Teraz jest Pn 24 wrz, 2018 13:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 04 paź, 2014 18:58 
Primera Division

ściah napisał(a):
Leoś bardzo przyjemnie w pierwszej połowie, ale w drugiej patola z tym kończeniem okazji. Tragedia. Kilka patelni i nic.

Bravo super, Pique super, ale to Xavi dziś zmiażdżył. 7 kluczowych, patelnia za patelnią.

Powinno być kilka do zera, ale są 3 punkty i do widzenia.

Mathieu bym dorzucił. Może nie miał rewelacyjnie nogi ułożonej, ale to lewa strona dziś chodziła, a nie prawa. Zresztą na prawej jest Alves, więc stamtąd to może przyjść co najwyżej wrzutka. Niecielna

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: So 04 paź, 2014 19:24 
El Crack Total

ściah napisał(a):
Leoś bardzo przyjemnie w pierwszej połowie, ale w drugiej patola z tym kończeniem okazji. Tragedia. Kilka patelni i nic.

Bravo super, Pique super, ale to Xavi dziś zmiażdżył. 7 kluczowych, patelnia za patelnią.

Powinno być kilka do zera, ale są 3 punkty i do widzenia.

HEHE, i moje pytanie: czy ktoś z tych 7 pamięta choćby 1? :]

Bo ja nie i jak zobaczyłem tę liczbę to myślałem, że spadnę z fotela.

PostNapisane: So 04 paź, 2014 23:27 
Primera Division

Szkoda że LE nie wystawił takiej linii obrony na mecz z PSG, pewnie uniknęlibyśmy strat tych 3 bramek. Jak Mascherano wyjdzie na stoperze w meczu z Realem to ja chyba zacznę szukać kandydata na trenera na przyszły sezon.

Aha i czym dalej sezon trwa tym bardziej żałuję że w tym okienku nie sprzedaliśmy Pedro i nie kupiliśmy Cuadrado. Teraz spokojnie mógłby grać nawet w ataku a po powrocie Suareza przeszedł by na obronę. Na tę chwilę wygląda, że drugie pewne miejsce w podstawie po Messim ma Alves nie wiem co Montoya i Douglas pokazują na treningach, ale musi to być kompletne dno skoro nawet do kadry się nie łapią. Zresztą plotki o przedłużeniu kontaktu z Alvesem pokazują tylko jaka u nas bieda z tą pozycją.

PostNapisane: N 05 paź, 2014 00:56 
El Crack Total

Pod koniec meczu sformułowała mi się w głowie myśl, że nasza formacja ofensywna (napad + rozgrywający) jest tak bezjajeczna pod bramką rywala, że aż się przykro na to patrzy. Jak można było takiemu rywalowi jak Rayo (z całym szacunkiem, ale ich styl gry jest zapewne skuteczny na następne 18 drużyn, bo na nas taka gra to samobójstwo - szkoda, że nasi co chwila odcinali tę pętelkę, która znajdowała się nad rywalami) nie zapakować 0:3 do przerwy na miękkim? No ludzie, tamci bronią na 45. metrze, a nasi nie potrafią wyjść ze składną akcją w tempo. DRAMAT. Sergio zamiast prostopadłą - jeb do tyłu, Xavi zamiast ciasteczko - jeb do boku, Iniesta zamiast do naszego - jeb do gracza Rayo. Dzięki Bogu, że chociaż jest ten Messi, bo jakby nie on to ja nie wiem jak my byśmy gole strzelali - zachowanie przy pierwszym golu mistrzowskie. Który napastnik w takiej sytuacji by sobie jednym zagraniem głową całą akcję ustawił? No właśnie.

Cieszy rekord Bravo. Generalnie to podoba mi się ten bramkarz i myślę, że jak nic nie schrzani w najbliższym czasie to sezon będzie jego, a MATS oraz Masip na leszczy. Cieszy, że Neymar trafia, a Messi gra dobrze (dziś zabrakło skuteczności, ale taki mecz się może zdarzyć). Martwi to, co jeszcze 2 lata wydawało się niemożliwe - pomoc.

PostNapisane: N 05 paź, 2014 11:39 
-#matti

Ja to żem myślał, że ten Bravo to jest stary i niedługo umrze, a tu się okazuje, że un będzie normalnie formalnie grał zamiast Germańca. Takie buty.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 06 paź, 2014 05:57 
Piwowar domowy

Tego meczu akurat nie widziałem, bom na Śląsku bawił, więc tym razem się nie wypowiem. Podobnie zresztą, jak po kilku następnych. Bo przecież nie można wyrobić sobie obiektywnego obrazu drużyny po zaledwie kilkunastu meczach (licząc przedsezonowe sparingi). Mam jednak pewien obraz tego, co sądzę o grze i przyszłości ekipy LE21. Może kiedyś wyrzygam. Może po pięknym tańcu z mierdami.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 12:16 
El Crack Total

Lol, Rayo jakie dziurawe. Jak to sie nie skończy manitą to będzie skandal.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 12:33 
Amateur/Aficionado

Znalazł ktoś jaka jest frekwencja na meczu?

https://www.facebook.com/groups/203474433155208/

PostNapisane: N 08 mar, 2015 12:55 
Primera Division

Nie wiadomo kto słabszy: Pedro czy sędziowie. Wenger weź już się zlituj i kup tego gościa, którego przynajmniej od dwóch lat już nie powinno być w drużynie. Wkurwiające jest te nieodgwizdywanie ewidentnych karnych dla nas. Wcześniej Neymar bodajże z Atletico, teraz Suarez, który zrobił to książkowo: ściął do bramki, wszedł przed obrońcę, który zawsze w takich sytuacjach podejmuje ryzyko trącenia napastnika. Czerwo i wapno. Czy może być bardziej ewidentny karny? Rayo może i jest dziurawe, ale zamiast im strzelić kilka bramek i dopiero próbować finezyjnej możliwości skończenia akcji, to jak zwykle musi by na odwrót. Dwie identyczne sytuacje również były w pierwszej połowie. Suarez wychodził z Pedro i zamiast mu "dziubnąć" na pustaka (linie spalonego jak wiadomo wyznacza piłka, a Pedro był za nią) to niepotrzebnie "kiwał" bramkarza. Później to samo powinien zrobić Pedro do Suareza, tylko znając Pedro i jego uskutecznianie Wielkiej Pardubickiej to pewnie nie widział Suareza.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 12:57 
Tercera Division

FLPman napisał(a):
Znalazł ktoś jaka jest frekwencja na meczu?

Ponad 87k. Info z Twitera.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 13:35 
Tercera Division

Kluczowy będzie mecz z Realem mimo wszystko, to że teraz jesteśmy liderami nic nie oznacza. Musimy z Realem wygrać.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 13:48 
Amateur/Aficionado

Jest fotel lidera ciekawe jak długo się na nim utrzymają Real będzie naciskał jeszczę bardziej. 8)

PostNapisane: N 08 mar, 2015 14:01 
Pichichi

Ja w lidze typerów obstawilem 4:2 (pierwszy typer). No i Messi juz 30 brameczek na koncie.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 08 mar, 2015 16:33 
Segunda Division

Graciano Pele napisał(a):
Jest fotel lidera ciekawe jak długo się na nim utrzymają Real będzie naciskał jeszczę bardziej. 8)

A ja powtórzę za LE.Najważniejsze mecze będą pod koniec sezonu.Spadkowicze będą spinać dupska i to będą kluczowe spotkania.Myślę,że Barca nie raz pogubi punkty,podobnie madryle.A mecz na CN trzeba wygrać bez względu na to czy LLiga jest Barcelonie pisana czy nie.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 16:35 
Segunda Division

Culé a muerte napisał(a):
Ja w lidze typerów obstawilem 4:2 (pierwszy typer). No i Messi juz 30 brameczek na koncie.

A jak dobrze pójdzie to w następnej kolejce CR będzie oglądał plecy Messiego w klasyfikacji.A mogło tak sie stać już dzisiaj...Co się odwlecze to nie uciecze...

PostNapisane: N 08 mar, 2015 17:39 
Amateur/Aficionado

Barcelona nie może stracić punktów do GD jeśli wygrają GD to w ten czas odskoczą Realowi na 4 punkty pod warunkiem że Real wygra swój mecz i barca również .

PostNapisane: N 08 mar, 2015 17:47 
El Crack Total

Samobójcy z Madrytu przyjechali i zebrali w tej sytuacji minimalny łomot. Szkoda jedynie tego nadmiernego koleżeństwa Suareza i ślepych sędziów bo byłaby dopiero masakra w te niedzielne południe. Trzeba jednak przyznać, że bałem się tego meczu jak cholera. Oby Real tak samo zagrał bo musi teraz gonić lidera :P

Pedro i 30 mln - gdzie taki frajer się znajdzie.

PostNapisane: N 08 mar, 2015 18:20 
El Crack Total

Znalazł się taki co dał 80 za di Marię czy 50 za Ozila więc za Pedro 30 też dadzą. Tylko trzeba mieć takie wtyki jak Perez.

Do skandalu jednak nie doszło, ale pozostaje lekki niesmak po pierwszej połowie. No i po tym karnym Leona też. Co się temu chłopu porobiło, przecież tak ładnie kiedyś karniaki uderzał... :(

PostNapisane: N 08 mar, 2015 20:16 
Segunda Division

ROMAFAN napisał(a):
Znalazł się taki co dał 80 za di Marię czy 50 za Ozila więc za Pedro 30 też dadzą. Tylko trzeba mieć takie wtyki jak Perez.

Do skandalu jednak nie doszło, ale pozostaje lekki niesmak po pierwszej połowie. No i po tym karnym Leona też. Co się temu chłopu porobiło, przecież tak ładnie kiedyś karniaki uderzał... :(

Tylko po co go sprzedawać?Nie lepiej wbić mu do głowy,że nigdzie nie będzie miał tak dobrze jak w Barcelonie na ławce rezerwowych?

PostNapisane: Pn 09 mar, 2015 00:09 
Pichichi

th@les13 napisał(a):
Culé a muerte napisał(a):

A jak dobrze pójdzie to w następnej kolejce CR będzie oglądał plecy Messiego w klasyfikacji.A mogło tak sie stać już dzisiaj...Co się odwlecze to nie uciecze...

Jestem przekonany, ze "Marca" wezmie pod lupe wszystkie dotychczasowe gole. Moze doszukaja sie jakiegos musniecia przez obrone, pilka ktora do siatki poslal Leo.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1