Teraz jest N 22 paź, 2017 01:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 21:35 
Tercera Division

Fenomenalna skuteczność! Oby tak dalej...:>

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 21:38 
El Crack Total

Wow, jak Leo tak zagra z madrylami to może być ciekawie :D Tylko żeby reszta chociaż spróbowała równać poziomem...

Piękne ekspresje Pepa, szczególnie po tym kanale :D

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 21:41 
Amateur/Aficionado

Messi udowadnia ze życie pozaziemskie istnieje. mam wrażenie że ma małego nerwa ze nic nie zostało wykorzystane z jego magi. czekamy na GD

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 21:45 
Primera Division

Gość jest absolutnym mistrzem, poziomem wybiega ponad wszystkich. Pogrywa sobie jak z kolegami z osiedla ;)

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 21:48 
Segunda Division

Węgrzyn ma tak zryty łeb jak tę głupią mordę.Siatek k..wa zakładać nie wolno w profesjonalnym futbolu, bo to ośmiesza przeciwnika a Pol dziwię się,że na tych zakolach madryckiego herbu jeszcze se nie namalował.Trzy siatki i karny,ubawiłem się do łez.Kto ich tam wpuścił

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 22:36 
Primera Division

Ten mecz to pierdol&ny skandal. Tego inaczej nazwać się nie da. Jak lat trochę oglądam to takiego czegoś nie widziałem. Myślę że Rasiak z przodu miałby na koncie więcej niż nasze żałosne trio.

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 22:39 
El Crack Total

Jaka żenada :D (wiem, wiem, znowu narzekam) 10 setek dla napadziorów, a gola musiał wturlać fuksem Rakitic. Tak trzymać w niedzielę to pojedziem daleko...

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 22:40 
Primera Division

Powinien być taki gwałt w tym meczu, że ojapierdole. Jakby Pelle dostał 5, to i tak powinien się cieszyć. No i City kolejny mecz powinno grać w 10.

Dwóch graczy meczu: Messi i Hart

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 22:43 
Primera Division

Jak tak będą strzelać to madryle nie wybaczą...
Na trening strzelecki z nimi!

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 22:58 
Primera Division

Oj potężny karny kutas za skuteczność. Pamiętny przegrany dwumecz z Chelsea przy tym dzisiejszym to jednak pikuś. Jakby Ter Stegen nie obronił wapna to tylko jeden farfocel dzielił gości od dogrywki. Przecież goście powinni tak ciężki worek z bramkami targać po meczu, że autobus, który ma ich zawieźć na lotnisko powinien mieć co najmniej dwugodzinne opóźnienie. Rakitic zaczyna konkretnie wymiatać. Wiedziałem, że stać go na wiele i że będzie to świetny transfer, szczególnie za taką kasę. Aha, zawsze miałem bekę z tych, którzy chcą sprzedawać Inieste, dzisiaj zagrał do Neymara piłkę w trójkowej akcji jakiej niektórzy piłkarze przez całą karierę nie zagrają, nawet na treningu. Zresztą kiedyś też słyszałem, że Xavi jest do niczego, choć tak naprawdę on zawsze grał tak samo świetnie czy były sukcesy czy jak ich nie było. Iniesta ostatnio ma zdecydowanie lepszy okres i na pewno jeszcze pokaże w pełni swój kunszt, co niezmiernie mnie cieszy bo obok ósemki z Dream Teamu Cruyffa to mój ulubiony gracz.

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 23:11 
El Crack Total

Chyba mniejszym nakładem sił się już nie dało tego meczu wygrać :D

Co do skuteczności, to na miejscu Realu bym się nie cieszył - raczej mała szansa na to, byśmy 2 razy z rzędu tak nie trafiali. Z obserwacji wydaje mi się, że dużo większa szansa jest na to, że w niedzielę "pójdzie" niż "nie pójdzie" :D OBY!

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 23:13 
Armin Van Buuren

Cóż, City zgniecione, w niedzielę 4-1. Do krytykowania nie mam żadnych powodów, bo wszystko jest ok

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 23:13 
El Crack Total

Jak na coś, co powinno się skończyć po pierwszej połowie pierwszego meczu to nerwów było sporo, a jeszcze więcej wkurwu na nieskuteczność naszego tria z przodu. Ile oni setek razem potrzebują żeby gola strzelić - 20 ?

Co do meczu, po pierwszej połowie to wniosek był jeden - są jednak gorsze drużyny niż wczorajsze Monaco. Druga połowa - mogli się zarzekać, że o Realu nie myślą to ewidentnie już byli w niedzielę. Stąd City miało sporo pola do popisu, a że są frajerami to inna para kaloszy.

Szkoda, wielka szkoda - dzisiaj powinni zakończyć projekt Pellegriniego a tu mamy honorowe odpadnięcie i kolejne szanse dla tego dziwaka (skąd my to znamy :D )

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 23:33 
Basista prowadzący

ROMAFAN napisał(a):
Jaka żenada :D (wiem, wiem, znowu narzekam) 10 setek dla napadziorów, a gola musiał wturlać fuksem Rakitic. Tak trzymać w niedzielę to pojedziem daleko...

Serio wierzysz w powtórkę takiej impotencji? To niemożliwe przy tej klasie napastnikach. Żeby jeszcze Alexis z Villą biegali to ok.

Poza tym mecz z Realem, to inna para kaloszy. Biali to nie ogórki z Anglii.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 23:47 
Pichichi

W dwumeczu 3-1 dla Barcy, ale jest to wrażenie, że przewaga mogła być ze 3 razy większa. Skuteczność dziś porażająca, ale w niedzielę w bramce RM Harta nie będzie...
Messi... reakcja Pepa mówi wszystko :) pic.twitter.com/PClDbfC9JC

PostNapisane: Śr 18 mar, 2015 23:58 
El Crack Total

ściah napisał(a):
ROMAFAN napisał(a):

Serio wierzysz w powtórkę takiej impotencji? To niemożliwe przy tej klasie napastnikach.

A co mam nie wierzyć... bo to pierwszy raz takie coś? No ale może być też tak, że będzie pół okazji wturlamy dwa gole. Oby. W żadną rzeź nie wierzę.

PostNapisane: Cz 19 mar, 2015 00:33 
Primera Division

Z takim Messim to aż żal czegoś nie wygrać (ligi czy LM) chyba że nagle jakaś kontuzja lub katastrofalny spadek formy, ale jakoś w to wątpię. Też liczę że skuteczność zostawili na niedzielę, w dodatku nawet strzelając w Casillasa i tak jest większa szansa, że padnie bramka, niż strzelając w Harta. W tym dwumeczu to powinno być jakieś 7-1 może więcej, a tu jakieś marne 3-1 chociaż i tak liczy się awans. Może z tym Pellegrinim tak łatwo się gra że pomyśleli już o następnym sezonie.

Tak sobie myślałem przed tym tygodniem ze dwóch zajebistych meczów w tydzień nie są w stanie zagrać i gdzieś wtopią. Teraz pytanie czy dzisiejsze 1:0 to było wtopienie czy zajebisty mecz? Zobaczymy. Wygrana z Realem ponadto sprawi ze gorąca już atmosfera w RM będzie jeszcze bardziej gorąca, czyli jest o co grać. Bo te 4 pkt przewagi czy 2 straty to aż tak duża stawka nie jest.

Obstawiam w ćwierćfinale PSG lub Juventus.

PostNapisane: Cz 19 mar, 2015 14:31 
Pichichi

Co niektóre mierdy na fioletowej uwazaja, ze nasze trio z tak rozregulowanymi celownikami nie wygra z RM u siebie. Mozliwe, ale watpie zeby Barça 2 mecze z rzedu tak nie strzelala.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 19 mar, 2015 15:12 
Pichichi

Spokojnie, z Messim w takiej formie dwa mecze z rzędu bez gola nie są możliwe. To co wczoraj wyprawiał przebiło jego najlepsze momenty. Chyba od 2012 roku nie widziałem lepiej pierwszej połowy w jego wykonaniu.

PostNapisane: Pt 20 mar, 2015 03:13 
El Crack Total

Culé a muerte napisał(a):
Co niektóre mierdy na fioletowej uwazaja, ze nasze trio z tak rozregulowanymi celownikami nie wygra z RM u siebie.
Z tym co ostatnio pokazał Iker nie będzie to trudne.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1