Teraz jest Cz 19 paź, 2017 20:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 30 sty, 2016 17:10 
Primera Division

Dwa razy przewijałem kiedy to Leo bieg pod nasze pole karne i chciał odebrać piłkę 8O
Jeśli chodzi o faul to naprawdę ciężko temu małemu skurczybykowi zrobić krzywdę :twisted: ile to razy ktoś na niego polował...

PostNapisane: So 30 sty, 2016 18:08 
Tercera Division

Dobry mecz w pierwszej połowie.W drugiej to oni chyba chcieli sprezentować Atletico 1 punkt.Cieszy wygrana, ale grać taką padake w przewadze 2 zawodników 8O Całe szczęście że Oblak w końcówce nie wpakował bramki, bo obciach na cały świat.

PostNapisane: So 30 sty, 2016 22:56 
Piwowar domowy

No właśnie nie wiem czy mi ten Izrael padł na łeb, czy szabasowa atmosfera imprezowego Tel Awiwu, ale ja w tym meczu widziadłem bardziej punkt AM, niż trzy FCB. Ze 20 minut może pod kontrolą było wg mnie,a reszta to chaos i fura szczęścia. Dobrze, że w pon w domu, to może mi się optyka zmieni ;) Niemniej podtrzymuję poprzednią opinię - byle do końca lutego bez znaczących start,a będzie dobrze.

PostNapisane: So 30 sty, 2016 23:23 
Primera Division

K-a-m-i-q napisał(a):
Małpy do zoo. Znowu ta pierdolona komisja sędziowska zawiesi takie zwierzę na 2-3 spotkania i koniec. Najciekawsze jest to, że Messi ma najwięcej żółtych kartek spośród wszystkich klubów, właśnie przeciwko Atletico i dzisiaj potwierdza jaką antypatią darzy ten klub. Biega! To odpowiednie słowo. To ile razy się wracał na 20-25 metr to szok, normalnie to potrzebuje paru meczów żeby pofatygować się na taki dystans, a tu proszę. I tak agresja, gra jakby był takim Munirem, który walczy o pierwszy skład, a raczej stara się maksymalnie wykorzystać swoje minuty.

Alves asysta, miodzio. Druga pod rząd. W sumie oba gole moim zdaniem świetne patrząc na to ile goli wcześniej tracił klub z Madrytu. Czekam z niecierpliwością na drugą część.

Największa krytyka Messiego w Barcelonie też miała miejsce po 3 meczach z Atletico odpadniecie z LM i przegrana liga w ostatnim meczu może przez to tak się zachowuje bo dzisiaj to przecierałem oczy ze zdumienia jak widziałem kolejne jego powroty.

Znowu beznadziejny początek, ale gdzieś tak od 25 minuty podkręcili tempo w taki sposób, że Atletico nie wychodziło z 25 metra no i bramka musiała paść. Najpierw Alves zablokowany Suareza strzał obroniony i w końcu Messi. Później Suarez 2:1 czerwień Luiza no i po meczu. Na drugą połowę jednak wyszli tak jakby grali z Elche prowadząc 5:0, wiem że Atletico grało w 10, wiem że napięty kalendarz i trzeba się oszczędzać, ale to była lekka przesada. Aż żałuję że Griezman nie wcisnął tego na 2:2 bo było jeszcze sporo czasu i musieli by podkręcić tempo. Jak Atletico zaczęło grać w 9 to zamiast szukać 3 bramki i zamknięcia meczu to nadal było klepu klepu strata. Aż zacząłem się obawiać, że już w styczniu wygramy plebiscyt na frajerów 2016 roku. Bardzo słabiutko dzisiaj Neymar po tej akcji po której dostał kopniaka czy coś była tragedia i powinien dostać zmianę.

PostNapisane: Pn 01 lut, 2016 12:17 
Pichichi

Pierwsza połowa rewelacyjna, druga powietrze zeszło z balonika. Mecz ewidentnie siadł i to było zasługą Barcy. Cieszą 3 punkty, ale nie cieszy styl (ten z drugiej połowy). Prócz sytuacji AM w 2 połowie nie ma niczego ciekawego do odnotowania. Może ładowanie baterii na Valencię? ALbo samo podejście, że w 9 nic już nam nie zrobią. Nie wiele zabrakło, aby ktoś był w mega błędzie. Espanyol jak zwykle zrobił swoje :P

PostNapisane: Pn 01 lut, 2016 16:18 
El Crack Total

Patrząc na to jak często gramy, jestem w szoku, że na 9 meczów w 2016 mamy 8 zwycięstw i remis. Jeszcze tylko luty i potem z górki. Dobrze, że Lucho lubi i umie rotować, jestem optymistą co do dalszej części sezonu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Strefa czasowa: UTC + 1