Teraz jest N 08 gru, 2019 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 02 paź, 2014 13:42 
Primera Division

To ja może trochę z innej beczki, jako że miałem przyjemność oglądać mecz z sektora gości. Kibice PSG prowadzili bardzo dobry doping praktycznie cały mecz, próbowaliśmy wykorzystywać momenty kiedy mieli przerwy między piosenkami, ale od razu byliśmy zagłuszani. Bardzo żałuje że nie ma takiego dopingu na Camp Nou, chociaż czasem :) Druga sprawa jak piłkarze PSG podbiegli do ich sektora po trzeciej bramce, nasi gracze biegną całkiem w drugą a po meczu dwa oklaski na środku boiska i biegiem do szatni. Oczywiście wiem że nie mają takich zwyczajów, ale jest to trochę wkurzające, bo ile to roboty żeby przejść ten kawałek boiska do narożnika i podziękować kibicom z całego świata że przejechali tyle kilometrów żeby im kibicować.

PostNapisane: Wt 09 gru, 2014 20:15 
El Crack Total

No to jutro na PO Adriano lub Bartra. Śmieszna sprawa. Mamy 3 nominalnych PO, a jak nr 1 nie może zagrać to w kontekście jego zastąpienia jest mowa o nominalnym LO lub stoperze :D Witamy w Barcelonie :D Przypomniały się czasy kiedy Adriano grywał jako stoper :D Tak czy siak, liczę na wielkie meczysko i 3 punkty.

PostNapisane: Wt 09 gru, 2014 20:26 
El Crack Total

Stawiam dyche że jutro Adriano na PO

PostNapisane: Wt 09 gru, 2014 20:33 
Primera Division

Tylko już po zamknięciu okienka transferowego było widać, że z 3 PO mamy jednego, który i tak jest zazwyczaj jednym z najsłabszych na boisku. Może LE czymś zaskoczy, bo Adriano to w ostatnim meczu z tym 3 ligowcem nie zagrał dużo lepiej od Daglasa.

PostNapisane: Wt 09 gru, 2014 20:57 
Pichichi

Czym zaskoczy? Wiemy nawet o Pedro :P
Ja bym postawił tam kogoś z ŚO np. Bartre i zakazać mu wybiegać dalej jak za połowę.

PostNapisane: Wt 09 gru, 2014 21:24 
El Crack Total

Przyszedł mi do głowy straszny pomysł - skoro nie mamy prawego obrońcy, to... zagramy bez niego, mając 3 stoperów oraz Albę i Pedro na bokach "ubezpieczających" w obronie. Ponieważ zmiany ustawienia w meczach z przeciwnikami z najwyższej półki są takie skuteczne.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 16:34 
Amateur/Aficionado

Teoretycznie to nie jest zły pomysł. Na 100% zaskoczyłby przeciwnika, dzięki trzem stoperom swoboda Zlatana zostałaby też ograniczona. Minusem jest osłabienie środka pola, w którym zostanie DP i jeden ŚP, oraz Messi grający za wąsko ustawionymi Neymarem i Suarezem, ale Argentyńczyk nie może przecież grać za głęboko bo stracimy z niego pożytek. Na lewym skrzydle PSG śmiga Lavezzi? (Pytam czysto teoretycznie odnośnie ustawienia Pedro)
Tak mogłoby to wyglądać (3-5-2 z podczepionym pod napastników Messim)
Ter Stegen, Bartra, Pique, Mathieu, Pedro, Mascherano, Rakitić, Alba, Messi, Suarez, Neymar

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 16:54 
Pichichi

Do tej pory taktyczne innowacje bardziej zaskakiwały samą Barcelonę niż jej przeciwnikow, wiec ja tam bym nie kombinował. Przynajmniej nie w tak ważnym meczu.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 17:43 
Basista prowadzący

Znając Lucho, to mógłby się na coś takiego zdecydować, tylko z Mathieu na lewej obronie i obowiązkowo Mascherano na stoperze kryjącym Zlatana. :]

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 19:27 
Segunda Division

László Kubala napisał(a):
Teoretycznie to nie jest zły pomysł. Na 100% zaskoczyłby przeciwnika, dzięki trzem stoperom swoboda Zlatana zostałaby też ograniczona. Minusem jest osłabienie środka pola, w którym zostanie DP i jeden ŚP, oraz Messi grający za wąsko ustawionymi Neymarem i Suarezem, ale Argentyńczyk nie może przecież grać za głęboko bo stracimy z niego pożytek. Na lewym skrzydle PSG śmiga Lavezzi? (Pytam czysto teoretycznie odnośnie ustawienia Pedro)
Tak mogłoby to wyglądać (3-5-2 z podczepionym pod napastników Messim)
Ter Stegen, Bartra, Pique, Mathieu, Pedro, Mascherano, Rakitić, Alba, Messi, Suarez, Neymar

3-5-2 czyli ustawieniem jakim gra obecnie Bayern...I to wcale nie jest taki zły pomysł.Tylko czy panom piłkarzom z Barcelony będzie się chciało ruszać tak jak tym od Guardioli?

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 19:43 
Primera Division

Ter Stegen; Pedro, Bartra, Piqué, Mathieu; Mascherano, Busquets, Iniesta; Luis Suárez, Messi i Neymar.

To ma być skład który ma walczyć o zwycięstwo i awans z 1. miejsca? Ciekawe, aby jak się sprawdzi Pedro na prawej stroncie obrony.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 19:44 
Pichichi

No to średnio mnie Lucho posłuchał :D
Barca: Ter Stegen; Piqué, Bartra, Mathieu; Busquets, Mascherano, Iniesta, Messi; Pedro, Luis Suárez i Neymar.
Chyba 3-4-3, ale możliwych kombinacji sporo.
Przy okazji, zapraszam na czat http://webchat.quakenet.org/?channels=fcbarca.com na czas meczu.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 19:46 
Amateur/Aficionado

Gdybyśmy chcieli tak zagrać to kluczem jest Mascherano jako defensywny pomocnik. Busquets w obecnej formie nie da rady zdominować środka pola, a Javier z jego walecznością i przewidywaniem ruchów przeciwnika sporo by zdziałał. Ale to raczej marzenia, w trakcie pre-sezonu było tyle gadania ilu to Lucho wariantów nie próbuje a kończy się na tym, że każdy mecz gramy praktycznie taką samą taktyką. To pokazuje ile pomysłów miał/ma Pep, skoro teraz w Monachium w trakcie meczu milion razy zmieniają formację, z 4-3-3 na 3-5-2 albo inne warianty z trzema stoperami i na odwrót. Oglądam teraz Bayern co tydzień i mimo to, że czasami męczą się z przeciwnikiem (jak ostatnio z Leverkusen) to grają przyjemny dla oka futbol, do tego w każdym meczu Pep wymyśli jakiś taktyczny drobiazg który zaskakuje przeciwnika. A u nas co? Ciągle to samo, rozumiem, nie zawsze da się wymyślić coś tak rewolucyjnego jak Messi na "fałszywej 9" ale samym motywowaniem zawodników (co chyba też super LE nie wychodzi) nie wygra się chociażby ligi.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 19:52 
Segunda Division

Ciekawe czy też się dowiedzieli piłkarze o nowych pozycjach tak samo jak przed meczem z Realem. Mecz z Valencia pokazał że Busi Masche nie działa, oby dzisiaj to inaczej wyglądało

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 20:13 
Primera Division

Witam po dość długiej przerwie :))

Przypominam (że w przeciwieństwie do mnie na tym forum) IRC nie śpi i jesteśmy tam co mecz, także również dzisiaj zapraszamy, zalogować się potraficie (irc.quakenet.org / #fcbarca.com), ewentualnie można też wejść poprzez stronę - http://webchat.quakenet.org/?channels=fcbarca.com

Pozdrawiam :)

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 20:16 
Pichichi

Joo Jezusieńku co za eksperymenty znowu ten Lucho robi. Na trzeźwo tego nie obalimy.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 20:34 
El Crack Total

Nie powiem, dojebał do pieca ze składem :D Ostatnio czułem się taki zdziwiony za Pepa, jak Alves wyszedł na GD na prawym skrzydle :D

Cóż, dopóki nie zacznie się mecz to można gdybać jak zagramy, bo możliwych kombinacji jest multum. Gdybym miał zaryzykować to obstawiałbym ustawienie z 3 stoperami i 2 wiatrakami na skrzydłach tylko w takim wypadku nie rozumiem decyzji o pozostawieniu Alby na ławce; Mathieu jako skrzydłowy? Cóż, Jordi w drugim hiciorze tej rundy jest odsyłany na ławkę, co dziwi i pewnie jest rozczarowujące dla samego zawodnika, bo formę ma świetną.
Bartra na bank nie zagra jako PO, bo wtedy kompletnie nie ma miejsca dla Pedro. Zobaczymy co Kanaryjczyk zdziała jako RWB :D Będzie się działo :D

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 21:03 
I am Blaugrana till i die

No eksperymenty wychodzą jak zawsze. Kiedy Lucho ogarnie, że do Pepa brakują mu lata świetlne żeby tak eksperymentować...

E:

I znowu Leo ratuje dupsko...

"Przeciwnik - jeżeli go pokonałeś to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka."

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 21:05 
Tercera Division

Przecież potrzebna jest odpowiednia motywacja, a nie taktyka. Martino Ty jednak byłeś gość.

PostNapisane: Śr 10 gru, 2014 21:33 
El Crack Total

Porażka...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1