym kakao, bo - podobnie jak Romafan - nie zarejestrowałem zdarzenia. A kartony oba dla Torresa wzorcowe, nie ma nawet o co się spierać. Zwykłym łomem jest i tyle.

@Kilo
Rozumiesz, rozumiesz, tylko nie chcesz się przyznać;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1