Teraz jest Wt 22 wrz, 2020 08:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 lut, 2012 23:10 
Primera Division

Calc napisał(a):
Zagraliśmy beznadziejny mecz a mamy świetny wynik i awans. Tego w tym sezonie na wyjazdach brakuje więc bardzo się z tego cieszę.

Nie przesadzaj człowieku. Po woli Wam się w dupach przewraca od tego ciągłego wygrywania. Beznadziejny mecz to zagraliśmy z Osasuną, a nie z Bayerem.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 lut, 2012 23:24 
Primera Division

Gremlins napisał(a):
Calc napisał(a):
Zagraliśmy beznadziejny mecz a mamy świetny wynik i awans. Tego w tym sezonie na wyjazdach brakuje więc bardzo się z tego cieszę.

Nie przesadzaj człowieku. Po woli Wam się w dupach przewraca od tego ciągłego wygrywania. Beznadziejny mecz to zagraliśmy z Osasuną, a nie z Bayerem.

Z Osasuną to jeszcze tak źle nie zagraliśmy. Polecam 1:0 z Granadą jeszcze raz obejrzeć ;)

edit: a dziś najlepszy pierwszy mecz 1/8 za kadencji Pepa! Dobra wróżba.

Blaugrana od 0:4 z Milanem

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 lut, 2012 23:37 
El Crack Total

Mecz dokładnie taki jaki sobie wyobraziłem. Pyk, pyk, pyk aż w końcu coś wpadnie, wpadło 3 przy stracie jednego i naprawdę jest super.
Alexis - kolejny mecz w ktorym jest kluczową postacią.
Messi - gdyby wpadła ta akcja co skończyła się na słupku wszyscy by szybko zapomnieli o jego kryzysie.
Alves - zaryzykował dla kolegi swoją kompromitację :lol:

Bez Pique od razu lepiej się mecz ogląda - do czego ten człowiek doprowadził :/

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 00:04 
Pichichi

pierwsza połowa na kolana nie rzuciała. Pop przerwie Bayer musiał już trochę wyjść wyżej z pressingiem i od razu było więcej miejsca. Alexis kapitalnie. Wykończył tak jak powinien to co miał. Messi też dziś bardzo pozytywnie, do tego bramka. Oby to był jakiś przełomowy moment. Kto wie.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 07:37 
El Fenomeno

Pierwsza połowa nudna jak flaki z olejem. W drugiej części spotkania, gdy zrobiło się trochę więcej miejsca gra wyglądała o wiele ciekawiej. Najważniejsze, że uzyskaliśmy bardzo korzystny wynik i kwestia awansu jest już rozstrzygnięta.

Passion and Love

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 10:18 
El Crack Total

Gremlins napisał(a):
Calc napisał(a):

Ty weź kurwa skończ. Tego czegoś wczoraj się nie dało oglądać. Przez pierwsze 10 min się starałem a przez resztę meczu siedziałem na czacie na boisko spoglądając tylko przy okazji goli. Rozpieszczony to faktycznie jestem. Takie zajebiste wyjazdy gramy w tym sezonie, że szok. Trafna diagnoza.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 10:41 
El Crack Total

To może zadaj sobie jedno zajebiście ważne pytanie, czy Ty jesteś kibicem Barcy, czy tylko Barcy w formie? Rozumiem, że większość meczów w sezonie 2007/2008 w ogóle sobie odpuściłeś, bo "nie było czego oglądać"? Wybacz moją bezpośredniość, ale zajechało od Ciebie sezonowcem w tym momencie wybitnie.

Calc napisał(a):
Ty weź kurwa skończ.

Racz nie sprowadzać dyskusji do poziomu podwórkowego, please.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 11:42 
Primera Division

Wcale nie wyglądało to naszej strony źle tylko Bayer zagrał jak typowa niemiecka drużyna. Dyscyplina taktyczna jakiej nie ma nikt na świecie. Idealnie przesuwanie sie formacji ograniczało pole działania. Ale kropla drąży skałę i dlatego wygraliśmy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 11:53 
El Crack Total

okube napisał(a):
To może zadaj sobie jedno zajebiście ważne pytanie, czy Ty jesteś kibicem Barcy, czy tylko Barcy w formie? Rozumiem, że większość meczów w sezonie 2007/2008 w ogóle sobie odpuściłeś, bo "nie było czego oglądać"? Wybacz moją bezpośredniość, ale zajechało od Ciebie sezonowcem w tym momencie wybitnie.

Calc napisał(a):
Ty weź kurwa skończ.

Racz nie sprowadzać dyskusji do poziomu podwórkowego, please.

W tym sezonie zażenowany byłem tak samo meczem z Granadą gdy jeszcze nic nie wskazywalo na to, że Barcelona zalicza spadek formy więc to chyba nie wpływa to na moje osądy? Jak gramy strasznie nudny mecz w mojej opinii to nie będę tego ukrywał żeby wyjść na dobrego kibica. Tak jak wczoraj pisałem na czacie, potrafimy zagrać najpiękniej na świecie po to żeby tydzień później zagrać najnudniejszą piłkę świata.
EDIT
Zresztą czy po ostatnim FATALNYM meczu z Osasuną padły jakieś "sezonowe" słowa z mojej strony? Chyba nie za bardzo bo rozumiem to, że można przegrać, można grać słabo, bardzo słabo lub wręcz katastrofalnie i jest to dla mnie normalne ale takie klepanie piłki jakie wczoraj praktykowaliśmy to było coś okropnego dla oczu. Dobrze, że taki mecz zdarza się raz na parę miesięcy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 12:50 
Łowca autografów

Pierwsza połowa słaba jak już pisałem i nudna. Ale druga była dobra i mogła się podobać. Nie ma co przesadzać, ani dramatyzować. W LM w fazie pucharowej na wyjeździe zawsze grało się nam cieżko i nie mieliśmy dobrych wyników. Teraz mamy i należy się cieszyć. A że gra nie wyglądała tak porywająco jak niektórzy by chcieli... piłkarze to nie roboty. Grali w prawie wszystkich możliwych meczach w przeciągu 3 sezonów. Nie da się tego nie czuć w nogach. Formę będziemy budować powoli, z myślą o trudniejszych meczach w LM, które czekają nas może w 1/4, a już na pewno w 1/2. Mamy dużo czasu i go wykorzystamy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 14:05 
Primera Division

Calc napisał(a):
Gremlins napisał(a):
Calc napisał(a):

Ty weź kurwa skończ. Tego czegoś wczoraj się nie dało oglądać. Przez pierwsze 10 min się starałem a przez resztę meczu siedziałem na czacie na boisko spoglądając tylko przy okazji goli. Rozpieszczony to faktycznie jestem. Takie zajebiste wyjazdy gramy w tym sezonie, że szok. Trafna diagnoza.

Lepiej się zastanów co Ty w ogóle robisz na tej stronie. Najpierw piszesz, że zagraliśmy beznadziejnym mecz a potem mówisz, że widziałeś pierwsze 10 minut i poszedłeś siedzieć na czata i spoglądałeś na boisko tylko jak bramki były. No to jakim prawem oceniasz w ogóle mecz jak nie widziałeś całej 2 połowy? :roll:

Nie graliśmy z Racing Santander tylko z wicemistrzem Niemiec drużyną która u siebie w fazie grupowej LM rozwalała takie drużyny jak Chelsea czy Valencia... Prawdą jest to, że są zdecydowanie pod formą ale graliśmy na ich terenie łatwo nie było sami też mamy duże problemy kadrowe jak i ostatnio ze skutecznością. Nie każdy mecz musi się kończyć 5:0 w przód. Wcale nie uważam, że zagraliśmy zły mecz. W 1 połowie Niemcy postawili autobus i bronili się w 11 praktycznie nie wychodząc ze swojej połowy. Tak jak już ktoś tu napisał dyscyplina taktyczna w obronie jakiej nie ma nikt na świecie. W 2 połowie się otworzyli to i my stwarzaliśmy sobie więcej okazji i zdobyliśmy 2 bramki.

A i tak ogólnie to dobry z Ciebie kibic jak oglądasz, kibicujesz drużynie tylko jak jej wszystko dobrze idzie... Czyli jak skończy się "hegemonia" Barcelony i w sezonie nie zdobędziemy żadnego trofeum, a Real odpukać zdobędzie tryplet to pójdziesz im kibicować? Bo ładniej grają?

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 lut, 2012 14:44 
El Crack Total

Zrozum, w tym sezonie zagraliśmy tyle słabych meczów na wyjeździe i nie robiłem z tego afery. Trudno, gramy słabo, być może przegramy ligę, piłkarze to nie roboty tak jak pisałeś.
Cytuj:
A i tak ogólnie to dobry z Ciebie kibic jak ogl±dasz, kibicujesz dru¿ynie tylko jak jej wszystko dobrze idzie

Od 3 lat nie opuściłem żadnego naszego meczu. Wg twojej teorii powinienem więc nie oglądać większości lutowych meczów bo wtedy jesteśmy w kryzysie, nie powienienem też oglądać meczów wyjazdowych w tym sezonie. O dziwo je oglądałem. Były wśród nich między innymi mecze z Osasuną i z Getafe czyli 2 teoretycznie najgorsze wyjazdy w tym sezonie. I oglądałem do końca bo wierzyłem w odrobienie strat mimo naszej bardzo słabej gry. Ale tych meczów nie jestem w stanie porównać do tego nudnego klepania które widziałem wczoraj i widzieliśmy w Granadzie. Taki mecz od czasu do czasu nam się zdarza i po prostu nie mogę tego oglądać choćbym nie wiem jak bardzo kochał ten klub.
Cytuj:
Czyli jak skończy się "hegemonia" Barcelony i w sezonie nie zdobędziemy żadnego trofeum, a Real odpukać zdobędzie tryplet to pójdziesz im kibicować? Bo ładniej grają?

Tak, z pewnością... :roll: To, że narzekam na naszą nudną grę w poszczególnych meczach oznacza, że jestem sezonowcem i za parę lat będę kibicował Realowi, Manchesterowi czy jakiemuś innemu Interowi.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 lut, 2012 09:18 
Łowca autografów

Myślę że Barcelona przesądziła już o awansie w 1 meczu. Spotkanie będzie już u nas formalnością

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 mar, 2012 20:22 
Łowca autografów

Trzy bramki na wyjeździe załatwiły sprawę.Rewanż na Camp Nou jest formalnością. Jestem ciekawa kogo Barca będzie miała za przeciwnika w ćwierćfinale.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 mar, 2012 19:43 
El Fenomeno

Cytuj:
Wyjściowa 11:
Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Cesc, Pedro, Messi

Cytuj:
Ławka:
Pinto, Bartra, Muniesa, Keita, Sergi Roberto, Cuenca, Tello

Passion and Love

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 mar, 2012 19:49 
Pichichi

Co Pep widzi w tym Pedro? :sciania: Gość jest w prze żałosnej formie, a na ławce siedzi Tello, który zrobi więcej w 15 minut niż on przez cały mecz. :wleb:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 mar, 2012 19:50 
Postęp roku 2011

No to tak. Gdyby nie to, że mamy solidną zaliczkę i Messiego to można byłoby się obawiać, a tak to raczej nie powinno być problemu. Pique gra, czyli szykuje się ciekawe widowisko. No chyba, że dla odmiany w końcu skieruje piłkę do bramki rywala. Może jakaś główką? Adriano gra. Oczywiście to było do przewidzenia. Patrząc na to co się dzieje. Wystarczy popatrzeć na ławkę. Cóż za moc. Oprócz Tello to tam nie ma nikogo kto by pociągnął grę. Keita przy obecnej roli w zespole to tylko dla równowagi w końcówce meczu. 5/7 rezerwowych to wychowankowie i to nie tacy jak Puyol, Thiago. Zresztą wystarczy popatrzeć. Występ Pedro to w mojej opinii jakieś nieporozumienie. Choć chyba dziś nie ma czego psuć. Przynajmniej tak mi się wydaję. To powinna być jego ostatnia z ostatnich szans, ale zapewne się tak nie stanie, a Pep będzie go tak wystawiał do zajebania.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 mar, 2012 20:25 
-#matti

Kurwa ktoś to nagrał!!? Tusk i Kaczor - Guardiola!! Muszę to mieć!! :D
Enka doebała do pieca. Błagam niech ktoś to mi znajdzie jutro :lol2:

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 mar, 2012 21:13 
Segunda Division

Kolejny firmowy lobik :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 mar, 2012 21:24 
Amateur/Aficionado

Ale fajnie znów słyszeć Laskowskiego komentującego mecz Barcelony :aniolek:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1