Teraz jest So 19 wrz, 2020 01:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 16:33 
El Fenomeno

creus_fcb napisał(a):
Zlatan Ibrahimović może zagrać w pierwszym meczu 1/4 CL z Barceloną. Komitet Apelacyjny UEFA zredukował karę.

Passion and Love

PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 19:02 
Pichichi

Patrzta jaki łaskawy nagle. O ile sobie przypominam Busquetsa choćby odwiesić nie chcieli? :roll:

PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 19:22 
Primera Division

Ja pierdolę. Inaczej wypowiedzieć się na ten stan rzeczy nie można. Busi nic wielkiego nie zrobił to mu nie anulowali reda. Gra Zlatana w tym meczu będzie atrakcyjniejsza i doda smaczku. Niestety, jedynym piłkarzem, którego się obawiam z PSG jest właśnie Ibra. Pikuś będzie musiał go dobrze pilnować.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 19:58 
Tercera Division

Platini szepnął słówko, bo mecz mniej kasy by przyniósł, i od razu mu komitet anulował...

PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 20:30 
-#matti

Hala FK Uefalona!

A tak poza tym. Czy to wam na prawdę robi tak wielką różnicę czy Zoltan zagra czy nie? Owszem, Bośniak może zrobić różnicę, ale bez względu na to czy Zlatko zagra czy nie to Paryż jest do ojebania na bogatości i tak i tak. O ile nie będziem odstawialy takich cyrków jak w GD czy pierwszym meczu z Milanem.

93 minuta...

PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 21:31 
Tercera Division

Myślę, że większe zagrożenie może sprawić Lucas i Lavezzi. Dwóch kosmicznie szybkich zawodników, a do tego Lucas jest genialny technicznie. Z takimi zawodnikami mamy ostatnio* problem(Ronaldo, Di Maria, El Shaarawy). Zawodnicy muszą być skupieni od pierwszej sekundy, bo jak odpuścimy sobie pierwszy mecz, to możemy znów się obudzić z ręką w nocniku.

PostNapisane: Wt 26 mar, 2013 22:17 
El Crack Total

Klubowi nie powinno to robić różnicy, bo się gra, a nie patrzy na przeciwnika; natomiast jako kibicowi sportowemu przeszkadza mi, że upośledzenie umysłowe na tym poziomie jest traktowane tak łagodnie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Śr 27 mar, 2013 11:12 
Primera Division

Niech Ibra gra. Bedzie mecz ciekawszy. Chociaż jeśli Barca zagra na poziomie to i Ibra będzie niewidoczny.

PostNapisane: Śr 27 mar, 2013 11:13 
Segunda Division

Klubowi może nie powinno przeszkadzać, ale chodzi o zasady, a raczej ich brak. Dlaczego taki Busquets pauzował 2 mecze skoro jego faul był zdecydowanie mniej niebezpieczny? My też się chyba odwoływaliśmy od kary, ale nawet nie chcieli o tym słyszeć, a Szwedowi obniżają karę. Ciekawe dlaczego? Pewnie jakaś sumka musiała wpłynąć, bo nie wiem co innego mogłoby nakłonić kolesi z Uefy, bo raczej nie prestiż tego spotkania.

PostNapisane: Śr 27 mar, 2013 11:25 
Primera Division

Bo my tu jesteśmy świadkami podwójnych standardów. Innych dla innych a innych dla naszych. Ot cała filozofia :wink:

PostNapisane: Śr 27 mar, 2013 13:31 
Pete Sampras

Sandu napisał(a):
Pewnie jakaś sumka musiała wpłynąć, bo nie wiem co innego mogłoby nakłonić kolesi z Uefy, bo raczej nie prestiż tego spotkania.

A ja myślę, że właśnie prestiż - większe wpływy z reklam, większa oglądalność, na to UEFA zwraca na pewno uwagę.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Śr 27 mar, 2013 15:12 
Łowca autografów

Gary napisał(a):
A ja myślę, że właśnie prestiż - większe wpływy z reklam, większa oglądalność, na to UEFA zwraca na pewno uwagę.

Oczywiście, że chodzi o prestiż, Ibra jest bardzo kontrowersyjnym, a przy tym bardzo dobrym piłkarzem, który zwraca uwagę mediów i jego obecność w meczu jest dla zespołu z Paryża kluczowa, nie ma się co oszukiwać. Więcej oglądających, więcej szumu przed meczem, większa rywalizacja, większe zainteresowanie meczem itd., a to równa się więcej $$$. Kasa musi się zgadzać. Paryżanie się boją i Ibra jest ich kluczową postacią w zespole. Jak tylko dowiedziałem się, że PSG chce odwołania kartki to już wiedziałem, że tak się stanie. To, że jest to zła decyzja UEFA - trudno. Ja się cieszę, jeśli odpadną będzie mniej usprawiedliwiania tym, że ten zagrał, a ten nie.

PostNapisane: N 31 mar, 2013 03:35 
Amateur/Aficionado

Orientuje się ktoś może jak prezentują się dotychczasowe pojedynki Barcelony we Francji? :) I historia spotkań z PSG? :)

PostNapisane: N 31 mar, 2013 09:35 
All-in!

Najważniejsze mecze to pojedynki w Lidze Mistrzów w '95, gdzie powieźli nas 1-1 i 2-1, ale 2 lata później w finale PZP wygraliśmy po golu Ronaldo z karnego.

W meczach LM mieli taki śmieszny składzik z Lamą, ale zwłaszcza mocnym atakiem: Ginolą, Weah, le Guenem, Raiem i Vincentem Guerinem, a w 1997 Weah pocinał już w Milanie i mieli w składzie Leonardo i Loco.

Wciśnij prawy Alt

PostNapisane: N 31 mar, 2013 11:04 
Łowca autografów

Leszek napisał(a):
Orientuje się ktoś może jak prezentują się dotychczasowe pojedynki Barcelony we Francji? :) I historia spotkań z PSG? :)

Ogólnie we Francji nie wiem, ale z PSG:

01.03.1995 FC Barcelona - PSG 1:1
(Korniejew 48' - Weah 54') - 1/4 finału Ligi Mistrzów 1994/95

15.03.1995 PSG - FC Barcelona 2:1
(Rai 72', Guerin 83' - Bakero 49') - rewanż 1/4 finału
Ligi Mistrzów 1994/95

14.05.1997 FC Barcelona - PSG 1:0
(Ronaldo 37' k.) - finał Pucharu Zdobywców Pucharów 1996/97

04.08.2012 PSG - FC Barcelona 2:2 k. 1-4
(Ibrahimovic 57' k., Camara 82' - Rafinha 7', Messi 54' k.) -
- Puchar Paryża

PostNapisane: N 31 mar, 2013 14:49 
Pete Sampras

hanc napisał(a):
W meczach LM mieli taki śmieszny składzik z Lamą, ale zwłaszcza mocnym atakiem: Ginolą, Weah, le Guenem, Raiem i Vincentem Guerinem

Ja bym powiedział, że ci gracze, których wymieniłeś, to pomoc i atak. Akurat Paul Le Guen był pomocnikiem raczej defensywnym, a i Vinvent Guerin nie był na pewno napastnikiem. :wink: Zresztą, nie tylko wymienieni przez Ciebie zawodnicy robili wrażenie, bo i 2 inni pomocnicy - Brazylijczyk Valdo oraz Daniel Bravo - grali całkiem fajnie. Natomiast jeśli chodzi o obronę, to rzeczywiście była dość marna, na plus wyróżniał się tam chyba tylko Alain Roche.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pn 01 kwi, 2013 13:25 
Łowca autografów

A z kim zagra Barca jak przejdzie PSG???

PostNapisane: Pn 01 kwi, 2013 13:38 
Primera Division

krzychu1526 napisał(a):
A z kim zagra Barca jak przejdzie PSG???

ze zwycięzcą meczu Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz

losowanie będzie po tej rundzie

PostNapisane: Pn 01 kwi, 2013 13:40 
-#matti

Zagramy z Madrytem żeby Tłumacz nie jęczał, że ma trudne losowanie jak dostanie Bayern czy Dortmund. Wszak z Barką grać (już) potrafi, a pozostali rywale byliby trudniejsi, bo o ile z nami coś tam wygrał to do Niemców startu jego klubik nie miał i szybko miał nie będzie. Niewątpliwie co dałoby pole do skamlenia, a już tutaj widać jak mają dosyć jego jęków i dostał dlatego Kebapów :wink:

93 minuta...

PostNapisane: Pn 01 kwi, 2013 15:22 
Segunda Division

Ja to mam ciagle takie przeczucie ze przejebiemy ten mecz podobnie jak z Chelsea rok temu, dwumecz skonczy sie jakims 2:1 czy remisem z przewaga goli na wyjezdzie dla PSG, nie wiem dlaczego wszyscy zakladaja ze ich rozklepiemy i ogolnie super wynik losowania. Z Milanem bylo tak ze podziewalem sie 4:0 ale w pierwszym meczu dla nas, bo Milan slaby, kiepski sklad w porownaniu z zeszlorocznym, poczatek ligi kiepski i w ogole cud ze przeszli grupe. Okazalo sie ze bylo jak po grudzie w pierwszym meczu, a w drugim poszlo jak poszlo po czesci z winy Milanu ze w ogole nie chcieli atakowac dopoki nie stracili dwoch bramek. Mecze w presezonie to tam zaden wyznacznik ale gdyby nie symulka Sancheza to bysmy go w sumie przegrali, teoretycznie rzecz biorac oczywiscie :f

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 326 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1