Teraz jest Pn 16 lip, 2018 01:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 07 cze, 2015 10:54 
Armin Van Buuren

Co Wy tu znowu narzekacie.. Drużyna kontroluje 80% meczu, stwarza okazje, nieźle broni, ale nieee - dalej narzekamy, bo coś tam komuś nie wyszło... Bełkot i blablanie.
Finał trza wygrać, bo tyle się pamięta. Barca wygrała, puchar jest u nas i jesteśmy najlepsi w Europie. ZASŁUŻENIE!!! A teraz fiestaaaa :rotfl:

PostNapisane: N 07 cze, 2015 12:09 
Amateur/Aficionado

Jack napisał(a):
Co Wy tu znowu narzekacie.. Drużyna kontroluje 80% meczu, stwarza okazje, nieźle broni, ale nieee - dalej narzekamy, bo coś tam komuś nie wyszło... Bełkot i blablanie.
Finał trza wygrać, bo tyle się pamięta. Barca wygrała, puchar jest u nas i jesteśmy najlepsi w Europie. ZASŁUŻENIE!!! A teraz fiestaaaa :rotfl:

I właśnie z tego powodu tak mało osób obecnie korzysta z tego forum.

PostNapisane: N 07 cze, 2015 13:26 
El Crack Total

Po golu na 1:1 miałem w głowie czarny scenariusz Jacka, ale na szczęście się udało :D Piękny finał. Jest pięknie. Teraz czekać na fiestę, bo będzie mega :D

PostNapisane: N 07 cze, 2015 16:48 
Segunda Division

Oglądam manitę w wykonaniu Realu z 95 r. i ... japa mi się cieszy przy golu Lucho na 4:0 :D

Jak ta historia potrafi być przewrotna. Kto by wtedy pomyślał, że ten człowiek zapisze się złotymi głoskami w historii Barcy.

Przy golu Moraty byłem pewien, że i tak wygrają, tak jak w przypadku Man. Utd. i Rooneya. Nawet dobrze się stało, przynajmniej ciekawiej było.

Perspektywy na przyszłość - nie powiem obiecujące, dalej do bólu śrubować rekordy i gonić Real aż do skutku. Takie powinno być oficjalne credo tego klubu !

PostNapisane: N 07 cze, 2015 19:21 
-#matti

PheNOmeN napisał(a):
I właśnie z tego powodu tak mało osób obecnie korzysta z tego forum.

Nie tylko dlatego. Gwoli ścisłości.

93 minuta...

PostNapisane: N 07 cze, 2015 20:52 
El Crack Total

No chyba nie będziemy teraz rozkminiać teoryji jakiegoś świeżaka, że za mało lizania się po fiutach tutaj odstawiamy? Jak nie pasi to zawsze można wbić na bo, napisać że Alves jest najlepszym PO świata i zebrać kupę plusów. Jak długo będziesz tak ssał pałkę to może się avatara dochrapiesz :D

Apropos, na forum fanów juve zaglądnąłem, widać że tam też taka koniobijka nad własnym zespołem odchodzi. Gremium uznało, że turek ich okradł i chuj :D Ludzie to jednak so fajne. Chociaż głupkowate ;)

PostNapisane: N 07 cze, 2015 22:09 
El Crack Total

Kiedy to niby ich okradł, jak nie odgwizdał ręki u Lichtsteiner'a? :P

Spodziewałem się trudnej batalii, ale bramki już w 4 minucie dla Barcy to wcale. Mecz się dobrze ułożył, bo to Juve musiało grać tak, jak zwykle zmusza do tego swoich mocniejszych rywali i uważać na to czym ich niszczyło, czyli na kontry. Juve wyrównało, ale Barca w odpowiedzi "Jak Kuba Bogu..." ;) Nie sądziłem, że tak szybko doczekam się kolejnego trypletu, a może i też czegoś więcej...

PostNapisane: N 07 cze, 2015 22:33 
El Crack Total

Harry 2.0 napisał(a):
Przy golu Moraty byłem pewien, że i tak wygrają, tak jak w przypadku Man. Utd. i Rooneya. Nawet dobrze się stało, przynajmniej ciekawiej było.

Bramka Rooneya to był wypadek przy pracy a tu rzeczywiście Juventus cisnął i gdyby nie powtórka z meczu z Bayernem (kontrowersja w polu karnym, zamieszanie i gol dla Barcelony) różnie mogło być. Mimo końcowego sukcesu trzeba jednak zganić za ten fragment meczu bo wyglądali jakby nie wyszli na drugą połowę. Po pierwszej żałowałem, że nie gramy jednak z Realem :lol2: bo z takim szmaciarzem jak Iker zamiast Buffona to byłaby szybka rozprawa.

W sumie cały mecz idealnie się potoczył, Juventus się nie skompromitował a wręcz przeciwnie (przez 20 minut nawet już żegnalim się z trofeum :lol3: ) a wilk i tak nasycony.

Ten tytuł przychodzi w idealnym momencie, po sezonie i w sezonie w którym Barca zwisała już nad przepaścią. Wspaniale wykorzystana szansa (najgrożniejsi rywale sami się wykończyli) i oby to dało nowego kopa na przyszły sezon bo w obliczu pozostawienia Guardioli na stanowisku w Bayernie i zatrudnienie Beniteza w Realu szanse na pierwszą w historii LM obronę pucharu też wydają się jak nigdy wcześniej realne. Nie zmarnować tego.

Największy niesmak to MVP dla Iniesty. Rakitić najbardziej zasłużył, za taką kasę udało się kupić kluczowego gracza finału :)

PostNapisane: Pn 08 cze, 2015 15:22 
Amateur/Aficionado

Ja z innej beczki trochę, ktoś wie jak się nazywa muzyka od 1:04?
https://www.youtube.com/watch?v=JhsUY1jPi00

https://www.facebook.com/groups/203474433155208/

PostNapisane: Pn 08 cze, 2015 20:38 
Tercera Division

Dla mnie i tak kluczowe w tym całym sezonie było przejście Messiego ze środka na skrzydło.

Jeżeli chodzi o LM to fakt jest taki, że gdy Barca obroni LM to Guardiola szybko odejdzie do lamusa. Wtedy fani Realu zamkną mordy na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi czas. Szkoda jednak, że pewnie odpadniemy w półfinale.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1