Teraz jest Pn 24 wrz, 2018 12:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 13 mar, 2014 18:36 
Primera Division

Wy poważnie chcecie BVB ? :) ostro...

PostNapisane: Cz 13 mar, 2014 18:38 
Pete Sampras

ryba84 napisał(a):
Wy poważnie chcecie BVB ? :) ostro...

Nie, na żarty. Tak naprawdę chcemy Bayernu lub Realu.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Cz 13 mar, 2014 19:37 
El Crack Total

Mistrzowski komentarz z cules.pl :D

Cytuj:
Na kolejną wpadkę przed własną publicznością już sobie nie pozwolą i nawet choć Osasuna walczy o życie (3 pkt na d strefą), to się spodziewam spokojnego zwycięstwa.

Potem prawdziwy test, ile jest umiejętności i ile motywacji na Bernabeu.

Potem mecz przyjaźni z Celtą Lucho, pójdzie gładko.

Potem derby z Espanyolem, więc też się zepną.

Następnie Betis w domu, który jest kiepski, a do tego nam leży (radosny futbol).

I kiedy już pokażą wszystkim, na co ich stać i że ciągle liczą się we wszystkich rozgrywkach
...przejebią ligę w Granadzie

Epickie :D

PostNapisane: Cz 13 mar, 2014 20:38 
Pichichi

illusion napisał(a):
Cytuj:
W 80 minucie sędzia zawodów nie podyktował chyba najbardziej oczywistego rzutu karnego w historii futbolu dla City.

To cytat z Polskiej strony Manchesteru City. O faulu w polu karnym na Messim nie wspomnieli.

O prosze.A ja myslalem ze to 14578 karne nie podyktowane Chelsea w LM w 2009.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Wt 24 lut, 2015 22:43 
Primera Division

Można było ich sprzątnąć w 1. połowie. Nie sprzątnęli
Można było ich powieźć 2:0 i nie ryzykować. Nie powieźli
Można było ich skasować na sam koniec meczu. Nie skasowali

patrzysz na wynik - myślisz kurna extra, patrzysz na mecz - myślisz powinna być 1/4 już teraz

Po chuj daliśmy im oddychać, to ja nie wiem. Ale 1. połowa arcydzieło małego, Iniesty i Pique

ps. Messi w tym sezonie 3/6 z karnych. Marniutko

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Wt 24 lut, 2015 22:46 
Segunda Division

ta dobitka :lol2:, druga połowa to kryminał, pachniało dla mnie remisem w pewnym momencie, Busquets za swoje kółeczka i krycie Dżeko przy rożnym gdzie z 5m trafił prosto w Matsa :kill:

Ostatnio edytowano Wt 24 lut, 2015 23:31 przez sebo939, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 24 lut, 2015 22:56 
Primera Division

Z przebiegu meczu to ten wynik jest beznadziejny. Zamiast zabrać im nadzieje to zostawiliśmy wynik otwarty. A mecze same się nie wygrywają co mogliśmy w sobotę zauważyć.

PostNapisane: Wt 24 lut, 2015 23:01 
Primera Division

W pierwszej połowie City wyglądało jak Elche i trzeba było iść za ciosem, a tak "tylko" 2:1, chociaż na wyjeździe taki wynik i tak powinien cieszyć. Słabiutko dzisiaj Neymar. Mascherano też trochę błędów i nie wiem czy Mathieu nie byłby lepszym wyborem. Messi znowu fatalnie wykonana 11, naprawdę strzela bardzo czytelnie te karne, oby to nie miało wpływu na awans. Alba już by mógł sobie odpuścić to pajacowanie bo wkurwia to bardziej niż beznadziejne wrzutki Alvesa.

P.S. Malaga>>City :D

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 00:22 
El Crack Total

Powtórka z zeszłego sezonu. Pellegrini niczego się nie nauczył i tylko faktowi, że nasz nowy trener nie umiał utrzymać tej dyscypliny przez cały mecz zawdzięczamy jakieś emocje w rewanżu. Suarez też swoje dołożył, co prawda chwała mu za dwie bramki ale jeszcze dwie sety zmarnował. Mogłobyć po dwumeczu już w pierwszej połowie ale nie ma co płakać.

Karny Messiego żeby mu się nie odbił czkawką czasem :odpukać:

Cytuj:
P.S. Malaga>>City

Właśnie "liczyłem" na to, że Pellegrini zagra identycznie jak Malaga i będziemy cierpieć.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 06:02 
Piwowar domowy

Kimi napisał(a):
Słabiutko dzisiaj Neymar.

Neymar to słabiutko od początku miesiąca.
Gdyby chłopca nie pokazywali w telewizorze co jakiś czas, to można by pomyśleć, że się zgubił i ciągle go szukają.
Ale druga połowa to rzeczywiście kryminał. Podobnie, jak dobitka Lessiego to był kryminał. Zapomnieli wyjść z szatni i tyle. Szkoda, bo rzeczywiście można było sprawę załatwić już teraz. Wiadomo jednak - meskeunklub, więc łatwo nie może być.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 07:18 
Semper fi

Wynik teoretycznie dobry, ale żeby się nie okazało, że ten karny zaważy o awansie. Historia lubi takie rzeczy wykorzystywać.

Pierwsza połowa bardzo dobra. Wyszli zmotywowani, zagrali świetnie w pressingu, i to poskutkowało. Brawo dla Suareza za dwie bramki, pierwsza fajnie się odnalazł i bramka z niczego, a druga pokazała, że to napastnik, wszedł tam gdzie nikt nie myślał wchodzić.

Co do personaliów. Mnie zawiódł Javier. Zagrał słabo.
Neymar kolejny mecz bardzo słabo, kilka zrywów w 1poł. I tyle.
No i Messi. 1poł, bardzo dobra, kilka zrywów, wywalczył dwie bramki. Ale w 2poł. gościa nie było, a podsumował występ karnym.

Alves :lol2:
Jak na niego patrzę, to tylko ciśnie mi się na usta: klaun. I jeszcze po zejściu kopać mu się zachciało :lol2:
Niech się cieszy, że tu jeszcze gra, bo go embargo uratowało.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 10:22 
El Crack Total

Zamiast wyjaśnić wszystko w pierwszym meczu to trzeba będzie się pilnować w rewanżu. I tak jak napisał Tony - żeby ten karny nie okazał się kluczowym momentem, bo czasami jak ma się pecha to juz po całości.
Mimo wszystko byliśmy lepsi, jeden Aguero pokazywał u nich jakiś poziom, reszta Manchesteru raczej słabo. Na CN powinno być łatwiej, istnieje tylko opcja że Pellegrini każe się na nas rzucić i oby nasi się nie obsrali za bardzo.
Niby 1:2 to świetny wynik na wyjeździe, a po końcowym gwizdku to wkurwiony byłem jak nigdy.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 11:06 
Łowca autografów

W jednej z akcji Busquets zrobiłby niezłą głupotę - stracił piłkę na 20 metrze i zamiast walczyć, to zaczął wymachiwać w kierunku sędziego :)

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 11:52 
Semper fi

White Raven napisał(a):
Na CN powinno być łatwiej, istnieje tylko opcja że Pellegrini każe się na nas rzucić i oby nasi się nie obsrali za bardzo.

Ja bym się na miejscu Pelle rzucił wszystkim co ma, języki na wierzchu i wygraną miałby w kieszeni. Coś tak czuje. Obrona z Pique, Alvesem popełniała by masę błędów, co było już widać w tym meczu, gdzie straciliśmy tylko jedną, a mogliśmy stracić więcej.

Lekko na pewno nie będzie, bo MC ma jasną sytuację. Wszystko na jedną szalę, nie mają nic do stracenia, mogą jedynie dostać u nas 3-0 i tyle. Żadna różnica, bo i tak awansu nie ma. A pismakami wyciągającymi wyniki sprzed paru lat, to się trenerzy nie przejmują. A MC ma czym straszyć.

Wyrazista napisał(a):
W jednej z akcji Busquets zrobiłby niezłą głupotę - stracił piłkę na 20 metrze i zamiast walczyć, to zaczął wymachiwać w kierunku sędziego :)

Typowy Busi jest typowy.
to jego głupia przywara, nie wiem dlaczego w sumie. Każdy piłkarz nawet trampkarz z B klasy w końcu się uczy, że czeka się do gwizdka sędziego. Choćby po nogach gryźli.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 11:55 
Piwowar domowy

To nie ma w FCB nawet trampkarzy. Bo i kretyn Alba zawsze zanim skończy się akcja, macha łapskami i biegnie w kierunku sędziego, zamiast do piłki.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 11:58 
El Crack Total

Za to machanie łapami przed swoim polem karnym powinien pauzować do kwietnia. Co to #@$@% miało być? Kto tu ma bronić, Busi czy sędzia?

Zabrakło jaj, żeby zakończyć to dzisiaj. A może to dobrze, bo zespół się bardziej skoncentruje przed rewanżem? Chociaż nie wiem, co musiałoby się stać, żeby taki Alves skupił się na piłce. Wrażenia po meczu gorsze niż faktyczny wynik. A przecież to wynik i odblokowanie się Suareza (pierwszy gol, w reszcie jakiegoś totalnego farfocla przepchnął, a przecież po to go ściągnęli) powinny być najważniejsza. Mecz pokazał, że Barca jest drużyną lepszą i jeśli utrzyma koncentrację w rewanżu przez 90 min awansuje dalej.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 12:02 
El Crack Total

E tam, karny i tak był taki trochę z niczego więc nie mam niedosytu. Dobitka śmieszna, ale uderzenie takiej piłki nie jest łatwe. Generalnie Messi mi się bardzo podobał w tym meczu. Zębaty jak zwykle parodia. Instynkt snajpera został więc wturlał te dwa farfocle, ale przez resztę gry śmiech. Po tym jak dostał piłkę na sam na sam i biegł do niej tyle czasu, że go wszyscy obrońcy dopadli więc im oddał piłkę to już straciłem nadzieję na jego odpalenie w tym sezonie.

O rewanż jestem spokojny. Będą musieli się rzucić na nas i zawsze jest szansa, że te matoły z defensywy się rozsypią, ale jeszcze większa, że dostaną jakąś ładną kontrę, co to ostatnio nieźle wychodzą i do domu.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 12:11 
Semper fi

patpul napisał(a):
To nie ma w FCB nawet trampkarzy. Bo i kretyn Alba zawsze zanim skończy się akcja, macha łapskami i biegnie w kierunku sędziego, zamiast do piłki.

Wychodzi na to, że nawet trampkarza nie mamy :D
Ale niestety taka prawda. Czeka się na gwizdek sędziego. Przecież wtedy co Busi wystartował z pretensjami do sędziego, to całe szczęście, że Bony spartolił strzał.

Zresztą to machanie łapami Alvesa i Alby strasznie irytuje. Dobry przykład był jak Masze skosił Kuna, taka scena była, gdzie w tle Alves był. Kosa ewidentna, szczęście że bez żółtej, a Alves już łapy do góry. Strasznie mnie wnerwia ten Alves.

ROMAFAN napisał(a):
O rewanż jestem spokojny. Będą musieli się rzucić na nas i zawsze jest szansa, że te matoły z defensywy się rozsypią, ale jeszcze większa, że dostaną jakąś ładną kontrę, co to ostatnio nieźle wychodzą i do domu.

Właśnie, całe szczęście, że w tym sezonie czasami potrafi u nas zaskoczyć kontra. To na pewno się przyda, bo co ma zrobić MC prócz rzucenia się ze wszystkich sił? A tak jedną dobrą kontrą można dobić dwumecz.

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 14:23 
El Crack Total

Zapomnieli też o Gran Derbi 22 marca ?! Tym bardziej powinni już wczoraj przypieczętować awans :sciania:

PostNapisane: Śr 25 lut, 2015 16:21 
Amateur/Aficionado

Jeśli chodzi o "jedenastki" wykonywane przez naszego małego Argentyńczyka, to polecam obejrzeć skrót El Clasico (3:4 dla Barcy) z ubiegłego sezonu. Dwa karne wykonane więcej niż pewnie, Lopez był bez jakichkolwiek szans na obronę. Pierwszy, tuż przy słupku w boczną siatkę, drugi, nie dość że na 2 tempa, to jeszcze w stylu Gaucho - wysoko, pod porzeczkę poza zasięgiem bramkarza. Można? Można. Tymczasem ostatnio dostajemy mniej więcej to co wczoraj - Hart dostał piłkę tam gdzie chciał, nic tylko bronić. Dobitka to już swoją drogą, moim zdaniem była trudniejsza od samego karnego.

Co do postawy naszych chłopaków - nie wydaje mi się by zagrali jakoś diametralnie lepiej niż w sobotnim meczu. Najzwyczajniej w świecie przeciwnik, zaprezentował wczoraj obronę, którą może demonstrować ze średniakami Premier League, nie w CL. To że nie klepnęliśmy ich wyżej... heh no cóż - po prostu Barca :wink: Słaba ostatnio frekwencja na Camp Nou jest, więc trza było podtrzymać emocje na rewanż :>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1