Teraz jest Wt 02 cze, 2020 13:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 27 lut, 2010 14:26 
Łowca autografów

Dzisiaj, czyli 27.02.2010 roku odbędzie się pojedynek Barcelony z Malagą. Z pozoru mecz łatwy, ale jak wszyscy dobrze wiemy z własnego doświadczenia pozory mylą. Nie będzie to mecz prosty, bynajmniej dlatego, że Malaga dobrze spisywała się w ostatnich meczach ligowych. Dla naszej ekipy plus jest taki, że pomagają nam nawet ściany, gdyż mecz odbędzie się na CampNou. Myślę, że jako kibice nie będziemy liczyli na pogrom, tylko na dobrą grę, taką jak kiedyś, bo chyba każdy z nas chciałby zobaczyć starą Barcę.

Mój typ 2:0!

Ostatnio edytowano N 28 lut, 2010 20:45 przez marcel_bidi, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 21:37 
Pichichi

Gdzie jest Toure do ch.... ? :evil:

Dobrze, że chociaż Alves gra, prawa strona powinna dzisiaj zrobić różnicę.

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 22:00 
Tercera Division

polecam http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16 .

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 22:50 
El Crack Total

Jak Barca utrzyma skuteczność z pierwszej połowy to Real będzie liderem.

Nie wierzę w to co oni grają. Tyle okazji. Wystarczy dostawić nogę we właściwym momencie. Zamiast tego mamy remis i walenie głową w mur Barcelony. Sądzę, że worek z bramkami rozwiąże się w drugiej połówce.
Nie ma kogo wyróżnić za złą grę. No chyba, że chodzi o wykańczanie akcji. W takim wypadku Ibra, Messi i Iniesta grają cieniznę.

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 22:54 
Semper fi

Kilo79 napisał(a):
W takim wypadku ...... Iniesta grają cieniznę.

Iniesta? On przecież miał jedną okazją, i to taką gównianą, w ostatnich minutach. Nie miał w sumie wielkich szans.

Pytanie brzmi, ile Malaga ma jeszcze szczęścia? Ile na 10,20 minut.? Bijemy głową w mur, właściwie wszyscy grają świetnie. Przede wszystkim Xavi, Iniesta, Messi, Alves i Pedro. Ibra jak zwykle o pół tempa za późno :lol3:

No i Pique, gdzie on ma łeb ? Po kiego się kłócił, po co?

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
Primera Division

Zgadzam się z Tobą w pełni Kilo ale Real nie będzie liderem jak będzie remis :P z tego co wiem liczy się bilans bezpośrednich spotkań.
Moim zdaniem nie jest źle, gra wygląda zdecydowanie lepiej niż ze Stuttgartem (nie biorąc pod uwagi tego, że gramy u siebie i ze słabszym rywalem ). Pewnie wygramy ale ze skutecznością musi być lepiej jeżeli chcemy myśleć o spokojnym Mistrzostwie....

Tytuł:
Basista prowadzący

Gra jest bardzo dobra. Brakuje tylko wykończenia. A, że ostatnimi czasy nie było to u nas problemem więc liczę na co najmniej 2 bramki w drugiej połowie.

Ogólnie przyjemnie się ogląda :)

Po to się kłócił, bo Torres powinien być wyjebany z boiska, a że sędzia zamiast jaj ma orzeszki to skończyło się żółtkiem dla Gerarda. Oklaski Pepa doskonale wszystko skomentowały.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Ostatnio edytowano So 27 lut, 2010 22:56 przez ściah, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 22:55 
El Crack Total

Wymień te okazje Barcy (naliczyłem trzy, w tym dwie w doliczonym) i brak wykończenia u Ibry. Czego potrzeba Inieście, aby ten strzelił gola ? Co trzeba zrobić, aby Messi widział trochę więcej niż własne stopy ? Co należy uczynić, aby piłkarze częściej podawali do Ibry gdy ten wychodzi na pozycję ? I don't kurfa know :|

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 22:57 
Łowca autografów

2:0 ... raczej nie ma szans na bramkę Malagi ;)

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!! ♥

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 22:59 
Primera Division

Nie dramatyzujmy, bo gra wygląda naprawdę nieźle. Dla mnie bardzo ciekawie zapowiada się Maxwell, podoba mi się jego dzisiejsza gra :)

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:01 
Łowca autografów

Pierwsza połowa była spoko :D ale myślę ze druga będzie lepsza i strzelimy w końcu jakiegoś gola . A tak po zatym wszystko dobrze :P .

Tytuł:
Semper fi

sciahoo napisał(a):
Po to się kłócił, bo Torres powinien być wyjebany z boiska, a że sędzia zamiast jaj ma orzeszki to skończyło się żółtkiem dla Gerarda. Oklaski Pepa doskonale wszystko skomentowały.

Po pierwsze od "kłótni" jest Puyol. A po drugie, hmmm żółta? No być może, faul niebezpieczny nie był, co najwyżej przerwanie akcji, która mogła być groźna.

Ero napisał(a):
Wymień te okazje Barcy (naliczyłem trzy, w tym dwie w doliczonym) i brak wykończenia u Ibry. Czego potrzeba Inieście, aby ten strzelił gola ? Co trzeba zrobić, aby Messi widział trochę więcej niż własne stopy ? Co należy uczynić, aby piłkarze częściej podawali do Ibry gdy ten wychodzi na pozycję ? I don't kurfa know :|

Iniesta nie miał szans na strzelenia gola w ostatniej sytuacji. Co do Messiego, fakt czasami gra jak samolub, ale też trzeba pamiętać, że wyłożył kilka fantastycznych piłek. No i jemu zawsze się chce grać. Ciągnie do przodu jak czołg. A co do Ibry pies wie czemu mu nie podają :lol3: jak dla mnie to Ibra o pół tempa za wolno.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
El Crack Total

maikeling napisał(a):
Zgadzam się z Tobą w pełni Kilo ale Real nie będzie liderem jak będzie remis :P z tego co wiem liczy się bilans bezpośrednich spotkań.

Nie, bo bilans liczy się gdy drużyny rozegrają między sobą dwa mecze :D
Ero napisał(a):
Wymień te okazje Barcy (naliczyłem trzy, w tym dwie w doliczonym) i brak wykończenia u Ibry.

W takim razie powinno być 3:0 po samych sytuacjach Ibry, a dodając do tego Messiego i resztę wychodzi ok 6-7:0.

Co do tego kartonika to nie żebym był nieobiektywny, ale miałem zły obraz i widziałem jakieś kopnięcie w klatę choć z zamiarem trafienia w piłkę odbijającą się po ziemi przy kolanie Maxwella. :] Nie polemizuję. A Pique mógłby wyluzować, bo od dyskusji jest kapitan.

Najbardziej podobała mi się sytuacja, gdy Messi pięknie zwiódł gracza Malagi i kopnął z 7 metrów prawą nogą 15 metrów nad bramką :lol3:

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:04 
Primera Division

A to Kilo sorry :) pomyliło mi się

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:06 
All-in!

Póki co kosmicznie (a nawet galaktycznie) grają boki obrony. Szkoda, że Abidal jest kontuzjowany, bo z przyjemnością zobaczyłbym Maxwella i Alvesa na przykład na prawej flance (obu, na raz, zusammen). Ibrahimović nie gra źle, ale ciężko powiedzieć, żeby grał dobrze. Momentami nie gra wcale (bo skoro stoi pół meczu na spalonym, to tak jakby był poza grą), ale póki co nie dostał żadnego celnego podania. Wielka szkoda, że ciężko wskazać na ławce kogoś kto mógłby zmienić Messiego. Podobnie jak Pique, jemu też przydałby się kubeł zimnej wody, ale kto miałby wejść na boisko? Jeffren? Bojan? Henry? Trzeba liczyć na to, że Pedro jednak coś ustrzeli, bo tylko on jest tu pewniakiem i świetnie wystawia... :D

EDIT:
Naliczyłem co najmniej 5 karnych dla Malagi i 3 czerwone kartki dla naszych zawodników. Jutro AS z Marcą będą bezlitosne.

Wciśnij prawy Alt

Ostatnio edytowano So 27 lut, 2010 23:15 przez hanc, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:07 
Basista prowadzący

Tony napisał(a):
A po drugie, hmmm żółta? No być może, faul niebezpieczny nie był, co najwyżej przerwanie akcji, która mogła być groźna.

A to tylko za niebezpieczne faule się daje kartki? Torres zatrzymał groźną kontrę i powinien dostać przepisowe żółtko. Taka prawda.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:13 
Łowca autografów

oni dziś jacyś zamotani są... dobrze grają, no ale brak tego wykończenia ...

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!! ♥

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:19 
All-in!

Nie chcę się pastwić nad Zlatanem, ale jeśli on miał nam dawać więcej opcji z przodu, to zastanawiam się gdzie te opcje się ukryły? Dzisiaj po raz kolejny widać, że "szybkość" Szweda jest wręcz odebraniem kilku wariantów rozegrania akcji. Wszystkie piłki posyłane do niego wydają się być za mocne (albo on jest za słabym biegaczem) a momentami aż prosiłoby się o bardziej dynamicznego piłkarza. Jak choćby przy tym podaniu w I połowie od Pedra. Gdyby tam był na przykład Bojan, to dałbym sobie głowę uciąć, że doszedłby do piłki. Szkoda również, że jedną z opcji niemal wydawałoby się oczywistą w przypadku "szwedzkiego wieżowca" nie jest wykańczanie akcji strzałem głową. Albo on nie do końca pasuje do Barcelony, albo to Barcelona nie dorosła do gry z nim.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:28 
Pichichi

Aleee zajebałłłłłłłłłłł!!!

E: Należał mu się ta bramka, rozgrywa bardzo dobry mecz, jak w ataku tak i w obronie nie odpuszczał.

Ostatnio edytowano So 27 lut, 2010 23:41 przez hanys, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: So 27 lut, 2010 23:29 
Primera Division

Kurde... a więc jednak Pedro!!!!!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1