Teraz jest Wt 25 wrz, 2018 02:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 04 lut, 2015 13:14 
Piwowar domowy

Tony napisał(a):
Dyskusja czasami przypomina przerwę w gimnazjum.

Jak dobrze, że mnie ten element edukacji ominął. I to pokaźnym, kilkuletnim łukiem;)

Tony napisał(a):
Trzymam kciuki za przełamanie się.

Nie to, żebym nie chciał. Bo w sumie dlaczego, skoro moja ulubiona ekipa mogłaby odnieść z tego powodu korzyść?:) Ale na razie jest i straszno i śmieszno jednocześnie. Chętnie będę szczekać - nie pierwszy i nie ostatni raz:P

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 08:57 
Semper fi

patpul napisał(a):
Jak dobrze, że mnie ten element edukacji ominął. I to pokaźnym, kilkuletnim łukiem;)

Uwierz, jesteś wygranym :D
Gimnazjum to 3 stracone lata, których już nie odzyskam. Powtórka podstawówki, tylko z większą ilością testosteronu. Na szczęście, podobnie jak z liceum omijałem najczęściej jak mogłem. Z tego miejsca dziękuję koleżankom za pisanie usprawiedliwień :D

patpul napisał(a):
Nie to, żebym nie chciał. Bo w sumie dlaczego, skoro moja ulubiona ekipa mogłaby odnieść z tego powodu korzyść?:) Ale na razie jest i straszno i śmieszno jednocześnie. Chętnie będę szczekać - nie pierwszy i nie ostatni raz:P

Piłka to ciężki sport. Zawsze ma się wrażenie po drugiej stronie, że piłkarz to powinien zawsze strzelać. Tyle gra w piłkę, a nie potrafi z 11m w bramkę trafić. Przecież z takim doświadczeniem powinni każdą piłkę z 20m ładować prosto w bramkę. Przecież wystarczy nogę dołożyć :D

Zawsze to tak wygląda ze strony kanapy. Jednak jak widać, nawet najlepsi potrafią spartolić setkę, bądź z 1m nie trafić na bramkę.
Będzie dobrze. :D

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 09:59 
Piwowar domowy

Tony napisał(a):
Zawsze to tak wygląda ze strony kanapy.

Spoko, spoko. Takie prawo (już teraz) kanapowego kibica;) Wszak taki ogląda dla fanu, a pan piłkarz zarabia ciężkie miliony, żeby trafiać w bramkę - to jest jego fach. A czy kopanie piłki jest trudniejsze, niż np. moja robota? Na pewno inna. Więc jeśli ja na ten przykład nie zdążę przeczytać serwisu albo nie zrobię jakiegoś newsa, to pewnie kilka osób będzie niezadowolonych (także tych siedzących na kanapie przy radiu). Więc i ja mogę być niezadowolony, że zawodnik x nie trafia w bramkę (nie mówiąc o zdobywaniu goli). Tak po ludzku, z kanapy;)

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 10:25 
Semper fi

patpul napisał(a):
Tony napisał(a):
Zawsze to tak wygląda ze strony kanapy.

Spoko, spoko. Takie prawo (już teraz) kanapowego kibica;) Wszak taki ogląda dla fanu, a pan piłkarz zarabia ciężkie miliony, żeby trafiać w bramkę - to jest jego fach. A czy kopanie piłki jest trudniejsze, niż np. moja robota? Na pewno inna. Więc jeśli ja na ten przykład nie zdążę przeczytać serwisu albo nie zrobię jakiegoś newsa, to pewnie kilka osób będzie niezadowolonych (także tych siedzących na kanapie przy radiu). Więc i ja mogę być niezadowolony, że zawodnik x nie trafia w bramkę (nie mówiąc o zdobywaniu goli). Tak po ludzku, z kanapy;)

Taki nasz los :D
W końcu w sporcie kibic jest najważniejszym jego czynnikiem. Bez nich ten sport byłby nic nie wart.

Chodzi mi o prostą rzecz. Że piłka to trudny sport. Tak jak pisałem. To nie jest tak, że Suarez nie trafia. Wszyscy zawodnicy, jeden po drugim, nie są doskonali. Jedni są świetni w tym co robią, np. Messi, ale i oni popełniają błędy, nie strzelają z idealnych pozycji. Gdyby każdy piłkarz był świetny i bezbłędny w tym co robi, to bramki padały by co kilkanaście sekund, albo nie padały by żadne. Wszak skoro napastnicy strzelają z każdej pozycji, to i obrońcy i bramkarze mają prawo do idealnych interwencji.

Gdyby nie błędy piłkarzy nie było by bramek. :wink:

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 10:31 
Piwowar domowy

Tony napisał(a):
bramkarze mają prawo do idealnych interwencji.

Żeby jeszcze Suarez dawał im szansę na te interwencje;) Na razie - zamiast rywali - boją się tylko gołębie przelatujące w pobliżu bramek rywali Barcelony:P

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 10:35 
Semper fi

patpul napisał(a):
Na razie - zamiast rywali - boją się tylko gołębie przelatujące w pobliżu bramek rywali Barcelony:P

Przecież Dani już nie strzela :wink:

Aż tak nie przestrzela, brakuje z metra może. Osobiście nie wiem co jest z Suarezem, ale fakt faktem ma problemy ze strzelaniem bramek. Czy jest to po prostu blokada psychiczna? Bo przecież nie techniczne umiejętności, bo przecież te akurat ma.

W zespół wkomponował się całkiem dobrze. Widać porozumienie. Fajnie gra na szpicy, przydatny przy kontrze, czuje się dobrze na szpicy. Pozostaje tylko powrót do ładowania bramek. W mojej ocenie bronią go asysty oraz po prostu dobra gra w czasie meczu. Pokazuje się, biega, nie odpuszcza, ma dobre podania i ciekawe pomysły, które czasem nie wychodzą, do czego ma prawo.

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 20:39 
Primera Division

No ale w tym meczu to gryzoń był absolutnie decydujący. Przy bramce Rafy zachował się fenomenalnie, imo 90% tej bramy to jego zasługa. Dalej człapa do Leo i asysta w koszyku. Pamiętam jego grę z PL i tam też odstawiał takie figury że banan z twarzy nie schodził. Tu niby leży ale gdzieś jeszcze czubkiem buta dźgnie. Niby na glebie ale zawsze pod grą. Typ gościa którego nigdy nie można olać. Nie można bo on nigdy nie odpuści. Uwielbiam takie 9. A on bez względu na to co się mówi jest 9. Ja kompletnie nie widzę problemu w przypadku Suareza. Już gra wystarczająco a będzie tylko lepiej. W tym konkretnym przypadku tak będzie i już :) Większe znaki zapytania miałem przy Neyu. A widzimy co się dzieje. Będzie tylko lepiej. Zawodnik meczu moim zdaniem Rafa. Przyznam się że z przymrużeniem oka traktowałem jego "poważne" granie dla tego klubu ale chłopak mnie coraz bardziej zadziwia. Widać że minuty mu służą. Na ten moment w ofensywie potrafi dać więcej niż Iniesta i Xavi. Jeśli mamy bana to ten facet musi grać jak najwięcej.

PostNapisane: Cz 05 lut, 2015 22:37 
El Crack Total

Specjalnie mam zapisaną naszą dyskusję na temat Rafinhi w której uczestniczył jeszcze kaer. Tak dla potomnych.
viewtopic.php?p=455076#p455076

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1