Teraz jest So 26 wrz, 2020 23:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 21:59 
Tercera Division

Z taka gra z Realem czy Bayernem odpadniemy z hukiem. Nawet Borussia może nas przewieźć.
Masa strat, obrona tragiczna, w ataku jakieś strzały z dupy. WTF?!?
Messi do SPA, ogrywać Bartre, no i dobrze by było gdyby Masche wykurowal się na drugi półfinał, ale to raczej marzenie ściętej głowy.

Ostatnio edytowano Śr 10 kwi, 2013 22:02 przez Musli, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:00 
Pichichi

Zagrali dobrze przez jakieś 5 minut. Wystarczyło. Co za nerwy- takich się nie spodziewałem. Bez Messiego jakoś to idzie, ale w lidze ze średniakami. Leo nawet z kontuzją musi ciągnąć nasz atak. I tak oto Pedro w oczach Barcelony stanie się herosem- gol na wagę awansu. :lol3:
Obrona ... lepiej przemilczeć bo i po co to samo znów pisać? Adriano na ryzyku no i kolejny raz się połamał. Bogu dzięki, że Bartra się nie obsrał. Pique z kolei zagrał poniżej wszelkiej krytyki. Jak ktoś już pisał, piłki nie umie się zagrać niczym jakiś ślusarz z San Marino (bez urazy dla nikogo)
W półfinale kogo nie dostaniemy i tak nie widzę wielkich szans na finał. Nie z taką obroną.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:01 
Pichichi

Musli napisał(a):
Z taka gra z Realem czy Bayernem odpadniemy z hukiem. Nawet Borussia może nas przewieźć.
Masa strat, obrona tragiczna, w ataku jakieś strzały z dupy. WTF?!?
Messi do SPA, ogrywać Bartre, no i dobrze by było gdyby Masche wykurowal się na drugi półfinał.

Spokojnie, zostały dwa spotkania, na pewno się ogra :lol2:

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:08 
Pichichi

Spoko, szanse zawsze są. Chelsea grała też padakę i wygrała. :-)

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:12 
Segunda Division

A ja wam mowie, ze my ta LM wygramy. Przeturlamy sie do finalu i zdobedziemy trofeum. Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie od dluzszego czasu. W koncu chyba i my mozemy cos psim swedem wygrac. Chyba ze to jest zarezerwowane tylko dla Chelsea. Jak uwazasz matti?

Sam mecz to metr mulu. Gramy fatalnie a najbardziej, oprocz obrony, boli brak zaangazowania co niektorych. Liczylem, ze Alves zagra jak w Paryzu...nic z tego. Drewnianego Maxwella nie potrafil okiwac.

Jutro wywody o Messipendencji na kazdym portalu, tak obstawiam.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:19 
El Crack Total

Już widziałem szafot dla Barcelony ale się udało. Brawa dla PSG za bycie lepszym w dwumeczu ale bramki na wyjeżdzie pozbawiły ich awansu :)
Barca wygrała tylko jeden z czterech ostatnich meczów w Lidze Mistrzów - tak więc jak nie wylosujemy Borussi to o finale można zapomnieć.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:24 
Segunda Division

Kolejny mecz, który utwierdza mnie w przekonaniu, że potrzeba nam ostro odświeżyć skład. Szczególnie w obronie i w ataku. Klasowy obrońca to konieczność plus napastnik z prawdziwego zdarzenia, który odciąży trochę Leo. Nie może to tak wyglądać bez Messiego, nie ma kompletnie komu strzelić, a nawet oddać groźnego strzału na bramkę. Chyba tylko Inieście się udało, tak to tylko obijali kibiców z wyższych trybun. Cóż ciesze się z awansu, ale myślę, że jeśli Tito na prawdę nie wymyśli czegoś ciekawego to marnie z nami będzie. Niby fajnie jesteśmy w półfinale, ale zagraliśmy w tej edycji tylko jeden na prawdę porządny mecz, oczywiście z Milanem na CN.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:38 
Basista prowadzący

Postawa zespołu - dramat. Jedynym plusem jest awans. Jedynym, bo teraz czekamy na ponowną diagnozę dla Leo. :]

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:42 
-#matti

Nie wiem czy to ważne, ale jesteśmy najsłabszą ekipą w polfinale. Rok temu wygrała nie tylko najsłabsza ekipa w polfinale, ale w ogóle w całej fazie pucharowej. Nie sądzę jednak aby to tak łatwo poszło teraz.

93 minuta...

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:50 
Tercera Division

Teraz czekamy do piątkowego południa z postawą 'Borussia or bust'.

Swoją drogą ciągle się zastanawiam dlaczego Valdes się tak szybko położył przy bramce Pastore.
Takie sytuacje sprawiają, że nie będzie mi się ciężko rozstać z Victorem, o ile trafi do nas jakiś klasowy bramkarz.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:51 
Enrique Martinez

Mati: W tamtym sezonie byliśmy najlepsi i gówno z tego było. Chłopaki się rozkręca myślę.

Czy tylko mnie irytuje Cesc? O ile po Sanchezie można sie spodziewać jakiś chujowych występów, no ale Cesc miał być WIELKIM wzmocnieniem naszego składu, a gra padakę non stop z malutkimi wyjątkami. Jestem tym faktem na prawdę załamany. Tragiczny jest :/

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 22:59 
Segunda Division

Też jestem załamany postawą Cesca bo jest/był to jeden z moich ulubieńców ( ja debil kiedyś napisałem że jest lepszy od Xaviego :lol2: ). W Arsenalu potrafił przyjebać z dystansu, strzelić głową, posłać ciasteczku a u nas nic, człapie się po boisku nie wiadomo w którą stronę i chyba nikt nie wie za bardzo co z nim zrobić. Zdecydowanie wolę oglądać Thiago. (szkoda tylko że tyle się mówiło o Cescu -jak on idealnie pasuje do naszego stylu, systemu itp a wygląda na to że nie pasuje ani trochę, czasem mam wrażenie że wymiana z Realem Ozil-Cesc była by bardzo dobra dla obu ekip chociaż oczywiście nierealna)

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 23:08 
Enrique Martinez

On pasuje do naszego stylu, tylko jest słaby po prostu. Nie ma co się oszukiwać. W Arsenalu mógł błyszczeć bo był liderem i miał za kolegów jednak trochę słabszych graczy niż u nas. Dla mnie niczym się nie różni od Thiago. Ten sam poziom.
Ta, ja znam koleżkę który do dziś twierdzi, że Cesc jest kozakiem i jest o wiele lepszy od Xaviego, Pedro itp ale po prostu krzywdzą go w Barcelonie. Jak dla mnie poziom Sevilli,Malagi.

Wymiana Cesc-Ozil? Nawet w Madrycie nie ma takich idiotów.

PostNapisane: Śr 10 kwi, 2013 23:24 
Segunda Division

nikt chyba nie wspomniał jeszcze o Busquetsie. Jak dla mnie cała drużyna zagrała fatalnie (pochwalić można jedynie Messiego który rozruszał grę w ataku po wjściu no i może jeszcze Inieste który próbował złamać szyki obronne i nie bał się pojedynków 1 vs 1), ale gra Sergio w ostatnich meczach woła o pomste do nieba. Wolny, mułowaty, spóźniony w interwencjach, źle się ustawia. W środku pola była taka dziura którą, tworzyli razem z Xavim jak po pierdolnięciu conajmniej w Hiroszimie. Nie wiem co się z nim dzieje, ale na chwile obecną Song jest lepszym zawodnikiem od niego, a to o czymś świadczy. Z najlpeszego DP zrobił się zwykły przeciętniak.

Co do innych, to grę Alvesa, Pique i teatrzyk Alby przemilczę bo szkoda słów.

PostNapisane: Cz 11 kwi, 2013 00:25 
Marc Overmars

hanc napisał(a):
Alves to chyba najbardziej żenujący piłkarz tego etapu rozgrywek.

O to, to.

PostNapisane: Cz 11 kwi, 2013 02:46 
Segunda Division

Zagralismy taka zenade ze o Wembley mozna zapomniec. Remontada z Milanem wyczerpalismy limit cudow w tym sezonie. Bedzie rewolucja w lato, oj bedzie.

PostNapisane: Cz 11 kwi, 2013 03:02 
Pichichi

Barcelona 6 raz w polfinale z rzedu, w 5 poprzednich edycjach zawsze lige mistrzow wygrywal ktos z pary w ktorej grala Barcelona ;).

PostNapisane: Cz 11 kwi, 2013 04:33 
Pichichi

Nie rozumiem dlaczego Tito powolal ledwo co wyleczonych z kontuzji zawodnikow. Messi wszedl na boisku i PSG sie zesralo normalnie. Gdyby Iniescie por koniec meczu weszla tamta pilka to byl gol roku :-)
W napadzie potrzeba nam dynamitu, dynamitu, dynamitu.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 11 kwi, 2013 07:14 
Amateur/Aficionado

PSG dało ciała i tyle. Mogli z nami pojechać jak z taczką łajna, a odpadli.

Nie rozumiem zupełnie wystawienia Adriano. W takim meczu zawodnik, który nie jest w stanie go dograć bo jeszcze nie jest gotowy do gry? Jeśli trener nie ufa Bartrze to dlaczego w obronie nie zagrał Busi, a na DM Song(który już nie raz pokazał, że zasługuje na grę)?

Ale o ile Adriano jestem w stanie przeboleć o tyle za wystawienie Pedro gdybym mógł to bym Vilanove wywalił.

PostNapisane: Cz 11 kwi, 2013 07:50 
El Crack Total

Dla mnie, w tym meczu nawaliła taktyka (przede wszystkim), reszta była tego konsekwencją. Barca powinna być cofnięta ze swoimi liniami na własną połowę i tu rozgrywać piłkę w celu "zaproszenia" PSG do gry. A gdy te zostałoby wciągnięte (większość piłkarzy PSG zaangażowałoby się w przejęcie piłki) Barca wtedy powinna kontrować (długie piłki na Pedro czy Ville, ewentualnie szybkie klepanie), a nie sama być kontrowana. Tito źle odczytał Ancielottiego. Liczył na jakiś zmasowany atak PSG? To się przeliczył. Już po 5 minutach meczu było wiadome, że PSG, będzie rozsądnie się bronić i kontrować, a Barca z uporem maniaka na te kontry się narażała. Innym błędem były wrzutki Alvesa w pole karne paryżan. Czy ten cud z Milanem, tak namieszał w głowie, że wierzą w kolejny? Większość pojedynków główkowych było przegrywanych, to po kij te wrzutki w pole karne? Podobnie było z rzutami rożnymi, gdzie widząc Zlatana w polu karnym, wykonawca wysyła wysoką piłkę na walkę? Do tego wszystkie "kontry" czy akcje ofensywne były przez Barcę budowane ślamazarnie, co rzutowało na brak efektu zaskoczenia przeciwnika, mającego mnóstwo czasu na organizację w szeregach defensywnych.
Wejście Messiego odmieniło mecz. Barca dostała nowych sił co było widać, a potem już rozsądniej rozgrywała piłkę i po strzelonej bramce, wraz z upływem kolejnych minut, cofnęła swoje szeregi, co poskutkowało mniejszym zagrożeniem od strony PSG (wyjątek akcja Van Der Wiela).
Niestety w czasie meczu, Blaugrana była ustawiona nie na obronę korzystnego rezultatu z Paryża, a na atak. Co skutkowało głupimi stratami i nadziewaniem się na niebezpieczne kontry, z których jedna skończyła się stratą bramki. Celem nie powinny być ofensywne ataki dla uciechy gawędzi, które i tak rozbijały się o defensywne PSG, a spokojne wygranie meczu (np. dzięki kontrom).
Mimo, że Messi był wstanie pograć zaledwie 5-10 minut, jego osoba pozytywnie wpłynęła na morale i grę całej drużyny. Czyżby jednak Barca jest uzależniona od małego Argentyńczyka?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1