Teraz jest So 21 paź, 2017 09:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 16 lut, 2013 22:04 
Segunda Division

Znowu gramy z tylko jednym napastnikiem, bo Alexisa czy Pedro nie można określić jako napastnika. Pedro nie wiadomo gdzie się schował, a Alexis jak zawsze w formie... Nie wiem czy on ma problem psychiczny, ale wydaje mi się, że Barca to dla niego za wysokie progi. Szkoda, że pewnie pozbędziemy się Villi, kupimy tego Neymara, a Sanchez dalej będzie bronił barw drużyny przeciwnej. Tello już coraz bardziej mi się zaczyna podobać, widać jeszcze proste błędy, ale on przynajmniej w jakiś drybling wejdzie i uda mu się przejść przeciwnika. Duże postępy zrobił chłopak w stosunku do tamtego sezonu. No i po raz kolejny Messi ratuje nam tyłek, na prawdę, dziś rozgrywał, strzelał i świetnie dryblował. Chwała mu za to, bez niego to nie miałby kto strzelić.

PostNapisane: So 16 lut, 2013 22:12 
Pichichi

Pedro był niewidoczny, jak należy pamiętać, że jak już się zjawił to zatrząsł porządnie polem karnym gospodarzy. I jeszcze bramkę strzelił, ale to ukradł mu liniowy. Który to już raz w tym sezonie?

PostNapisane: So 16 lut, 2013 22:18 
El Crack Total

W "interesie" Alexisa, to byłoby chyba w ogóle przechodzić obok meczu (co skutkowałoby permanentną ławką, ale w sumie na jedno wychodzi). Potrafi wyjść do piłki idealnie, znaleźć się w polu karnym rywala, rozegrać z klepki z Messim, ale "niestety" dla siebie, owocuje to setkami, które marnuje w tym sezonie w katastrofalnie hurtowych ilościach. Obawiam się, że frustracja jego, kibiców, ale w końcu i sztabu szkoleniowego zaczyna wzrastać już do tego stopnia, że bardzo realne staje się to jego wypożyczenie na Wyspy czy do Serie A - wątpię, że zarząd od razu będzie się chciał go pozbyć definitywnie po kasie, jaką na niego wydano.

Oglądałem mecz na słabym streamie, do tego bez głosu i naprawdę byłem w szoku, kiedy zobaczyłem w przerwie, że na boisku rzekomo znajdował się Pedro. Na szczęście w drugiej połowy trochę lepiej.

Od początku nie było dziś w składzie Iniesty i Xaviego - ale był Leo. Argentyńczyk poza swoją przebojowością w ataku, odwalał w pomocy robotę zwykle przypisaną jednocześnie Generałowi i Magikowi. Ze świetnym rezultatem. Zdecydowanie najlepszy piłkarz na świecie, który pojęcie wszechstronności piłkarza wynosi na inny wymiar (tak jak kilka innych pojęć w piłkarskim słowniku). Wielkie brawa dla Pchły. 301 bramek i 115 asyst w 365 meczach dla Barcelony. W wieku 25 lat - kosmos.

PS. Taka ciekawostka, na dziś Messi i Ronaldo w całej profesjonalnej karierze strzelili niemal tyle samo bramek - Leo 348 (465 meczów), Portugalczyk 347 (620 spotkań).

Ostatnio edytowano So 16 lut, 2013 22:25 przez okube, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: So 16 lut, 2013 22:19 
Łowca autografów

exodus napisał(a):
Pedro był niewidoczny, jak należy pamiętać, że jak już się zjawił to zatrząsł porządnie polem karnym gospodarzy. I jeszcze bramkę strzelił, ale to ukradł mu liniowy. Który to już raz w tym sezonie?

No i oddał świetny strzał zza pola karnego, niestety w słupek :)

PostNapisane: So 16 lut, 2013 23:30 
Pichichi

Messi pozamiatał. Najlepszy. A miał podwójnie utrudnione zadanie - Granada + sędziowie.
Dobrze, że po przerwie się ogarnęli a najlepsze z tego wszystkiego, że nawet z dystansu zaczęli strzelać.
Alexis - gol z Getafe to był wypadek przy pracy.

PostNapisane: N 17 lut, 2013 00:41 
El Crack Total

Alexis nie wykorzystuje trzeciej setki -> idzie kontra i Barca traci gola :boks: Nic tylko mu kulasy przetrącić. Dobrze że Messi wykorzystał błędy bramkarza (a co jakby ten ich nie popełnił ?!).
Sędziowie też na poziomie Alexisa - najbardziej sędzia się zbłażnił żółtkiem dla Siqueiry :lol2:

Fajnie się Pique zachował po końcowym gwizdku, oby tylko temu dzieciakowi tej koszulki nikt nie ukradł.

PostNapisane: N 17 lut, 2013 01:36 
Segunda Division

Bardziej niż postawa Alexisa martwi mnie że był to 9-ty mecz z rzędu gdzie tracimy gola. Obrona w tym sezonie robi tragiczne błędy ( pod koniec meczu już widziałem powtórkę z osassuną kiedy Pique strzelił samobója), w LM trzeba się koniecznie ogarnąć.

PostNapisane: N 17 lut, 2013 11:39 
El Crack Total

Na Pedro można wyzywać przez cały mecz, że go nie widać, ale odkąd strzelił 2 gole w którymś tam meczu z miesiąc temu(nie wiem czy czegoś nie pomyliłem) to potrafi jakoś regularnie znaleźć się w polu karnym i stworzyć jakieś zagrożenie. Lepszego i tak nie mamy. Na drugim skrzydle niech gra Villa i Tello na zmiany i to chyba optymalny skład jak na teraz.

PostNapisane: N 17 lut, 2013 21:25 
Pichichi

Calc napisał(a):
Na drugim skrzydle niech gra Villa i Tello na zmiany i to chyba optymalny skład jak na teraz.

Na drugim niech gra Andres, a w środku Fabregas, Xavi i Busi. To jest optymalny skład.

PostNapisane: Pn 18 lut, 2013 10:21 
El Crack Total

No, potem mi się właśnie przypomniało, że bzdurę napisałem ale zapomniałem się poprawić :P Gdzieś mi uleciał Andres z tego lewego skrzydła. Może dlatego, że za Guardioli każde ustawienie Iniesty na skrzydle było zbrodnią a Tito jednak potrafił go przystosować.

PostNapisane: So 28 lut, 2015 17:53 
Pichichi

Co wyznacza linię spalonego w takiej sytuacji jak przy bramce Messiego?

PostNapisane: So 28 lut, 2015 17:58 
Segunda Division

K-a-m-i-q napisał(a):

Zwykła sytuacja. Drugi zawodnik od linii końcowej, w tym przypadku bramkarz. Był spalony.

PostNapisane: So 28 lut, 2015 18:44 
Łowca autografów

Tylko ja nie widzę spalonego przy tym golu? Messi był przecież na linii z bramkarzem....
Co do meczu, to słabo to wyglądało, dobrze grali chyba tylko Bravo, Rakitić i Suarez. Poza tym bardzo średnio... Jakby trochę piasku się do trybów ze stycznia się wdarło.

PostNapisane: So 28 lut, 2015 19:33 
Segunda Division

Endriu napisał(a):
Tylko ja nie widzę spalonego przy tym golu? Messi był przecież na linii z bramkarzem....
Co do meczu, to słabo to wyglądało, dobrze grali chyba tylko Bravo, Rakitić i Suarez. Poza tym bardzo średnio... Jakby trochę piasku się do trybów ze stycznia się wdarło.

http://estaticos04.marca.com/eventos/ma ... 30x357.jpg

PostNapisane: So 28 lut, 2015 20:01 
Pichichi

K-a-m-i-q napisał(a):

Dominujace kryterium promadryckich mediów w Hiszpanii (!).

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: So 28 lut, 2015 23:11 
Łowca autografów

th@les13 napisał(a):
Endriu napisał(a):

Linie wydają się równoległe, więc posypuję głowę popiołem. Ofsajd, choć liniowy mógł nie zauważyć.

PostNapisane: N 01 mar, 2015 02:39 
El Crack Total

Albo nie zna przepisów.

Sam mecz to tortura, ciekawe ile trzeba by było czekać na pierwszego gola gdyby nie błąd obrońcy.

Neymar to niech idzie po raz siódmy w tygodniu do fryzjera, może będzie grał jeszcze gorszą kaszanę niż teraz.

PostNapisane: N 01 mar, 2015 12:35 
Primera Division

Zejdź z Neymara, grał super miesiące i ma teraz dołek. Lepiej teraz niż w marcu, oby się ogarnął na LM i GD.

PostNapisane: N 01 mar, 2015 12:56 
El Crack Total

Messi chujowo strasznie zagrał, aż sam był zaskoczony że Suarez mu tak oddał tę bramkę.

Generalnie słaby mecz.

Cieszy to że Suarez w końcu strzela, szkoda że akurat Neymar słabiej. Jednak Neymar jest trochę jak Messi - nawet jak jest mniej widoczny to i tak dobrze poda, przytrzyma, rozprowadzi piłkę. Jakby udało się zgrać ich formę żeby wszyscy naraz byli w dobrej dyspozycji to byłaby petarda.

PostNapisane: N 01 mar, 2015 13:09 
Segunda Division

Endriu napisał(a):
th@les13 napisał(a):
Endriu napisał(a):

Linie wydają się równoległe, więc posypuję głowę popiołem. Ofsajd, choć liniowy mógł nie zauważyć.

Pewnie ,że mógł nie zauważyć i wystarczyło,że był spóźniony z metr ,półtora.To naprawdę stykowa sytuacja i możemy się tu mądrować,bo ktoś wkleił klatke z video.Sędzia ma to na żywo i pewnie 90 % arbitrów tego by nie widziało.Do tego cwany Leo był nieruchomy a Oier w ruchu,to też mógł być jakiś tam czynnik mylący sędziego.Nie ma co posypywać głowy.Ja w meczu w ogóle nie zwróciłem na to uwagi.Więcej kontrowersji było przy karnym-moim zdaniem i nie tylko jak czytam i słucham.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1