Teraz jest Cz 18 paź, 2018 16:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 28 sty, 2014 17:00 
El Crack Total

Barciur napisał(a):
Roma-Rio napisał(a):
A mecz z Chelsea jest jeden czy dwa w tej rundzie ?

W tym pucharze nie ma dwóch meczów. Jest jeden mecz i w wypadu remisu jest powtórka. W półfinale i finale nie ma powtórek tylko dogrywka i karne od razu.

No to umówią się na powtórkę 8)

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 21:10 
Tercera Division

Wierzę, że nie zagramy otwartej piłki z City. Jeśli przejdziemy City, to zadecydują niuanse taktyczne.

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:01 
Basista prowadzący

Są w morderczej dyspozycji, ale do meczu jeszcze 3 tygodnie - w aspekcie formy wiele może się zmienić i trzeba mieć taką nadzieję.

Poza tym fakt jest jeden. Żadna drużyna nie gra tak jak my i City nigdy z taką drużyna jak my nie grało - to nasz duży plus, bo takich jak oni my przerabialiśmy już wielu.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:08 
Semper fi

Ale Manuel grał :wink:
Póki co wydaje się, że mecz powinien być wyrównany, bo tym razem City nie da się tak łatwo wyeliminować z LM. No i przede wszystkim nasz wielki sprawdzian. Liczę na dobry mecz, a nie wymianę szachów.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:10 
El Crack Total

Może jak Sergio wypadnie to skończy się na lajtowym oklepie i odpadnięciu z twarzą. Oby.

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 01:33 
El Crack Total

Przecież oni nawet lepiej zaczęli grać jak Kun zszedł :lol3:

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 13:23 
Primera Division

Dwumecz bez Aguero

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 13:48 
Pichichi

Co mu się stało bo wchodząc na stronki fanów MC nic nie widze.

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 15:17 
Semper fi

Najprawdopodobniej naciągnął sobie dwugłowy uda. Tak mi się wydaje, że za ten się trzymał. Bo usiadł na boisku, a potem pokuśtykał do szatni.
Szkoda, że go nie będzie bo to jednak kozak jest.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 15:38 
Basista prowadzący

Kontuzji jak najbardziej szkoda, ale tego że nie zagra, w żadnym wypadku.

Już sobie wyobrażam jakby masakrował Szakirę...

Mimo wszystko Dzeko czy Negredo będą dużo łatwiejsi w kryciu.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 16:15 
El Crack Total

Tylko żeby czasem siły się nie wyrównały przez kontuzję naszego kozaka :wink:

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 17:29 
Primera Division

Cytuj:
Żadna drużyna nie gra tak jak my i City nigdy z taką drużyna jak my nie grało - to nasz duży plus, bo takich jak oni my przerabialiśmy już wielu.

To chyba najlepsze podsumowanie. Nawet w nie najlepszej dyspozycji to dalej Barca. Damy rade.

PostNapisane: Śr 05 lut, 2014 01:04 
Tercera Division

Mam tylko nadzieję, że porażka z Chelsea nie sprawi, że Pellegrini opanuje się z tą ultraofensywną taktyką na poukładane i silne zespoły, jak Bayern, czy Chelsea. Gość wiedział, że Mourinho jest mistrzem przygotowywania zespołu na jeden konkretny mecz. Wyskoczył natomiast z 2 wieżami z przodu, aby obronę Chelsea jeszcze bardziej zagęścić oraz chciał zdominować środek pola parą Yaya-Demichelis. Może z Barceloną wyjdzie sam Yaya i nakryje jej pomoc czapką :).

PostNapisane: Śr 05 lut, 2014 04:37 
Pichichi

ściah napisał(a):
Poza tym fakt jest jeden. Żadna drużyna nie gra tak jak my i City nigdy z taką drużyna jak my nie grało - to nasz duży plus, bo takich jak oni my przerabialiśmy już wielu.

Racja. Moim zdaniem na nasza korzysc przemawia wlasnie fakt, ze City niemal w ogole nie gralo z druzynami takimi jak my, chociaz Pellegrini ma takie doswiadczenie. Barça zas grala wiele meczy z angielskimi druzynami. Grunt to nie przegrac na wyjezdzie.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Śr 05 lut, 2014 16:01 
Segunda Division

Na początku to chcę zaznaczyć, że nie wiem w jaki sposób zarząd Barcy chce wygrać Ligę Mistrzów. Bo w naszej grze nic się nie zmieniło. Przybył jeden gracz, który nawet z Messi nie wydaje się rozegrać jakąś akcje z większymi rywalami. W tamtym roku z tych mocnych ekip, których się można było bać to Real i Bayern. Teraz dochodzi Manchester City i PSG, więc nasze szanse maleją.
Bo nie chce mi się wierzyć, że Martino diametralnie zmieni taktykę i zagramy na przykład kontrą.

Optymistycznie jednak patrząc to City jest mocne w pomocy i przy stałych fragmentach gry. Yaya Toure sam potrafi rozegrać, podać prostopadle, przebiec 50 metrów i strzelać z dystansu.
Liczę na dobrą formę Alvesa bo w mojej opinii lewa strona City jest marna i sądzę, że Brazylijczyk sobie polata bez obawy o tyły.
Na prawej jest Silva lub Navas i tu jest zagrożenie przy kontrach.
Minusem City jest to, że grają wysoko przy rozgrywaniu piłki pozycyjnej, ale mają słaby pressing a to dla Barcy jest bardzo dobre. Ostatnio graliśmy z Malagą, która przypomniała mi ustawienie Manchesteru.

I jeszcze ktoś tu dobrze wspomniał, że Manchester nie grał jeszcze z takim rywalem jak Barcelona, więc to kolejne małe osłabienie.

PostNapisane: Pt 07 lut, 2014 07:26 
Pichichi

illusion napisał(a):
Na początku to chcę zaznaczyć, że nie wiem w jaki sposób zarząd Barcy chce wygrać Ligę Mistrzów. Bo w naszej grze nic się nie zmieniło. Przybył jeden gracz, który nawet z Messi nie wydaje się rozegrać jakąś akcje z większymi rywalami. W tamtym roku z tych mocnych ekip, których się można było bać to Real i Bayern. Teraz dochodzi Manchester City i PSG, więc nasze szanse maleją.
Bo nie chce mi się wierzyć, że Martino diametralnie zmieni taktykę i zagramy na przykład kontrą.

Optymistycznie jednak patrząc to City jest mocne w pomocy i przy stałych fragmentach gry. Yaya Toure sam potrafi rozegrać, podać prostopadle, przebiec 50 metrów i strzelać z dystansu.
Liczę na dobrą formę Alvesa bo w mojej opinii lewa strona City jest marna i sądzę, że Brazylijczyk sobie polata bez obawy o tyły.
Na prawej jest Silva lub Navas i tu jest zagrożenie przy kontrach.
Minusem City jest to, że grają wysoko przy rozgrywaniu piłki pozycyjnej, ale mają słaby pressing a to dla Barcy jest bardzo dobre. Ostatnio graliśmy z Malagą, która przypomniała mi ustawienie Manchesteru.

I jeszcze ktoś tu dobrze wspomniał, że Manchester nie grał jeszcze z takim rywalem jak Barcelona, więc to kolejne małe osłabienie.

A ja po prostu uwazam ze po wysrubowaniu rekordu 6 polfinalow w LM z rzedu, odpadniemy w 1/8.I od minionego lat tak uwazam.Obym sie mylil. Oczywiscie zgadzam sie z twoja wypowiedzia.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 07 lut, 2014 10:28 
Amateur/Aficionado

City ma słabą obronę. Jak się ich naciśnie to powinni pęknąć. Nie zagra Fernandinho przez co druga linia traci na wartości. O Aguero nawet nie wspominam bo Dzeko to zupełnie inna półka. Spodziewam się, że City zagra cofnięte. Trzeba będzie zagrać uważnie w obronie i uważać na stałe fragmenty gry przeciwnika. Myślę, że jak zagramy odważnie i przyciśniemy ich do obrony to nie powinno być problemów. Kwestia tylko tego, żeby nie podchodzić do City ze zbytnim respektem, tylko grać swoje. W końcu nie zapominajmy - Barca to jednak Barca. :)

PostNapisane: Pt 07 lut, 2014 13:33 
Pichichi

Cytuj:

But he stated on his Twitter page his recovery would be much sooner, a source of relief to his manager Manuel Pellegrini. “I would like to tell you about my injury and quell rumours. I return to play in 15 days or less,” revealed Fernandinho.

That could enable the player to face Barcelona in the first leg at the Etihad on Feb 18. The Nou Camp return is three weeks later.

Fernandinho pewnie zagra.

PostNapisane: Pt 07 lut, 2014 15:25 
Segunda Division

RaMor napisał(a):
City ma słabą obronę. Jak się ich naciśnie to powinni pęknąć. Nie zagra Fernandinho przez co druga linia traci na wartości. O Aguero nawet nie wspominam bo Dzeko to zupełnie inna półka. Spodziewam się, że City zagra cofnięte. Trzeba będzie zagrać uważnie w obronie i uważać na stałe fragmenty gry przeciwnika. Myślę, że jak zagramy odważnie i przyciśniemy ich do obrony to nie powinno być problemów. Kwestia tylko tego, żeby nie podchodzić do City ze zbytnim respektem, tylko grać swoje. W końcu nie zapominajmy - Barca to jednak Barca. :)

To jest najbardziej optymistyczne podejście, ale jeśli z Milanem rok temu przegraliśmy to z City teoretycznie mamy jeszcze mniejsze szanse.

PostNapisane: Pt 07 lut, 2014 19:01 
Pichichi

Tak naprawdę burza przed meczem mnie akurat dziwi. Śledzę wyniki Manchesteru, oglądam skróty meczów. Dlaczego my martwimy się nimi, a nie sobą? Powinniśmy patrzeć na swoją dyspozycję, swoje problemy, a nie czy oni mają słabą obronę czy atak. Już parę razy przymierzałem się do napisania w tym temacie, ale miałem wątpliwości co do swojego zdania i to się nie zmieniło. Bardzo trudno określić nasze szanse. Wiem, że ten zespół najzwyczajniej w świecie stać na grę na najwyższym poziomie, ale też potrafią zagrać jedno wielkie gówno. Wiele się mówiło się o wypaleniu, że Messi snuje się po boisku, piłkarze nie biegają. Po pierwszym meczu z Milanem racjonalne było, że odpadniemy, a co się stało każdy wie. Mamy takie same szanse jak rok temu. Są jeszcze 2 tygodnie, wydarzyć może się jeszcze bardzo dużo albo nic. Może piłkarze zaczną biegać, może wróci stary Messi? A może wyjdziemy jak na Valencię, będziemy dominować w meczu by potem przegrać? Nie wiem, szanse oceniam 50/50, mimo że uważam tą drużynę za maksymalnie wypaloną i potrzebującą odświeżenia (piłkarzy, stylu, podejścia).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1