Teraz jest Pt 18 wrz, 2020 20:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 675 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 paź, 2003 11:13 
Primera Division

Marks napisał(a):
Juz w niedziele Barcelona zagra nastepne spotkanie w ramach PD. Tym razem naszym przeciwnikiem bedzie dobrze spisujaca sie jak dotad Valencja. Mysle ze ten mecz bedzie bardzo wyrownany i ciezki dla naszych zawodnikow, ale mam nadzieje ze sie zmotywuja i pokonaja minimalnie Valencje. Stawiam 1-0 dla Nas :D :D :D

1:0 w ?yciu !!!!!!!! zawsze musimy co? straci? :( ,uwazam ze o wygrana z obecnym stanie personalnym bedzie bardzo trudno ale wierze goraco 3:1 !!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 paź, 2003 13:17 
Wiślak

Dopóki Rijkaard jest w Barcelonie to bedziemy przegrywa? wszystkie mecze !

Mecz z Valencia pokaze jacy jeste?my s?abi, dla mnie 4:0 dla Valencii.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 paź, 2003 20:11 
Segunda Division

Pepsi, a mimo to w lidze jeszcze nie przegrali?my i to podtrzymiemy w niedziele wygrywaj?c 2:1. B?dzie lekki niedosyt jak zawsze :D ale wygramy!

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 paź, 2003 21:14 
Wiślak

Kto? mi powiedzia? wspania?? m?dro?c polsk?: Nadzieja jest matk? g?upich. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 paź, 2003 21:35 
Cham i prostak

Ja tam jestem realista, a liga typerow, to twarda walka prawdziwych mezczyzn :lol:, tak wiec postawilem tak, jak mi kaze rozum, a nie uczucie :D.

FC Barcelona - Valencia CF 1:3

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 paź, 2003 21:54 
A ja z kolei jestem niepoprawnym optymist?...Znów przewiduje grad bramek i zwyci?stwo Barcy

3-2(Ronaldinho,Kluivert 2 - Aimar,Baraja)

Visca el Barca!

Tytuł:
PostNapisane: N 05 paź, 2003 14:42 
Primera Division

urok Barcy polega tez na tym, ?e w spotkaniach z wielkimi dru?ynami potrafi gra? nie?le :wink: wspomnijmy chocia?by mecz z Realem w poprzednim sezonie, nasza Barca pogr??ona w kryzysie, z prawdziwym szpitalem w sk?adzie nie da?a sie ogra? i wywalczy?a remis :!:

dlatego stawiam na zwyci?stwo Barcy, w ko?cu Camp Nou :D :D :D

PS. no chyba ?e Roser za?piewa jak Górniaczka to wtedy Uszaty b?dziesz mial si? z czego cieszy? :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 paź, 2003 09:02 
Łowca autografów

Ja stawialem 1-0 dla Barcy , a tu Valencja wygrywa 1-0. Ciekawe co Rijkaard bedzie mowil po tym meczu pewnie znowu ze wyciagnie wnioski i bedzie dobrze tylko ze on juz wyciaga te wnioski od paru meczy i nic, a wlasciwie ich nie wyciaga bo calyczas gra swoim piepszony defensywnym ustawieniem. FUERRA RIJKAARD!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 paź, 2003 10:04 
Segunda Division

Musze to powiedzie? jeszcze raz:BEZNADZIEJA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgoda,Valencia jest bardzo dobra ale barca gra?a u siebie.Dosy? szybko stracona brama ale ile by?o czasu na odrobienie strat i nawet wygranie meczu!Oczwyscie real wygra? bo 2 gole strzeli? Ronaldo(czyli najwiekszy nieudacznik :lol: :lol: :lol: ) ;) .depor te? wygra?o(a? 5:1).i teraz blaugrana jest na 9 pozycji w lidze.naprawde szkoda gada?.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 paź, 2003 14:00 
Amateur/Aficionado

No niestety porazka w fatalnym stylu z Valencja :? :? :? . Co dalej z Barca

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 paź, 2003 07:56 
Primera Division

zygi napisał(a):
No niestety porazka w fatalnym stylu z Valencja :? :? :? . Co dalej z Barca

no cóz dramat , bedzie jeszcze gorzej niz w tamtym sezonie :(

przedtem to jeszcze jakies akcje by?y a teraz nic :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

z depor tez nie wygraja :(

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 paź, 2003 08:41 
Pain is aim of the game

Kurna ludzie,co za mecz!!! Wogole bramka to byla niezla beka,nie wiem na co liczyl Valdes wychodzac przed bramke.Trzeba przyznac,ze Oliveirze niezly strzal wyszedl.Mam nadzieje,ze sie w koncu zmieni taktyka i przede wszystkim sklad,bo jak sie patrzy jak Saviola i Quaresma grzeja lawe,a graja takie "asy" jak Kluivert i Luis no to normalnie rece opadaja.I w koncu powinien grac Rustu,przynajmniej nie bedzie robil takich gaf jak Valdes.Jak tak dalej bedzie to FUERRA RIJKAARD!!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 paź, 2003 20:54 
Amateur/Aficionado

Dobrze ze nastapi teraz przerwa-przyda sie naszej druzynie. Moze sie cos zmiani.
BARCA!!!!!!!!!!! :o :o

Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 wrz, 2005 22:38 
Wierszokleta

wiec najblizszym rywalem bedzie Valencia. Co jak co ale moim zdaniem poczyniła jakies tam wzmocnienia ale czy sie sprawdzą to jeszcze zoabczymy... W lidze u nich jak i u nas bez wiekszych fajerwerków mają jedynie punkt wiecej choć w sobote zremisowali z liderujacym wspolnie z Getafe zespołem Deportivo... Bardzo bym chciał aby ten mecz był tym z cyklu "przełomowych" dla Barcy ale jak bedzie to zobaczymy. Ja jestem dobrej mysli i obstawiam bardzo wyrównany mecz ze wskazaniem lekkim na Barce które zaowocuje strzeleniem tego jednego jedynego w meczu gola i skromną wygraną 1:0 :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz, 2005 09:18 
Primera Division

Mysle ze Barca poradzi sobie z nimi... mam nadzieje ze nie dadza sobie strezlac bramek na Camp Nou i w koncu sie przelamia oraz bede piac sie juz tylko w gore tabeli az na 1 miejsce...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz, 2005 13:46 
Tercera Division

Mecz prawdy, taka jest prawda :d, po tym meczu zobaczymy jak mocni są nasi zawodnicy, zarówno pod względem fizycznym, ale i psychicznym, w zeszłych rozgrywkach wspaniale reagowali na porażki, o ile pamiętam wygrywali zawsze kolejnych kilka spotkań po przegranej, miejmy nadzieje że tak samo będzie i tym razem. W przypadku kolejnej straty punktów możemy strącić kontakt z czołówką i może zabraknąć właśnie tych punktów w końcowym rozrachunku.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz, 2005 13:58 
contra el futbol moderno

Porażka z Atletico był mam nadzieje przysłowiowym kubłem zimnej wody dla naszych piłkarzy. Jutrzejsze spotkanie z 'Ches' musimy poprostu wygrać. Po pierwsze dla kibiców , którzy żyją jeszcze niedzielną stratą punktów , a po drugie dla samych siebie gdyż jak wiadomo w lidze każdy punkt w ostatecznym rozrachunku może okazać się na wage złota. Tak jak określił to Diduś , będzie to 'mecz prawdy' :].

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz, 2005 14:37 
Amateur/Aficionado

Myśle że z formą Eto'o i nożem na gardle innych piłkarzy po porażce z atletico barca wygra w pięknym stylu :d
W końcu grając na Camp Nou trzeba dać z siebie naprawdę wszystko i dążyć do zwycięstwa!!!!!!!!! :]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz, 2005 15:05 
Tercera Division

MaMor--> ja sie tylko boje tego, że oni poporstu za bardzo bedą chcieli :/, ale trza byc optymista...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz, 2005 16:34 
contra el futbol moderno

Brak mi słów :roll:. MAXI LOPEZ i DAMIA znowu poza składem Barcy :roll: ... Wiecie o czym to świadczy ? O kompletnym beztalenciu trenerskim Franka R. i braku umiejętności wyciągania wniosków z wcześniejszych spotkań. O skłonności do licznych rotacji i zmian w składzie których poprostu nie ma i obawiam sie żejeszcze długo nie będzie , nawet nie wspomnę :evil:.

FUERA Rijkaard !

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 675 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1